Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Spējas!!!
Kuras speejas tu veeleetos?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 328
Viesi nevar balsot. 
zakkite
iesūtīt 16.12.2004 19:40
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es gribet lasiit cilvkeeku domas! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  « < 10 11 12 13 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (220 - 239)
September
iesūtīt 24.05.2008 18:49
Raksts #221


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



Es gribētu lasīt cilvēka domas, tas būtu patiesi interesanti, un noderīgi. Tas man izteiktu visu. Domāju, ka katrs vēlētos lasīt cita cilvēka domas, ko par vinu domā utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nadīna
iesūtīt 24.05.2008 21:02
Raksts #222


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.07



Laikam gan kļūt neredzamam būtu vislabāk. Apstādināt laiku- pagriezt atpakaļ- jā, bet apstādināt priekš kam? Pārvērsties par kādu dzīvnieku, nokļūt barības ķēdes apakšā un tikt notiesātam kāda pusdienās, nebūs īsti. grin.gif Iemiesoties kādā vai lasīt citu domas, manuprāt, ir cilvēktiesību pārkāpums. grin.gif Lasot citu domas reizēm var uzzināt ko tādu, kam labāk būtu palikt apslēptam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Stella145
iesūtīt 24.07.2008 12:29
Raksts #223


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.08
Kur: Kaut kur tālu,tālu prom....



Es gan labprāt pārvērstos par kādu dzīvnieku, pimēram vilku!!!
Tas būtu forši grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 25.07.2008 12:55
Raksts #224


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



CITĀTS(Stella145 @ 24.07.2008 13:29) *
Es gan labprāt pārvērstos par kādu dzīvnieku, pimēram vilku!!!
Tas būtu forši grin.gif grin.gif


O, jā, Stella145, tas jau tev pienākas, kļūt par vilceni, vai ne , ami??? grin.gif Īsta vilcene!


Njā! Es noteikti gribētu visas šīs spējas, bet ja ma jāizvēlas, tad droši vien lasīt domas! Tā šķiet ir ļoti inčīga spēja, ja vien var nolasīt no skolotājas visas pareizās atbildes un viņu slēptākās domas grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Liva Bulmeistare
iesūtīt 30.03.2009 21:10
Raksts #225


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.03.09



tas ir stulbi es velos visas tas spejas sad.gif

CITĀTS(inta159 @ 25.07.2008 13:55) *
O, jā, Stella145, tas jau tev pienākas, kļūt par vilceni, vai ne , ami??? grin.gif Īsta vilcene!
Njā! Es noteikti gribētu visas šīs spējas, bet ja ma jāizvēlas, tad droši vien lasīt domas! Tā šķiet ir ļoti inčīga spēja, ja vien var nolasīt no skolotājas visas pareizās atbildes un viņu slēptākās domas grin.gif

nu ja lasit domas fooooooorsi varetu ilist puisu domas un zinat kovini patiesiiba doma blush.gif

blush.gif bet esmu ista pukene un vilcene juuuhuuuu taesmu otra es

Šo rakstu rediģēja Roviela: 30.03.2009 21:16
Rediģēšanas iemesls: par daudz smaidiņu ir spams
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sonata
iesūtīt 12.04.2009 17:52
Raksts #226


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.09
Kur: My Empire of Dirt



Es labprāt vēlētos apstādināt laiku. Tas jau gandrīz sanāk kā līdzeklis mūžīgai dzīvei grin.gif.

Vispār mani pārsteidz tas, ka tik daudzi par vislabāko no šīm spējām uzskata domu lasīšanu.
Ir tomēr daudz kas, ko labāk nezināt. Tāpat arī - nu kam man vajag zināt visu, ko citi domā? Dažbrīd es personīgi labprāt vēlētos, lai daži indivīdi savas domas paturētu pie sevis, nevis bāztos virsū, stāstot savas problēmas.

Tāpat arī es zinu, ko es domāju, un es negribētu, lai dažs labs uzzin, kādi ir mani īstie (un slēptie) uzskati par viņiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grendžera
iesūtīt 12.04.2009 19:14
Raksts #227


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.09
Kur: Uz ledus ar grāmatu kreisajā rokā



Es izvēlējos kļūt neredzamam. Manuprāt, ja kļūst neredzams, arī tad var noskaidrot kāda cita slepenās domas - tavs draugs tevi neredz, tu velcies viņam astē, un izrādās, ka viņš iet pie tava ienaidnieka aprunāt tevi... Tad tu visu noklausies, un zini, ko viņš pateisībā domā par tevi... Nu, jā, bet ja viņš neko nedara un reti runā, nav jēgas, un tad tiešām ir labāk, ja tu vari lasīt domas. Starp citu, domu lasīšanu ir iespējams iemācīties, bet neredzamību - ne, tā, ka es ņemu pēdējo. Tad ir vēl daudz citu papildiespēju. Tev ir mājas arests, bet tu tiec laukā un tā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blond Bestia
iesūtīt 21.04.2009 23:19
Raksts #228


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.06
Kur: Bastīlija



4. spēja - iemiesoties kādā. skan jau pēc nešķīstā gara, bet man ir perspektīvie upuri, kuru ādā es sadarītu dažādas nejaucības. un reizē tā vietā, lai citus bakstītu, es varētu pats darboties. man būtu pieeja gandrīz visam, ko es vēlos. cause they'd be servants.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Violettā Lelle
iesūtīt 02.06.2009 17:41
Raksts #229


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.07
Kur: Latvija.



Labvakar.

Man visvairāk iet pie sirds spēja apstādināt laiku, jo.. kas gan var būt interesantāks par to? Apstādinot laiku, Tu vari paspēt izdarīt visu, kas Tev nāk prātā. Tu vari paspēt nodzīvot 100 dzīves vienas vietā.
Redzu, ka lielākā daļa ir par domu lasīšana, bet man jāteic - viss prieks pazūd, lasot domas. Cilvēki kļūst neinteresanti, pazūd intriga visa veida attiecībās. Dzīve kļūst tik neinteresanta, ja Tu visu zini uz priekšu. Manuprāt.

Lelle.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 02.06.2009 18:31
Raksts #230


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



āww, es jau gribētu visas šīs spējas, bet tikai ar maniem noteikumiem. grin.gif
piemēram, es gribētu ne tikai spēt apstādināt laiku, bet arī to paātrināt (piemēram, kad rindā kādā ilgi jāstāv, etc); ja lasīt domas, tad tikai tad, kad es vēlos (tā, ka varētu šo spēju ieslēgt un izslēgt (citādi jau tas vairs nav interesanti un var kļūt mokoši)).

es visvairāk gribētu iemiesoties kādā, bet ne jau, lai sastrādātu kaut kādas cūcības. es gribētu vnk padzīvot kādā cilvēkā, redzēt kā viņš veido savu dzīvi, ko attiecīgajā brīdī domā, kas ietekmē kādus attiecīgus viņa lēmumus, sajust to, ko viņš jūt. nu kaut kā tā rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flerina
iesūtīt 03.06.2009 20:56
Raksts #231


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.07
Kur: Cēsis



es labprat kada iemiesotos, bet ta ka es nezinu, kas notiktu ar manu kermeni es labak izveletos domu lasisanu vai laika apstadinasanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 08.06.2009 15:07
Raksts #232


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



Es gribētu pārvērsties ar dzīvnieku - es varētu ātrāk skriet, labāk redzēt, lidot, labāk dzirdēt u.t.t. dwarf_a.gif

Ja varētu izvēlēties otru, tad, protams lasīt cilvēku domas blushing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kruta102
iesūtīt 08.06.2009 17:42
Raksts #233


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.08
Kur: Tukšumā.



Izvēlējos apstādināt laiku. laughing.gif Lai gan, labprātāk, es ceļotu pagātnē. Ne ļoti senā, bet pagātnē. happy.gif Nākotnē gan es negribētu ceļot. Šausmas. grin.gif
Neatteiktos ar no domu lasīšanas. grin.gif Tas būtu jautri. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lutiēna
iesūtīt 15.07.2009 20:17
Raksts #234


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.09



būtu labi ja es varētu pārvērsties par kaķeni,jo es varētu isekot savu mājdzīvnieku.

Šo rakstu rediģēja Lutiēna: 15.07.2009 20:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fredijs
iesūtīt 16.07.2009 08:34
Raksts #235


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.09



Es jau labrāt neateiktos no laika apstādināšanas (mājasdarbu pildīšanai), bet ja tā labi padomā, es labāk ņemtu lasīt cilvēku domas, tad zinātu vai kāds man melo vai nemelo, un citas lietas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Skalds
iesūtīt 16.07.2009 12:08
Raksts #236


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.06
Kur: Visticamāk uz grīdas



Es vēlētos spējas, kas neļautu man turpināt ēst barankas, pēc tam kad jau ir izēsta visa paciņa un metas s;likti. Vēl es gribētu spējas,kas ļautu man kontrolēt visus pasaules modus muhahahhaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andyeller
iesūtīt 19.12.2009 12:37
Raksts #237


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.12.09



Es neizvēlējos nevienu, vienkārši nospiedu skatīt rezultātus. Jo -



1.klut neredzamam - Var iesprūst neredzamībā, vai arī zaudēt paškontroli, un tad nevarēsi kļūt redzams. Un neredzamam būt nemaz nav labi. Ja noklausīsies sarunas, to tāpat uzzinās agri vai vēlu, u.tml.
2.apstaadinaat laiku - Var iesprūst laika telpā - tas ir starp reālo dzīvi, un apstādināto dzīvi.
3.paarveersties par kaadu dziivnieku - Var netikt ārā no dzīvnieka ķermeņa. Zaudēt paškontroli.
4.iemiesoties kaadaa - Nekādā gadījumā. Pat nepamatošu
5. lasiit cilveeku domas - Skanētu daudzu cilvēku domas galvā, un līdz ar to pašam galvā būtu juceklis. Tā var noiet no psiholoģiskā līmeņa.



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 20.12.2009 11:00
Raksts #238


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Lai arī tas nekd nevarētu notikt, eslabprāt iemiesotos kādā.
to var uzskatīt par analogu nemirstībai + 100% kontrole.
mm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 20.12.2009 13:05
Raksts #239


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(Andyeller @ 19.12.2009 12:37) *
Es neizvēlējos nevienu, vienkārši nospiedu skatīt rezultātus. Jo - [visi 5 pamatojumi]

Man jau liekas, ka uzstādot jautājumu no sērijas `vai Tu vēlies spējas X`, cilvēki ar to parasti saprot arī iespēju šīs spējas pilnībā kontrolēt - t.i., brīvi operēt starp redzamību un neredzamību, starp laika apturēšanu un atkalpalaišanu, izvēlēšanos, KURA cilvēka domas tieši noklausīties utt. Līdz ar to šādā kontekstā Tevis uzskaitītās problēmas īsti nav aktuālas smile.gif

Tomēr, ja mēs viņas sāktu iztirzāt tīri no fizikas viedokļa, diezgan viegli varētu pierādīt, ka viņas visas ir fufelis (nu ok, domu nolasīšana un iemiesošanās citā cilvēkā varbūt arī ne, tomēr - šīs lietas diez vai būtu iespējams izdarīt tā, lai cilvēks-upuris to nepamanītu). Taču diez vai šāda tematika būtu tas, ko vēlējās tēmas autors, to iesākot.

Bet, kas attiecas uz pašu jautājumu - pamēģināt, protams, varētu viņas visas, tīri prikola pēc. Tomēr reāla praktiska jēga varētu būt galvenokārt no laika apturēšanas (zinot to, cik bieži sanāk viskautko nokavēt, nepaspēt utt.) un, iespējams, domu nolasīšanas.

Neredzamība, piemēram, ir diezgan riskants solis, jo tā īsti viņa darbojas tikai kopā ar nedzirdamību. Un, kā jau to savulaik modelēja H. Velss, neredzamība ir visai neērts stāvoklis (pamēģini kaut vai atvērt durvis, ja Tu neredzi savas rokas grin.gif).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HippieGirl
iesūtīt 22.12.2009 18:35
Raksts #240


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.09
Kur: Kaut kur starp sapņiem un realitāti.



gribētu lasīt citu cilvēku domas, bet tikai to, kuru es pati gribētu. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  « < 10 11 12 13 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
4 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 16:55