Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Wolf Song, booflarps oktobra skolēnu brīvdienās
aivvv/troll drea...
iesūtīt 15.03.2006 00:35
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



Šī larpa GM, veidotāji un idejas ģenerātori ir Roie Bladd un soirvakt, jeb mārītis un Axels.

Šis ir viņu pirmais patstāvīgais lomu spēles projekts un viņi beidzot ir gatavi jums par to paziņot.

Larpa idejas ir aizgūtas no jums visiem zināmās un mīļās spēles Warcraft, un tas nekādā gadījumā nav "Troļļu nakšu" atjaunošanas mēģinājums, un pilnībā nebūs līdzīgs "Hobitu larpam". silent.gif

Kaut arī spēles autori ir iedvesmojušies no Warcraft spēles, ideju no tās būs pārņemts minimāli. Būs rases no Warcrafta būs dažādas aizgūtas maģijas utt., taču viss paarējais būs pašu autoru radīts.

Visaptverošs setinga, kaujas, maģiju un visa pārējā apraksts sekos gan šeit, gan arī spēles oficiālajā mājaslapā, kas drīzumā tiks atklāta.

Spēles veidotāji vēlas jums šobrīd paziņot, ka šāda spēle top jau šobrīd. Tā ir paredzēta un notiks OKTOBRA SKOLĒNU BRĪVDIENU LAIKĀ. (visticamāk tā būs piektdiena un sestdiena)



Tātad gaidiet, visdrīzākajā laikā šeit tiks pastāstīts viss par šo spēli.

Jau iepriekš paldies no Wolf Song GM komandas.

Šo rakstu rediģēja Siri: 02.05.2006 17:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
siikais20
iesūtīt 23.08.2006 14:28
Raksts #41


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.06



arii taisniiba.. happy.gif
kautkas te tomeer truukst tajaa visaa.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 23.08.2006 14:31
Raksts #42


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS(siikais20 @ 23.08.2006 15:17) [snapback]1026066[/snapback]

izklausaas tieshaam vienkaarshi bet interesanti.. thumbsup.gif
tikai tieshaam nedaudz diivaini ka nav kaadi noteikti personaazji kurus vajadzeetu speelee..shaubos vai visi var vnk ierasties kaa parasti rases paarstaavji.. wink.gif


Uh, šī sistēma lieliski sevi parādīja SUX'ā. Visi sāk kā noteikta rase. Katram pirmais līmenis, tiec augstākā līmenī kā māki.
Iespējamais mīnuss -- ja būs daudz spēlētāju, iespējams, būs nepieciešami daudzi GM (kad tā tautas masa gāzīsies pēc ierakstiem pasītēs, ar izpildītiem questiem etc.)? Un kvesti -- visi pēc tiem lauzīsies, tos arī vajadzēs daudz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 23.08.2006 14:38
Raksts #43


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



CITĀTS(Moskjis @ 23.08.2006 15:31) [snapback]1026089[/snapback]

Uh, šī sistēma lieliski sevi parādīja SUX'ā. Visi sāk kā noteikta rase. Katram pirmais līmenis, tiec augstākā līmenī kā māki.
Iespējamais mīnuss -- ja būs daudz spēlētāju, iespējams, būs nepieciešami daudzi GM (kad tā tautas masa gāzīsies pēc ierakstiem pasītēs, ar izpildītiem questiem etc.)? Un kvesti -- visi pēc tiem lauzīsies, tos arī vajadzēs daudz.


Hmm es nebraucu uz spēli lai dabūtu nākamo līmeni es braucu lai iejusties janajā lomā es ļoti reti spēlēju vienu un to pašu vai pat līdzīgas lomas. Un ar zobeņa vicināšanu un kvestiem man nepietiek. Ja es braucu uz spēli es gribu redzēt labus noteikumus, labu ekonomiku, labu lomu sarakstu. Tad spēle spēj mani piesaistīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 23.08.2006 15:37
Raksts #44


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Ja nemaldos, tad šajā spēlē 99% gadījumu paredzēta zobenu vicināšana un rīkles griešana nakts tumsā. Pārējais 1% paliek tā saucamajam roleplayam. Līdz ar to ja spēle (vismaz manā izpratnē) ir definēta kā masu kautiņš 3 dienas pēc kārtas, tad nekas vairāk par divām sadalītām savstarpēji naidīgām pusēm nav vajadzīgs.
Te pat ir vairāk pušu un lielākas manervētiespējas, bet tas jau pamatdomu nemaina. Mūsu rase A ir labie, rases B un C ir sliktie, kas pelnījuši nāvi no mana zobena. smile.gif

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 23.08.2006 15:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 23.08.2006 15:48
Raksts #45


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



CITĀTS(DarkJedi @ 23.08.2006 16:37) [snapback]1026153[/snapback]

Ja nemaldos, tad šajā spēlē 99% gadījumu paredzēta zobenu vicināšana un rīkles griešana nakts tumsā. Pārējais 1% paliek tā saucamajam roleplayam. Līdz ar to ja spēle (vismaz manā izpratnē) ir definēta kā masu kautiņš 3 dienas pēc kārtas, tad nekas vairāk par divām sadalītām savstarpēji naidīgām pusēm nav vajadzīgs.
Te pat ir vairāk pušu un lielākas manervētiespējas, bet tas jau pamatdomu nemaina. Mūsu rase A ir labie, rases B un C ir sliktie, kas pelnījuši nāvi no mana zobena. smile.gif


LOL smile.gif Tad jau ir uz rekonctrukciju jāiet jāpērk zobens, bruņas un uz priekšu. Ja kādam vajag varu pārdot kopā ar "Stjoganku", bet laikam dārgi. Un tikai uz festivāliem močīt. Būs daudz interesantāk. Ticiet man. Agrāk pats ar rekonstrukciju nodarbojos ne pārāk nopietni, bet tomēr.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 23.08.2006 15:54
Raksts #46


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



nu nu...

šī spēle, pēc visa spriežot, nebūt neizslēdz roleplayingu un iejušanos tēlā. jāatzīst, ka tā varētu būt combat-oriented spēle bez sevišķi smalki izstrādātas ekonomikas un sociālās struktūras. bet hei - tāda arī ir warcraft pasaule, pēc kuras motīviem šī spēle tiek rīkota. un atkārtošu vēlreiz, ka šī parādība nekādā gadījumā neizslēdz roleplayingu, jo bez tā vispār neviens larps nevar pastāvēt.

profesiju apraksti un tamlīdzīgas lietas, pēc visa spriežot, vēl nav ievietotas apskatei. nevajag iespringt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vārna Elīza
iesūtīt 23.08.2006 15:54
Raksts #47


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.11.04
Kur: Nezinu. Paņem mani līdzi.



Līdzīga situācija bija TN:C, un ne man, ne maniem komandas biedriem nebija nekādu iebildumu, visi bija apmierināti un nevienā brīdī negarlaikojās.
Galu galā, tas ir tas, ko cilvēkiem vajag- iemeslu vairākas dienas vazāties pa mežu/purvu līdz spēku izsīkumam un iespēju pierādīt, cik labi viņi spēj ar dažādiem līdzekļiem panākt uzvaru cīņā, vai no tās izvairīties. Vismaz lilākā daļa man pazīstamo spēlētāju tiešām no larpa sagaida ilgstošu apkārtstaigāšanu pa mežu un bruņotas sadursmes, ja nepieciešams. Kvesti, protams, ir vajadzīgi, bet ja to trūkst, kā mēdz gadīties, nevienam vismaz nav garlaicīgi.
Ikdienā daudz retāk gadās būt apkārt klaiņojošam karotājam, nekā sociālas un ekonomiskas problēmas risināt.
Tas, protams, ir tikai mans viedoklis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 23.08.2006 16:01
Raksts #48


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



Nu tad gaidīsim kad būs pilni noteikumi izlikti. Es tik un tā braukšu gribas paskatīties ar ko jūsu larps no mūsējā (drakonistu) larpa atšķirās. Vienkārši sociālā un ekonomiskā daļa vēl nevienai spēlai nebija par ļaunu un varētu pielikt spēkus lai to realizēt. whistling.gif Varbūt tas arī tiks darīts. Vismaz es ļoti ceru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 23.08.2006 16:07
Raksts #49


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



CITĀTS(ShadowDragon @ 23.08.2006 17:01) [snapback]1026169[/snapback]

Es tik un tā braukšu gribas paskatīties ar ko jūsu larps no mūsējā (drakonistu) larpa atšķirās.

Ņem vērā, ka arī latviešu rīkotie LARPi atšķiras no GM komandām, tā kā par visiem LARPiem nespried tikai pēc šī viena, jo šis ir konkrēti orientēts kombat žanra LARPs, bet citas GM komandas rīko spēles ar pavisam citādām novirzēm...domāju, ka arī visus Drakonistu LARPus nevar bāzt vienā maisā smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 23.08.2006 16:10
Raksts #50


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



CITĀTS(Axa Night @ 23.08.2006 17:07) [snapback]1026173[/snapback]

Ņem vērā, ka arī latviešu rīkotie LARPi atšķiras no GM komandām, tā kā par visiem LARPiem nespried tikai pēc šī viena, jo šis ir konkrēti orientēts kombat žanra LARPs, bet citas GM komandas rīko spēles ar pavisam citādām novirzēm...domāju, ka arī visus Drakonistu LARPus nevar bāzt vienā maisā smile.gif


To es jau saprotu smile.gif Ir brīdinājuši. Bet tik un tā vēlreiz paldies. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 23.08.2006 17:53
Raksts #51


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



pag pag pag kuraa vieta uz kaujaam tendeeta speele????

es teiktu ka uz smagaam ieksseejaam probleemaam ne kaujaam tendeeta kaujas protams buus bet ticat man nevienai rasei nav izdeviigi saakt konfliktu jo pirmkaart jau vajag lai divas apvienotos savaadaak teiksim orki un trolli uzbruktu cilveekiem un tikmeer elfi ar druiidiem izdomaa ka vinni tomeer speej arii paiet un uzbruuk orkiem no muguras ...bet tas taa tikai teoreetiska varbuutiiba


vaardu sakot sskkiet es varu viest nedaudz vairaak skaidriibas sseit ja lasiijaat rasu aprakstus tad skaidri redzat orki un trolli ir vairaak vai mazaak iedziiti pasaules vienaa malaa jo vinni tur ir aizspiesti noteikti ir probleemas ar to ka visi veelas savu zemi atpakall bet taa kaa vinnus neviens nemiil ( laughing.gif laughing.gif laughing.gif lai cik banaali tas neizklausiitos) to ir gruuti izdariit cilveekiem ir dzillas ieksseejas probleemas jo cilveekiem ir jaapatur verdziibaa ruukki un ruukkiem ir jaasadziivo ar verdziibu un jaacenssas savu staavikli uzlabot
elfi atkal ir iegrimussi dzillaa stagnaacijaa un ir saliidzinossi slinki lai izliistu no sava mezza un vispaar briinaas ko tie druiidi tur nnemaas apkaart un ```` vinni vispaar pamodaas un tur es redzu stabiilu konkurenci par varu

taapat arii kaa nebuus ekanomikas protams buus vienkaarssi vinni pie taa visa straadaa itsevisswkki peec pabuussanas uz uvaisu un ja nemaldos woolf songaa buus mai9nnas ekanomika resursi tiks mainiiti pret resursiem parasts bet efektiivs barteris

un arii par qvestiem nevajadzeetu paaraak uztraukties jo speeles vaidotaaji buus prieciigi ja savaaks kaut 40 speeleetaajus taa kaa tas nav paaraak daudz un katrai rasei (un iepeejams arii klasei) ir savi DM(dungeon master) kas nevadiis frakcijas kuraam piederees bet kas speelees vairaak vai mazaak arii passi un arii uzdos taam papildus kvestus un ruupeesies par to lai viss buutu saskannaa ar "dievu" aka GM vadliinijaam.....


un tas ka visi saakot speeli ir vienliidziigi ir tiessi tas kas nodrossina to ka speejiigaakie speeleetaaji arii buus speejiigaakie speeles teeli jo taa buus dabiskaa atlase jo kaa gan tu vari buut teiksim visu miileets liideris kuram visi klausa ja tu taads ne tuvu neesi vai arii ja jau tu juuties tik dizzens burvis tad to tu speesi arii mieriigi realizeet speeles laikaa nevis ieguustot ar leggendu via pieteikssanos

speeles leggendas ir veerts suutiit taadeell lai specializeetu savu teelu lai paskaidrotu kaadeel izveelaties ssaadu teelu un kaadas rakstura iipassiibas veelaties teelot teiksim visas iespeejas jums dibinaat passiem savas ticiibas vai arii izveeleeties buut par veesturnieku kas visu laiku staigaa gudri runaadams un pierakstiidams
vara teiksim leggendaa paskaidrot kaadeell esat elfs tomeer dziivojat mieraa ar orkiem domaaju ka jums to GM atllautu ja labi par to uzrakstiitu tas ir tas ko juus varat panaakt ar savaam leggendaam galvenais lietojiet savu izteeli un idejas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 24.08.2006 01:22
Raksts #52


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



""6. Telts, kā arī visi tajā atrodošies priekšmeti, skaitā spēles zona. Aizliegts ņemt ūdeni un drēbes. ""

Labak uzrakstiet, ko drikst nemt..... Bus mazak problemu gan speles laikaa gan pec speles......

""Instatnt kill
Var veikt ar jebkādu asu priekšmetu (zobenu, nazi) pārvelkot pretiniekam pāri rīklei. Grieziens NETIEK veikts ar īstiem sadzīves priekšmetiem. Upuris ir miris neatkarīgi no viņa HP un bruņu daudzuma. Var neiedarboties uz NPC.""

??????????????????????
1. novaciet vardu "asu"!!!! vienkarshi ar zobenu vai nazi

2. ja pari riklei, tad var dabut savainojumu ( redzeju traumas). Labak no aizmugures pari krutim


Šo rakstu rediģēja Kormaka brigade: 24.08.2006 01:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 24.08.2006 01:45
Raksts #53


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



kormak kakla paargriessana ir miits to neviens nekad nav izdariijis pielaviities nevar smile.gif

un neviens nav idiots nekad nav pievaakts nekas ko navareetu....
tas principaa attiecas uz paartiku un ierocciem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 24.08.2006 08:36
Raksts #54


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



CITĀTS
es teiktu ka uz smagaam ieksseejaam probleemaam ne kaujaam tendeeta kaujas protams buus bet ticat man nevienai rasei nav izdeviigi saakt konfliktu jo pirmkaart jau vajag lai divas apvienotos savaadaak teiksim orki un trolli uzbruktu cilveekiem un tikmeer elfi ar druiidiem izdomaa ka vinni tomeer speej arii paiet un uzbruuk orkiem no muguras ...bet tas taa tikai teoreetiska varbuutiiba

tieši šī primitīvisma dēļ arī es saku, ka Wolfsongs ir uz kaujām tendēts. tas, ko tu nupat aprakstīji, nav "smaga iekšēja problēma".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 24.08.2006 08:43
Raksts #55


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
CITĀTS
6. Telts, kā arī visi tajā atrodošies priekšmeti, skaitā spēles zona. Aizliegts ņemt ūdeni un drēbes.


Labak uzrakstiet, ko drikst nemt..... Bus mazak problemu gan speles laikaa gan pec speles......


GM mani palabos, ja kļūdos, bet, kā noprotu, var ņemt no telts visu, kas nav ūdens vai drēbes (domāju, ka guļammaiss, segas arī skaitās "drēbe") Ja telts ir pilna spēles teritorija, tad tur nevar turēt mantas, kas nav spēlei domātas un kuras nebūtu labi atstāt bez pieskatīšanas. Visas OOG mantas ir jāatstāj citur, piem., mašīnā ("Bankā") vai GM'u ciematā, kaut kur ārpus spēles teritorijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 24.08.2006 09:01
Raksts #56


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



CITĀTS
kormak kakla paargriessana ir miits to neviens nekad nav izdariijis pielaviities nevar

Tu esi optimists! Esmu spēlēs piedzīvojis, ka naktī cilvēkam divu soļu attālumā paiet garām neko nemanošs upuris un paliek dzīvs tikai tāpēc, ka slēpnī sēdošajam tā īsti negribējās uzbrukt. Kormaks gaišā dienas laikā ir zaudējis personāžu, jo kāds viņam pa dzīvei pielavījās klāt. Un pielavīties kādam rītausmā, kad tas guļ teltī (kas ir spēles teritorija), vispār nav nekādu problēmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 24.08.2006 09:11
Raksts #57


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Kā cilvēks, kas iespējams plāno piedalīties Wolf Song, es lūgtu atcelt 6. punktu noteikumos.
Būs daudz problēmu, ja ieradīsies spēlētāji, kas nav agrāk spēlējuši mūsu vidū.
Jau Uvaisas laikā zuda mantas. Vai Jūs arī Wolf Song gribat, ko tādu?
Padariet sev dzīvi vieglāku un atceļat. Mazāk bojāsiet sev nervus ar to, ka kāds cels pretenzijas un sliktākajā gadījumā sitīs pa degunu tam, kas ielīdīs svešā teltī.
Esmu vienmēr bijis pret šo Lūta ideju, jo telts ir cilvēka privātā zona, ja gribat celtnes, tad ceļat tās un apzogat tās.
Es saprotu, ka tas rada lielākus tēriņus, bet LAPRG nav ļēts prieks.

Šo rakstu rediģēja Aziren: 24.08.2006 09:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 24.08.2006 09:15
Raksts #58


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Lol.

TN, cik maniiju, probleemas ar sso punktu nevienam nebija.
Kaapeec juus radat taas tagad?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 24.08.2006 09:25
Raksts #59


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Problēmas bija, tikai tās netika ņetas vērā.
Iebildumi no spēlētāju puses bija, tikai visiem bija de feņi, ka kādam nepatīk ka kāds lien viņa teltī.
Nesaprotu, ka tā par interesi rakāties pa svešām mantām?
Ja kādam ko vajaga, lai ņe, to, kas ir ārpus telts, jo ārpus tās ir jāatrodas spēles mantām.
Iedomāsimies, ka man piemārma ir alerģija uz piena produktiem un miltiem un man līdzi ir mana specifiskā pārtika no kuras es pārtieku. Un tagad atnāk kāds ```` un to paņem. Vai man šī loha dēl ir jābadojas, ja nu man pēkšņi ir slikti ar vielmaiņu un man ir jābarojas regulāri.
Es vienkārši brīdinu, ja būs cita kontingenta spēlētāji rēķinaties ar piekautiem lūtotājiem.
Tels neatgādina māju jā Mēs balstamies uz principa WYSIWYG, jo TN:C to pierādija pats Kamazs, ka tas nedarbojas. Ja ir WYSIWYG, ta tur toč ir jābūt mājai un tur toč man pretī ir jāiet trollim vai elfam wink.gif

bet nekāda ofensa, es ceru redzēt Wolf Song kā labu, jaunas iedejas spēli un nevis kā TN sērija turpinājumu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 24.08.2006 09:33
Raksts #60


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



CITĀTS(Kamazs @ 24.08.2006 09:43) [snapback]1026413[/snapback]

GM mani palabos, ja kļūdos, bet, kā noprotu, var ņemt no telts visu, kas nav ūdens vai drēbes (domāju, ka guļammaiss, segas arī skaitās "drēbe") Ja telts ir pilna spēles teritorija, tad tur nevar turēt mantas, kas nav spēlei domātas un kuras nebūtu labi atstāt bez pieskatīšanas. Visas OOG mantas ir jāatstāj citur, piem., mašīnā ("Bankā") vai GM'u ciematā, kaut kur ārpus spēles teritorijas.

Domaaju, ka peedeejaa teikumaa mineetais buutu apspriessanas veerts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 20:12