Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dueļu mānija
NaeosPsy
iesūtīt 14.03.2007 20:24
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



INTRO:
6 cilvēki tiek iesūtīti citā dimensijā.Viņi visi nonāk dīvainā arēnā.Arēna ir līdzīga labirintam.Viņiem jāizkļūst ārā,jo viņus pārņem dusmu lēkmes kas apdraud citus.
Viņu vārdi:
Selīna
Safīra
Bella
Leio
Dženīze
Maikls Korvins

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 14.03.2007 23:46
Raksts #21


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Diezgan paliela izmēra asmeņi visai ātri nesās uz Leio pusi, tie draudēja skart daļu no zonas ar kuru vispār varēja ievainot maiņveidi. Viņš asi cirta ar liesmojošo zobenu pa asmeņiem un tie sašķēlās, bet pāris šķembas tomēr aizlidoja kur nu kurā. Viena ievainoja "Maikla" seju, pāršķeļot vaigu un otra trāpīja tur kur bija mērķēta- tā iegrieza Leio kaklā. Viņā parādījās sava veida apjukums. Vīrietis atgriezās savā ierastajā izskatā, kapuce bija novilkta. Gaišpelēkie mati nekārtīgi spurojās uz visām pusēm. Spilgtajās acīs mirdzēja sava veida neizpratne. Melnās asinis notecēja lejup pa vaigu, bet jau pēc mirkļa tās lēni un nesaudzīgi vērāš ciet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 15.03.2007 07:13
Raksts #22


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Dženī mirkli vilcinājās, lūkodamies uz vilku, bet tad nolēca no saviem augstumiem un aizsteidzās pakaļ jokainajai meitenei.
Hei! Stāvi! Viņa uzkliedza skrienot būtnei pakaļ. Hei!
Pati nemanot viņa jau bija uzlikusi vienu plaukstu uz zobena, gatava to pielietot, lai apturētu bēgošo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 15.03.2007 15:17
Raksts #23


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Selīna iebļāvās ko tev vajag? un izvilka zobenu gatavs apturēt apstādinātāju ar labi uzasināta zobena precīzu cirtienu, vai arī izdurt tam cauri neticami asos nagus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 15.03.2007 15:29
Raksts #24


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Stulbā, uzmanīgāk ar savu zobenu. Viņa nomurmulēja un strauji apstājās. Arī viens viņas zobens bija izvilkts.
Tīri interese - kas Tu esi, kā Tu te nonāci un kas šī ir par vietu? Viņa jautāja un vēroja vai Šeness, viņas vilks, jau nav atradis ceļu šurp.
Tīri interese, cik gan es esmu stulba šitā runāt.. Es parasti nekad nerunāju, ja vien ar Šenu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 15.03.2007 15:39
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Selīna atbild Es esmu hibrīde Selīna, es nezinu kas ši par vietu un nezinu kā es te nonācu Kas tu tāda?


Arēnā iekrīt vēl divi cilvēki

Šo rakstu rediģēja gints: 15.03.2007 15:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 15.03.2007 15:52
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Hibrīde? Dženīze nopētīja meiteni ar jokainu skatienu. Selīna.. Vārdu gan viņa iegaumēs, ja nu kas.
Es? Viņa saminstinājās un ielika zobenu atpakaļ makstī. Es esmu Dženīze. Viņa noteica un pietupās pie sava ogļu melnā vilka. Un tas ir Šeness.
Gan vilkam, gan tā saimniecei bija tumšas acis.

Šo rakstu rediģēja Emo.tional.: 15.03.2007 15:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 15.03.2007 15:57
Raksts #27


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Selīna atbild Varbūt apvienojamies lai atrastu izeju no šīs šausmīgās vietas Tad viņa paglauda sikspārni Iepazīsties, tas ir mans sikspārnis Sulangs.

Šo rakstu rediģēja gints: 15.03.2007 16:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elderons10
iesūtīt 15.03.2007 16:35
Raksts #28


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



Darlos Bija ļoti neapmierināts un saniknots par to, ka bija iekšā šajā arēnā. noteikti te vel ir kāds tikai jāatrod Darlos skaļi gandrīz bļaujot pateica un tad jāizsūc viņu spēkuklusu pie sevis noteica. Darlosam līdzi bija nezvērs, šim nezvēram bija 4 kājas, spārni, divi ragi, sarkanas acis un ar melnu metālu klāts ķermenis. šo nezvēru sauca par Naguli kas kādā dēmonu valodā nozīmēja nāve.

Darlos Bija ļoti neapmierināts un saniknots par to, ka bija iekšā šajā arēnā. noteikti te vel ir kāds tikai jāatrod Darlos skaļi gandrīz bļaujot pateica un tad jāizsūc viņu spēkuklusu pie sevis noteica. Darlosam līdzi bija nezvērs, šim nezvēram bija 4 kājas, spārni, divi ragi, sarkanas acis un ar melnu metālu klāts ķermenis. šo nezvēru sauca par Naguli kas kādā dēmonu valodā nozīmēja nāve.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 15.03.2007 16:36
Raksts #29


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Parasti mēs esam tikai divi.. Dženī čukstēja vilkam ausī. Šoreiz tas nebūtu prātīgi.Ielūkojusies meitenes acīs, Dženīze piecēlas kājās.
Labi. Viņa piekrita un atkal uzleca uz sienas. Vai šis ir kāds labirints..? Viņa jautaja vairāk gan sev, nekā kādam citam. Izeju viņa nemanīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 15.03.2007 16:48
Raksts #30


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Selīna atbildēja Jā tas ir labirints un piebilda Mums jātiek tam cauri. Selīna uzleca uz sienas.
Pirmais ko mēs varētu darīt ir pieveikt citus, līdz paši neesam kļuvuši par laupījumu. Ko tu saki?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elven
iesūtīt 15.03.2007 16:56
Raksts #31


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.06
Kur: In the middle of Crossroads



Maikls pasamadīja un uzrunāj pretīm stāvošo Sķiet ,ka man nekas neneotika! viņš nedaudz izsmejīgā balsī patieca. Viņš satvēra abu zobenu rokturus un ar cirta ar vienu mērķēdams pa kaklu ,bet ar otru pa kājām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 15.03.2007 16:59
Raksts #32


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Es saku, ka man ir vienalga, par citu uzveikšanu, bet prātīgāk būtu uzreiz taisīties projām. Dženīze paraustīja plecus. Bija jau vienalga. Citi viņai netraucēja, ja vien nav viņas tuvumā. Sabiedrība ir baismīga padarīšana..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 15.03.2007 17:07
Raksts #33


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Selīna atbild Ja tu vairīsies no sabiedrības tā atradīs tevi ātrāk. Un turklāt uzbrūkot pirmajai, tev ir iespēja ātrāk izkļūt no labirinta, jo citi tev netraucēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 15.03.2007 17:36
Raksts #34


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Labi jau labi.. Dzenī noburkšķeja un nesaprazdama kādēļ klausa galīgi svešu personu, pati ieminējās:
-Tad dodamies, kaut kur.. Nebūt.. Pameklējam kādu `pretinieku` un tad taisīsimeis projām..?-
Tas gan izskanēja no viņas mutes visai nedroši, tomēr iespēja, ka nāksies vien kalusīt šo Selīnu, tika pieļauta. Ir kādi ietaikumi kur doties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 15.03.2007 17:44
Raksts #35


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Mēs varētu doties pie leio,lai gan neesmu parliecināta par uzvaru. Tad varētu paņemt jebko kas ir tuvākais. Selīna atbildēja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 15.03.2007 17:55
Raksts #36


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Ē, kas ir šis Leio vai Velns viņ' zin' kā viņu tur sauca..? Dženī vaicāja izskatījās mazliet izbrīnīta. Bija jau malziet jocīgi.. Kas tik te neatklājas.. Viņa nogrozīja glavu. Labi, es pat godīgi sakot negribu neko zināt par to Ļaļā.. Lai kas arī viņš nebūtu.. Ejam. Viņa teica un gaidīja, kad Selīna sāks kustēties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 15.03.2007 18:00
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Leio ir dvēsēļu mednieks. Selīna piecēlās un gāja atpakaļ pie cauruma. Kas tur notiek? Tagad viņam būs grūti divi hibrīdi un vilkacis.
Selīna izvilka zobenu un dūra pa taisno Leio aukstajā sirdī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 15.03.2007 18:08
Raksts #38


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Dženī nebija liela iemesla uzbrukt kādam, ko redzēja pirmo reizi. Viņa noleca no sienas un gāja nopakaļ Selīnai. Tur bija vēl kāds, izņemot to Ļaļā.Viņa izvilka zobenu, bet tā vietā, lai cīnītos, viņa zobenu iedūra zeme un atspiedās pret to.
Visai garlaicīgi, ne? Viņa kārtējo reizi sarunājās ar vilku, bet tas tikai paklausīgi sēdēja līdzās Dženīzei un vēroja notiekošo mīlīgi piešķiebis galvu.

Šo rakstu rediģēja Emo.tional.: 15.03.2007 18:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 15.03.2007 19:55
Raksts #39


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



Safīravēroja kauju strap diviem vīriešiem,viens bija ļuans līdz sirds dziļumiem,viņa to jutā tāpēc attkāpas soli uz aizmuguri taisīdamās vēl pagaidām neiejaukties
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 15.03.2007 20:37
Raksts #40


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Kā tu vari zināt, kas es esmu? Klusi iesmejoties, stāvot aiz muguras Dženīzei Leio vaicāja un ļāva tumsas radītajam siluetam Selīnas priekšā pazust. Neuzdrošinies man uzbrukt skuķi, piedevām nav visai godīgi cīņa 3 pret 1. Vīrietis sarkastiski nopūtās un piegāja pie murga. Lai iet, Murgs, viņi dabūja to ko gribēja. Caur ārprātīgiem, acis žilbinošiem liesmu sprakšķiem nekas nebija manāms, bet ugunīgais zirgs bija savienojies ar Leio un nu visu priekšā liesmām dziestot atradās vīrietis, kas vairāk līdzinājās kentauram. Balss palika vēl dobjāka. Neuzbrūciet man pirms laika, bērni. Viņš iesmējās un attaisīja dūrēs savilktās plaukstas. No tām izdīga liesmas un tām sekoja milijoniem sāpēs kliedzošu dvēseļu, kas ar naidu un iznīcības garšu nedzīvajās lūpās uzbruka 3 pretiniekiem. Leio un Murga vienotā liesmojošā aste neapmierinātībā vicinājās no vienas puses uz otru, sudrabaini pelēkie mati ik pa brīdim plīvoja.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.04.2024 00:36