Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NĀVE, bailes vai prosta negribas
Burunduks
iesūtīt 10.04.2005 18:18
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.05



Hm.....es te meklējot forumā atradu līdzīgus pavedienus taču neko tādu neatradu tāpēc mans jautājums jums ir šāds: Vai cilvēks baidās no nāves, jo beigsies viss kas ar viņu notiek vai vienkārši negribas, jo patīk tas ko tu dari? Bailes no nezināmā ir pašas lielākās bailes vai ne tā? Piemēram man mirt negribās, jo man patīk mana dzīve nevis es tur baidos, jo kas ar mani pēc tam notiks utt. un tajā situācijā manuprāt es spētu saņemties, bet varbūt ir tākā parasti runā, bet kad jādara........

Varbūt tas ir viens un tas pats tikai jāmāk atdalī bailes no negribēšanas. Vai es taisot šito pavedienu pats esmu saputrojies?

Lai nu kā gaidu jūsu domas.

Burunduks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
The Master
iesūtīt 30.05.2005 10:52
Raksts #41


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(skowij-snowij @ 30.05.2005 08:24)
Man arī ir ziņkāre, kas notiek pēc tam. Vai es vēl spēju domāt? Vai es jūtu? Kā tas ir, kad tu nevari vairs neko izdarīt? Varbūt iekšēji viss vēl ir dzīvs. Muļķīgi, bet dažādas domas šaudās pa galvu. A, ja neviens neievēro, ka esi miris? blink_a.gif

Un galu galā - dzīve ir pārāk brīnišķīga, lai nomirtu happy.gif .
*

Neieveerot, ja tu nomirsti? Tas buutu attiecinaams paarsvaraa uz bezpajumtniekiem un vientuljniekiem. Vai arii visiem vnk ir nospljauties par tavu naavi..

Katraa zinjaa es netiecos naaves un pienjemu dziivi ar visaam taas nenormaaliibaam, saapeem un meliem. Pagaidaam mirt veel netaisos, bet noteikti nebiitos ''nospiest gaili''. Kas zina- varbuut mani sagaida veel labaaka vieta..vai arii sliktaaka! Kas zina- laiks raadiis..

Šo rakstu rediģēja Sbafulo-The Lost Vampire: 30.05.2005 10:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 02.06.2005 21:00
Raksts #42


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Dzīve ir jādzīvo tā, it kā nākamā diena būtu pēdējā.

Ja esi piedzīvojis visu, ko tu esi vēlējies, tad mirt vairs nav bail, nāve vairs nav šķērslis. Jo pēdējais, visgrandiozākais piedzīvojums ir nāve, kuru var izbaudīt tikai vienu reizi mūžā.

Godīgi sakot, es vēl neesmu gatava mirt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mērija
iesūtīt 02.06.2005 21:08
Raksts #43


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05



ES nebaidos no nāves, jo tur nav ko baidīties!:cool: Dzīvē tu esi izdarījis visu kas tev bija jāizdara! grin.gif Vai tu nonāksi paradīzē, ja visu esi darijis pareizi, un kļūsi par enģeli. innocent.gif Vai arī nonāksi ellē, ja visu izdarīji galīgi garām, un kļūsi par mazo velnēnu! devil.gif Vai vēlāk par pašu velnu! mace.gif

nu jā tur nav ko baidīties! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 03.06.2005 11:22
Raksts #44


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(Mērija @ 02.06.2005 22:08)
Vai tu nonāksi paradīzē, ja visu esi darijis pareizi, un kļūsi par enģeli. innocent.gif Vai arī nonāksi ellē, ja visu izdarīji galīgi garām, un kļūsi par mazo velnēnu! devil.gif Vai vēlāk par pašu velnu! mace.gif
Tu pati tiešām tici tām muļķībām par nonākšanu paradīzē vai ellē? huh.gif

Man gan ticamāks šķiet variants, ka pēc nāves mūs sagaida zārks (izgatavots atbilstoši radinieku maka biezumam), ar/bez smuka tapsējuma, kuru agrāk vai vēlāk sagrauzīs tārpi, tāpat kā mūsu katra smukos līķus, kas smukos uzvalkos/kleitās būs saguldīti tajos zārkos. silent.gif

CITĀTS
nu jā tur nav ko baidīties! grin.gif
Paskatītos, ko tu darītu kad es tev tumšā šķērsielā piebāztu nazi pie rīkles... wink.gif (nekā personīga - objtīvs jautājums)

Vispār - tos kas baidās no nāves, jo uztraucās par to, kā jutīsies tuvinieki/draugi/mīļotie, varu iepriecināt - kad jūs būsiet beigti un pagalam, gulēsiet kādas 6 pēdas (vai arī seklāk, ja kapracim būs vēlme iedzert, nevis aktīvi rakt jūs dziļumā laughing.gif) zem zemes, tad jums būs tīri vienalga, kas un kādēļ par jums uztraucās... Jūs vienkārši būsiet gatavi un viss...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 03.06.2005 11:48
Raksts #45


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Nave mani vairs sen nesaista. Liktenis ir launs un atnem mums un dzivei cilvekus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 03.06.2005 11:55
Raksts #46


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(Burunduks @ 10.04.2005 19:18)
Hm.....es te meklējot forumā atradu līdzīgus pavedienus taču neko tādu neatradu tāpēc mans jautājums jums ir šāds: Vai cilvēks baidās no nāves, jo beigsies viss kas ar viņu notiek vai vienkārši negribas, jo patīk tas ko tu dari? Bailes no nezināmā ir pašas lielākās bailes vai ne tā? Piemēram man mirt negribās, jo man patīk mana dzīve nevis es tur baidos, jo kas ar mani pēc tam notiks utt. un tajā situācijā manuprāt es spētu saņemties, bet varbūt ir tākā parasti runā, bet kad jādara........

Varbūt tas ir viens un tas pats tikai jāmāk atdalī bailes no negribēšanas. Vai es taisot šito pavedienu pats esmu saputrojies?

Lai nu kā gaidu jūsu domas.

Burunduks.
*


Es tev dodu ordeni un buchu uz vaiga par to, ka neibaidies mirt smile.gif apsveicami smile.gif

Hmm... es nesaprotu, cilveekus, kas var pateikt, jaa es mirshu tik un tik gados, lekshu no taadas un taadas maajas...Cilveeks vispaar ir viens gleevs dziivnieks!
Es no naaves nebaidos.. bet tas nenoziimee , ka gribu mirt...[ es arii putrojos tagad...] + es nesaprotu 98% cilveeku, kas vnk pateikt, ka dziivot... TAM NAV NEKAADAS JEEGAS .... [ bzzz ]
nju ok.. es taalaak neko neteikshu.. jo visu saputroshu


Šo rakstu rediģēja zuzee: 03.06.2005 11:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 03.06.2005 14:43
Raksts #47


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



zuzee, protams ka ir jega dzivot, savadak mes nedzivotu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 03.06.2005 16:50
Raksts #48


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Miss Digory @ 03.06.2005 14:43)
zuzee, protams ka ir jega dzivot, savadak mes nedzivotu.
*

Ja, un kaada taa buutu? Dziivot, lai mirtu? Vai arii dziivot, priecaaties par siikumiem un izklaideeties, un tad mirt?
Ja jau mees dziivojam dziives jeegas deelj, tad pamato- kaada taa ir?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 03.06.2005 16:54
Raksts #49


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



To es jau izskaidroju sava iepriekseja pasta. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 03.06.2005 17:16
Raksts #50


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Miss Digory @ 03.06.2005 16:54)
To es jau izskaidroju sava iepriekseja pasta.  silent.gif
*

Tur nebija nekas, kas izskaidrotu dziives jeegu. Tikai tas, ka mees dziivojam nenoziimee, ka tam ir noziime. Mees dziivojam, jo esam radiiti, nevis tamdeelj, lai dziivee ko piepildiitu. Tu dziivo taapeec, ka tevi taadu radiija, tachju nav apstiprinaajuma, ka tava dziive buus noziimiiga un ar savu jeegu!
Katrs pats dziivee ko sasniedz un tad uzskata, ka taa bijusi vinja dziives jeega. Tachju kamdeelj tas ir vajadziigs, ja nomirstot no taa nekas nepaliek. Daudzi uzskata, ka dziivo savas gjimenes deelj, tachju nomirstot vinji gjimeni pamet un taalaak, lai arii kur vinji buutu, vinjiem tas viss paliek vienaldziigs..

Šo rakstu rediģēja Sbafulo-The Lost Vampire: 03.06.2005 17:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 03.06.2005 23:15
Raksts #51


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Ka jau teicu, mans ieprieksejais pasts pasaka visu.

Šo rakstu rediģēja Miss Digory: 03.06.2005 23:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
murmulis
iesūtīt 05.06.2005 15:00
Raksts #52


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.05



Es laikam ka nebaidos no naaves, protams, dziivot jau ir forshi, bet beigaas taa vai taa mees mirsim. tas ir dabiski un nedomaaju ka no taa ir jaabaidaas wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putneens
iesūtīt 12.06.2005 17:25
Raksts #53


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.05
Kur: Mana atrašanās vieta ir "Caurā katla" krēslā ēdot Medusdūres.



Man vnk bail, ko es nezinu, kas tālāk būs =*(
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 24.11.2005 18:18
Raksts #54


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nu man ir bail no nāves ... no nāves vispār ... un ... no riebīgas nāves - kautkur iesprūst, nosmakt, noslīkt, nosisties(man ir bail no augstuma) ... nu un vispār es domāju ka cilvēki baidās no nāves, jo nezin kas sekos pēc tam ... un šie skeleti apmetnī un ar izkpti rokās ... ir tikai mēģinājumi nāvi padarīt par kautko vienkāršu, saprotamu ... visbeidzot arī itkā uzvaramu, jo kautko taustāmu materiālu var arī uzvarēt, ko nevar teikt par kautko netveramu...
CITĀTS
Man gan ticamāks šķiet variants, ka pēc nāves mūs sagaida zārks (izgatavots atbilstoši radinieku maka biezumam), ar/bez smuka tapsējuma, kuru agrāk vai vēlāk sagrauzīs tārpi, tāpat kā mūsu katra smukos līķus, kas smukos uzvalkos/kleitās būs saguldīti tajos zārkos.
Tā ir tikai ķermeņa perspektīva, bet ar garu, dvēseli(sauc kā gribi) notiek kautkas cits, dvēsele nepaliek pie ķermeņa ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kagura
iesūtīt 06.12.2005 17:15
Raksts #55


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: Night's Watch



Atzīstos, man ir bail no nāves, bet tas gan laikam vairāk tāpēc, ka es nezinu, kas notiks tālāk. Cilvēkiem baidīties liek nezināšana. Jau sen vairs neticu paradīzei un tā tālāk, arī domas par pašnāvību atmetu (15 gadi tomēr ir par agru) un tagad baudu dzīvi. Tu, cilvēks, nekad nezini, vai tev būs lemts sagaidīt nākamo dienu jeb tu attapsies garenā koka kastē zem zemes. Bet - jā, es būtu gatava mirt kāda tuva un man dārga cilvēka vietā. Tik daudz drosmes man ir smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 01.01.2006 20:19
Raksts #56


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Vai jums ir bail no nāves????? Uz šo jautājumu var atbildēt tad ja ir gadījies nokļūt situācijā kur nāve ir tuvu!!!
Es šorīt drausmīgi pārbijos, proti, pamodos jo nebija, ko elpot. Atvēru acis un jutu, ka kaut kas nav īsti kārtībā. Visur bija asinis- manējās (un tās nenormāla atrumā turpināja gāzties!!!!) Nekas jau drausmīgs nebija, neliela deguna asiņošana, bet pirmajā mirklī domāju, ka kāds mēģina mani nozmiegt!!!!!! Atskārtu, ka man ļoti, ļoti bail nomirt, tik bezpalīdzīga sajūta!!!!! Nu vienkārši lielisks junā gada iesākums!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
fendora
iesūtīt 01.01.2006 20:38
Raksts #57


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 27.12.05



Nāve ir manas lielākās bailes, kā arī manu tuvinieku nāve, negribu tuvāk runāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 01.01.2006 20:59
Raksts #58


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



Bailes no nāves vai vienkārši negribas mirt, par bailēm vispārīgi un par bailēm no nāves.

Šo rakstu rediģēja nitro: 01.01.2006 21:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Swety
iesūtīt 01.01.2006 21:07
Raksts #59


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06



sveikaa man atkal biija taada situaacija...ka es lieku soomaa vakaaraa dreebes tas bijaa pirms 2 gaigiem taisiijos braukt promm no vecmaamma s maajas tur biija kaķiis un vinjam patiika loznjaat pa majas sturiem....vinjs bijaa ieliidis skapii tur kur pleves maisii taisiijos vinjuuu likt kaķu paarvedaajamaijaa kastiitee nu lai brauktu prom...un dzirdeeju ka vinjs skapii njaud.....es piegaaju pie skapja un kaads noturienes pan peksnii ap kakluu apliika virvii un to saseeja es no abileem iemiigu un pec divaam dienaam attapos slimniiicaaa......taaass bijaaa lielaakaas baileees ka pie dziivotas manaa muzzaa es kleidzuu un blaavu yahoo_a.gif jo man biija bailll.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 01.01.2006 21:11
Raksts #60


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Un kurš bija tas "gudrais" kurš to pastrādāja?????? Bailiigi!! ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 07:56