Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Decembra tēlu anketas, 2009
Kalevale
iesūtīt 07.12.2009 12:25
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Tātad anketā iekļaujam šos faktus un tos izceļam boldā. Anketas sūtām man PZ līdz 4. janvārim (4.01.2010.) ar norādi: „Decembra LS tēlu konkursam”.
Anketas tiks publicētas šajā pavedienā, visas publicēšu es.

Tātad, fakti, kas jāiekļauj… (nav noteikts punkts, kurā tieši jāiekļauj. Iekļaušana var neizpausties vārds vārdā.)
  • Tēlam ir zilas acis;
  • Tēlam ir bail no sniega;
  • Tēlam ir dzīvi abi vecāki;
  • Tēls labi prot zagt;
  • Tēla mīļākā krāsa ir zaļa;
  • Tēls ir bijis bruņinieks;
  • Tēlam piemīt īpaša spēja…
  • Tēls ir vadījis zirgu pajūgu pa mazo celiņu, kurš ved uz Tropiles ciemu;
  • Tēla saimnieku sauc Salmo;
Anketa, kas jāsūta:

CODE
1) [b]Vārds[/b]:
2) [b]Izcelsme, ģimene[/b]:
3) [b]Izskata apraksts [/b](max 150 vārdi):
4) [b]Pasaule[/b] (max 100 vārdi):
5) [b]Raksturs[/b] (max 100 vārdi):
6) [b]Biogrāfija[/b] (max 300 vārdi):



Šo rakstu rediģēja Kalevale: 07.12.2009 12:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Kalevale
iesūtīt 07.12.2009 18:53
Raksts #2


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Visas tēlu anketas iesūtu es - Kalevale, lai saglabātu dalībnieku anonimitāti. Konkurss ilgst līdz 4.01., neaizmirsti pasteigties ar savu anketu!

Es nelaboju interpunkcijas vai pārrakstīšanās kļūdas, tiek nomainīta tikai attēla adrese (tas tiek nohostēts citā vietā), kā arī izmainītas boldētās vietas, ja anketas autors to nav izdarījis.
2. anketa.


1) Vārds: a vai ta nav vienalga?
labi patiesībā to neviens īsti nezin un viņš bieži tiek uzrunāts- Ei, Puika! Tas ir diezgan dīvaini ņemot vērā ka abi viņa vārda devēji ir pie veselības bet nu to mēs laika gaitā noskaidrosim

2) Izcelsme, ģimene: tātad Sāra un Džūda Kaut kādi tur- ja nemaldos Krofordi. tie ir senči. par citiem radiņiem mums šeit nav ziņu un paldies dievam. ā jā viņi ir ceļojošie muzikanti Džūda spēlē giču un Sāra dzied

3) Izskata apraksts (max 150 vārdi): zilas acis- jā tas nu vienreiz ir skaidrs. ikviens kurš viņu ierauga to pamana pašu pirmo un varbūt pat vēlāk neko citu arī neatceras. tāpēc nebūs īpašas nozīmes vēl vairāk viņu aprakstīt

4) Pasaule (max 100 vārdi): fantāzijas pasaule protams, viena no šīm Viduslaiku Eiropai līdzīgajām vietām, kur mudž no tādām pilsētiņām kā Nirnberga, Goslāra, Prāgas Stārē mjesto, Kuldīga un Sabile. Tām visām pats par sevi saprotams ir citi nosaukumi bet es jums vnk dodu priekšstatu.

5) Raksturs (max 100 vārdi): jūs nenorāmāli smiesieties bet Puikam ir bail no sniega... viņš drošvien bērnībā ir ticis pamests uz kādu dienu kupenā? vai arī reiz no sniega izlēca irbe un viņu izbiedēja? varbūt tā ir pasaule kurā sniegs saistās ar kaut kādiem ļauniem pareģojumiem? varbūt tur vispār sniegs ir indīgs? (āā- haha- nēē- gotča!- tāds tas ir pie mums reālajā pasaulē)
nu tad iespējams... viņš nekad līdz šim brīdim nebija sniegu redzējis?
nu labi domājiet vien tā. tas būs ok
-a patiesībā?
-a patiesībā- ko tad tu gribēji dzirdēt?
patiesībā viņš vienkārši ir stulbs!

kas tad vēl cits tur var būt. un to apliecina kaut vai tas ka viņam pastāv tāda lieta kā mīļākā puķe mīļākais gadalaiks (kas ir ziema va ne? hā hā) un mīļākā krāsa- neuzminēsiet- zaļa!

tomēr vienu labu lietu es varu pateikt par viņu-
jā Puikam piemīt kāda īpaša spēja... a kāda to es nevaru pateikt jo jau tagad esu pārniegusi vārdu skaitu

6) Biogrāfija (max 300 vārdi):ko mēs varam pastāstīt par šī Puikas dzīvi. Viņš ir bērnībā agri jo agri ielikts grozā un palaists pa upi.
nu vai tagad daudz lietas nekļūst skaidrākas?
nu jā un vēlāk vandījies no vienas zemnieku saimniecības uz citu, pārsvarā ganot cāļus un zosis (galu galā viņš vēl nav tik liels lai tiktu līdz govīm- Puika ne?) pats pēdējais lielais notikums... ā jā, aizmirsu piebilst- tomēr kaut kas uzteicams- ganu gaitās viņš ir iemācījies samērā labi zagt- nu putnu olas bez šaubām
tātad pēdejais lielākais notikums šinī dzīvē ir mēģinājums tikt uz kādu pilsēteli- tuvākā ir Velnsviņzinkāda tur, tāpat neatcerēsieties, bet lai līdz tai tai tiktu ir jābrauc cauri Tropiles ciemam. (Neizklausās pēc Itālijas? Var pieņemt. smuki bez šaubām) ā- nu jā pa to mazo celiņu kurš ved no viņa pēdējā saimnieka Salmo (pēc skaņas un galotnes ari mazliet itāliski lai gan pēc būtības vairāk atgādina to zemi kur mēs visi pašreiz atrodamies)
no pēdējā saimnieka Salmo villas (iztēlojies Toskānu) lejā pa nogāzi uz zemieņu pusi. Neiespējami kā tas notika bet arvārdsakot Puika ielēca pajūgā kas nupat bija sagatavots vest olas uz tirgu un pārgalvīgi iekliegdamies uzšāva ar pātagu pa abu zirgu apaļajām bērajām d...pakaļām
tie nebūdami pieraduši pie tādas apiešanās saprotama lieta iezviedzās un salēkušies nesās lejā vislielākajā steigā. tāpēc arī visi saimes locekļi kas tobrīd vēl bija uz lauka šo faktu pamanīja gana vēlu lai Puika jau būtu gabalā, kratīdamies pa grambām un akmeņim

olas sašķīda
jā jā es paziņoju to ar milzu gandarījumu! kas gan cits tur varēja notikt?

bet nu kad esam nonākuši līdz šai daudzsološajai vietai īstā ceļojuma sākumā kurā varētu notikt jebkas un kurā viņš droši vien mēģinātu uzmeklēt savus nepateicīgos sencīšus- vai arī nejauši viņiem uzskriet virsū kādā pilsētelē-
man diemžēl jābeidz jo- paši saprotat- vārdu skaits-

kaut gan nupat jau iedvesma varētu būt pa īstam ieskrējusies
bet labi lai nemocītos totālā neziņā-
tas brauciens kā var nojaust visticamāk beigtos ar grāvi
un tad vēl tās olas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 00:58