Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> kāda ir tava Paradīze?
Kādu tu iztēlojies Paradīzi?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 169
Viesi nevar balsot. 
Švilpaste
iesūtīt 13.01.2005 11:02
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Lai gan saka,ka Paradžie ir vienkārši mākoņi ar eņģeļiem, Dievu :blink: Svēto Pēteri grin.gif , noteikti katarm ir savādāka
Manējā - dārzs,kur vlabi izklaidēties, pēldēt pelbaseinā,dzert kokteilīšus un skatīties ,kā pie Zelta vārtiem stāc rindā visi mirušie. grin.gif

Šo rakstu rediģēja Tuziks: 13.01.2005 11:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Ledene
iesūtīt 14.05.2005 19:21
Raksts #21


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Mana paradīze ir vieta, kur es varu darīt to, ko gribu, bet kam parasti pietrūkst laika un naudas..
Protams, tā ir brīva daba ar mežiem, ūdeņiem, kalniem, tur ir silts un saulains. Tas -- par izskatu..
Tur var gulēt zālē, ēst šokolādi, klausīties mūziku, lasīt, dejot, ārdīties, satikt foršus cilvēkus, ja kļūst vientulīgi.. nebūtu slikta arī pieeja netam, bet tas laikam būs par daudz prasīts.. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 14.05.2005 19:30
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



man liekas, ka paradiizei jaapiepildaas visam, ko tu veelies un jaamainaas peec tawaam iegribaam. tai jaabuut idaalai vietai, kur tu juuties pilniigi laimiigs (diez ko origjinaali vis nesanaaca). grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 20.05.2005 20:26
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



hmm, patiesībā nekad tā arī neesmu aizdomājusies, kāda ir MANA paradīze. Visnotaļ viņa nav&nebūs tradicionālā smile.gif Ar mākonīšiem, augļu kokiem&tāā.
Man būs pašai sava happy.gif .Vienīgā..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 20.05.2005 22:06
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Ja paradīze ir domāta kā vieta, kur es nonākšu pēc nāves (nevis vnk pilnība), tad Aspazijas happy.gif vārdiem runājot

Mūža gaisma tam tik mirdz,
Kam no dzīves šķirta sirds.

Vienvārdsakot, nav Paradīzes.

Šo rakstu rediģēja B.D.: 20.05.2005 22:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 20.05.2005 22:06
Raksts #25


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Mana paradīze ir kā liels mežs ar vairākām pļavām,un kur mīt visādi dzīvnieki,putni,kukaiņi.Tur arī staigā vienradži,skaistum skaisti zirgi,un citas būtnes.Tur mītu tikai labie cilvēki,vai kādi citi "izredzētie".Tur būtu mūžīgā vasara,vienmēr ziedētu puķes un citi augi,lidinātos enģeļi,un visi būtu draudzīgi.
Es domāju ka aktrs nonāk savā paradīzē,un cilvēki ar radniecīgām dvēselēm nonāk vienā un tajā pašā paradīzē.Mīloši pāri arī nonāk vienā,un tā lai neviens nebūtu bēdigs vai noskumis.Mēs savu paradīzi iedomājamies citādu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 23.05.2005 15:46
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



mana paradiizee es vienmeru varu versties pie Dieva un vinjam blakus ir Jezus (vinji izskatas ka cilveki bet ir gari) kaa makonjos vienmer... bett visi grecigie (kuri nozhelo grekus) ir tada kaa musu pasaules zeme, ar kokiem, upem utt. bet ir ari varti kuru prieksha ir svetais Peeteris... vienmer vari versties pie svetajiem...
nu tads man priekshtats blush.gif lai gan tas ar laiku varbut mainisies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 23.05.2005 16:19
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Es paradīzi vienmēr iztēlojos, kā lielu klajumu...ar skaistu zāli, un man blakus atrodas Dievs...es varu ar viņu runāt, un pie viņa vērsties...un ja es k-ko ievēlos tas parādās...ja es vēlos atrasties mežā, viss pārtop mežā...itkā mana vēlmju piepildījums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 23.05.2005 18:35
Raksts #28


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Mana paradīze?

Tā varētu būt tāda vieta. Istaba. Nē dzīvoklis. Pēdējais stāvs (no 20stāviem kādiem?). Ļoti gaišas istabas. Maz mēbeļu. Gultas nebūtu. Parasts matracis. Dators uz grīdas. Logiem priekšā nekas nav. Ne žalūzijas nekas. Klusums, miers. Bet to klusumu varētu apstrīdēt, jo mūziku gribēšu.
Manā paradīzē iederētos vēl kāds man mīļš cilvēks, lai varētu visu laiku būt ar mani. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 23.05.2005 21:22
Raksts #29


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



Skowai gan tāda savdabīga paradīze. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 23.05.2005 21:46
Raksts #30


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(storm`rasta @ 23.05.2005 22:22)
Skowai gan tāda savdabīga paradīze. rolleyes_a.gif
Bet paradīze taču ir vieta, kur cilvēks vislabāk jūtas, jo tas mirklis, kad tu nokļūsti paradīzē ir mierpilns, tas - tavs sapņu piepildījums. Mēdz teikt, ka paradīze ir tas, dēļ kā mēs sniedzamies. wink.gif . Un lūk tur ir tas, dēļ kā es sniedzos. Bet aptuveni tikai. Noteikti jau esmu kaut ko piemirsusi, agrāk gan daudz par šo domāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 23.05.2005 21:59
Raksts #31


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Man paradīze ir tāda kā Dievs to radījis...
Es tikai nezinu vai mani tajā ielaidīs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 23.05.2005 22:00
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(gride @ 23.05.2005 16:46)
mana paradiizee es vienmeru varu versties pie Dieva un vinjam blakus ir Jezus (vinji izskatas ka cilveki bet ir gari)
*


Anime...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 24.05.2005 09:23
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Paradīze... Tā ir vieta, kur tavā sirdī vienmēr mājo miers, prieks un laime. Ne mirkli tevi nenomāc rūpes vai skumjas, tur nav vietas raizēm. Paradīzē augstākais un pilnīgakais spēks ir mīlestība - beznosacījumu pilnīga mīlestība, kas valda starp cilvēkiem un starp Dievu. Tur ir vienkārši labi. Tik labi kā tais brīžos uz zemes, kad mums ir pilnīgas laimes sajūta.

Paradīze ir dāvana, nevis alga. Paradīzi nevar izpelnīties, to var tikai pieņemt. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 24.05.2005 15:53
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



CITĀTS(B.D. @ 23.05.2005 22:00)
Anime...
*


hmmm un ko tas nozimetu? huh.gif anime getlost.gif ak es laika,m no dzives atpalieku...
bet mana paradizee vienmer bus Dievs un Jezus... parejam nav tik lielas nozimes, lai ir vinji un mana gimene....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 25.05.2005 01:55
Raksts #35


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Nav paradiizes un nav ellles.

Bet ja runaajam par to vietu kur cilveeks nolkjuust peec naaves - peec naaves vienkaaeshi ir bezgaliigs tumsa, jo buutiibaa nav nekaa. Nav nekaa ar ko apzinaaties to kas ir apkaart. Civleeka apzinja nomirst. Taapat kaa kjermenis.

Ja ar paradiizi saprot vietu kur ir ljoti ljori labi - respektiivi utopisko laimes zemi.

Tad taa ir vieta, kur probleemas ir tieshi tik daudz lai buutu ko risinaat, bet lai neveiksmes gadiijumaa nevienam paaraak nesaapeetu.
Taa buutu vieta, kur briivais laiks un darba laiks ir sabiidiiti harmonijaa, un kur civleeki sanjem vairaak nekaa ir pelniijushi. Kur man miiljie cilveeki nekad nemirst, un kur labaas lietas nekad nemainaas un kur nekad nav sasodiiti ilgs laiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 31.05.2005 13:20
Raksts #36


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



mana paradīze ir vnk debesis....un es esmu eņģelīc debesīs grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 31.05.2005 14:16
Raksts #37


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



IEDOMAAJIES cool.gif , ielu... vetspilseetas ielu... Jaun Anglija ielus... cilveeki... zirgi.. mashiinas, Nemitiiga skrieshana... laiks... laika nobiide... pulstenju zvani.. Lielais Bikbends cilveeki muuk no lietus, zem aviizhu lapaam... vecas sievas.. jauni beerni.. viiri, kundzes! Laiks... Koki, lapas....Mana maaja... vai vienalga kas.. lietus , [ pasaule skaisti smarzho lietus laikaa ] gaish dziivoklis, pukes....Laime MANA PARADIIZE smile.gif


man tieshaam nevajag nekaadas tur pukes, varakviiksnes... es neesmu tik idealizeeti, kaa juus....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 31.05.2005 17:28
Raksts #38


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Vietu,bez Incognito!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
letter
iesūtīt 07.06.2005 17:21
Raksts #39


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.05
Kur: Rīga: Bolderāja



Es domāju paradīzes vairs nav... Tas bija tikai dārzs...ermm.gif
Taču ir "debesis" un ir "uguns jūra" (spriežot pēc bībelē rakstītā)!!! Un vislielākais kaifs ir būt kopā ar Dievu debesīs!!!
grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 08.06.2005 09:22
Raksts #40


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ja būtu jāizveelaas no dotajiem variantiem, tad lielu daarzu ar pukkem, jo tas man sskiet reaalaaks, bet es tur veel tos passus vecos labos ennggellus pievienotu un arii laimiigus garus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 08:27