Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Mīlestība no pirmā acu skatiena...
SilverDove
iesūtīt 17.11.2006 18:35
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Vai jūs ticat mīlestībai no pirmā acu skatiena?Varbūt kāds to jau ir piedzīvojis?(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
Claire
iesūtīt 17.05.2008 22:03
Raksts #101


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.08



Daļēji.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 21.05.2008 19:11
Raksts #102


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



grūti teikt... ir gadījies, ka tikko satieku kādu foršu puisi man viņš ļoooti patīk, bet tā jau nebija mīlestība... ticu tā pa pusei. man parasti ir tā, ka no pirmā acu skatiena nevaru ciest, pēc tam iemīlos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) viss ir iespējams (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_karina_*_*
iesūtīt 20.07.2009 19:36
Raksts #103





Viesi




Es pazīstu mīlestību no pirmā acu skatiena. Tas ir neaprakstāmi un tas notika pirms 19 gadiem, kad man pašai bija 19 gadi. Un mīlestība bija abpusēja, tas bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm.
Mēs viens otru ieraudzijām pludmalē, tas bija Bulgārijā ,,Saulainajā piekrastē". Viņa acis bija tik zilas kā jūra un debesis. Bija sajūta, ka mūsu acu skatieni satiekoties salauza mūsu sirdis. Ieskatoties viņa acīs, sirds pamira. Es latviete viņš slovāks.
Viens otru pazinām tikai 1 dienu, starp mums nebija intīmu attiecību. Pēc tam sarakstījāmies un cietām, cietām savas nepiepildītās mīlestības dēļ.
Nebija toreiz tādas iespējas vienam otru satikt.
Sapratu, ka šī mīlestība nav piepildāma.
Laiks gāja un satiku savu tagadējo vīru, apprecējos.
Pēc 7 gadiem atkal uzrakstīju viņam vēstuli, jo laulībā nejutos mīlēta.
Viņš atbildēja, bet izrādijās, ka viņam arī ir draudzene. Bet jūtas atkal bija starp mums uzplaiksnījušas, bet prāts ņēma virsroku. Un sarakste tika pārtraukta.
Un tā šovasar, jau pēc 19 gadiem, viņš atkal mani atrada, caur skype.
Un ticiet vai neticiet atkal tās pašas jūtas uzvirmoja un neatkāpjas.
Tik skaista un tīra mīlestība - no pirmā acu skatiena.
Un tā mēs jau 19. gadus viens par otru domājam, skumstam un ilgojamies. Bet tā arī neesam tikušies, lai neizpostītu to, kas mums katram ir šobrīd un pasargātu katrs savus tuviniekus. Bet viegli nav, jo sirds asiņo. Skaistas jūtas, bet arī sāpīgas. Un kas zin, varbūt labāk, ka tā.... ka mīlestība paliek tikai sirdī un atmiņās. Nepiepildīta, balta un skaista no pirmā acu skatiena un cauri visai dzīvei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 10.08.2009 17:51
Raksts #104


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



Tā var notikt, ja notic dažu reliģiju versijām, kas vēsta, ka iespriekšējā dzīvē abi bijuši vairāk kā cieši saistīti, un kaut kas attiecībās nav bijis nobeigts, izdarīts vai pateikts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 10.08.2009 21:08
Raksts #105


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Nu, kādreiz man vismaz šķita, ka mīlestība no pirmā acu skatiena ir tas pats, kas šmiga no pirmā alus kausa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 10.08.2009 21:38
Raksts #106


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) es esmu piedzīvojusi kolekcionāres piemēru,un vispār arī tāda mīlestība man nešķiet neiespējama. Mūsdienās simtiem un tūkstošiem ļautiņu sapazīstas vispirms internetā pirms ierauga viens otru
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 10.08.2009 23:37
Raksts #107


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(Selina @ 17.11.2006 19:35) *
Vai jūs ticat mīlestībai no pirmā acu skatiena?Varbūt kāds to jau ir piedzīvojis?(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Neesmu piedzīvojis un neticu.

Pirmajā acu uzmetienā tu labākajā gadījumā vari novērtēt cilvēka vizuālo paskatu. Nē nu tas protams jau šo to arī atklāj par cilvēka iekšējo pasauli, tomēr ne tuvu ne visu un man jau liekas, ka ar pliku vizuālo vien ne tuvu nepietiek, lai ielīmētos.

Cita lieta, ka seksuālai iekārei gan pietiek no pirmā acu uzmetiena, it īpaši ja aplūkojamais potenciālais partneris ir gana glīts... bet vai šāds acu uzmetiens ir par ielīmēšanos saucams, ir stipri diskutabls jautājums. Es jau domāju, ka ne.

Šo rakstu rediģēja Miervaldis Gotiņš: 10.08.2009 23:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 11.08.2009 00:37
Raksts #108


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Man gan ir gadījies.
Paskatīties puisim acīs un nespēt vairs saprast kā es spēju bez viņa iepriekš dzīvot.

Es gan neticu mūžīgai mīlestībai. Tā gan izzūd un pārvēršas par vienkārši sadzīvošanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 11.08.2009 12:45
Raksts #109


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



No pirmā acu uzmetiena — nē. Ir daudzas izskatīgas meitenes. Mazliet iepazīstot — jā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 11.08.2009 12:52
Raksts #110


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Ne jau izskats ir no svara, bet tā kaut kāda ķīmija, kas vienā brīdī iziet starp tevi un otru cilvēku, kuru redzi pirmo reizi un, ja pēc tam vēl izdodas ar to cilvēku iepazīties kaut nedaudz tuvāk tad viss ir ļoti labi līdz brīdim, kad šīs ķīmijas izraisītais uzliesmojums ir beidzies.
Pāris gadus atpakaļ es minēju, ka mīlestību no pirmā acu skatiena nav nemaz tik viegli atrast. Tomēr šo pāris gadu laikā ir nācis atkāpties no saviem azispriedumiem, jo pāris reizes ir gadījies patiešām tikai paskatoties uz cilvēku viņā iemīlēties līdz ausīm. Par laimi parasti tas beidzas līdz ko ar cilvēku pāris stundas tiek parunāts.

Man gan negribas piekrist Mattiassam, ka mazliet iepazīstot meitenes viņās var iemīlēties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) MAn, gan šķiet, ka tad, kad lielāko daļu no mums iepazīst- gribas bēgt ļoti, ļoti tālu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 12.08.2009 02:55
Raksts #111


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nē, šī stadija parasti iestājas, kad iepazīst pārāk labi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Labākajos gadījumos tā ir pārejoša, kamēr pierodi otru reizi.

Un, laai kaut kādi tur fluīdi iedarbotos, vajag būt gana tuvu. Ar tālu skatienu nelīdzēs, lai tas ir kaut simtkārt pirmais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
browncat
iesūtīt 12.08.2009 16:09
Raksts #112


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 12.08.09



Es ticu, ka tāda ir. Nē, ne jau tas, ka tu paskaties uz cilvēku un viņu mīli, bet gan tu paskaties uz cilvēku un kaut kas viņā tevi nenormāli pievelk. Un šīm izjūtām tad arī ir nosaukums "mīlestība no pirmā acu skatiena".

Galu galā, sastopot kādu, tas nav tikai izskats, ko tu novērtē - tā ir arī uzvedība, smarža, var sajust viņa bioelektrisko lauku..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 18.08.2009 12:11
Raksts #113


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



CITĀTS(storyteller @ 14.12.2006 21:02) *
Neticu. Tā drīzāk ir patika pret cilvēka ārējo izskatu un pirmajā mirklī ievērtojām īpašībām.


Piekrītu. No, spriežot looģisji

Bāt, var jau būt, ka tu tajā cilvēkā redzi visu to, kas būtu tavs "sapņu" džeks. Ak, nu kaut kā tā.
^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 18.08.2009 23:24
Raksts #114


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(browncat @ 12.08.2009 17:09) *
Es ticu, ka tāda ir. Nē, ne jau tas, ka tu paskaties uz cilvēku un viņu mīli, bet gan tu paskaties uz cilvēku un kaut kas viņā tevi nenormāli pievelk. Un šīm izjūtām tad arī ir nosaukums "mīlestība no pirmā acu skatiena".

Bet vai tā ir mīlestība...? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 19.08.2009 00:15
Raksts #115


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



ek,cilvēku mūžīgā vēlme racionāli un loģiski izskaidrot visu brīnumaino :]
vispirms precīzi definējiet mīlestību un tad varēs spriest vai tā iespējama no pirmā skatiena.

kas tic tam ir,un te vēl var piemaisīt teicienu par acīm,kas ir dvēseles spogulis ;]

Šo rakstu rediģēja zibgaismiņa: 19.08.2009 00:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 19.08.2009 00:23
Raksts #116


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



es neticu mīlestībai no pirmā acu skatiena, jo, manuprāt, mīlestība ir kaut kas dziļi saistīts ar draudzību, un draudzība nerodas vienā mirklī. ar pirmo skatienu var tikai saprast, ka konkrētais cilvēks liekas pievilcīgs, gribētu viņu iepazīt etc.
un vispār man tā "mīlestība no pirmā acu uzmetiena" liekas drausmīga klišeja (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 19.08.2009 09:07
Raksts #117


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS
vispirms precīzi definējiet mīlestību un tad varēs spriest vai tā iespējama no pirmā skatiena.

Taureņi vēderā no pirmā acu uzmetiena ir iespējama parādība. Taureņi vēderā principā varētu būt arī nepieciešams mīlestības nosacījums, bet ar plikiem taureņiem vien ir par īsu, lai to uzskatītu par mīlestību.

Lielos vilcienos - mīlestība ir sajūtu un darbību kopums, kas vērsts uz mīlamo objektu ar mērķi panākt maksimāli izdevīgu un patīkamu ab- vai daudzpusēju simbiozi, un kas pamatojums uz noteiktiem instinktiem.
CITĀTS
kas tic tam ir,un te vēl var piemaisīt teicienu par acīm,kas ir dvēseles spogulis ;]

Ja acis būtu dvēseles spogulis, daudziem cilvēkiem nemaz nebūtu acu © (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 19.08.2009 14:32
Raksts #118


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Ā, nu jā. Par Mīlestību no pirmā acu skatiena vispār runāt ir galīgi garām. Šo tematu drīzāk var uzskatīt par Iemīlēšanos no pirmā acu skatiena. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlackRichy
iesūtīt 19.08.2009 19:24
Raksts #119


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.09
Kur: Mierīgā, klusā tukšumā...



Mīlestībai ticu (Man, starp citu, ir dzīvi pierādījumi!!!!!!) Mīlestībai no pirmā skatienā- nekad (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) Vienu tādu mīlestību zinu. nē, kur nu vienu- tā dāmīte iemīlas katrā brīvā (un nebrīvā) džekā, kam nelaimējas gadīties ceļā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raina
iesūtīt 02.09.2009 19:26
Raksts #120


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.08.09
Kur: Latvia, Rēzekne



Es esmu realiste.Es neticu mīlestībai no pirmā acu skatiena.
Es saprotu ja ļoti iepatīkas cilvēks no pirmā acu skatiena nu ne jau iemīlēties.
Nu tādas ir manas domas.......
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 09.05.2024 03:10