Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atsauksmes par TN:C, Atsauksmes rakstam šeit.
Farliner
iesūtīt 22.10.2005 19:38
Raksts #1


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tā kā esmu pirmais, kas atgriezies no spēles, tad padalīšos savos iespaidos.

Pirmkārt, uzreiz jāsaka ka spēle, manuprāt ir izdevusies. Protams, nezinu kā risināsies nakts un nākamā diena, tācu šodein darbība bija aktīva un atraktīva. Daļa spēlētāju bija nopietni piestrādājuši pie saviem tēliem, un tie izskatījās gana pārliecinoši (Abi troļļu kunigi, "lielais ļaunais", Rozes pūķa ordenis, sektanti, vēsturnieks un arī Žanete kā tirgotājs bija tie, kas visvairāk palikuši atmiņā). Poligons, šķiet, izvēlēts praktiski ideāls šai spēlei un radīja tādu savdabīgu pustrundras iespaidu kur tiešām to vien gaidi ka aiz tuvākā koka izlīdīs trollis. Pats biju kā Ringus Vindermārs - ziemeļnieku izcelsmes avantūrists, kuru tirgotājs ātri vien nolīga kā otro apsargu. Tā nu ceļojām pa zemi tirgodamies gan pie troļļiem, gan pie ziemeļniekiem, divreiz duelējos ar Soirvakt tēloto troļļu kunigu, par ko vēsturnieks sarakstīja savai hronikai dzejojumu, vienreiz visi draudzīgi nomirām cīņā ar Rozes Pūķa ordeni kas nodevīgi uzbruka tirgotājiem tieši tirdzniecības gaitā un pēc tam kad atdzimām un ar kaujas saucienu "Death, Blod and Vengeance!" devāmies tirgoties tālāk aktīvi no mums bēguļoja smile.gif (labi izplānots uzbrukums, tikai guvums bija niecīgs, jo vērtīgākās preces jau nebija līdzi). Ļoti gaidīju solīto dueli ar Mephisto, bet tā kā šamējais, acīmredzot, bija tā pārbijies no perspektīvas cīnīties ar visiem, kam bija divkaujas sasolījis, ka neieradās, tad šis prieks, diemzēļ, izpalika.

Lai nu kā, jāsaka liels paldies spēles veidotājiem par ieguldīto darbu un jānovēl veiksmi turpmākajos projektos!

Šo rakstu rediģēja Farliner: 22.10.2005 19:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Grims
iesūtīt 24.10.2005 17:12
Raksts #41


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Bija, kas pa vidam mainīja frakcijas, tādēļ vajadzētu vienoties, ka nosauktie skaitļi attiecas uz spēles sākumu.

Ziemeļzemes armija spēli sāka 7 cilvēku sastāvā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 24.10.2005 17:13
Raksts #42


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



...bet beidza 10 cilveeku sastaavaa.

3 galvenaas patiesiibas no ziemeljnieku armijas puses:

1. Doma par deemoniem patiesi bija laba, gandriiz vieniigais sakariigais kvests, kursh (iznjemot oglju raksanu "fulpleitaa") bija jaaveic ziemeljniekiem (armija atrada nazi un to sargaaja).
2. Iplatiitais miits, ka ziemeljnieku armija bija pasiiva ir galiigi garaam. Vienkaarsi Kraukleens otrajaa dienaa bija saguris peec vairoga stiepsanas un labpraataak sargaaja baazi, bet mees paareejie arii otrajaa dienaa bliezaam(taapat kaa iepriekseejaa dienaa un naktii) Pieraadiijums tam - man saap visas malas un nav balss.
3. Trolljiem patiesi bija prieksrociibas... vinju nometnes bija tikai divas, vinji atradaas daudz tuvaak Prizdai, Vinjiem bija vairaak vieniibu, un katram bija +2hp... bet nezkapeec vinji no mums beega. laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 24.10.2005 17:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaza
iesūtīt 24.10.2005 18:09
Raksts #43


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.05
Kur: Sur la route



Es tomēr paspēju palēkāt kā čieplis w00t.gif
Tiesa, Žanetes izgājiens ar manis piesiešanu pie koka (ķēdē, ````, ĶĒDĒ) mani it nemaz nesajūsmināja un šodien uz sava kakla es pamanīju divus iegarenus zilumus, ko tur atstājusi tā pati nelaimīgā ķēde glare.gif

Visumā spēle man nejēgā patika. Jo es dabūju izšaudīties ar loku. Es dabūju rikšot ar diviem ogļu maisiem. Es biju čieplis. Es zobos nesu skārdeni un pie kājas piesēju kkāda roku sargu laikam, ko atradu kalna troļļu ciematā. Jā, jūsu desiņas bija garšīgas tongue.gif Es miru aplam daudz. Tas arī ir pluss, ja paskatās no jocīgās puses.
Ak jā, un es pamanījos nenoslīkt purvā. Katrā ziņā, otrā rītā mums ar NW bija bezgala liels slinkums iet pa kalnu, tāpēc izdomājām izbrist pa taisno. Saskaitījā 7 akačus un 2 parodijas par akačiem (nu, tur varētu noslīkt viena kāja, piemēram). Naktī pēc lielās cīņas pret dēmoniem es slāju apakaļam uz savu nometni un gandrīz iejaucos akacī. Bet tikai gandrīz. Nākamreiz pirms spēles izdaliet validolu, lūdzu mellow.gif

Jā, nu whatever, esmu apmierināta ar savām klejotāja gaitām happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 24.10.2005 18:15
Raksts #44


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Neoficiāli avoti (tb. es) ziņo, ka spēlē piedalījušies aptuveni 64 spēlētāji, tas ir skaitot visus - gan GMus, gan tos, kas ieradās pirms lielās ierašanās, gan tos, kas ieradās ar busu, gan ar mašīnām, gan pēc lielās ierašanās, gan tos, kas pameta spēli pirms beigām.

Sadalījumu pa ciemiem man jau būs grūtāk uzskaitīt.

Es ceru, ka Acmetnis paguva iemūžināt čiepli, kā arī materiāls atradīsies, jo, tas gan ir tīri subjektīvi, Dis.Connected ir labākā čiepļa implementācija. (Sorry, GoldLīder!)

Un, ````, KAS LIEN PURVAA?!

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 24.10.2005 18:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 24.10.2005 18:23
Raksts #45


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nedaudzinj chiepljmateriaali ir. Chieplis tieshaam ljoti jauks. Respect.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.10.2005 18:29
Raksts #46


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(Kamazs @ 24.10.2005 19:15)
Un, ````, KAS LIEN PURVAA?!
*

Visi, kam nav slinkums... un bez apstājas... arī naktī...

Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 24.10.2005 18:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithos
iesūtīt 24.10.2005 18:33
Raksts #47


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.05
Kur: unknown



nu tā... liekas, ka man arī gribas uzraxtīt kādu atsauksmi par manu pirmo LARPu! īsumā: bija labi, man pat ļoti patika... wink.gif lai arī ierados ar nodomu neaizrauties ar karošanu, tad tiku ātri vien satriekta ar paziņojumu, ka troļļu ir tik maz, ka nav izvēles un ir jāstājas armijā... nākamais bija pārsteigums, ka par mūsu troļļu ciemu bija mazliet aizmirsuši... un pēc nelielas apkārtnes izpētes, mēs ar manu cīņu biedreni gandrīz iekūlāmies lielā ķezā ar ziemeļnieku uzbrukumu... nu bet troļļi skrien ātri! grin.gif maksimāli ātri sākām noskaidrot vispārējo situāciju, jo mums nebija ne jausmas, kur ir mūsējie vai kur ir Dāsns... nu bet situācija atrisinājās, jo nevarēja nepamanīt vienu no pirmajām troļļu - ziemeļnieku sadursmēm...
tālākais bija tikpat liels funs! it sevišķi troļļu nakts sirojums... vispār gribas pateikt baigo paldies visiem troļļiem... jūs bijāt nepārspējami!!! wink.gif
paldies arī GM un visiem citiem, kas piedalījās ideju radīšanā... nevarētu teikt, ka bija kāds reāls atpūtas brīdis... bija jāskraida pa poligonu šurpu turpu...
bija interesanti pavērot, kā vesels bars ar ziemeļniekiem un troļļiem sit ļaunīšus... un vēl jo lielāks funs bija piedalīties un novērot pēdējo cīņu...
cerams, ka TN vēl būs... gribas braukt atkal! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 24.10.2005 18:36
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Tas purvs bij parodija nevis īsts purvs. Īsts purvs ir tāds kur vismaz līdz viduklim ir ūdens. Nu mazākajā gadījumā līdz celim ūdens. Tiesa es esmu priecīgs, ka bija šāds parodijpurvs nevis īsts purvs. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sīdžmāsters
iesūtīt 24.10.2005 18:39
Raksts #49


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05



CITĀTS(Good ol' Grim @ 24.10.2005 18:29)
Visi, kam nav slinkums... un bez apstājas... arī naktī...


Jā jā! daudzi paspēja izbaudīt purva jaukumus un pagaidām nezinu kādu, kurš to būtu nožēlojis!!!! Tas radīja kolosālu atmosfēru! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 24.10.2005 18:43
Raksts #50


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Nē, tas ir īsts purvs. Ja tu papētīsi skaidrojošās vārdnīcas un ģeogrāfijas rokasgrāmatas, secināsi, ka šis ir viens no purvu paveidiem. Bez tam šo vietu oficiāli sauc par Balto purvu. Tāpat arī nemaz tik tālu no spēles notikuma vietas atrodas arī lieli bezkrastu un bezdibeņu ezeri, tā, ka vide sāk atgādināt tundru.

Bet vispār, redzot vispārējo attieksmi pret noteikumiem, ja man tagad kāds rosinātu rīkot TN:C, tad es 2x padomātu:/. Bija tak vienošanās, ka purvā neiesim...

Un vēlreiz sorry troļļiem par lielo h`n`s. Ja jūs būtu biežāk noķerami savos ciemos, es būtu mēģinājis realizēt pāris kvestus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 24.10.2005 19:08
Raksts #51


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS
Bija tak vienošanās, ka purvā neiesim...


Tas ir bezcerīgi Kamaz, no orentēšanās sporta pieredzes zinu, ka ja kartē iezīmēts ar slīpi sarkanājām svītrām teritorija kurā nedrīkst skriet, tad tajā cilvēki neskries tikai tādā gadījumā ja tai visriņķī apkārt būs novilkta sarkana lenta (tā no plastmas slīpi svītrotā) un tad ar nav 100% garantija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viking
iesūtīt 24.10.2005 19:15
Raksts #52


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04
Kur: Rīga



nu ko ....TN:C bija interesants Larps kuraa guvu daudz jaunas pieredzes...
biju gaidiijis daudz vairaak kvestu un rolplayinga....jo shis larps izveertaas par HACK'N SLASH speeli ar maziem roleplay elementiem...un maz kvestiem ...
piedodiet GMi bet man ir jaatziist ka TN 3 tomeer bija labaaks taapeec, ka
1. Cilveeki nesita ciinjaas ar saviem zobeniem no visa sava speeka, atshkjiriibaa no shii larpa, ko pieraada tas ka man tagad iikshkjis ir gjipsii, jo tajaa ir valjeejs shkjembu luuzums (done by Kikiic aka Valodja), un mazie asins izpluudumi manaa ausii tieshi reetas vietaa...(done by Kurbads)
2. bija vairaak kvestu liidz ar to bija interesantaaka speele, jo tas iisti manupraat nesanaak iists larps, kuraa iziet tiiri uz ziemeljnieku, troljlju savstarpeeju patstaaviigu, muuzhiigu kaushanos, aklu lieliishanos kursh ir krutaaks un ````hanos troljlju, ziemeljnieku starpaa, kas veelpietam uzkurina naidu speeleetaajaa un veelmi atriebties par to, kaa rezultaataa speeleetaaji nemazaam nebremze savus sitienus, bet tieshi pieliek tiem veel lielaaku speeku.
3. manupraat, bija labaak un kaartiigaak atesteeti ierochi, jo lielaakaa dalja manuporaat TN:C atbilda padded definiicijai nevis buufed... (mazs ieteikums GM un DM, lai vinji paarbauda arii savus ierochus;), jo mans iikshkjis tika salauzts ar maariish zobenu)
4. Speeles saakumaa vismaz pie troljljiem ieradaas GMs, kas uzdeva vismaz kaadus kvestus...un veelkaut ko pastaastiija, bet shite nekas neatlika kaa vien doties un nest laukaa ziemeljniekus + peetiit poligoonu...

taa ... izpatikas sisteemaa es vispaar neiebraucu...un nesaprotu kaads iipashi labums no taas ... man nav nekaadu peobleemu kaut vai buut par NPC...iespeejams ka tas pat buuttu interesantaak kaa visu laiku iet nest ziemelniewkus laukaa, jo vismaz pirmajaa dienaa PAMATAA cita ko dariit es vnk. neredzeeju ...varbuut pats biju vainiigs, bet nez varbuut veel taa paiistam neesu iebraucis shajaaa larpu sisteemaa ....
kopumaa larps bija izdevies, un pamataa nekas nenogaaaja greizi,
domaaju ka vajag tomeer vairaak kvestus un mazaak kaujas, vai arii vnk. kaut kaadu jaunu rasi ieviest, kas ir mieraa ar abaam paaareejaam raseem un njemas savaa starpaa izejot tiiri uz roleplay, bez ciinjaam, pilda visaadus uzdevumus utt...
GM MALACHI , ka speeja tik un taa visu sho saorganizeet un atrast mashiinu atsleegas un cik necik centaas ruupeeties par vusu lai viss notiktu superiigi un visiem buutu interesanti (man bija smile.gif )es katraa zinjaa nespeetu noorganizeet ko taadu taapeec visu cienju vinjiem!!! smile.gif

Buutiibaa shis bija mans peedeejais larps, un zobenu es lieku malaa (iespeejams uz muuzhiem pakarinaashu pie sienas kaaa suveniiru) , jo neveelos guut veelkaadu luuzumu vai veel tml. rakstuyra veseliibas bojaajumus.


p.s
piedodiet par drukas kjluudaam, jo visu rakstiiju ar kreiso roku, jo labaa ir galiiigi nelietojama.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.10.2005 19:18
Raksts #53


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Runājot par noteikumu ievērošanu - neviens nepapūlējās man paprasīt vecāku atļauju, par pārbaudīšanu nemaz nerunājot... nākamreiz, es pat nepūlēšos getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 24.10.2005 19:30
Raksts #54


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



Ak, mans Dievs! Viking? Kur Tu biji agrāk? Mēs Tevi būtu uz kādu ārstniecības iestādi aizrāvuši. Par visām traumām taču ir jāziņo GM cik ātri vien iespējams!

Šo rakstu rediģēja K...: 24.10.2005 19:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 24.10.2005 19:42
Raksts #55


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Grim, tad nākamreiz tevi neielaidīs, jo atļaujas tika pieprasītas un fiksētas.:PPPPPPPPPPPPPPPPPPP un PPPPPPPPPPPP

Viking, lielais atvaino no manas puses - vnk troļļu mazais skaits, soirvakta aiztīšanās no kuniga vietas un apvienošanās noveda pie problēmām. Es tiešām mēģināju bīdīt kvestus un biju gan vienā, gan otrā ciemā, taču pēdējā ciemā nevienu neatradu un vēlāk arī Ziemeļnāvciemā neviena nebija, tādēļ iešķilt kvestus nekādīgi nesanāca - jūs visu laiku bijāt prom griezt ziemeļnieku galvas. Kas, jāatzīst, lieliski izdevās.

Citādi bija, manuprāt, diezgan daudz kvestu un neviens, ja nemaldos, nebija ar vienīgo risinājumu - iznest.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viking
iesūtīt 24.10.2005 19:43
Raksts #56


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04
Kur: Rīga



viens secinaajums pa ko es ar mammu vienojaamies
Tiinja stulbums taa teikt
bet iisteniibaa es jau nezcik ilgi naak dienaa ar apsaiteetu iikshkji seedeeju prizdee bet tas jsau nekas ..nevienu te netaisos vainot ..pats jau vainiigs biju laikam
un laikam jau tomeer man vajadzeejka skraidiit rinkjii kaa kaut kadam itkaa memmiitim vai kaadam tur citam , ka man luuk iikshkjis ir sasists utt...

bet nu .... to jau tik ptiekshdienaam tagad var maaciities, kas bijis ir bijis un nabv tachu jeega dziivot pagaatnee smile.gif jaadziivo tik taalaak un viss smile.gif

ja kas es jau vakar pa to visu sho lietu no mammas noklausiijos lekciju, kamner vinja veda uz un no traumpunkta.

kaa mamma m,ani shodien nokristiija "Viirishkjiigs DURAKS" lol
viirishkjiigs tjipa taapeec ka visu to saapi es esot pacietis un druks ..nu taaopeec ka nezinjoju ne vecaakiem ne gm ...jo buutiibaa neienaaca praataa , nezinaaju ka tas ir tik nopietni, negribeejas pamest speeli un atstaat troljljuyd VEEL lielaakaa mazaakumaa smile.gif

bet taa ````hanaas troljlju ujn ziemeljnieku starpaa manupraat jaapaartrauc, jo taa ir lieka naida kurinaashana, kas nerada draudziigu speeli .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 24.10.2005 20:14
Raksts #57


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



Veseļojies!


P.S. Ja nu kādam ir interese - ir palikušas pāri diezgan daudz troļļu nakšu naudiņu, nedaudz amuletu un dažas apkvēpušas kartes TN alfabētā. Ja ir kāds gribētājs - varam sarunāt kādu pēcsapulci un draudzīgi visu to izdalīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.10.2005 20:30
Raksts #58


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



````anās troļļu un ziemeļnieku starpā ir tikai joks un phuna havošana. Vismaz no galvenajiem ````ējiem pavisam noteikti. Tāda kā sacensība asprātībā, kas nav domāta naida radīšanai.
Galvenais taču, lai neviens neapvainojas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 24.10.2005 20:34
Raksts #59


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Jap. ````anās savā starpā ir arī mūsu senču tradīcija - ir tak tās latvju apdziedāšanās dziesmas, kur velk uz zoba visus, kurus nav slinkums. To nu tiešām ņemt nopietni nebūtu prātīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 24.10.2005 20:38
Raksts #60


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



To Viking: respect, vecīt! ohmy.gif

Pārējiem: nu moins, tagad skaidrs, priekš kam domātas atestācijas? Parēkt jau ir labi un uzhavot phunu arī, bet tas ir par ko mans brēkāja visu laiku... Deemn.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 23:29