Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NĀVE, Kas notiek, kad nomirsti...
Vai tu veelies nomirt???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 415
Viesi nevar balsot. 
Paip`
iesūtīt 20.11.2003 16:42
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Sheit raxtiet arii savas teorijas par to, kaa jums liekas, kas notiek ar cilveeku, kad vinjsh nomirst!!!
Kautkas liidziigs pavedienam par visumu, tikai par naavi!! - jaafantazee!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
19 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Martins
iesūtīt 23.02.2004 11:54
Raksts #81


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Tad, kad naave pienaak tuvaak, sajuutas kllust pavisam savaadaakas. No vienaldziibas vairs nav ne veests. Tas nav obligaati jaatiecina uz tuvinieku zaudeessanu vai iespeeju vinnus zaudeet, piemeeram, smagas slimiibas rezultataa. Meedz buut situaacijas, kur katrs pats sajuut - buutu bijis viiss mazliet savaadaak un es tagad jau buutu miris. Lloti diivaina un nemaz ne prieciiga sajuuta. Piemeeram peec autoavaarijas, kur nomirst kaads cits. Vai laimiigi nokriitot no lielaaka augstuma. Vai izkkepurojoties no uudens, kad likaas, ka nosliikssu. Tad ir ssii iipassaa sajuuta, peec kuras atkaartossanaas nemaz nekaaroju. Vai tev taa nekad nav bijis, giraffe?

Neatceros kur lasiiju, bet citeeju peec atminnas - "Naave nekad neatpaliek. Briizziem paluukojoties atpakallskata spogulii sskkiet, ka neviens neseko. Taccu naave uz laiku ir tikai izsleegusi lukturus."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 23.02.2004 13:12
Raksts #82


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Lielisks citaats Martin! Arii aprakstiitaa izjuuta paziistama - to gan nebija seviskas veelmes atcereeties
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 23.02.2004 13:39
Raksts #83


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Jaa, man ir bijusi shaada sajuuta, par kaadu Tu raksti, Martin. Ja man toreiz neviena nebuutu blakus, kas zin kaa viss buutu beidzies... Tas bija diezgan sen atpakalj, taapeec nespeeju pilniibaa restaureet savas taa briizha (un peec) sajuutas. Bet tomeer shiis izjuutas manii nav maajojushas ilgi, jo sho nepatiikamo gadiijumu centos peec iespeejas aatraak aizmirst. Jaasaka paldies arii cilveekam, kas mani izglaaba, jo vinjsh saprata, ka labaak mani nemociit, runaajot par un ap sho gadiijumu. Pagaaja arii diezgan ilgs laiks, pirms es kaadam izstaastiiju par notikusho, bet, to darot, manii viss jau bija norimis. Es droshi vien izklausos peec bezemociju cilveeka, bet manii nav tas, par ko juus rakstaat. Un galu galaa, man ir tikai 18, taapeec dziives pieredze visai maza...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 23.02.2004 13:44
Raksts #84


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Esmu pārāk jauns, lai turpinātu dzīvi, ņemot vērā vakardienu.... Tapē nāve ir glābiņš
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 23.02.2004 14:08
Raksts #85


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Ks tā nāve tāda ir vai man kāds patiešām var izskaidrot........jo vēl neviens mani nav spējis patiesi pāliecināt..........par to kas tā īstenībā ir...................
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 23.02.2004 14:11
Raksts #86


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Varbuut veel paprasi, lai tev iszkaidro kaada ir dziives jeega pie reizes? .....jo neviens mani nav speejis paarliecinaat, ka taada patiessaam ir.... tongue.gif

Taapat kaa ar dziives jeegu taa arii ar naavi - kas tas ir, to katrs uzzin pats un tikai priekss sevis. Ko tur var paskaidrot?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 23.02.2004 14:17
Raksts #87


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Nu, bet pasaulē ir daudz tādu īpatņu, kas cenšas citam ieskaidrot savu taisnību.........

.........labi, ko es dzesēju muti........tā pat nepiekādas jēgas un skaidrības nenonāks......

.........minējumi un hipotēzes nekas vairāk.........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 23.02.2004 16:34
Raksts #88


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(giraffe @ 22.02.2004 22:15)
CITĀTS(Reiki @ 22.02.2004 20:45)
CITĀTS(giraffe @ 22.02.2004 14:12)
Esmu paaraak jauna, lai mirtu. Un vispaar, man par to negribas pat domaat... Mana klases audzinaataaja reiz teica, ka nedriikst baidiities par to, ka kaads tuvs cilveeks vareetu nomirt. Ja par to nepaartraukti domaas, tas pat vareetu piepildiities (vinja pati ljoti baidiijaas zaudeet savus vecaakus, bet vinji nomira, kad vinjai bija nedaudz paari 20 gadiem...).

Sviests.. (sorry) Kaa tu iedomaajies sevi ieprogrammeet taa, lai no kaut kaa taada nebaidiitos? Ja tu patieshaam buutu zaudeejusi sev kaadu ljoti tuvu cilveeku, vai pat vairaakus, tad neizbeegami ik dienu dziivotu bailees, kaut arii to neveeleetos, jo sevi nevar ieprogrammeet kaa datoru..
Naave nav kaut kas labs vvai ljauns. Taa vienkaarshi ir.. To nevar ietekmeet tavas domas un uzskati. Taa ir tikpat logjisks notikums kaa piedzimshana. ar vinju var tikai samierinaaties, bet nevar izlikties, ka taada lieta nepastaav..

Bet kaapeec man baidiities no naaves? OK, es laikam uzdodu shaadu jautaajumu, jo neesmu savaa muuzhaa zaudeejusi kaadu tuvu cilveeku. Es shobriid vienkaarshi dziivoju, nedomaajot par to, tas arii viss! Tu jau pati saki, ka ar naavi ir jaasamierinaas - es arii ar to samierinos. Taa vietaa, lai uztrauktos par to, ka mans kakjis paliks vecs un nomirs, es izbaudu katru rotalju ar vinju. Tieshi taa ir ar man tuviem cilveekiem (vai kaut vai vecvecaakiem, kuriem jau paari 80).

giraffe, nu varu pateikt, ka man no vecvecaakiem gan no teeva, gan no maates puses ir dziiva tikai vecmaaminja, kurai ir 83 gadi. Padomaa par to. Protams, ka ar navi ir jaasamierinaas, tachu shii samierinaashanaas naak ar laiku.. Un tu nevari kaut ko just pret kaut ko, ja tu sho "kaut ko" nepaziisti. Protams, var rasties priekshstats, bet vinjsh visdriizaak buus maldiigs..
Taas bailes jau neizpauzhaas taa, ka tu visu laiku seedi un triici, vienkaarshi, ja tu izdari kaut ko nepareizu, tu to uztver daudz sakaapinaataak, jo tev nepaartraukti jaadomaa, kaa to uztvers cilveeki, kas varbuut driiz nebuus kopaa ar tevi. Taa ir drausmiiga sajuuta- saprast, ka vienu dienu tev var vairs nebuut nekaa. Taa ir sajuuta, no kuras nav tik viegli atbriivoties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miulite
iesūtīt 23.02.2004 17:29
Raksts #89


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.04



Patiesībā ir grūti pateikt. Bet, ja jāizlemj tagad un tūlīt, tad viennozīmīgi NĒ!!! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 25.02.2004 11:33
Raksts #90


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



I netaisos es mirt,kamēr var sēdēt netā un mans kompis nav uzsprādzis tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis sweet
iesūtīt 25.02.2004 11:39
Raksts #91


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Cēsis, Vidzeme, Latvija, Ziemeļeiropa, Eiropa, Eirāzija,...



Nu es esmu pārāk jauna, lai nomirtu, jo man vēl tik daudz gribas, ko padarīt... grin.gif rolleyes_a.gif
Ko jūs darītu, ja zinātu , ka pēc nedēļas mirsiet? :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 25.02.2004 11:41
Raksts #92


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Jautri...laikam jau visi nemaz neveelas tik ljoti,dziivot...ir arii dazzi, kas veelaas izbaudiit taas aizsaules dziivi... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 24.03.2004 18:30
Raksts #93


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Esam paaraak jaunas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimux
iesūtīt 24.03.2004 22:16
Raksts #94


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: maajas



Esmu pārāk jauns, lai mirtu!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kitty
iesūtīt 24.03.2004 22:40
Raksts #95


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.03.04
Kur: Kurbijkurnes forums



Vienozīmīgi ka esmu pārāk jauna, lai mirtu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 25.03.2004 13:40
Raksts #96


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Martin, es jau nejokoju...
vai ta izklausaas, ka es jokoju?...
nu bet nomirstot buutu daudz vieglaak... nekaa tagad...
nu vismaz es taa domaaju & domas taapat nemainiishu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 25.03.2004 15:09
Raksts #97


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Njā...smaga tēma. Es te nesen skatījos savas klases vecās bildes no pamatskolas laikiem .... traki, bet trīs cilvēciņi no viņiem šodien jau vairs neskaitās....Tad gan pārņem tāda sajūta - ar ko TU esi labāks? Varbūt TEV bija jābūt viņu vietā? Bet vismaz viņi paliks mūžam jauni un nekad nenovecos... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 25.03.2004 17:23
Raksts #98


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



vispār tas būtu interesants jauns piedzīvojums, kurā tu dodies viens pats, kad daudzi daudzi jau tur ir gājuši, bet neviens īsti nevar pastāstīt kas tur īsti notiek..... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 25.03.2004 17:35
Raksts #99


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Bet tā pāreja, tā PĀREJA! Nu man viņa nepatīk....Es pieļauju, ka TUR būs labāk, nekā šeit bet tā noklūšana....ui, nu labāk vēl pagaidīsim kādu laiciņu... šis tas vēl te nepabeigts palicis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
closs...
iesūtīt 25.03.2004 17:41
Raksts #100


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.04
Kur: Starp dūnu spilveniem slēpjoties no ziemas...



Es arii tiku reinkarnaacijai, bet taa nav bezgaliiga. Un kad esi izdziivojis visas savas dotaas iespeejas - nokljuusti paradiizee vai ellee! Es ne tikai ticu tam, bet esmu paarliecinaata, jo dziive ir tikai paarbaude un dveesele nekad nenomirst!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

19 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 20:04