Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Senās mītiskās Grieķijas LARPs
DarkJedi
iesūtīt 18.07.2007 10:19
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Btw. A kāds kādreiz ir izmantojis Senās mītiskās Grieķijas settingu LARPiem? Nu tip Iliāda, Odiseja, Amazones, Lesbas salas meitenes, pusdievi un Dievi, Zelta Aunāda u.t.t. Kādreiz tīri inčīgs likās arī seriāls Hērakls un Xena. Tur tak copy un paste var paņemt dafiga kvestus. Visi staigā satinušies baltā palagā (vismaz tā izskatās). u.t.t.

Imo šitai settingā sanāktu tīri neslikts LARPs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 5 6 7  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 134)
Sindra
iesūtīt 02.10.2007 10:06
Raksts #121


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Jā.. es noteikti piekrītu Lettowam.
Uz super fiškām mēs neorientēsimies.
Mēs vairāk gribam parūpēties par rolepleju un tad jau drīzāk kaut kādām veiklības stafetēm, atjautības uzdevumiem un tādām lietām.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 02.10.2007 11:47
Raksts #122


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Nu es varu pieteikties aŗi uz Fortūnu, ja jau Nīke rada tādus sarežģījumus, bet Rowiela, tu taču neesi GM ?

īstenībā būtu jautri, ja spējas principā tiktu banotas, tā pat, kā dažāda atribūtika teiksim pie ieejas, Poseidons noliek savu trejžuburi, Zevs savus zibeņus, Afrodīte jostu utt utjp.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 02.10.2007 12:07
Raksts #123


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Un kāpēc spējām jābūt banotām, ja tie ir dievi, kas tur ierodas, nevis spēlētāji, kam par katru cenu "jāiznes" cits spēlētājs? Kādam tas tik ļoti traucē vai biedē? Man tas ir pilnīgi vienalga (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Hestijai nekā tāda nav, un man netraucētu, ja būtu.

Fortūna ir tieši tik pat nepatstāvīgs tēls kā Nīke, bet, galu galā, ja Tev interesanti, tad kāda man daļa? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Man šķiet interesanti attēlot konkrētā dieva raksturīgākās īpašības ar visām spējām (tas nenozīmē, ka tās jālieto pa labi un pa kreisi bez kāda loģiska pamatojuma) un tas nav - brukt virsū katram, kas nāk tuvumā, vai darīt kaut ko, kas viņam nav raksturīgi. Protams, katrs funu iegūst savādāk. Es tāpēc nejūtos ierobežota, ne mazu drusciņu. Konkrētais dievs ir konkrēta loma ar visiem ierobežojumiem.

Kā GM izlems tā būs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
P.S. Dinaer, esi, lūdzu tik laipna, un raksti manu niku pareizi. Šie divi burti uz klaviatūras nav blakus, ar nejaušību nevar aizbildināties. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 02.10.2007 12:07
Raksts #124


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nē nu kapēc uzreiz tā..
Man liekas, ka Poseidonam dakša tomēr ir tāds simbols pēc kura atšķirt un tā.
Vai mēs vienkārši nevaram pieņemt, ka šie dievus raksturojošie atribūti paliek, bet tiem nav spēju, jo zvaigžņu stāvoklis ne tāds un tas jau netraucē kādam draudēt, ka dabūs ar zibeņiem pa pakaļu rītdien, ne šodien, ja jau ļoti vajag.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 02.10.2007 13:54
Raksts #125


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Es ārkārkārtīgi atvainojos Roviel:)

man neliekas, ka būtu vjadzīga atribūtika, lai kādu atpazītu, bet tas tā. iespējams, ka atribūtika ir labs veids kā norādīt savu vietu hiarhijā.

Runājot par Nīki - ir taču kāds iemesls kāpēc Atēnieši apgrieza spārnus Nīkei nevis uzcēla vēlvienu templi Zevam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 02.10.2007 14:18
Raksts #126


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Dinaer @ 02.10.2007 14:54) *
Es ārkārkārtīgi atvainojos Roviel:)

man neliekas, ka būtu vjadzīga atribūtika, lai kādu atpazītu, bet tas tā. iespējams, ka atribūtika ir labs veids kā norādīt savu vietu hiarhijā.

Runājot par Nīki - ir taču kāds iemesls kāpēc Atēnieši apgrieza spārnus Nīkei nevis uzcēla vēlvienu templi Zevam.

Atēnieši sākumā uztupināja Nīki uz Zeva statujas rokas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) un domāja, ka ar to pietiek.
Templi uzcēla tad, kad viņu sāka uzskatīt par mazliet patstāvīgāku, un tomēr neviens nelūdza uzvaru tikai Nīkei, bet prasīja to no Zeva vai Atēnas - viņas statujas arī ir ar Nīki rokā. Protams, ka apgrieza spārnus! Lai uzvara neaizlido! Kā vistām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Tup uz rokas gan, bet ja nu tomēr aizlido?
Tie ir jauni laiki, krietni jaunāki nekā Homēra Odisejā aprakstītie.
Atribūtika ir tērpa sastāvdaļa, kā kronis karalim, un ir taču jautri tādu lietot, jeb es maldos?
P.S. Nekas! Man vienkārši te ilgi esot ir makten pieriebies šis valodas kropļošanas veids, tāpēc es to uztveru saasināti. Piedod, lūdzu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 02.10.2007 14:31
Raksts #127


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Kronis karalim ir simbols, nevis ierocis - dieviem atribūtika ir vairāk kā ieroči.

Nē nu protams, ka mitoliģija, laika gaitā mazliet mainās un modificējas, bet vai nesanāk ka Nīke tomēr ir savā ziņā nozīmīgi. Nīke ir pati uzvara, ja Nīke ir ar tevi, tad tu esi absolūts uzvarētājs nevis strīdā bet karā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 02.10.2007 14:39
Raksts #128


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Dinaer @ 02.10.2007 15:31) *
Kronis karalim ir simbols, nevis ierocis - dieviem atribūtika ir vairāk kā ieroči.

Nē nu protams, ka mitoliģija, laika gaitā mazliet mainās un modificējas, bet vai nesanāk ka Nīke tomēr ir savā ziņā nozīmīgi. Nīke ir pati uzvara, ja Nīke ir ar tevi, tad tu esi absolūts uzvarētājs nevis strīdā bet karā.

Nīki pielūdza, jā, bet uzvaru patstāvīgi, nevis pēc citu dievu pavēles, dalīt viņa sāka visai vēlu un, galvenokārt, sportā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Citā laikā - kur sūta, tur jāiet.
Tas nav svarīgi! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 02.10.2007 21:03
Raksts #129


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nē, nē, atribūtiku vajag. I zibeņus, i trīsžuburi, i pāna flautu un spārniņus pie zandalēm. Nu taču smuki! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Cita lieta, ka dzīrēs tos izmantot ir gaužām nepieklājīgi un pārējie dievi par to var šausmīgi apvainoties un apskaisties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.10.2007 12:47
Raksts #130


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tagad derētu dažas frizūras (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tipiski:
(IMG:http://www.dkimages.com/discover/previews/879/40014227.JPG)

(IMG:http://www.mlahanas.de/Greeks/Fashion/HairStyles.png)

http://www.mlahanas.de/Greeks/ImagesGreeks/gr0239.jpg

Vēl apģērbi, apavi, utt.:
http://www.mlahanas.de/Greeks/Fashion.htm
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 12.10.2007 13:17
Raksts #131


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



un ko darīt tām, kas mazliet apdalītas ar matiem ? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.10.2007 13:23
Raksts #132


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Uzlikt glītu kronīti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Tādu, kā maziņu kokošņiku-pusvainadziņu. Un viss būs labi! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Apmēram kā otrās bildes otrās rindas pirmajā pa kreisi attēlā. Bez tā plīvuriņa var arī iztikt, ja tādu negribas, bet tas labi nosedz to, ka matu nav pietiekoši sengrieķu modes prasībām.
Vai platu banti apsiet, vai, galu galā, kādu glītu sprādzi iespraust. Gluži pilnīgi bez nekā nebūs glīti, bet, ja galīgi nav iekāriena, tad var arī bez (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tāpat jau mums te retai ir tādi dabiski cieti čirkaini mati, kādi vajadzīgi, lai tādas frizūras uztaisītu.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 12.10.2007 13:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skatitajs_no_mal...
iesūtīt 12.10.2007 15:58
Raksts #133


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: Tepat uz vietas un nekur... Kamēr neesmu aizgājis mājup.



Veel dazas bildites un apraksti par griekju apgerbu:

http://www.metmuseum.org/special/Goddess/goddess_def.asp

Bildes (ari shematiskas) ir zem linkiem apsleptas.






Kas jauns sai spelitee? Ka ar organizesanos un datumiem? Pirti izdevas atrast un noiret? Vnk gribetos zinat kaa viss sobrid izskatas un kad spele varetu notikt?

Šo rakstu rediģēja Arsuka: 09.11.2007 12:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 07.11.2007 12:46
Raksts #134


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nē, nē nekā vēl nav.
Laikam kaut kad aizvilkšos līdz Preses Bāram izķert Guntu un tad ar sāksim kaut ko bīdīt.
Pagaidām vēl gaidīšanas svētki.

Man pašai liekas, ka spēle varētu notikt tajā nedēļā, kas no 10.12. - 16.12.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 08.11.2007 22:14
Raksts #135


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Par pirtīm ir mēmais klusums. Nemāku laikam meklēt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
par bīdīšanu - patlaban graužos auri dažādiem mitoloģijas aprakstiem. Vo velos, cik viņi tomēr bija... khm... atraisīti! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) maz ir "zacepku", kas nebūtu saistītas ar šo tēmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 5 6 7
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 01.05.2024 18:34