Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kas ir Toms Bombadils?, Nu padomājiet labi ...
Nulukkizdin
iesūtīt 31.05.2004 17:34
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



Šo tematu laikam gan var uzskatīt par vienu no viss apnicīgākajiem un nogurdinošākajiem tematiem Tolkīna fantāziju pasaulē, un tomēr...

Es vēlētos uzzināt, ko jūs par to domājat, dzirdēt jūsu versijas un pārdomas.

Šajā diskusijā es galvenokārt gribētu lūgt piedalīties tos, kas lasījuši GP angļu valodā, jo tieši šiem cilvēkiem varētu būt vislabāk izprotami Tolkīna zemteksti... Tomēr nepārprotiet - tas nenozīmē, ka diskusija liegta citās valodās lasošajiem faniem - arī jūs esat mīļi aicināti izteikt savas domas...

Un tā... ko jūs domājat par Tomu Bombadilu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 5 6 7  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 125)
Elony
iesūtīt 13.11.2007 12:30
Raksts #121


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Gredzens nebija Saurona spēka, dusmu u.t.t. iemiesojums. Viņš gredzenā ielika lielu daļu no sava gara, lai caur Lielvaras Gredzenu samaitātu pārējos gredzenus.
Nu var būt, ka kaut kādā veidā Liesmas spēks iemiesojās Tomā, sak, lai Melkors nevarētu pakļaut sev Ardu. Vispār daļēji pareizi. Melkors gribēja būt Ardas valdnieks. Ja Ardas vara būtu iekļauta Tomā, nevis mētātos kaut kur tapat vien, kaut vai zemes dzīlēs, tad to būtu grūtāk iegūt.

Nu ko, lielisks temats GP turpinājumiem un fanfikiem! Toms Bombadils - Imperishable Liesmas dēls! Kurš to dabū valda pār pasauli... grin.gif

Šo rakstu rediģēja elesarels: 13.11.2007 12:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
archijs_
iesūtīt 22.11.2007 11:55
Raksts #122


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.07
Kur: Starp realitāti un sapņiem!



CITĀTS(Tinuviel @ 31.05.2004 18:26) *
Nu nezinu... rolleyes_a.gif Elfs īsti tākā nevarētu būt grin.gif Ar elfu jau nu galīgi neasociējas, bet pirmais iespaids bija cilvēks, bet varbūt kāds īpašs cilvēks? Tā tas varētu būt, jo parasts cilvēks tik ilgi nenodzīvotu, un es sapratu, ka Bombadils jau ilgi ir dzīvojis, ne? Man šķiet, ka īpašs cilvēks. Un kā šķiet tev?



varbūt kāds cits kas nav teikts grāmatā???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazza
iesūtīt 24.11.2007 00:07
Raksts #123


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.07



tas ir kaut kād absurds ka grzens bija saurona dusmas spēks tas bija priekšmet prast kas neko daudz nespēja kā iekarot cilvēkam varu tas neko mamācija [font="Franklin Gothic Medium"][/font][color="#9ACD32"][/color]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tom Bombadil
iesūtīt 16.12.2007 22:33
Raksts #124


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.12.07



Viņš vienkārši ir
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nefermerita
iesūtīt 28.08.2009 17:40
Raksts #125


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.09
Kur: Jēkabpils



Es uzskatu, ka viņs ir Dievs - radītājs. No lielā pirmsākuma uz zemes sūtīta būtne, kas radīja un sargā mežu. Providences sūtnis, tā teikt.
Viņš ir mans mīļākais tēls visā LOTR, protams, kopā ar burvīgo sieviņu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elsārs
iesūtīt 17.05.2010 14:40
Raksts #126


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.10



Toms bombadils ir Beztēvs kurš ir vienmēr bijis. Es uzskatu ka ir bijusi vesela rase ar šādiem beztēviem. Toms nav unikāls. Viņš ļoti augstu turēja to otru veci, is viņa vārdu aizmirsu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 5 6 7
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 23:42