Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> HP filmas pārāk garas?, Vai HP filmas varētu but garākas?
Idril
iesūtīt 11.07.2004 21:08
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Manuprāt Harija Potera filmas varētu būt garākas! es gribētu lai uzņem visus notikumus kas aprakstīti grāmatā! Man personīgi ir vienalga cik tā filma ir gara! ja nebūtu 1. un 2. un 3. filmās izlaisto notikumu filmas būtu daudz foršākas! Un vēl saka , ka Harija Potera filmas ir garas! 2h un 2,5 h manuprāt tās filmas varētu būt kaut vai 5h stundas garas tikai lai viss ir forši uzņemts un nofilmēts! Kā domājat jūs? cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Lussy
iesūtīt 11.07.2004 21:13
Raksts #2


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.04



Jā, piekrītu varētu būt garākas!!! Pa to laiku pa kuru rādīja iepriekšējās filmas neko normālu nevar izklāstīt, līdz ar to grāmatas saturs netiek atspoguļots pilnvērtīgi. Piemēram 3. filmā bija apmēram tā, ka viss gads paiet vienā dienā. Skumji.... Bet ja 5h tad varētu būt starpbrīdis, kā teātrī wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 11.07.2004 21:14
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Nu vispaar jau 1. & 2. filmaa nemaniiju tik daudz izlaistas ainas, bet 3. gan to ir pat ljooooooooooti daudz. getlost.gif Gandriiz savaadaaka filma.

Ja HP buutu 5 stundas gara tas tomeer buutu par traku. :blink: Es shaubos vai es vareetu tik ilgi noseedeet zaalee. Un ja padomaa kaa acis peec tam saapeetu. :blink: Diez kas nav..... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Luna
iesūtīt 11.07.2004 21:17
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Kraukļanaga koptelpa



Man ļoti gribētos, lai filmas ir 5 stundas garas. Varētu tās vienkārši sadalīt divās daļās. Kur problēma?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 11.07.2004 21:19
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



CITĀTS(Luna @ 11.07.2004 21:17)
Varētu tās vienkārši sadalīt divās daļās. Kur problēma?

Vareetu sadaliit 2 daljaas? Bet tad jau taapat sanaaktu 2,5 stundas. :blink:
Tad kur taa jeega? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 11.07.2004 21:21
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Visi jau grib, lai filmas buutu garaakas, tachu jau tagad visas HP filmas ir ieveerojami garas uz citu filmu fona. Ideja par starpbriidi ir ljoti laba, liidz shim esmu vienai filmai taadu redzeejis.
Tachu jaanjem veeraa, ka filmeet tik garas filmas nav finansiaali izdeviigi.
Turklaat HP lielaakoties skataas beerni vecumaa no 6-12 un nevar zaalee noseedeet pat 2h.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 11.07.2004 21:26
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



He nu pirmkārt HP filmas paredzētas tīņiem nevis 10 gadīgiem bērniem un otrkārt ideja par gārākām filmām ir super bwt ja jau tagad 2,5h filmu filmē ap 1,5 gadu tad 5h filmus filmēs hmmmmm ap 3 gadiem grin.gif nu es piemēram negribētu skatīties nākošo HP filmu kad man būs 20 laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 11.07.2004 21:30
Raksts #8


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Pirmkārt trešā filma bija tik vēlu jo starp otro un trešo filmu filmēšanas laiku bija 2 gadi starpā! Turklāt nu piemēram 5h gara filma sadalīta divās daļās nopērc to biļeti un noskaties pirmo daļu šodien bet uz otro daļu ar to pašu biļeti atnāc rīt! Tā tak būtu foršāk!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 11.07.2004 21:36
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



CITĀTS(-=RonS=- @ 11.07.2004 21:26)
He nu pirmkārt HP filmas paredzētas tīņiem nevis 10 gadīgiem bērniem.

Nu, nu, nesaki, nemaz tik daudz 14-18 gadiigus uz HP neesmu redzeejis, vislielaakaa auditorijas dalja ir 11-13 gadiigie, lai gan HP3 man blakus seedeeja maaminja ar ~4-5 gadiigu meitu kleepii, shaubos vai maate pati gribeeja iet uz HP wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 11.07.2004 21:39
Raksts #10


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Man šķiet, ka 3. filma bija par īsu, vismaz man likās, ka filmai jābūt garākai... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 11.07.2004 21:40
Raksts #11


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Man liekas ka visa vecuma faniem patiktu ja HP filmas būtu garākas un tās varētu noskatīties divās dienās!tas arī būtu diezgan ērti! vai ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 11.07.2004 21:47
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



CITĀTS(bruīna @ 11.07.2004 21:40)
Man liekas ka visa vecuma faniem patiktu ja HP filmas būtu garākas un tās varētu noskatīties divās dienās!tas arī būtu diezgan ērti! vai ne?

Es gan domaaju, ka divaas dienaas ir ljoti neeerti skatiities vienu filmu, tas nu daudziem nepatiktu pilniigi droshi. Vieniigi vareetu sakombineet seansus taa, lai abas daljas vienaa dienaa var noskatiities (ar 1/2h starpaa, lai var kaajas izlociit un kaut ko apeest).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 11.07.2004 21:51
Raksts #13


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Njā tā arī var! Bet manuprāt ar 1 1/2 stundām būtu par daudz to pusstundu nevajag pietiktu tikai ar 1h pilnīgi mierīgi lai paēstu šāda situācija būtu burvīga kā domājat jūs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīke
iesūtīt 11.07.2004 21:57
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.04
Kur: saema=)



piekriitu tiem kas odmaa ka vajadzeetu buut garaakai!citaadi tur nekaa nevar saprast bet arii par garu nevajadzeetu buut. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 11.07.2004 22:01
Raksts #15


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Mnauprāt ja filma ir uztaisīta tik interesanti ka tā aizrauj skatītāju tā nemaz neliektos pārāk gara pat ja ietu 5h! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 11.07.2004 22:06
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



CITĀTS(bruīna @ 11.07.2004 21:51)
Njā tā arī var! Bet manuprāt ar 1 1/2 stundām būtu par daudz to pusstundu nevajag pietiktu tikai ar 1h pilnīgi mierīgi lai paēstu šāda situācija būtu burvīga kā domājat jūs?

Tur bija tikai 1/2h wink.gif

Viss jau buutu labi, vareetu par katru dalju iekaseet naudu kaa par atseviskju filmu un filmas izmaksas atmaksaasies, bet aakjis jau tur, ka filma tiks filmeeta 2x ilgaak un diez vai kaads no cast&crew to veelas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūkainīte
iesūtīt 12.07.2004 06:43
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Zem Paslēpņa



getlost.gif Protams, ka tas būtu jauki, ja filma ietu varāk nekā tās 2,5 h.....TAS BŪTU KOLOSĀLI!!!!.................., unsure.gif BET padomājot loģiski- ziniet cik mums ilgi būtu jāgaida, kamēr visas uzflimētu??????? ohmy.gif ja jau 2, 5 h filmē veselu gadu, hm, tad vai tikai pēc katras filmas nebūtu citi aktieri!!!! huh.gif

Šo rakstu rediģēja Pūkainīte: 12.07.2004 06:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
da_basketbums
iesūtīt 12.07.2004 08:07
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Specjala Internatskola Ipashi Slimiem Pokemoniem



ja man ari liekas ka vareetu buut garaakas jo man pec filmaam vislaik jaraud jo tas beidzaas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefiniene
iesūtīt 12.07.2004 08:51
Raksts #19


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 08.04.04
Kur: jauka, skaista koka mājiņa, maza meža viducī



Man gan šķiet ka filmām ir jākļūst nevis garākām bet gan pilnvērtīgākām! VAjag saprast kuras epizodes ir jāliek un kuras nav jāliek! Piemēram trešajā filmā bija pilns ar tādām epizodēm kur rāda tikai dabu, bet tika islaistas dažas svarīgas lietas uz dabas skatu rēķina! BET tas pats ir arī ( bet duadzreiz mazākā ziņā) ar GRedzenu pavēlnieku! Vēlviens variants ir taisīt seriālu, bet tad Harijs Poters ievilktos uz mūžu ( bet ar gredzenu man liekas ka 10 filmas ( jeb sērijas) būtu ok! wink.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 12.07.2004 10:05
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



CITĀTS(bruīna @ 11.07.2004 21:40)
Man liekas ka visa vecuma faniem patiktu ja HP filmas būtu garākas un tās varētu noskatīties divās dienās!tas arī būtu diezgan ērti! vai ne?

He garākas manai māšelei (8 gadi) kamēr vien bija popkorns tikmēr viss bija super, tiklīdz tas beidzās sākās mūžīgiej jautājumi kad beigsies grin.gif Takā man liekas ka bērniem līdz 11 gadiem jau pagrūti ir saprat visus tos notikumu kas norisinās filmā wink.gif Bet es esmu ar abām rokām par garāku filmu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 09:27