Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ````anas sava starpa troli vs ziemelnieki
soirvakt
iesūtīt 31.07.2005 11:59
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



ta ka ````anas sava starpa troliem un ziemelniekiem piedaras pie lietas tad izveidoju so pavedienu lai vini to daritu tiesi seit nevis visos tn pavedienos ik pa britinam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Kamazs
iesūtīt 31.07.2005 12:24
Raksts #2


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Soirvakt gribēja teikt "````anās".

PS.: Jā, es zinu, ka es tikko pateicu ```šanās or smth.

Un jā, lai nebūtu offtopics - gan ziemeļnieki, gan troļļi ir riktīgie pakaļas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 31.07.2005 12:59
Raksts #3


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



laughing.gif Nu, ````, Kamaz laughing.gif ... tev tiešām izskatās, ka spēles attiecības sāk tā kā pārāk šūpot cilvēku prātus ārā no līdzsvara? Tāda sajūta, ka katram otrajam vajag par kaut ko parunāt, visiem kaut kas tā sakrājies uz sirds, ka cita veida nav kā izlādēties? Rodas iespaids, ka daļa spēlētāju ir tik jūtīga, ka bezmazvai jāsauc nervu dakters talkā! Nudien nezinu ko lai domā, bet mana pieredze rāda, ka Latvijas krievu larperi ir daudz draudzīgāki, nekā liela daļa latviešu, ko pazīstu.

Jā jā, es ļoti labi spēju atdalīt dzīvi no spēles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 31.07.2005 14:54
Raksts #4


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



tn sakara ````anas sava starpa troliem un ziemelniekiem ir vispar pienemta norma
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 31.07.2005 16:01
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Jaapiekriit Soirvakt, ka Trolju un ziemeljnieku attieciibas vienmeer ir bijushas visai rupjas.

Cik esmu maniijis Soirvakt jau tagad saacis domaat un pierakstiit apvainojumus, lamuvaardus un nekrietnus, nicinoshus uzbraucienus, ko speelee izmantot pret ziemeljniekiem.

p.s. Par kjermenja valodu nemaz nerunaajot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 31.07.2005 18:39
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Man it kaa troljlji patiktos, ja vinjiem nebuutu ienaakusi galvaa doma, ka vinji ir baigaakie krutaki un to tik skalji nebazuuneetu apkaart. Liidz shim vinju krutums ir vairaak izpaudies divas reizes peec kaartas neveiksmiigi veidotaas atdziivinaashanaas sisteemas deelj (kaut kaadaa zinjaa veiksmiigaas: cilveeki baidiijaas no troljljiem, jo jamie var buut visur un vienmeer, un arii pashi cilveeki ir vainiigi TN3, ka nemeegjinaaja izpeetiit un kaut kaa novaakt troljlju atdziivinaashanaas speciaalaas vietas). Jamie bezbailiigi vareeja vazaaties apkaart un kachaat pravas pa labi, pa kreisi.

Taapeec troljlju dizhoshanaas mani tikai kaitina.

Taapeec man shamie nepatiik. Gribas un laikam naaksies jamos pwnot.


Par ziemljniekiem neko nezinu. TN jamie nav paraaadiijushies liidz shim.
Vieniigie ziemeljnieki, kurus zinu, ir tas pats Bezvaardis TN1 un divi teevainji no TN2, kuri bija tiiri strateegjiski bleezhi. Taa kaa bezvaardis man patika, jo tas biju es pats, un tas duets patika, jo vinji toreiz paarsviedaas paarsavairojushos cieminieku ienaidnieku pusee, tad pagaidaam man ziemeljnieki it kaa pat patiik.

Bet, ej nu sazin.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 31.07.2005 20:56
Raksts #7


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS
pashi cilveeki ir vainiigi TN3, ka nemeegjinaaja izpeetiit un kaut kaa novaakt troljlju atdziivinaashanaas speciaalaas vietas

Mēģinājām jau, bet kā mēs varējām iedomāties, ka jāmeklē kautkāds sūds pakārts kokā, nevis kaut kas, kas kaut aptuveni atgādinātu totēma stabu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 01.08.2005 02:18
Raksts #8


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Izbeidz Andza, tas tachu ir skaisti, ka mees kaut kaa piespiezham Soirvakt rakstiit...

p.s. Ja taa padomaa, tad vinjsh bija viens no tiem briineshkjiigajiem ziemeljnieku teevainjiem, kas bija padziivojies Trollu zemees. Taa kaa vinjam vareetu buut tiiri labs priekshstats, kura rase ir krutaaka, nu labi nav, bet vareetu buut.
p.p.s. Tu pats veel neesi bijis trolla aadaa veel neesi pabijis, lai gan saskaree ar shiem tev ir bijusi gana bagaatiiga pieredze... (Te noteikti tiek domaatas daudzas perversiibas un rupjiibas)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 01.08.2005 08:12
Raksts #9


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Gribēju tikai uzdot jautājumu, kas mani vārda tiešajā nozīmē nomoka: "Kā troļļu suga vairojas?" grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 01.08.2005 08:15
Raksts #10


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Es teiktu, ka normāliem cilvēkiem to labāk nezināt ;-) Nomirsiest aiz skaudības
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 01.08.2005 08:43
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



CITĀTS(Andza Arrdh @ 31.07.2005 19:39)
Man it kaa troljlji patiktos, ja vinjiem nebuutu ienaakusi galvaa doma, ka vinji ir baigaakie krutaki un to tik skalji nebazuuneetu apkaart. Liidz shim vinju krutums ir vairaak izpaudies divas reizes peec kaartas neveiksmiigi veidotaas atdziivinaashanaas sisteemas deelj  Jamie bezbailiigi vareeja vazaaties apkaart un kachaat pravas pa labi, pa kreisi. 

Taapeec troljlju dizhoshanaas mani tikai kaitina.

*


Hē - tu domā, ka trollis nelektu pa gaisu skaļi brēkdams, ka viņš ir viskrutākais pat tad, ja viņš viens knapi slapstoties būtu dzīvs palicis?! Lektu un brēktu - vnk troļļi tā dara!!!! Un tam nev nekādas saistības ar vieglu atdzimšanu! šitā krutuma pašapziņa ir viena no īstena troļļa pazīmēm. Kas gan cits trollim asti cels....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 01.08.2005 09:10
Raksts #12


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



...ja ne aivvvvs un mārīc.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 01.08.2005 10:32
Raksts #13


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



atceroties piekdienu, es pilniigi saprotu kaapeec kamazs vareetu veeleeties uz````t TN ...

nu baac - te laikam nekaada ````hanaas nesanaaks, sakara ar to ka viss tiek cenzets ... getlost.gif

jebkraa gadiijuma - ieveerojot diplomatijun esn labaak paskatiishos no malas nekaa ````iishos tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 01.08.2005 10:39
Raksts #14


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



jaa blle kas i visi tak zin ka ziemellnieki suukaa ...visu ko ierauga laughing.gif

ir zinaatniski pieraadiits ka ziemellnieki savasa maajaas staigaa lateksa dreebiitees un ieksszemee vispaar triko un apspiileetaas getraas ar lielu S burtu uz kruutiim tongue.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif

aa un vinni galiigi nesajeedz ko noziimee vaards mazgaaties respektiivi vinni visi smird ar retiem iznneemumiem kas smird veel viaraak sick.gif yucky_a.gif

un veel vinni neciena savas sievietes ir pretiigi ssovinisti ...aa un jaa via es teicu ka vinni smird ???? meele_a.gif meele_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 01.08.2005 10:47
Raksts #15


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



lateksa dreebees?

- man liekas ka tuuliit varees ievakt daudz jaunu informaaciju par ziemelniekiem, kjo pagaidaam par vinjiem ir zinams mazaak nekaa par trolliem, lai gan peec setinga tikaa ir otraadi ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 02.08.2005 13:58
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



un s burts nepavisam nenozime superman bet gan sexsy

pievisa uz pakalas triko viniem nau patiesiba sakot viniem uz pakalas neka nau jo viniem skiet koa tas ir varen sexsigi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 03.08.2005 09:53
Raksts #17


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Ziemeļniekiem apģērbā nav "S" burta. Tas laikam nozīmē, ka troļļi ir "S" - "stupid"? Vai varbūt "S" - "shit"?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaza
iesūtīt 03.08.2005 09:54
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.05
Kur: Sur la route



Ai weiii...iidiņīīīīī shifty_a.gif Outsaideri ira krutāki par visiem troļļiem un ziemeļniekiem..krutāki par Haļavu un Hūju...Un krutāki par ziemeļnieku kotletēm..troļļu ligzdu vadoņiem..nu, vienīgi varbūt Dāsns ir krutāks..

Bet outsaideri ierullē vissmagāk silent.gif devil.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 03.08.2005 09:54
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



ka nau iegzeme visi ziemelnieki staiga apspileta triko ar lielu s burtu virsu

un par Outsaideriem vini smird ja vien nau trolu autsaideri vini smako pec atejas tur gan paradas teorija ka Outsaideri dzivo atejas

Šo rakstu rediģēja soirvakt: 03.08.2005 09:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 03.08.2005 09:56
Raksts #20


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Varbūt tie troļļu spiegi, kas ienesa šādu informāciju nejauši bija tālskati pavērsuši pretējā virzienā - uz Troļļu zemēm?tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 23:23