Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Biedram pazudis vārds!
Sapņu Teātris
iesūtīt 14.05.2005 10:33
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Eyedam,paklausies,sorry,ka taa trauceeju,bet man tas apnika...
Es shoriit lasu pavedienus,un redzu,vienam biedram ir vaards pazudis.
Izspiezhu refresh,aizeju uz cuukkkarpas ekspresi,skatos viena jauninjaa pieteiksusies,girbu apsveikt,
un redzu,vienam biedram,gogijam,laikam,vaards ir iespiedies pie procentiem un datumi ir pilniigi otraadi!!!
Kaadeelj tas taa???Tas ir deelj jaunajiem skiniem vai ne?Nu tijip es lietoju shiilobas alu
uun peec tam uzliku kurbijkurni un nekas taads nebija...Tas vareetu buut mosh kkads lags manaa kompii??Es jau neiznu,mosh skini vainiigi,tapeec griezos pie tevis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
Nimue
iesūtīt 14.05.2005 10:57
Raksts #2


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Dažām Internet Explorer versijām ir kaut kādas problēmas ar Šīlobas skinu - jā, tās izpaužas kā dažu linku neizskaidrojams un neadekvāts novietojums. Pie tam - tikai šad un tad, pagaidām nav skaidrs, tieši kad un tieši kā. F5 reizēm palīdzot.

Bija ideja par vienu risinājumu - bet, kā redzat, tas neko nav atrisinājis. Ja kādam ir labākas idejas - lūdzu dodiet ziņu man.

Dažām Internet Explorer versijām šādu problēmu nav - piemēram manējai (kā dēļ arī neko īpaši notestēt nevaru)

Ar Firefox nekādu problēmu nav. Iespējams, uzliekot visus windows update problēmas pazūd arī Internet Explorer Iespējams arī, ka nepazūd. Ar to tur nekad neko nevar zināt.

Bet jā, tas pilnīgi noteikti ir tikai un vienīgi Šīlobas skinam. Un šī dīvainība vēl nav novērota Firefoxā, kurā Šīlobas ala vienalga izskatās mazliet labāk.

Šo rakstu rediģēja Nimue: 14.05.2005 21:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 14.05.2005 18:52
Raksts #3


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Visdrīzāk tā ir Explorera vaina (ja tu lieto IE), paskaties pavedienā Jaunās Apdares .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W.I.T.C.H.
iesūtīt 28.05.2005 21:12
Raksts #4


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: eiropa, latvija, juurmala



mad.gif man un lakam lielaakajai wink.gif daljai cilveeku taa ir huh.gif manupraat paarpluude! un tas ir diezgan traki jo vienu briidi pie procentiem man raadiija 90%kau kas ir jaadara sad.gif sad.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 28.05.2005 21:17
Raksts #5


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Atvaino, te ir runāts gluži par ko citu - problēmu ar skiniem. Un 90 % tev jau nu noteikti rādīt nevarēja, nevienam nevar ne no šā ne no tā uzrasties 90 brīdinājuma procenti, un pēc tam pazust. huh.gif
Un te jau ir apskaidrots, kā Šīlobas alas skinam novērst podziņu nobīdi - izvēlēties skinu Šīlobas ala IE.

Šo rakstu rediģēja Siriuss: 28.05.2005 21:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 11:56