Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Puff! Tu esi tavas mīļākās grāmatas pasaulē, Ko tu tur dari?
Martins
iesūtīt 03.03.2004 14:40
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Iedomājies, ka tu varētu nokļūt (bez atpakaļbiļetes) kādā no pasaulēm, kura aprakstīta grāmatās. Tāds, kāds nu tu šeit stāvi. Neko citu kā sevi (savas zināšanas un ķermenisko veidolu) plus vienkāršu apģērebu līdzi paņemt nav iespējams.

Kurā pasaulē tu izvēlētos nokļūt? Un ko tu tur darītu? Mēģinātu kļūt slavens vai varens izmantojot savas zināšanas par pasauli? Vai taisni otrādi, neviena nemanīts, dzīvotu ilgi un laimīgi kādā mierīgā nostūrī? Mēģinātu sadraudzēties vai iesaistīties romantiskās attiecībās ar kādu no grāmatās aprakstītajiem varoņiem? Viss ir iespējams! Ko tu izvēlētos darīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 3 4 5  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 89)
Minki
iesūtīt 13.01.2006 00:18
Raksts #81


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Es nezinu... Grāmatas laikam tādas nav. Gribu uz pasauli, kur nav kukaiņu! sad.gif Jā... Man vienalga kur, tikai lai nav kukaiņi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 13.01.2006 22:49
Raksts #82


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Gribētu būt Vinnijā Pūkā laughing.gif joks tongue.gif

Pateisībā patiktu ka'dā pasaku grāmatā, aprecētu daiļo princi, būtu daiļā princese(nu cmon, līdzi jāņem tas kas ir grin.gif ) un dzīvotu hapii.

Vēl varbūt GP gribētu, jo tur tač baigi labi parādīts grāmatā, kas un ā, un šo to zinu par turieni, un vispār visi tie kičīgie notikumi.

HP gan negribētu manuprāt, pārāk tizli, visu laiku būtu jāfano par HP varoņdarbiem, un jāstāv maliņā blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 14.01.2006 00:27
Raksts #83


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Gribeetu iziet to celju kas apraxtiits "DaVinci Code" graamataa... Cik esmu dzirdeejusi ka Francijaa tagad ar to taisa lielu naudu ar taadaam ekskursijaam... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Drakula
iesūtīt 16.02.2006 12:17
Raksts #84


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.06



Nju, tad jau es laikaam maaciitos gatavot mikstuuras, jo mana miiļaakaa graamata ir HP un mīļakais tēls Strups un Malfojs. blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 16.02.2006 12:46
Raksts #85


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Puff- un es esmu kādā no pasakām. Laikam jau vispirmām kārtām nodarbotos ar augu un dzīvnieku valsts izpētīšanu, tad dotos meklēt kādu pūķi, noslēgtu savienību, samestos kopā ar zināšanām un kļūtu slaveni, tēlojot varonīgos pasaules glābējus! smartass.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristīne
iesūtīt 27.02.2006 19:11
Raksts #86


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.05.05
Kur: Drūmkaktē



Ir grāmatu sērija par bāreni Annu.(Anna no Zaļajiem jumtiem, Varavīkšņu ieleja u.c.)Nokļuvusi tur es mēģinātu iegūt jaunus draugus.Pēc tam mēģinātu atrast dzīvesvietu, darbu.Gribētos iepazīties ar Annu.Varbūt mēģinātu iesaistīties kādā jautrā piedzīvojumā.Iepazītu apkārtni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 27.02.2006 19:23
Raksts #87


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



noteikti GP... Rivendellā vai pie hobitiem... Drīzāk pie jau hobitiem- viņu ierastajās dzīvēs ielūkoties un mazliet paceļot. Tā vienkārši izbaudīt mierīgu dzīvi. Varbūt ik pa laikam sarīkot kādus svētkus, patenkot kopā ar vecākiem iedzīvotājiem. Vai arī Gondorā iejusties. Viduszeme ir vispiemērotākā vieta, kur es vēlētos doties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 28.02.2006 11:21
Raksts #88


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Grāmatā "Melna roka" šaubos vai kāds viņu ir lasījis. Tiešām laba grāmata. Tur ir par slavenu noziedznieku, kaut gan beigās...
Viņš nogalina daudzus cilvēkus, es vienmēr esmu gribējusi zināt, kā ir būt noziedzniekam. Tieši tādēļ arī šijā grāmatā. Un mani nemaz nebiedē tas, ka beigās varētu iet bojā uz ešafota, tas būtu tā vērts. Kā nekā grāmatu varoņi nekad nemirst, atver grāmatu no sākuma un lūk, varoņi atkal ir dzīvi! meele_a.gif

es pati --->
Kalevale//**//
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 28.02.2006 13:01
Raksts #89


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



Ja es nonāktu mīļākas grāmatas pasaulē... "Stravaganza.Masku pilsēta." Taja ir pilsēta,kas ir ka Venēcijas spoguļattēls.Ta ka es mīlu Venēciju,noteikti izbaudītu visas jautrības ar 17.gs,. tērpiem,dzimtu cīņām un Hercogieni.Un noteikti mēģinatu kļūt par stravaganti vai mandoljeri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 10.06.2006 19:47
Raksts #90


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



Nu, man gribētos nokļūt Montgomerijas ''Emīlijas'' pasaulē, jo tā man liekas vienkārši burvīga!
Man šķiet, ka HP un GP pasaule ir pārāk daudz briesmu pilna, lai parasti mirstīgie tajā spētu izdzīvot.
Viens ir grāmatu lasīt, pašam atrodoties drošībā, nevelkoties tālāk ar pēdējiem spēkiem, ko varoņiem bieži nākas grāmatās darīt, izjūtot lielu adrenalīna devu, bet pavisam kas cits ir to visu pašam izjust uz savas ādas, kas bieži vien ir ļoti mokoši
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 3 4 5
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 05:37