Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai pagātnē bija burvji?, Vai Merlins ir patiesība vai mīts?
Iceboy
iesūtīt 30.07.2004 16:19
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04



Kurš gan nav dzirdējis par pasaulslaveno Merlinu? Nu protams, ka tādu atrast būtu grūti! Vai Merlins ir patiesība, jeb tikai kārtējais kāda cilvēka fantāzijas auglis.Vai vispār Salemā tika notverta un sadedzināta kāda īsta ragana, un galu galā vai Žanna de Arka bija ragana, Dieva sūtnis, vai arī vienkārši ķertā, kas izglāba Franciju?Nu ko gribu dzirdēt jūsu domas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Scorpse
iesūtīt 30.07.2004 16:22
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



'Zannai d' Arkai nepiemita paardabiskas speejas. Merlinam piemita - nu tolaik par paardabiskaam speejaam uzskatiija visu, kas bija kaut mazliet progresiivs, bet ja godiigi - es nudien ticu burvjiem un taapeec nevis pagaatnee, bet gan tagadnee pastaav burvji un burvestiibas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Iceboy
iesūtīt 30.07.2004 16:25
Raksts #3


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04



Pilnīgi piekrītu par Žannu de Arku - viņai nepiemita burvju spēja, bet beigās viņu sadedzināja kā raganu, tad varbūt cilvēki kaut ko līdzīgu saskatīja Merlinā?
Es protams ticu burvjiem un burvestībām, un esmu kā apburts pēc tām, tā kā ceru, ka neuzskatīsiet mani par nievātāju tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 30.07.2004 16:30
Raksts #4


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



Es domāju,ka Zanna d'Arkai piemita sawa weida burwju spejas-vinja būdama siewiete warēja nowaldīt milzigu armiju un galu galā izglābt Franciju! Skaidrs ir arī tas,ka winja bija izredzētā un Diewa sūtīta,jo tika izraudzīta no Miljardiem...Nju,ko-tās ir manas domas par Zannu d' Arku...! two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 31.07.2004 11:31
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



kas īsti ir pavediena tēma? huh.gif merlins, žanna d`arka vai kas cits?
pieņemu, ka tēma tomēr ir merlins.
ir foršas leģendas par viņu, bet dzīvojis tāds merlins-burvis gan nav. taču leģendas no kaut kā rodas, un leģendārajam burvim bija prototips - Velsas bards, kas dzīvoja 6. gadsimtā. Viņa vārds bija Mirddhins Uilts jeb Mirlins Neprātīgais. Un...

eh kāds slikums rakstīt whistling.gif bet grāmatā, kas saucas Maģiskie pasaules noslēpumi ir par merlinu 74. lapaspusē. wink.gif bet visiem nav tās grāmatas vai ne? tad brītiņu vēlāk es turpināšu (kad slinkums būs aizgājis wink.gif )

Šo rakstu rediģēja tumsas feja: 31.07.2004 11:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Iceboy
iesūtīt 31.07.2004 13:48
Raksts #6


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04



Psasaki, kur tādu grāmatu var dabūt un lieki nebūs tev jāpūlās!!! rolleyes_a.gif Es tad pats varētu to izlasīt!!! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 31.07.2004 14:47
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



BIBLIOTEEKAA VAR ATRAT TAADU GRAAMMATU par visaadiiem existeejoshiem burwjiem....ariino filmaam[GP,HP] tikkai zjeel ka neatceros taas nosaukumu unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 31.07.2004 14:49
Raksts #8


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



huh.gif na vispār jau grāmatnīcā...
Viktors Kalašņikovs ''Maģiskie pasaules noslēpumi'' Zvaigzne ABC

bet es jau varu šo to uzrakstīt arī priekš citiem... *uzšķir 74. lpp*

Monmutas Galfrīda grāmatā ''Merlina dzīve'' tekts, ka dzejnieks (proti, Mirlins Neprātīgais) zaudējis prātu kaujas laikā, nespēdams pārdzīvot darugu nāvi. Stāsta, ka kādā kaujas brīdī viņu apžilbinājusi nepanesami spoža gaisma, viņa prāts aptumšojies un kāda balss teikusi, ka viņš ir vainīgs pie izlietajām asinīmun tādēļ tam jādzīvo mežā starp zvēriem. [..]
Taču prātu viņš atguva, padzerdamies ūdeni no maģiskā avota. Turklāt viņu apveltīja providence. (piebilde no manas puses- providence - reliģijā un mitoloģijā, augstākā griba, kas lemj visas pasaules likteņus, (no svešvārdu vārdnīcas Jumava wink.gif )) Viņam nebija līdzinieku viduslaiku gaišreģu vidū, iekams nebija parādījies Nostradams.

tas uz šo brīdi viss...

PS aizmirsu piebilst - bards - seno ķeltu dziesminieks (atkal svešvārdu vārdnīca jumava rolleyes_a.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Iceboy
iesūtīt 31.07.2004 15:14
Raksts #9


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04



Nu paldies, paldies, par izsmeļošajiem faktiem un uzziņas avotiem grin.gif Vispār, es esmu kā apmāts ar visādām šitādām grāmatām par burvjiem maģiju, utt.Ja kāds zin vēl kādu interesantu grāmatu par šo tēmu, tad sakiet - es būšu pateicīgs!!! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harry
iesūtīt 31.07.2004 17:14
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Nu Merlins bija burvis, Salemā nekāda ragana netika sadedzināta un Žanna D'arka nav ragana. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 01.08.2004 14:59
Raksts #11


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Uzskatu,kaagrak burvji nav pastavejusi. Kapec? Tapec ,ka cilveki nav zinajusi to ,ko zinaja burvji.Patiesiba vini bija tikai triku meistari! getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 01.08.2004 22:26
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



par Žannu D'arku jau tika spriests te
varat palasīt, tur ir visai dudz interesantu faktu par viņu
vēl varat palasīt un paspriest arī shiten , kur iet runa par raganām un burvjiem
bet es domāju, ka kaut kāda veida burvji ir bijuši, bet tas ir visai grūti nosakāms, jo par burvestībām dažkārt uzskatīja lietas, ko mēs šodien uzskatām par normālām......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gerts
iesūtīt 02.08.2004 08:22
Raksts #13


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.04
Kur: Ceļā uz virtuvi - pakaļ tējai!!!



Ja runājam par Merlinu es kaut kur lasiiju, ka viņš patiešām ir bijis burvis. ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saara
iesūtīt 02.08.2004 08:28
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.03.04
Kur: Pie datora...vai kaut kur citur



Es neticu ka vinna bija burve vai taadaa garaa...

Šo rakstu rediģēja Saara: 02.08.2004 08:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 02.08.2004 21:23
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



CITĀTS(Iceboy @ 30.07.2004 16:19)
Kurš gan nav dzirdējis par pasaulslaveno Merlinu? Nu protams, ka tādu atrast būtu grūti! Vai Merlins ir patiesība, jeb tikai kārtējais kāda cilvēka fantāzijas auglis.Vai vispār Salemā tika notverta un sadedzināta kāda īsta ragana, un galu galā vai Žanna de Arka bija ragana, Dieva sūtnis, vai arī vienkārši ķertā, kas izglāba Franciju?Nu ko gribu dzirdēt jūsu domas.

Par zhannu,d,arku neko nezinu teikt, bet man shkjiet ka merilins patieshaam bija. Un man shkjiet ka arii raganas tika dedzinaatas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 05.08.2004 18:27
Raksts #16


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



zhanna d' arka nebija eragana, bet Merlins taa ir cita runa! vinjsh vareetu buut bijis burvis, ja nu vieniigi tas ir miits un taa naw iisteniiba.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 05.08.2004 18:54
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



Mans mīļotais pavediens mirst!!! crying.gif ŠIS PAVEDIENS IR PAR MERLINU!!!! mad.gif (jā, es atceros, ka lieli burti nozīmē bļaušanu)
JO kā jau Chou ļoti gudri un pareizi teica (paldies viņai smile.gif ) par burvjiem bij, par žannu arī... turklāt viņa parādīja kur... UN KĀDAS BEZTOLKAS ATBILDES TE IR???!!! wacko_a.gif neviens nekā nezin, bet bļauj getlost.gif un manus postus arī neviens laikam nelasa, JO es teicu, ka tāda merlina nebija, bet bija kāds no kura visas leģendas cēlušās, viņu sauca nevis par merlinu, bet gan Mirlins Neprātīgais... njā vispār es te ielīdu vēl šo to par merlinu uzdrukāt, bet pārdomāju... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermione
iesūtīt 06.08.2004 08:50
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 11.03.04
Kur: Kā parasti-pie sava mīļotā...kompja!!!!



Kāpēc pagātnē? Es domāju, ka arī mūsdienās viņi pastāv, vnk mēs viņus neredzam.... Mūsdienās viņus ir grūtāk atšķirt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nora
iesūtīt 06.08.2004 10:50
Raksts #19


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



nu..es domaaju ka Merlins[Mirlins nepraatiigais] patiesjaam ir pastaaaveejis...
varat teikt kogribat bet raganas vinji noteikti dedzinaaja..kaut arii varbuut taas nebija raganas..jaq vinjaam bija kaada lielaaka dzimumziimiite tad uzreiz vinja tika uzskatiita par raganu...taatad sanaak , ja es dziivotu tajaa laikaaa kad dedzinaaja raganas tad mani sadedzinaatu, jo man no dzimsjanas uz pieres ir neliels rozaa plankums[ tas paraadaas tikai tad kadir auksti vai es nervozeeju] !!???
nu..taadi ir mani secinaajumi.. cool.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 06.08.2004 12:44
Raksts #20


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Kaut tāds būtu!!! Tā filma pa LNT- Merlins bija forša grin.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 07:28