Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vecāku atļaujas!, ..bez tām nekur!
Kamazs
iesūtīt 16.10.2005 22:24
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Uzmanību, visiem potenciālajiem TN:C dalībniekiem, kas uz spēles dienu (22.oktobri) nebūs sasnieguši 18 gadu vecumu

OBLIGĀTI NEPIECIEŠAMA VECĀKU ATĻAUJA PAR PIEDALĪŠANOS TROĻĻU NAKŠU HRONIKU BRĪVDABAS LOMU SPĒLĒ!

Lūk paraugs:

KODS
Es, taada un taada vecaaks, esmu informeets, ka mans beerns, taads un
taads, grasaas piedaliities BDLS TN:C. Esmu informeets, ka speele
notiek briivaa dabaa, mezhoniigos apstaakljos, vietaa kur netaalu
atrodas purvs un uudenskraatuve. Apzinos, ka manam beernam var
draudeet briesmas, kas iekljauj:
Pazushanu un apmaldiishanos purvaa.
Sasitumus.
Nosliikshanu.
Apsaldeeshanos.
Luuzumus.
...
...

Apzinos, ka speeles vadiitaaji nevar personiigi uzmaniit manu beernu
pilniigi visu laiku.
Esmu informeets, ka speelee tiks izmantoti miikstinaatie (boofed)
ierochi, kaa arii humanizeetas bultas. Apzinos, ka ir iespeejami
dazhaadi nelaimes gadiijumi.

Es atljauju savam beernam doties uz sho speeli.  Un apzinos, ka GM
nevar   uznjemties atbildiibu par mana beerna droshiibu.

Tel. Nr.

Uz sho numuru piezvaniis speeles veidotaaji, lai paarliecinaatos par
paraksta iistumu.  Ja apstiprinaajums netiks sanjemts, atljauja tiks
uzskatiita par nederiigu.

Ja Jums ir kaadi jautaajumi zvaniet  - muusu tel nr.
vai e-pasts.


Atļaujas noteikti tiks pārbaudītas pirms spēles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Sindra
iesūtīt 17.10.2005 08:41
Raksts #2


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Atļaujas paraugs ir visai skarbs.
Ja es būtu māte es jau nu tādu neparakstītu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.10.2005 08:53
Raksts #3


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Bet patiesi. Ja tāda ir parakstīta, tad vismaz juridiskās sekas ir vieglāk risināmas, un GM nebūs vainīgi (es nedomāju - morāli), ja kaut kas nejauši atgadīsies. Bet man nešķiet, ka risks būtu šaušalīgi liels. Vecākiem, kuri puslīdz pazīst savu bērnu un zin, uz ko tas ir spējīgs, īpašām problēmām nevajadzētu būt. Jeb - kā klases tūrisma pārgājienā - pārāk baidies - ej līdzi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 17.10.2005 10:01
Raksts #4


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Vai sseit tiek apspriesti iznneemumi? Vai arii beziznneemumu lielaa masa?

Šo rakstu rediģēja Northwatch: 17.10.2005 10:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 17.10.2005 10:03
Raksts #5


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Edz, droshi vien, ka nekas no taa nenotiks, bet ar tas ir tas svariigaakais, ar ko vecaakiem reekjinaaties, taapeec atljauja ir ljoti logjiska.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 17.10.2005 15:37
Raksts #6


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Ak dies... vēl tikai varējāt pierakstīt, ka iespējami lāču un ar trakumsērgu slimu vilku uzbrukumi... wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 17.10.2005 15:50
Raksts #7


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



````, piemirsu par trakumsērgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 17.10.2005 15:57
Raksts #8


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Teksts protams padrūms, bet veselīgs laughing.gif Jo citādi kas atbildēs, ja kāds mazgadīgais idiņš veiks kādu pašsakropļošanās aktu? wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 17.10.2005 16:02
Raksts #9


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Es arii taadu neparakstiitu. Ja jau pats atlaujas fakts neko juridiski nemaina, tad formuleejumiem vajadzeeja buut pielaidiigaakiem.

Šo rakstu rediģēja Elernass: 17.10.2005 16:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 17.10.2005 16:13
Raksts #10


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Es gan šogad tāpat netieku laista, bet ticiet man, ja es saviem senčiem ŠITO iedotu, es netiktu uz tādu laista līdz pat tiem pašiem 18 gadiem blink.gif TB, arī tad ne, bet tad jau būtu grūtāk ar aizliegšanu....

Šo rakstu rediģēja Earnella (Still Alive): 17.10.2005 16:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 17.10.2005 16:31
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Nu bāc - es pat savos 23 gados šitādu māmiņai parakstīt nedotu! Ar šāda veida atļauju manuprāt TN piedalīsies tikai ļauži no 18 gadiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 17.10.2005 16:35
Raksts #12


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Tikko uzrakstiju savu atļauju, gaidu kad paraadiisies māte iedošu izlasīt.

Man laikam ir ljoti saprotoshi vecaaki......

Nezin, bet mani vecaaki ir more or less informeti, jau braucot uz pirmo speeli, mums bija saruna apr to kas tik ar mani nevareetu notikt. So man liekas, ka vinji saprot, ka, ja es piedalos speelee, es varu guut traumas, un ka man pashai, nevis speeles autoriem par to jaauznjemas atbildiiba. nu nezinu, man neliekas, ka fakts, ka vinji to visu izlasa un paraksta, padara viasa taas entaas traumas iespeejamaakas. Nee nu ir jau uzskatas, ka tas ko mees neznam nespeej muus satraukt bet tad jau taadu tekstinju vajag veel vairaak....

Ok te dotaa piemeera stils ir visai paskarbs, bet nu idejiski jau atljauja nav nekas slikts.

Eniivei, trakmuseega trakumseerga gan man liekaas paaraak neticama lai to pievienotu sarakstinjaa, tad jau vajadzeetu uzskatiit arii koka uzrishanu, un izbēgušu indīgu zirnekļu kodienus.

CITĀTS(Elernass)
  Es arii taadu neparakstiitu. Ja jau pats atlaujas fakts neko juridiski nemaina, tad formuleejumiem vajadzeeja buut pielaidiigaakiem.

Varbuut, ka es kljuudos, tachu man liekas ka atljauja, kuraa vecaaks uznjemas pilnu atbildiibu par sava beerna droshiibu, un nonjem to no speeles vadiitaaja, juridiski maina gan kaut ko....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 17.10.2005 16:43
Raksts #13


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Kā lai saka - mana māte stirpi ilgi par šito smējās. Nu i labi, ka ne pirmo reizi braucu, citādi Dies' vien zin, ko viņa padomātu ermm.gif
bet viņa arī izteicās, ka atļauja visā visumā ir diezgan normāla un, tā teikt, informē vecākus par to uz ko viņi parakstās
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 17.10.2005 16:45
Raksts #14


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Pareizāk sakot, uz ko viņi `paldies dievam` NAV parakstījušies, man domāt, vismaz daļā gadījumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 17.10.2005 16:49
Raksts #15


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Nu, iespējams uz spēli netiks neviens, kam nav 18 gadu. Tātad spēli varbūt apmeklēs mazāk kā 24 cilvēki. Tātad spēle vienkārši nenotiks.

Ja cilvēku būs vairāk, spēle notiks un tā varētu būt viena no "pieaugušākajām" spēlēm Latvijas brīvdabas lomu spēļu vēsturē.

Nav tik slikti iznākumi, ne tiesa?

Nē, nu, es atvainojos visu to, kuriem vēl nav 18 priekšā, bet jums ir jāapzinās tas, ka atļauja neko nepārspīlē. Patiesībā tā pat noklusē to, ka spēles poligons robežojas ar NATO militāro poligonu, kur notiek aktīva militārā darbība/mācības, to, ka piebraukt pie spēles poligona var tikai pārkāpjot dažādus noteikumus un izvairoties no militāristu posteņiem (te es neko nemeloju un nepārspīlēju - ceļu tiešām bieži apsargā kareivji ar rācijām un Kalašņikoviem, ne reizi vien esmu apturēts), tā noklusē to, ka spēle atrodas ļoti liela - Baltā purva vidū, ka līdz tuvākajai civilizācijai tiešām ir vairāk kā 10 km, ka pie paša spēles poligona atrodas divi milzīgi akači un nereti manāmi dažādi zvēri. Nav pieminēts arī tas, ka tomēr ir vēls oktobris un naktis ir ļoti tumšas, lai gan spēle nebeidzas naktī.

"NU ```` jums tādu poligonu tad?" jūs varētu jautāt. Atbilde ir vienkārša - tas ir tipisks Troļļu Nakšu poligons un ja tas nav šāds poligons, tās nav Troļļu naktis. Mūsu mērķauditorija, diemžēl, nekad nav bijuši pusaudži, jo vienmēr ir problēma ar atbildību, pieskatīšanu un citām lietām. Droši vien citiem GMiem ir vieglāk, bet mani, sākoties spēlei, vienmēr pārņem panika. Par tiem, kas pilngadīgi ir puslīdz ```` - paši domā. Tie, kas nav pilngadīgi vienmēr liek uztraukties vairāk.

Tad ko jūs vēlaties, lai mēs melotu? Ka spēle notiks parkā? Ka bērnam nekādas briesmas nedraud? Ka tur nav purvs?

Nekā nebij'.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 17.10.2005 16:56
Raksts #16


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



kā tad, es jau zinu, ka patiesībā tev ir nelietīgs mērķis visus nogalēt ievedot kādā akacī, noslīcinot purvā vai pametot karavīriem zem deguna ermm.gif izklausās tiešām drausi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 17.10.2005 17:03
Raksts #17


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Right, Dveshy, rrrrright. Patiesībā tas viss ir viens liels realitātes šovs, ahahhahaha!

Nē, nu citādi jau tai vietai ne vainas - cieta, sausa zeme, priedes, pats purvs arī tālu un labi pārskatāms no augšas (bet pašam ejot viennozīmīgi garantēta apmaldīšanās) un nemaz tik šausmīgs nav - esmu pa jamo gājis krustu šķērsu. Tiesa, es arī tur apmaldījos. Varbūt to visu vajadzēja pierakstīt...? (Anketu netaisīju es.)

Grūti pateikt, anyways, man liekas, ka ar vecākiem par to jābūt gana atklātiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 17.10.2005 17:06
Raksts #18


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Hehe, man gan vecāku anketas teksts ļoti patīk. Ja kādam ir šaubas par to, ka vecāki to parakstīs, tad jebkurš saprātīgs cilvis sapratīs, kas tādā gadījumā ‘’jādara’’. Savukārt, ja kāds tā ‘’izdarīs’’, tad Kamazs atkal varēs nešaubīties par veselo saprātu, jo tikai muļķi nav spējīgi dabūt vecāku vai ‘’vecāku’’ atļauju.

Bet tā imo, es Kamaza vietā izvēlētos drošākas atļaujas īstuma pārbaudes metodes, par vienkāršu zvanīšanu uz telefonu.
Protams ja GM ir pieeja telefonu datubāzēm, tad un var pārbaudīt uz ko tas reģistrēts, vai ir vecāku (btw, ja nemaldos, tad Sindrai laikam bija tā pieeja), tad tas ir puslīdz drošs variants, ja nav pieejas, nu sorry. Drošākas metodes jau varēja gan izvēlēties smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 17.10.2005 17:13
Raksts #19


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Datubāze arī neko nenozīmē. Ir taču priekšapmaksas kartes. Un es varētu kādam kaut savu simkarti iegrūst - reģistrēta uz tēva vārda.

P.S. Patiesībā tas viss ir tikai lai vinnētu derībās ar Aivvv.

Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 17.10.2005 17:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 17.10.2005 17:16
Raksts #20


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Kamon, tas ka kaut kas VAR notikt nenoziimee ka tas arii notiks...

Mees tak neejam tur uz kaut kaadu izdziivoshanas pasaakumu "Izdziivo stipraakais, paarejie mirst".

Var jau buut, ka videejaa biedra attieksme pret potenciaalajaam briesmaam ir mazliet vieglpraatiiga, bet savaa zinjaa man liekas, ka es saprotu kamaza bazhas. Pat skolas ekskursijaas civleeki pamanaas iekrist upees, nodzerties liidz vaajpraatam, lauzt kaajas, rokas, mezhgjiit potiites etc.

Eniivei cilveekeim vajag sevi pieskatiit. Ja vecaaki netic, ka beerns speej sevi pieskatiit, tad labaak lai taads beerns arii nebrauc.

Manupraat njemties ar vecaaku atljaujaam tik taalu lai taas viltotu? Nu kamon... Vai tieshaam juus esat tik zemaas domaas par savaam paarleicinaashanas speejaam?

A kush uzrakstija paraugu? K...?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 18:09