Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> 'Paaraakaa' TN rase, nobalsosim :)
Kura TN rase/frakcija tad ir labaakaa/stipraakaa/etc..?
Kura TN rase/frakcija tad ir labaakaa/stipraakaa/etc..?
Trollji [ 11 ] ** [22.92%]
Cieminieki [ 12 ] ** [25.00%]
Ziemeljnieki [ 3 ] ** [6.25%]
Ieceljotaaji/Laupiitaaji [ 10 ] ** [20.83%]
Puselfi [ 2 ] ** [4.17%]
GM [ 10 ] ** [20.83%]
Kopā balsis: 57
  
W-Shadow
iesūtīt 04.10.2004 15:18
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



...shitas gan driizaak paraadiis, kuri vairaak apmeklee forumu.. anyway interesanti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
..::Kael::..
iesūtīt 18.10.2004 16:28
Raksts #21


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Kā jau teicu, otro vietu ieņemam mēs un punkts, nemaz nejautājiet, kāpēc!!!! devil.gif Subito, mūsu kompānija jau arī bija laupīnāji/ieceļotāji, tāpēc jau arī esam zem viena varianta smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 18.10.2004 16:31
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Vispār jau šī aptauja bija aizsākta pirms TN3. Tāpēc es nevarēju zināt, kas būs kurā kompānijā. Būtu bijis ļoti labi, ja šis pavediens tiktu aizslēgts, jo TN3 beidzies un daudz kas tagad izskatās savādāk, nekā pirms spēles.

Šo rakstu rediģēja subito: 18.10.2004 16:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 18.10.2004 16:34
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Tam gan es pilnībā piekrītu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 18.10.2004 20:00
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



nu shaa vai taa e uzskatu ka ciematnieki bija vieni no labaakajiem un protams trolli un ziemelnieki(iecelotaaji) bija vienliidziigi ar cimatniekiem bet runnaajot par zagliem.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 18.10.2004 20:02
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Nu, nu... mani jau sadusmoji... nākošreiz, ka visus ieročus nosperšu, tad tu velnu redzēsi! tongue.gif devil.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 18.10.2004 20:11
Raksts #26


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



pameegini vispirm s tos atrast manu 2h weponu nedabuusi es to neeseeju vienmeer liidzi pat nektii tas ir zem manis tongue.gif laughing.gif un paareeejos ierochus un eedamo nekad neviens neatrod tie ir PAARAAK LABI NOSLEEPTI tongue.gif he he
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 19.10.2004 16:38
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Nu nekas, apsperšu tavus komandas biedrus tongue.gif
Tad varēsi viens pats cīnīties un pakāsties! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 19.10.2004 17:43
Raksts #28


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Peec speeles esmu paarliecinaajusies - troļļiem pretii nevar staaties nekas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 19.10.2004 18:15
Raksts #29


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Hareki hmm neatceros, ka trollji buutu vinneejushi kaadu kauju pret cieminiekiem, jo pat tajaa reizee, kad es nebiju klaat un kad jums izdevaas apkaut gandriiz visus, tad pielaviijaas shamanis un nogrieza peedejo dziivo trolli. Un ja nemaldos tad, cieminieki sanaak, ka 3 reizes apkaava visus trolljus, bet nu labi nav par ko striideeties, taapat ir skaidrs, ka katrs savu rasi uzskata par vislabaako smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 19.10.2004 18:43
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Ai nu nē, torļļus var viegli uzvarēt! Es pats tos būtu kaut cik apgriezis, ja būtu pareizais inventorijs smile.gif Bet jāatzīst, ka jebkurš bija spēlei noderīgs, bet neviena nevarēja iztikt! smile.gif Un daudzi cīnijās ļoti labi smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 19.10.2004 20:52
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



CITĀTS(Kraukleenss @ 19.10.2004 18:15)
Hareki hmm neatceros, ka trollji buutu vinneejushi kaadu kauju pret cieminiekiem, jo pat tajaa reizee, kad es nebiju klaat un kad jums izdevaas apkaut gandriiz visus, tad pielaviijaas shamanis un nogrieza peedejo dziivo trolli. Un ja nemaldos tad, cieminieki sanaak, ka 3 reizes apkaava visus trolljus, bet nu labi nav par ko striideeties, taapat ir skaidrs, ka katrs savu rasi uzskata par vislabaako smile.gif

PILNIIGI PAREIZI TROLLI IR MIIKSTIE UN NEVINEEJA NEVIENU KAUJU AR CIEMATNIEKIEM PAT KAD MUMS PIETRUUKA 3 CILVEEKU getlost.gif


un kas atiecas uz zagliem(klejoataajiem,iecelotaajiem)....... nu lab nerunaasim laughing.gif

ziemelnieki bija vieniigie cieeniigie pretinieki tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 20.10.2004 09:56
Raksts #32


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Ok, beidzam strīdēties, enyway es tevi tik un tā pietaupīšu miroņa lomai tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 20.10.2004 14:53
Raksts #33


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



phe to troli kan nedomaja ka vini ir mikstie kad mielojas ar cieminieku partiku un dasns ari bija loti laimiks par cieminieku partiku es gan teiktu ka cieminieki pija miksti luzerigi idioti kas pat savu partiku nemak aiztavet un ja ar pirmo reizi mums ari neizdevas uzvaret ciematniekus tad nu kas par problemam tanacam velreiz
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trakais Cars
iesūtīt 20.10.2004 15:02
Raksts #34


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.04



pirmkaart tur nebija ziemelnieki, bet gan apseesti kas bija iipashi elitaara vieniiba.


PS: es nebalsoshu tik ilgi kameer kautkaadaa veidaa nebuus ieklauti apmaatie mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 20.10.2004 15:04
Raksts #35


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



CITĀTS(soirvakt @ 20.10.2004 15:53)
phe to troli kan nedomaja ka vini ir mikstie kad mielojas ar cieminieku partiku un dasns ari bija loti laimiks par cieminieku partiku es gan teiktu ka cieminieki pija miksti luzerigi idioti kas pat savu partiku nemak aiztavet un ja ar pirmo reizi mums ari neizdevas uzvaret ciematniekus tad nu kas par problemam tanacam velreiz

Skaidrības ieviešanai. Kas attiecās uz Dāsnam atdoto cieminieku pārtiku. Kā spēles varonis Dāsns varbūt arī bija laimīgs par ziedojumiem, tak īstais es nemaz netaisījās apēst nabaga cieminieku pārtiku bez viņu ziņas. Pie ziedojuma apēšanas kopā ar cieminiecēm ķērāmies tikai, kad biju noskaidrots kas kam pieder un saņemta piekrišana no "nolaupītās" pārtikas īpašniecēm. Manuprāt, tas tomēr ir diezgan stulbi, ja kāds uz spēli atved normālu ēdamo un pēc tam no tā pavisam neko nedabū.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 20.10.2004 15:13
Raksts #36


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



nu tur ir dazi varianti ka no ta var izvairities piemeram
1)aped visu pirms kads cits to ir apedis
2)nenem daudz partiku lidz
3)nesa partiku seu lidz un kad kadu ieraugi kas tevi grib nogalinat liec lieta savas kajas
4)noslep partiku gana labi lai to nevaretu kads cits atrast vai vislabak drosibai vairakas vietas paslep partiku
5)nozodz citiem labumus un ed citu labumus
pievisa tada ir ta speles sistema ka var zakt partiku un manskiet ka tas nemaz nau slikti
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silvestrs
iesūtīt 20.10.2004 16:13
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Vienmēr Te.



CITĀTS
un kas atiecas uz zagliem(klejoataajiem,iecelotaajiem)....... nu lab nerunaasim


Nostādītu tevi pret jebkuru no mūsējiem ( nu labi gandrīz jebkuru) un tad redzētu kurš labāks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 20.10.2004 17:00
Raksts #38


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



CITĀTS(soirvakt @ 20.10.2004 14:53)
phe to troli kan nedomaja ka vini ir mikstie kad mielojas ar cieminieku partiku un dasns ari bija loti laimiks par cieminieku partiku es gan teiktu ka cieminieki pija miksti luzerigi idioti kas pat savu partiku nemak aiztavet un ja ar pirmo reizi mums ari neizdevas uzvaret ciematniekus tad nu kas par problemam tanacam velreiz

nunu!! kursh ta te ir miikstais, kursh nosper manu paartiku, kad es vispaar nebiju tuvumaa? smile.gif buutu es tur bijis, kad juus tur atnaacaat otrreiz, tad buutu bik usavaadaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 20.10.2004 17:01
Raksts #39


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



CITĀTS(Martins @ 20.10.2004 15:04)
CITĀTS(soirvakt @ 20.10.2004 15:53)
phe to troli kan nedomaja ka vini ir mikstie kad mielojas ar cieminieku partiku un dasns ari bija loti laimiks par cieminieku partiku es gan teiktu ka cieminieki pija miksti luzerigi idioti kas pat savu partiku nemak aiztavet un ja ar pirmo reizi mums ari neizdevas uzvaret ciematniekus tad nu kas par problemam tanacam velreiz

Skaidrības ieviešanai. Kas attiecās uz Dāsnam atdoto cieminieku pārtiku. Kā spēles varonis Dāsns varbūt arī bija laimīgs par ziedojumiem, tak īstais es nemaz netaisījās apēst nabaga cieminieku pārtiku bez viņu ziņas. Pie ziedojuma apēšanas kopā ar cieminiecēm ķērāmies tikai, kad biju noskaidrots kas kam pieder un saņemta piekrišana no "nolaupītās" pārtikas īpašniecēm. Manuprāt, tas tomēr ir diezgan stulbi, ja kāds uz spēli atved normālu ēdamo un pēc tam no tā pavisam neko nedabū.

hehe ak tad redz kaapeec tas Daasns bija tik laipns pret cieminiekiem smile.gif man veel padzerties iedeva smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 20.10.2004 17:08
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



nu var jau but ka vins bija dasns pret cieminiekiem bet cik es no visiem dzirdeju tad vins par troliem tikai vien labu runaja pec tam kad bija dabujis ciematnieku partiku

pievisa tas kas doma ka troli ir mikstie notika divi dueli viena bija neizskirts (tiesam laba cina krauklan man loti patika)
otra tas pats trolis uzvareja otru ziemelnieku kas gribeja doties uz prizdu
ta ka pec dueliem spriezot troli nemaz nebija tadi mikstie ka te dazi nozelojami radijumi raksta
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 19:20