Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ````anas sava starpa troli vs ziemelnieki
soirvakt
iesūtīt 31.07.2005 11:59
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



ta ka ````anas sava starpa troliem un ziemelniekiem piedaras pie lietas tad izveidoju so pavedienu lai vini to daritu tiesi seit nevis visos tn pavedienos ik pa britinam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
soirvakt
iesūtīt 03.08.2005 09:58
Raksts #21


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



neka tamlidziga vini taks ir paraka rase ka vini varetu but tadu kludu pielavuisi un ja ari vini butu paversusi talskati uz otru pusi vini ieraudzitu visvarenu imperiju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 03.08.2005 10:37
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



CITĀTS(soirvakt @ 03.08.2005 09:58)
neka tamlidziga vini taks ir paraka rase ka vini varetu but tadu kludu pielavuisi un ja ari vini butu paversusi talskati uz otru pusi vini ieraudzitu visvarenu imperiju
*


Nē, zini... man tiešām žēl tev to teikt unsure_a.gif ... bet tu kļūdies. silent.gif ...

Ja troļļi būtu pārākā rase, tad visus pārējos ignorētu un nieielaistos nekādos strīdos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 03.08.2005 10:39
Raksts #23


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



ielaistos gan jo nolikt kadu vienmer ir bijis jautri it ipasi zinot ka tu esi krutaks par vinu ta ka nekludos vis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 03.08.2005 15:37
Raksts #24


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



CITĀTS(soirvakt @ 03.08.2005 10:39)
ielaistos gan jo nolikt kadu vienmer ir bijis jautri it ipasi zinot ka tu esi krutaks par vinu ta ka nekludos vis
*

Tas nav pārliecinošs arguments. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaza
iesūtīt 03.08.2005 15:39
Raksts #25


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.05
Kur: Sur la route



Iegāzt kādu nozīmē parādīt, ka ir bijis ````ing bail, ka tas otrs varētu tev pamatīgi ieriebt meele_a.gif
Tāpēc varam teikt, ka troļļi..ir GĻĒVI (un stulbi ar, jo ielaižas visādos karos, tādējādi zaudēdami arvien vairāk dzīvās masas )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 03.08.2005 18:31
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Diemžēl šie... hm... kā viņus sauca? ... āāāaa - trollīši - ir nenormāli reģeneratīvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 10:26
Raksts #27


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Jaa manupraat dir**anaas ir normaala lieta starp raseem, jo ja visi ietu un lasiitu pukjiites pljavaa un dziedaatu jestras dziesminjas un izpaliidzeetu gruutiibaas taa nebuutu nekaada speele...! Un vispaa es buushu trollis bet nevaru neko veel jums di**t virsuu jo neesu veel piedaliijies tur, bet tikai varu pateikt ka aivvv/troll dream walker nezheeliigi prikoliigi un labi prot apd**st cilveekus un esmu prieciigs ka buusim 1 rase smile.gif !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 13.08.2005 10:38
Raksts #28


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



CITĀTS
jaa blle kas i visi tak zin ka ziemellnieki suukaa ...visu ko ierauga  laughing.gif

Tāpat kā troļļi. Tikai mazāk un sūkājamo objektu no sākuma nomazgā.

CITĀTS
ir zinaatniski pieraadiits ka ziemellnieki savasa maajaas staigaa lateksa dreebiitees un ieksszemee vispaar triko un apspiileetaas getraas ar lielu S burtu uz kruutiim  tongue.gif  laughing.gif  laughing.gif  laughing.gif

Un? Tev skauž? Ziemeļnieki vienmēr ir mācējuši varen seksīgi ģērbties.

CITĀTS
un veel vinni neciena savas sievietes ir pretiigi ssovinisti ...aa un jaa via es teicu ka vinni smird ???? meele_a.gif  meele_a.gif

Sievietes necienīja kaut kādi lūzerīgi cieminieki. Šir ir Ziemeļnieki.
Z - i - e - m - e - ļ - n - i - e - k - i. Atkārtoju īpaši aprobežotiem troļļiem. Kā Aivvv's piemēram. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 13.08.2005 14:08
Raksts #29


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Kaa jau mees noskaidrojaam zobenu attestaacijas laikaa,... trollji ir vienkaarshi negliitas (ljoti, ljoti, ljoti, ljoti negliitas) ziemeljnieku prostituutas, kuras vairojas piedzirdot ziemeljnieku dzeekus un ieveljot vinjus gultaa!1 cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 13.08.2005 16:15
Raksts #30


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nea, tā rodas pustroļļi. Īstie troļļi rodas daloties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 13.08.2005 17:01
Raksts #31


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nee, te ir svariigs moments, ka pustroljlji, ja pareizi atceros Kamaza staastiito, nav gluzhi vienkaarshi cilveeku un troljlju bastardi. Vinji kaut kaa interesanti gjenealogjiski bija "iistaaki" par pashiem troljljiem, bet es vairs neatceros formulu. Varbuut Kamazs atgaadinaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 13.08.2005 17:18
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



CITĀTS(Good ol' Grim @ 13.08.2005 16:15)
Īstie troļļi rodas daloties.
*


Ja tā ir tiesa, tad troļļiem visai nabadzīgs ģenētiskais materiāls, kas zināmā mērā arī izskaidro nenormāli lielu slimo troļļu īpatsvaru. laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 13.08.2005 17:49
Raksts #33


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
Vinji kaut kaa interesanti gjenealogjiski bija "iistaaki" par pashiem troljljiem, bet es vairs neatceros formulu.

Neveiksmīgā kārtā es arī esmu piemirsis šo jauko skaidrojumu, taču, ja nemaldos lieta bija tāda, ka troļļi ir vistīrākie bastardi, jo radušies krustojoties cilvēkiem, pustroļļiem un puselfiem. Tas arī izskaidro to pārākumu, jo no katras rases tie paņēmuši pozitīvo - maģiskumu, amatprasmi no puselfiem, mežonīgumu, agresivitāti, impulsivitāti no pustroļļiem un vēlmi dominēt, ironiju un vēl šo to - no cilvēkiem.

Un to, ka vienus sauc par troļļiem, bet otrus - par pustroļļiem skaidrot var diezgan vienkārši, jo pirmie, ar kuriem pamatā nācās saskarties ziemeļnieiem, bija troļļi. Tie tos nodēvēja par troļļiem (trool). Pēc tam (krietni vēlāk) parādījās arī pustroļļi un to gaišā ādas krāsa un cilvēciskās īpašības lika domāt, ka tie ir troļļu un cilvēku jaukteņi. Tāpēc tos tā arī nodēvēja.

Taču viss nav tik vienkārši, jo kaut kādā veidā sanāk, ka pustroļļi arī ir cilvēku jaukteņi. Hvz kā. Kad noskaidrošu, pateikšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ETM
iesūtīt 13.08.2005 18:08
Raksts #34


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.05



es atceros lasiijis kaadaa graamataa ka tradicionaali trollji ir ruukji kas dziivo zem zemes, un kuri maaceeja uzttaisiit dajebko (arii powerarmoru, ja vinjiem sagribeetos).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 13.08.2005 20:06
Raksts #35


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
es atceros lasiijis kaadaa graamataa ka tradicionaali trollji ir ruukji kas dziivo zem zemes, un kuri maaceeja uzttaisiit dajebko (arii powerarmoru, ja vinjiem sagribeetos).

Atkarīgs no settinga. Un dotajā situācijā tas ne tuvu nav tas pats. Pilnīgi un galīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 21:41
Raksts #36


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Nu vienvaardsakot trolji ir gudraaki, lielaaki, stipraaki, bezbailiigaaki utt, bet cilveekiem ir tikai tas ka var iziet uz masu...kjipa 1 trollis = ziemeljnieks + ziemeljnieks + ziemeljnieks (protams kaa kareivis)! Un ned**shat uz Aivvvvv vish jums paurus nogrieziis (es ceru) mace.gif !

P.S. pustrolji rodaas tad kad juusu sievietes sauc troljus jo ziemeljnieki nevar taas kaa naakaas apmierinaat meele_a.gif laughing.gif !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 13.08.2005 22:10
Raksts #37


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Viņi protams ir lielāki, stiprāki un bezbailīgāki... bet gudrāki? laughing.gif Ka tikai ne arī! Ja viņi būtu gudri, tad baidītos no ziemeļniekiem.

P.S. Pustroļļu rašanās jau ir zinātniski noskaidrota, nav jēgas te tagad mest iekšā nepamatotas teorijas... kaut gan pamatot jau troļļi sava niecīgā smadzeņu tilpuma dēļ nav spējīgi... skāde
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 22:15
Raksts #38


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Jaa praatveeders tu Grim jau arii shucee biji... bet zobeni vicinaat maaki tikpat aatri kaa meeli lociit? Gan jau radiisies iespeeja noskaidrot tongue.gif ! Da trolji maak mochiit taadas stukas par ko ziemeljniek tikai muti virinaas redzam laughing.gif ! Turklaat mana pustrolju versija man patiik labaaka un skjiet reaalaaka, vairaak atbilstosha ziemeljnieku nespeejiibai...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 13.08.2005 22:20
Raksts #39


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Vai tu esi piedalījies kādā no iepriekšējām TN spēlēm? Cik nu ziemeļnieki vispār uzskatīja par vajadzīgu tur parādīties, viņi rīkojās pēc sava prāta nesastopot nopietnu pretestību nenovienas puses. Tādēļ tava teorija ir tik nereāla cik vien iespējams.

Un kādā vēl shucee? Mēs būtu pazīstami?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 22:31
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Mees maaciijaamies vienaa klasee, un nee neesmu bijis neuzvienu TN bet buushu mace.gif vari neshaubiities, buushu ar draugu, tad arii buus jums pretestiiba ... ! Kuram kunigam kalposhu par taa vaardaa es juus visus arii kaushu nost...nuvarbuut tikai ne sievietes, ja taas necels zobenu pret mani! Laigan jaaatziist tu video aatri vien vicinaaji savu zobenu, un jaaatziist neesi vairs nekaads vaargulis, bet vienalga... uz lauka es mekleeshu tevi, un paareejos ziemeljniekus...! mace.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 18:23