Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mūsi divkājainie draugi..., padomājiet...
Hikari
iesūtīt 01.04.2005 07:33
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ziniet, es nesen runāju ar vienu ļoti gudru cilvēku. Viņš man iedeva šādu teoriju ar pierādījumiem:dzīvnieki, mirstot, uzņemas sava saimnieka nāvi kaut kādā veida saimnieku dziedinot... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Lūk arī pierādījums: Manai tantei nomira suns un saslima viņas vīrs ar ļoti smagu slimību, bet izdzīvoja un izveseļojās. Man nomira kaķis un saslima mamma, bet arī viss bija kārtībā. Mammas draudzenei nomira suns un viņa saslima, bet arī tagad viss ir kārtībā. Varbūt jau tā arī ir apstākļu sakritība, taču es par to stipri šaubos.
Kā domājat jūs?! Vai dzīvnireki ko tādu spēj?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 40)
miau
iesūtīt 15.04.2005 15:39
Raksts #41


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Kaķis palika dzīvs un viņi bez šaubām palika par labākajiem draugiem, bet es pati nekad nēsmu dzirdējusi ka dzīvnieks pēc šāda veida dzīvības glābšanas mirst.

Par to ka kaķi tādām lietām tiek pāri labāk- iemesls tā likties ir suņa un kaķa raksturā. Kaķis ir patstāvīgs dzīvnieks, viņš bez problēmām iztiks arī bez sava saimnieka un lielākajai daļai šo dzīvnieku nav problēmu pārdzīvot šķiršanos ar saimnieku, turpretī suns pieķeras cilvēkam un kļūst par labāko draugu. Tad jau var spriest kurš dzīvnieks kādam cilvēkam piemērots... un tur var meklēt atbildi uz tavām pārdomām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 11.05.2024 17:57