Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atriebties?, slikti vai labi?
shocked mouse
iesūtīt 17.07.2006 16:02
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu taatad...es vakar domaaju vai atriebties ir slikti vai labi?
Ja nu nodariijums ir liels un tad varbuut labaak paarliecinaaties ka otrs cilveeks sanjem peec nopelniem?
Bet ja nu aiziet par taalu... Gan jau liktenis paruupeesies lai otrs cilveeks saprot ko nodariijis?Bet ja nu ne?
Varbuut labaak visu piedot un aizmirst?
es pati nezinu. bet man ljoti interesee ko juus par to domaajat.




P.S.
mekleeju un taadu pashu vai liidziigu pavedienu neatradu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
eardstappa
iesūtīt 21.07.2006 18:08
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.05
Kur: Laikam Rīga, bet patiesiibaa- kibertelpa



QUOTE(Milēdija @ 18.07.2006 17:37) [snapback]1009884[/snapback]

Ja cilvēks tevi ienīst, tad tev jādara tas pats. Ar laiku viņš sapratīs cik pats ir stulbi rōkojoties ienīstot to otru cilvēku jo būs panācis tavu ienaidu pret sevi. Pie tam nedrīkst melot...tas ir patiešām jāsajūt.


Hmm... tas skan visai nejauki. Kāda jēga ienīst tādu, kas neko nesaprot? vai kas ir gana dumjš un ienīst tevi bez pārāk liela iemesla?

Atriebties nav vērts. Spēkus labāk tērēt lietderīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 22.07.2006 08:05
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Nezinu! Sīkas atriebes (tādas,kas lielu ļaunumu nenodara) var pieļaut. Citādi jau cilvēks būtu pārāk perfekts. Taču lielas atriebes nekad nav novedušas pie vēlamā rezultāta (acīmredzami piemēri vēsturē).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 23.07.2006 12:50
Raksts #23


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



<atriebibaaa ir salda> grin.gif nu bet isteniiiba ka kuram... unsure_a.gif ja teikt godigi esmu ljoti atriebiiiga un pagaidam tas nav devis ne panakumus ne kritumus grin.gif blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hellqueen
iesūtīt 29.10.2006 09:26
Raksts #24


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.06
Kur: Kaste.



Es uzskatu, ka atriebties ir labi, pati esmu atriebīga un tam, kas man nodarījis pari atlīdzinu ar to pašu.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 29.10.2006 13:04
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



hmm manuprāt atriebies nav vērts, vēlāk var gadīties vēl to nožēlot..
ja tu neatriebies tu parādi otram, ka esi stiprāks par viņu... ņā daudziem tas ir neizprotami kā var klusēt vai smieties otra sejā, kad tevi piemēram lamā, bet tā var iegūt daudz labāku rezultātu nekā lamājot pretī!
es pārsvarā neatriebjos, neredzu tajā jēgu..

Šo rakstu rediģēja gride: 29.10.2006 13:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 29.10.2006 13:46
Raksts #26


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(gride @ 29.10.2006 15:04) [snapback]1056798[/snapback]

ņā daudziem tas ir neizprotami kā var klusēt vai smieties otra sejā, kad tevi piemēram lamā, bet tā var iegūt daudz labāku rezultātu nekā lamājot pretī!


Vispr noklusēt pret visām riebeklībām ir daudz labāk nekā runāt pretī un atriebties, bet tajā pašā laikā tas jau ir bībeles princips "Ja tev iesit pagriez otru vaigu" pie tam noklusēt ne vienmēr ir iespējams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 20:56
Raksts #27


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



es domāju ka atriebties ir ļoti sautīgi ,bet beigu beigās lieki!!!
vislabākā atriebība ir salabšana ar draugu!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 30.12.2006 21:00
Raksts #28


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Ja man kāds pasaka ko sliktu, es vienmēr cenšos atbildēt ar humoru, piemēram:
-Tu esi `````!
Es: - bet tu - mans vīrs! vai kkā tā.

nu visu pārvērst rēcamgabalā. Piekrītu Josephīnei -

CITĀTS
kādēļ gan sevī ielaist negatīvās emocijas? Manuprāt nav jānolaižas tik zemu...




Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 30.12.2006 22:22
Raksts #29


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Atriebība ne pie kā laba nevar novest.Tikai vēl vairā veicināt naidu un nesaskaņas.
Labāk ir vnk ignorēt,izturēties bezkaislīgi vai pat ledaini auksti pret pāridarītāju.
Tas liks otram apdomāt savu uzvedību,nevis stimulēs emocijas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 30.12.2006 22:42
Raksts #30


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



it kā nav labi atriebties.
bet ja dažreiz lōģiski padomā, ka tas otrs cilvēks man sačakarējis dzīvi [tikai piemērs] man uznāk vēlme kaut ko darīt. bet, vēsu prātu to visu apdomājot es secinu, ka atriebties ir pat grūti, jo nevajadzīgā brīdī var parādīties sirdsapziņa. vieglāk jau uzreiz pateikt kaut ko ļoti dzēlīgu un lai tas otrs domā, ko grib.
lai gan, ignorēšana arī palīdzētu - tas otru novestu muļķa lomā, ja viņš sāktu kļūst nevldāmi dusmīgs. ^^
bet, nu ja nenostrādā `dots devējam atdodas`, tad es pati ņemos kaut ko kārtot lietas labā. bet nav nācies sastādīt kaut kādus lielos atriebības plānus, vai ko tādu. liekas bezjēdzīgi izšķiests laiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 30.12.2006 23:23
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



la venganza, ha ha hā mace.gif

nu itkā jau nav labi atriebties, tomēr dažreiz ir tik patīkami, kad pāri darītājs beidzot saņem pēc nopelniem. nu tāda tā cilvēka daba ir...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Best Angel
iesūtīt 06.01.2007 17:43
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.07



Atriebties ir labi pašam, jo tas, kuram nāksies izjust atriebību, no tevis sāks mazliet baidīties. Protams, nedrīkst aizrauties. Bet, ja tici Dievam, atriebību met no galvas ārā. Ārī, ja vēlies izskatīties labi citu acīs, atriebību vajag kārtīgi apsvērt, vai ir tā vērts?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 06.01.2007 17:58
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Esmu par atriebību....Nu vismaz šobrīd...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
misszandale
iesūtīt 06.01.2007 20:08
Raksts #34


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.06



Piekrītu visiem tiem, kuri uzskata, ka tas ir slikti !!! viennozīmīgi slikti! Ja kāds pasaka ko sliktu, saņemos un pasmaidu viņam. Tajā mirklī jūtos pārāka par viņu un šī sajūta ir lieliska! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 09.01.2007 10:18
Raksts #35


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



jaasaka ka atriebiiba ir diezgan feina izklaide bet protams tas nau laab tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shanty
iesūtīt 09.01.2007 13:29
Raksts #36


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.06
Kur: Tev uz labā pleca.



Nju labi jau nav, ko lai saka. Jāņem vērā arī kāds nodarījums- un arī ko Tu liec pretī kā atriebību. Ne jau par katru sīkumu iesi apgriezt otram rīkli.

Reizēm jau gribas izdarīt tam otram kko mazliet riebīgu, lai protas. Bet man tas parasti aprobežojas ar kādu nedaudz indīgu piezīmi vai ko tādu. Neprotu ienīst cilvēkus. Un bezgalīgi dusmoties arī ne. Nevajag jau uzreiz tā asiņaini.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 10.01.2007 19:25
Raksts #37


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Manuprāt, atriebties nav labi. Tas, tikai parāda, kāds tu esi, ka neproti normāli risināt attiecības ar citiem cilvēkiem, bet. Bet reizēm jau vajag. Manuprāt neiztikt. Reizēm vienkārši tiec nokaitināts, ka tā vien gribas kaut ko pateik šim nelietim vai arī kādi citādi cūciski izrīkoties.
Es, piemēram, cenšos izvairīties no atriebības, lai cik tā salda nebūtu, un padomāt, kā tas iespaidos tālākās attiecības ar cilvēkiem. Ja arī kāds kaut ko man izdara vai pasaka, kaut ko tādu, kas būtu atriebības vērts, visbiežāk kādu asu vārdu jau parādā nepalieku, lai gan ziņu, ka tas labi nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kikjo
iesūtīt 10.01.2007 19:42
Raksts #38


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.06
Kur: somewhere beyond your happiness and sadness.



Labi vai slikti neņemos spriest, bet nespēju iedomāties, ka varētu visu atstāt kaut kāda mistiska likteņa vai Dieva rokās. Par sīkumiem nav vērts galvu lauzīt, bet ir dažas lietas ko nevar ne aizmirst ne piedot. Kāds teiks, ka piedot var visu, man prieks par viņu, es nevaru. Varbūt esmu pārāk lepna, mani uzskati nav saskaņā ar šīs pasaules garīgo būtību, vai vēl kaut kas, bet tā nu tas ir un es netaisos izlikties labāka kā esmu.
Varbūt atriebties par to, ka tevi vienreiz nolamā nav gudri, bet taisnīgi ja tevi bieži pazemo. Tāpat kā atdriebties, ja kāds uzdrošinās aizskart tavu ģimeni vai kādu cilvēku kurš tev ir svarīgs.
Bet pamatīgas atriebības plānošana ir ļoti smags darbs, ar sīkumiem es nekad neķēpājos, tāpēc vienmēr nākas kārtīgi izlemt vai tiešām tas kas ir izdarīts ir bijis tik ļauns un vai es to nespēju aizmirst.
Ja nespēju, tad manuprāt, ir tikai godīgi kaut ko darīt, jo tas ir pozitīvāk nekā vēlāk visu atlikušo dzīvi mocīties ar atmiņām kuras tu nevari aizmirst, jo neesi nokārtojis parādus pirmkārt pats ar sevi.
Laikam jau atriebties tomēr nav labi, bet dažreiz taisnīgi un nepieciešami.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariona
iesūtīt 10.01.2007 19:43
Raksts #39


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Kaut kur uz šīs Pasaules...(A varbūt citas...)
Labākā stāsta autore 2006



Slikti ir atriebties sev mīļajiem cilvēkiem par kādiem sīkumiem, jo tas var radīt tikai sāpes, skumjas un atsvešinātību. Bet dažiem riebīgiem cilvēkiem, kas to pelnījuši? Jāatriebjas!!! UN tā inteliģenti, viltīgi un tā, lai paliktu nesodīts. Atriebība ir salda. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 10.01.2007 20:01
Raksts #40


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



domāju ka atriebība nav tas veids kā citu cilvēku pārmācīt...gan jau liktenis viņam atspēlēsies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 06:26