Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Domu spēks
Northwatch
iesūtīt 30.05.2004 20:41
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Vai mazums buutu dzirdeetas taadas "nenormaaliibas", "novirzes no normas" kaa piemeeram priekssmetu paarbiidiissana ar domu (?) speeka paliidziibu?

Man nesen radaas taada ideja - ja cilveeks par kaadu lloti speeciigi domaa, tad vai ir iespeejams ka otrs cilveeks to sajuut? Un kas notiek tad, ja abi reizee domaa viens par otru? Glluki saak raadiities?

Vai ir iespeejams speeciigi piedomaajot, piemeeram, izraisiit autokatastrofu? Piesaucot pie sevis visu laiku "Kaut nu vinnss/vinna nospraagtu reiz, tas kaa vinnss/vinna nesas ar to auto ir viens nepraats!"...

Domas...idejas...ieksseejais miers un liidzsvars, visas ssiis lietas manupraat butu apvienojamas zem vienas pamatidejas, ieskatam devu jums dazzus piemeerus, taalaak - juusu domas.

NW two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 4 5 6  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 101)
Klāra
iesūtīt 18.11.2008 16:46
Raksts #101


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



CITĀTS(Sindra @ 18.11.2008 16:44) *
Ak jel!
Tu esi apsēdusi manas sadaļas.
sad.gif

Un tā nav nekāda telepātija.
Uzmin tuvu cilvēku domas un atbildes intuitīvi, tādēļ, ka labi pazīsti attiecīgo cilvēku un nojaut ko viņš varētu atbildēt šādā situācija.

Bet man liekas, ka šāds pavediens jau ir bijis un man slinkums meklēt.


Apsēdusi tavas sadaļas? laughing.gif Kā tad to saprast?
Bija par domu spēku pavediens, bet tas ir kas cits. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 19.11.2008 01:13
Raksts #102


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Oficiāli telepātija nepastāv. wink.gif Bet mēs jau te bazarējam par lietām, kas tiek apšaubītas. laughing.gif

Tā kā — neticās, ka divi cilvēki spētu bez problēmām apmainīties ar domām. Tā kā teorētiski cilvēkam varētu būt kādas spējas uz psioniku (telepātiju un telekinēzi), ja ticēt dažām poltergeistu teorijām, tad es teorētiski varētu pieļaut domu, ka nonācis nelaimē, var domās kādu pasaukt. Tad tas otrs (teiksim, tuvs radinieks) kaut ko prātā sadzirdēs (vairāko ko tādu pieredz vecāki gados cilvēki) vai ieraudzīs dzīvā radinieka (tā, kurš nelaimē) spoku. Bet arī tas tikai īpašos gadījumos — un tad, ja šādām teorijām ticēt.

CITĀTS(Northona @ 18.11.2008 16:41) *
Arī tāds variants, ka ļoti domā par kādu, un viņam tu ienāc prātā, un viņš sāk domāt arī par tevi.

Ir dzirdēti šādi gadījumi, bet, kā jau Sindra rakstīja, tas nav obligāti saistāms ar telepātiju. Drīzāk ar pieredzi.

CITĀTS(Sindra @ 18.11.2008 16:44) *
Bet man liekas, ka šāds pavediens jau ir bijis un man slinkums meklēt.

Tas nu gan ir mods. whistling.gif

CITĀTS(Northona @ 18.11.2008 16:46) *
Apsēdusi tavas sadaļas? laughing.gif Kā tad to saprast?

Es neesmu Sindra, bet IMO, tu NK visai daudz parādies. Un NK pagaidām ir tieši Sindras moderējamās sadaļas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 4 5 6
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 12:48