Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TN:C tiek PĀRCELTS, ...sekojiet jaunumiem šajā pavedienā
Vai tu esi apmierināts ar TN:C pārcelšanu?
Vai tu esi apmierināts ar TN:C pārcelšanu?
Nē, sasodīts, es biju gatavojies šonedēļ! [ 27 ] ** [37.50%]
Nē, lai arī man principā der arī vēlāks laiks, tomēr nešķiet, ka tas bija pareizs lēmums. [ 6 ] ** [8.33%]
Jā, domāju, ka tā ir prātīga doma. [ 23 ] ** [31.94%]
Jā, nu es arī varēšu tikt! [ 16 ] ** [22.22%]
Kopā balsis: 72
  
Kamazs
iesūtīt 08.08.2005 12:53
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Pēc trauksmainajiem signāliem no mūsu austrumnieciskajiem kaimiņiem, Troļļu Nakšu Hronikas tiek pārceltas!

Spēle nenotiks 12-14.augustā, tāpat arī poligons, domājams būs cits. Precīzu datumu šobrīd nosaukt nevaram, konsultēsimies ar metereologiem un ugunsdrošības speciālistiem:). Tiklīdz būs skaidrs, ievietosim šeit informāciju, tādēļ lūdzu, sekojiet šim pavedienam, ja brīvdabas lomu spēle TN:C jūs interesē.

Iemesli ir vairāki. Pirmais un galvenais - pēc "ceļistu" piedzīvojumiem nemitīgā lietū kļuva skaidrs, ka tādi apstākļi visai nealbvēlīgi atsauksies uz daudzu spēlētāju veselību, bez tam, ja jau paši bijušie TN GMi sāk draudēt ar nebraukšanu, tad skaidrs, ka nav labi. Ja TN:C būtu vienas dienas spēle, situācija būtu savādāka, bet diemžēl ir arī jāpārlaiž naktis.

Bet ir arī citi iemesli. Viens no tiem - ievērojot daudzu potenciālo spēlētāju sūdzības, mēs, iespējams, mainīsim poligonu, lai tas būtu lielāks. Aptuveni tikpat liels kā iepriekšējais, ja nepieciešams, viegli lielāks. Tāpat arī poligons būtu tuvāk Rīgai un galu galā saglabātu līdzību ar pirmo spēļu poligonu (WINK WINK).

Trešais iemesls - daudzi no spēlētājiem, kurus gribam redzēt spēlē netiek vai nav nodrošinājuši sevi ar ekipējumu laika ierobežojuma dēļ. Tādu tiešām ir diezgan daudz.

Ceturtais iemesls - lieliski, būs mums iespēja vēl vairāk pagatavoties spēlei!

Tā kā skatieties TNC treilerīti, kas pieejams TN mājaslapā http://trollu_naktis.break.lv un gatavojieties Troļļu Nakšu Hronikām, jo agrāk vai vēlāk...tas ir..vēlāk tās notiks.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 08.08.2005 12:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Hareki
iesūtīt 08.08.2005 12:57
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Sassssssodiiiiiiiiiiiiiiiiic!

Nē nu ko tu padarīsi. Ja nu reiz pārcelta tad pārcelta ,bet brīvu nedēļas nogaļu augustā man vairs nava! Ja nu spēle būs septembrī, tad es varbūt vēl varēšu tikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 08.08.2005 12:58
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Ja jūs zinātu cik ļoti es jūtos apbēdināta... glare.gif

un: NĒ, ES NEESMU APMIERINĀTA, JO GATAVOJOS ŠONEDĒĻ!!!!


upd. tikko apskatījos savā kalendārā - citi datumi man ir miglā tīti pinch.gif

Šo rakstu rediģēja Sekube: 08.08.2005 13:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 08.08.2005 13:00
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Neko darīt... Ja tā padomā, tad varbūt labi vien ir- ja spēle notiktu paredzētajā laikā, iespējams, būtu ārkārtīgi maz cilvēku. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 08.08.2005 13:00
Raksts #5


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Apbēdināta jūtos kapitāli, bet doma tomēr ir prātīga un pareiza. Palūkojoties ārā pa logu un pēc pēdējiem piedzīvojumiem pilnīgi piekrītu. Un patiesību sakot domāju, ka tikšu jeb kurā laikā lai kad TN:C nenotiktu unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 08.08.2005 13:03
Raksts #6


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Wiii, es pat teiktu apsveicama doma. Jo ja TN:C notiktu shajaa nedeeljas nogalee, manis tur pilniigi noteikti nebuutu. Tagad, iespeejams, arii man buus iespeeja piedaliities. wiiii wiiii
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 08.08.2005 13:03
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Man, ja godīgi pie kājas - brauktu jebkurā gadījumā. Taču labāka iespēja sagatvoties, protams, ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 08.08.2005 13:04
Raksts #8


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS
Jā, domāju, ka tā ir prātīga doma.


Šobrīd pilnīgi skaidrs, ka šonedēļ nekur nebrauktu, lai gan! Man teica, ka sestdienā, svētdienā tiekot solīts labs un saulains laiks. (Es gan tam neticu tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silvestrs
iesūtīt 08.08.2005 13:05
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Vienmēr Te.



Tātad----------- GALĪGI GARĀM------------------------ Nu nezinu kā tas ir citiem taču es daudz maz rēķinājos ka TN :C notiks šonedēļ esmu tam gatavojies un nezinu vai tikšu citā laikā

P.s.s. Domāju ka es varētu netikt citā laikā

P.s. piektdien- svētdien sola jauku laiku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.08.2005 13:06
Raksts #10


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Nu, vispārīgi piekrītu Hareki - ja cilvēki strādā, tad izbrīvēties nav tik vienkārši, kā pateikt bosam - "es sonedēļ ņemu brīvdienu piektdien!"

Laika apstākļi protams ir no svara, bet baidos, ka ja jauno datumu nezinās mēnesi iepriekš, es tur nespēsu piedalīties... Bez tam, pārējās augusta nedēlas nogales man arī ir aizrunātas... Un septembrī jūs mani vēl mazāk redzēsiet...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 08.08.2005 13:14
Raksts #11


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Es personīgi atvainojos visiem par šo incidentu, bet, kā jau minēju tas ir nepieciešams un tā nosprieda praktiski visi GMi. Tiem, kas varētu netikt vēlāk - nu principā mēs jau esam zaudētāji, un mums - vismaz man - ir veel lielāka škrobe, ja jūs netiekat, nekā jums. Bet tā nu tas ir sanācis un cerēsim, ka vismaz kāds no jums tomēr tiks uz spēli.

Ātrāk diemžēl nevarējām ievietot šo ziņu, jo lietus ietekmi kaut kā nenovērtēja pienācīgi. Tomēr tā kā gandrīz visi TN GMi uz savas ādas izbaudīja lietu "Ceļā", tad kļuva skaidrs, ka ar to nerēķināties nevar.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 08.08.2005 13:16
Raksts #12


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



nu man arī īstenībā pie kājas... ja vien tas nenotiek Igaunijas brauciena laikā, tad es arī ierastos...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dagalur
iesūtīt 08.08.2005 13:17
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.04
Kur: Rīga



Bāc!!!! tiesham tas nav iipashi labi.. manupr'at... tb no mana skatu punkta... un tiehsaam darbaa briivus datumus tik viegli nedabuusi... :/
nu ja paarelj uz naakosho nedeeljas nogali tad varbuut es tiktu.... bet es jau pagajusho meenes jau pateicu darbaa , lai 12-14 iedod man briivu.... nj'aa... nu lab.. skatiisies kas notiks taalaak....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 08.08.2005 13:20
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



Protams, ir iespējams, ka šajā nedēļas nogalē nelīs. Ir iespējams, ka dienā, uz kuru tiks pārcelts TN:C līs vēl stiprāk, sals, snigs un vispār notiks cunami. Bet nav citas iespējas, kā vien riskēt. Uz šo brīdi esošā informācija nav cerīga.


Valsts hidrometeoroloģijas aģentūra
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 08.08.2005 13:33
Raksts #15


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Pieskaitiet vēl 4 cilvēkus, kas gan nav reģistrējušies, bet teica: Nē, sasodīts, es biju gatavojies šonedēļ! + citā laikā netieku
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 08.08.2005 13:36
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Varbuut ir veerts noskaidrot, kas notiek ar laika apstaakljiem un to prognozeem pa nedeeljas laiku, un tomeer nepaarcelt, gadiijumaa, ja prognozes kljuust konkreetaakas un ir zinaams, ka arii sestdiena buus saulaina (jo pagaidaam es zinjaas dzirdeeju, ka tikai sveetdienaa neliishot)?

Tad vareetu tikt gan tie, kurus lietus biedee, gan tie, kuriem paarcelt neko negribas.

Protams, tas atkal visiem laiciigi jaaizzinjo.


Apzinos arii, ka shaada shaudiishanaas ir nepatiikama, bet varu iedomaaties, cik pretiigi buus, kad visa shii nogale spiidees un laistiisies siltaa sauliitee. Kas gan var arii nenotikt. Taa kaa nevajag sacereeties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.08.2005 13:38
Raksts #17


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Beidzot kāda prātīga doma... Andžas priekšlikumu atbalstu ar abām rokām un kājām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 08.08.2005 13:39
Raksts #18


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Andža mūsu varonis!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 08.08.2005 13:43
Raksts #19


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



ja es buutu kautvai drusku nesavaldiigaaka juus manaa postaa tagad lasitu tikai un vieniigi cenzuuru par GM neadekvaato riiciibu un par to ka taa ir nekauniiba.... getlost.gif

neizskataas ka vienkaarshajai tautai te buutu iipashas iespeejas protesteet vai iebilst, taapeec atliek vieniigi cereetr un gaidiit, ka TN:C kas iespaajams tomeer notiks shogad, notiks puslidiz labos apstaaklos unGM ar savu neizleemiibu buus speeli padariijushi labaaku ...

sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif bet vispaar taa ir cuuciiba un normaalos apstaaklos speeli nedriiksteetu paacelt nedeelu pirms speeles norises.

taapataas ceru ka speele netiks paarcelta uz naakosho nedeelu ...

tiko izlasiiju ari andzas ieteikumu un protams ka labaak vispirms no skaidrot un pat ja drusku liis, tad varam to paarcies smile.gif

luudzu luudzu nepaarcveliet speeli crying.gif two_handed.gif

Šo rakstu rediģēja Zanete: 08.08.2005 13:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.08.2005 13:45
Raksts #20


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Pārcelt un atcelt jau nu drīkst, kā GM nolemj, tā būs, un galu galā tieši tāpat notikās ar Drakonistu "Operacija 'Viner'"...

Bet manas iespējas ielekt kādā citā nedēlas nogalē ir daudz mazākas nekā šajā nedēļas nogalē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 21:16