Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ''Balroga Medības'' [GP], Tāds knislis tas Balrogs vien ir.
Diabolic
iesūtīt 14.03.2004 01:21
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Spēles uzdevums nogalēt Balrogu. Spēle uzsākas tā... Pa pasauli ir izlikti paziņojumi par Balroga medībām. Tie drosmīgākie no visas pasaules ir atceļojuši uz vienu no nomuļākajiem Edorasas krogiem. Gala mērķis ir Morijas raktuves. Ceļojumā ietilps ceļš pa Rohānas ceļiem, pa Fangorna mežu, pa kalniem, gar Izengardu (jau ļaunu un izpostītu Izengardu) un gar Loriēnu.

Ceļš ir līkumots. Precīzs noteikts maršrus nepastāv. Ceļu izvēlēsimies pēc apsākļiem.

Bet vispār ceļš ir aptuveni šāds.
1)Sākums--->Edorasa,
2)Rohānas ceļi,
3)Ceļš gar Izengardu,
4)Kalni,
5)Fangorna Mežs,
6)Rohānas ceļi,
7)Loriēna,
8)Kalni,
9)Kalnu alas,
10)Morijas rakuves--->Beigas tiešā nozīmē.

Redzams, ka mūsu ceļā būs Orki-Visādi arī Uruk Haji, Fangornā tiksimies ar Entiem, kalnos protams milzu zirneklīši un goblini, Loriēnā-Elfi, Morijā- Ļoit daudz orku, goblinu, kā arī viens milzīgs Balrogs. Plus vēl mūsu citi iztēles augļi.
PIESAKĀS.




Jāpiesakās šeit. Tēlu apraksti jāiesūta arī šeit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
50 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Diabolic
iesūtīt 16.03.2004 10:03
Raksts #81


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Lieliski!'' noteica Pikolo. ''Es sen atpakaļ pazinu vienu Entu. Viņu sauca par Lap-rasi.''

OOC-Man jāiet, tiksimies vēlāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 16.03.2004 13:31
Raksts #82


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Es jums aizmirsu ko pateikt.'' teica Pikolo. ''Es jums nepateicu kāpēc mēs ejam caur šo eju un nevis caur Edorasu, pa ceļiem.''

''Daudziem Edorasiešiem netīk, ka pa viņu ceļiem blandās sazin tur kādi cīnītāji. Ja mēs ietu pa ceļu, mūs noteikti apturētu un sāktu izprašņāt, kurp mēs dodamies. Mēs tad dikti aizkavētos.''

''Par dzīvniekiem, kuri palika pie kroga durvīm neuztraucaties. Krodzinieks ir mans sens paziņa, kurš dzimis ar māku sarunāties dzīvnieku valodā. Lūk tad viņš paziņos jūsu dzīvniekiem, kur mūs gaidīt.'' Pikolo mierināja ceļa biedrus.

Cīnītāji devās uz priekšu atpakaļ neskatīdamies. Nedrīkstēja kavēties bez vajadzības.

''Ja ir vēl kādi jautājumi...Es klausos.'' ziņoja zilacainais melnmatis Pikolo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 16.03.2004 15:51
Raksts #83


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



"No manas puses jautājumu nav," teica Listets un pasmīnēja. "Ejam tālāk Pikolo!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 16.03.2004 15:58
Raksts #84


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Ceļinieku bars devās tikai uz priekšu. ''Es jūtu, mēs drīz būsim galā. Eja drīz beigsies. Var sajust, ka šeit ir jau nedaudz svaigāks gaiss un es jūtu pavisam vāji, mazas vēja plūsmas.'' teica Pikolo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 16.03.2004 16:07
Raksts #85


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Deniella uzmanīgi gāja tālāk. atskatījusies, viņai šķita, ks tumsā spīd gailējošas acis, bet varbūt tas bija tikai māns. palūkojusies uz Piko viņa jautāja:'' vai mans zirgs tika pienācīgi apkopts un pabarots? kamēr mēs tikām līdz šejienei, viņš bija piekusis. un es par sevi neatbildu, ja mans zirgs būs noguris vai nepabarots. ''viņa ar dusmīgu aci palūkojās uz Piko.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 16.03.2004 16:16
Raksts #86


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Neuztraucies ar visiem mūsu dzīvniekiem, krodzinieks Botners izturēsies brīnišķīgi.'' abildēja Pikolo. ''Deniella tu pati varēsi par to pārliecināties, kad tiksim no ejas laukā, bet kāds gabaliņš vēl ir ejams.''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 16.03.2004 16:20
Raksts #87


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



"Saki, Pikolo, cik vēls tagad ir?" jautāja Listets
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 16.03.2004 16:27
Raksts #88


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Godīgi sakot, nezinu.''atbildēja Pikolo. ''Man šaj ejā ir zudusi laika izjūta, bet man liekas, ka tagad saulei vajadzētu jau rietēt.''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 16.03.2004 16:52
Raksts #89


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



"ja ir pilnmēness, tad var būt viss kas ...."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 16.03.2004 16:56
Raksts #90


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Deniella jautāja:'' un cik ilgi mēs te vēl iesim pa šito pazemes eju? '' viņa palūkojās uz Piko un Listetu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 16.03.2004 17:19
Raksts #91


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



"Uz mani neskaties,"Listets atteica,"man nav ne jausmas."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 16.03.2004 17:24
Raksts #92


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Mēs jau drīz bū...'' Pikolo pārtrauca. ''Skatās. Es redzu gaismu.'' Pikolo norādīja ar pirkstu uz sārtu gaismu ejas galā. ''Es taču teicu, ka saule riet.''

Cīnītāji raitā solī ar smaidu uz lūpām devās izejas virzienā, bet tad saules mestie stari izklīda un bija knapi samanāmi. Ejas izejas priekšā stāvēja mūsu draugs Goblins ar daudz lielāku baru, kā iepriekš.

''Es jau teicu, ka viņš atgriezīsies.'' dusmīgs teica Pikolo. ''Nu ko... viņi stāv mums priekšā. Kurš grib viņus panīcināt?'' viņš pajautāja.
''Uzreiz tuvcīņā nedrīkst iet, jo viņu ir pārāk daudz. Mums daļa jāiznīcina no šejienes.'' Pikolo noņēma loku no pleca, uzvilka stiegru, notēmēja uz priekšējo Goblinu un iešāva bultu tam starp acīm.

Kauja gāja vaļā. Goblini kā biezs mākonis tuvojās cīnītājiem, bet tie stalti stāvēja uzvilkuši loka stiegru un gaidīja īsto brīdi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 16.03.2004 19:13
Raksts #93


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



"Pakāpieties malā!"uzsauca Listets un deva zīmi Faidrai. Viņi abi pietupās un uguns svītras, pamatīgas, augstas, aiz tām neko redzēt nevarēja, tikai varēja dzirdēt goblinu nāves kliedzienus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 16.03.2004 20:02
Raksts #94


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Deniella izvilka savu kalnu alā atrasto dunci, kas bija izgreznots ar asins sarkaniem rubīniem. atvēzējusies, viņa meta dunci, tas ietriecās vienam goblinam starp acīm. izvilkusi no apmetņa kabatas melnu amuletu, viņa stipri satvēra to rokā un izgaisa. piegājusi tuvāk gobliniem, viņa ar zobenu dūra pa labi, pa kreisi. uguns svītras viņai vairs nekaitēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 16.03.2004 20:17
Raksts #95


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Laikam visi ir beigti.'' teica Pikolo. Bet nez no kurienes izlīda vēl tik pat liels Goblinu bars.

''Ko es dzirdu?'' Pikolo pajautāja pats sev. ''Šarp,'' nobļāvās Pikolo. Pēc mirkļa varēja redzēt, ka Goblini visi lido pret sienu. Tur skrēja Pikolo zirgs, viscaur melns vienīgi uz galvas, vidū bija balta līnija un krēpes bija baltas. Viņš skrēja Pikolo virzienā šķaidīdams un spārdīdams Goblinus pa malu malām.

Šarpam sekoja pārējo ceļotāju zirgi un citi mīluļi arī spārdīdami Goblinus. Zirgi pieskrēja pie saviem saimniekiem, kuri uzlēca zirga mugurā un auļoja uz izejas pusi. Pa ceļam, protams, spārdot vēl atlikušos Goblinus.

Ceļotāji izjāja laukā no alas un priecīgi leca nost no zirgiem, jo pirmais ceļa posms bija noiets. Viņi lēma uzcelt nometnes vietu un atpūsties. ''No Gobliniem mums nevajag bīties viņi no šīs ejas nekad neiziet.'' priecīgs noteica Pikolo.

Šo rakstu rediģēja Pikolo: 16.03.2004 20:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 16.03.2004 20:21
Raksts #96


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



"Pateicamies smagajai artilērijai,"jautrā balsī teica Listets un palocījās dzīvniekiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 16.03.2004 20:32
Raksts #97


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Varēja redzēt, ka dzīvnieki jūtas lepni par padarīto darbu. Zirgi lēkāja un skraidīja apkārt, putni sāka kliegt putnu balsī. Visiem bija pacilāts noskaņojums.

''Šovakar dzīres.'' dejodams bļāva Pikolo. ''Visus uzaicinu uz dzīrēm mūsu nometnē, kuru mēs vēl celsim.''

Turpat netālu no ceļiniekiem stāvēja krodzinieks Botners. ''Un te jums būs muciņa alus, muciņa garšīgākā vīna Edorasā un vēl šis tas, ko Pikolo jau laicīgi pasūtīja,'' skaļi teica krodzinieks.

''Jā man bija aizdomas, ka šodien es varētu rīkot dzīres. Tāpēc pateicu, lai Botners uz šejieni atved dažas muciņas dzeramā un vēl ko iekožamu.'' noteica Pikolo.

''Un vēl kas... Trīs reizes urravas mūsu mīluļiem.'' nobļāvās atkal Pikolo.

Šo rakstu rediģēja Pikolo: 16.03.2004 20:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 16.03.2004 20:44
Raksts #98


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



"Urrā! Urrā! Urrā!," uzsauca Listets.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 16.03.2004 20:50
Raksts #99


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



"Urrā! Urrā! Urrā!," Listetam piebiedroj'as Pikolo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 16.03.2004 20:56
Raksts #100


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



"mūsu dzīvnieki ir to pelnījuši dubultīgi," teica Listets un uzsmaidīja dzīvniekiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

50 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 10.05.2024 00:34