Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dominaria [MTG], Beidzot mums ir MTG pasaules RPG!!!!
Torquemada
iesūtīt 01.02.2005 11:15
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Luudzu nesitiet, taakaa shis ir mans pirmais meeginaajums vadiit foruma speeli. (ceru, ka ne peedeejais) Visi MTG speeleetaaji, kam interesee arii shis tas par Magic pasauli, dominaariju labi paziist, tapeec vinjiem pateiksu, ka speele notiekaas laikaposmaa starp Apocalypse un Odyssey setiem, un viss notiekaas Apheto pilseetaa, kur Patriarhs riiko savus gladiaatooru turniirus.
Visiem paareejiem. Pasaule tikko ir paardziivojusi milziigu starpplaanu invaaziju, un visi leenaam saak atguuties. Kabals - vieteejaa ljaunaa religija - riiko gladiatoru turniirus, kas ir ljoti populaari. Yavimaya, Wiridian, Llanovar un Krosa mezos dziivo elfi, druiidi, deasti, kavu utt. Uz nomaljas salas pie Otarias notiek Riptide project izmeeginaajumi, sliveru atjaunoshanaa, goblini dziivo kalnos haosaa, un karo ar barbariem. Cephalidi un merfolki, kalj konspiraacijas varas ieguushanai paar sauszemi, un daru karaviiri, kopaa ar cilveekiem celj jaunas pilseetas un ciematus liidzenumos.
Juus esat Apheto pilseetaa, Otarias centraa, kur atrodas galvenais kabala kolizejs, un galvenaa miitne.
Sajaa kartee Apheto atteelots kaa Cabal city. Sii ir kontinenta, uz kura juus atrodaties, karte.
Nu taatad, speeleejamaas rases.
Human: Skatiit sheit Sajaa pasaulee vismagiskaakaa rase. Mees esam burvji, sorcereri kleriki, un veel viss kautkas kas saistiits ar magiju. Arii barbari un druiidi un viss cits arii, tomeer magija mums asiniis.
Goblin: Skatiit sheit (And no comment.) Pure chaos.
Daru: Skatiit sheit Cilveekiem radnieciiga rase, apskatiet img un sapratiisiet. Stipraaki, kaa mees, bet starp vinjiem nav burvju. Turas vienaa baraa ar liidzenumu cilveekiem un nomadiem.
Elf:Skatiit sheit Nu, kaa jau elf. Esam druiidi, un rangeri. Svabadi vientuljnieki.
Cephalid:Skatiit sheit Taadi astonkaajveidiigi radiijumi, kas tiiri labi juutas arii uz sauszemes. Briesmiigi intelektuaalji un aristokraati.
Sii sisteema ir D20 baazeeta, atsuutiet sava chara aprakstu, un es to uzgenereeshu. Charus suutiit uz PZ, vai veelaak, kad uztaisiishu uz ATD pavedienu. Bet atcerieties!!!
Humans - no class restrictions. Rogue or cleric or wizard recomended.
Goblins - no Rangers or Clerics or Paladins or Monks or anything non - chaotic. No druids too. Rogue, figther or sorcerer recomended.
Daru - No sorcerors or wizards or druids. Figther, cleric, paladin or barbarian recomended.
Elf - No wizards or sorcerors. Druid or ranger recomended.
Cephalid - no figthers barbarians paladins or rangers. Wizard or cleric recomended.
Saadi ir ierobezojumi, deelj pasaules. Klases ir kaa D&D bet liimeni noteiksu es peec iesuutiitaa apraksta. Darbiibas postojam seit. No PvP! Rezultaatus pateiksu es. Svaus charus, atkaartojos, bet tomeer, suutam man uz PZ, veelaak, ja labi ies uztaisiishu ATD pavedienu, kur arii ievietoshu juus visus!

Šo rakstu rediģēja GoldLeader: 01.02.2005 11:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
Torquemada
iesūtīt 05.02.2005 13:46
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Oh....cmon. Zinu, ka daudzi MTG nespeelee, tomeer JA JUUS NEPAMANIIJAAT SHII SPEELE NAV DOMAATA TIKAI MTG SPEELEETAAJIEM!!!!! IZLASIET VISU RAKSTU!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaladin
iesūtīt 23.02.2005 22:32
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.12.04
Kur: Somewhere far beyond



Es jau tev pz aizsuutiitu, ja tev inboxaa vieta buutu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 23.02.2005 23:10
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Sorry! blush.gif

Šo rakstu rediģēja Olorin of Nienna: 23.02.2005 23:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 24.02.2005 21:50
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Veci, iztīri vienreiz to PZ mapi!
Laikam spams...

Šo rakstu rediģēja Olorin of Nienna: 24.02.2005 21:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 20:37