Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Laiks atkal vicināt būfus! (trešdienās, Biķernieku mežā), Aicināti visi interesenti 19:30
Andza
iesūtīt 26.05.2008 11:10
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.





Tātad pietiek visiem slinki audzēt alus vēderus pie datora. Ārā ir lielisks laiks, un tā kā vicināt būfus ir aizraujoši, ko mums pierādīja Maija grāfa svētki, nav ko turēt sveci zem pūra. Ar šo nedēļu atsākam būfu treniņus tikai citā vietā un citā laikā kā agrāk. Tātad:

Kad: Katru trešdienu 19:30

Kur: Biķernieku mežā aiz infektoloģijas centra.

Kā nokļūt: No centra der jebkas, kas iet gar Teiku: 1, 14, 21, 40 autobusi, un 4 trolejbuss, 271 mikriņš (pieved gandrīz klāt)

Cik ilgi: Pēc izvēles. Droši vien vismaz pusotru stundu kā minimums.

Prasības no apmeklētājiem: Būtībā nekādas. Taču šo to varētu nosaukt:
Vēlams kaut cik sportiskas drēbes (lai gan, ja gribas svīdināt ikdienas drēbes, lūdzu), labu noskaņojumu ar mērķi darīt kaut ko aktīvu, nevis tikai sēdēt zem koka un pļāpāt par pēdējiem dzerstiņiem. Neeksistē nekāds vecuma ierobežojums un nekādas iepriekšējas prasmes nav nepieciešamas. Tāpēc mēs jau tur esam, lai kaut ko apgūtu. Kaut kādi ieroči vienmēr būs uz vietas, tāpēc nevajag arī obligāti būt ar kaut kādu būfu bruņotam.

Kāda no tā jēga? Nu, pirmkārt, tā būs iespēja patrenēties uz šīs un citu vasaru LARPiem. Otrkārt, tā ir iespēja kaut cik izvingrināt savu ķermeni, kas nekad nav slikta lieta.

Tātad vēlreiz atļaušos nezinātājiem un tiem, kas piemirsuši, atgādināt, kas ir būfu treniņš.

Tā ir fiziska aktivitāte svaigā gaisā ar mērķi izvingrināt muskuļus un iespējams apgūt kaut kādas prasmes, izmantojot dažāda materiāla tuvcīņas ieročus (pārsvarā mīkstinātus zobenus, šķēpus un dunčus). Taču interesenti vienmēr var ņemt līdzi arī koka sitamos (no metāla laikam gan nebūs nekāda jēga).
Ja ir ķēpīgi vadāt līdzi savu ekipējumu, varam nodrošināt, tā novietošanu tuvumā treniņa vietai.

Sākam ar šo nedēļu. Ja vajag kaut kādu papildus informāciju, droši zvaniet man, Andžam 26382229



P.S.

Nospriedām, ka šobrīd ir gana ilgi gaišs un labs laiks, lai pasāktu šo lietu mežā un vakarā, jo sestdienas rīts tomēr ir pārāk bezcerīgs laiks, lai cilvēki atvilktos pēc piektdienas kodiena. Pagaidām pamēģināsim trešdienas. Ja būs vēlme no dalībnieku puses, pamainīsim laiku uz citu dienu. Kā vairums vienosies, tā arī darīsim.

Ekur karte:


Šo rakstu rediģēja Goldberry: 28.05.2008 14:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
AxelBladd
iesūtīt 26.05.2008 14:06
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



Pievienojos two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 26.05.2008 14:12
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Tāpat laikam lielāko daļu cilvēku, kas tāpat neizkūņosies, būs jāapzvana (varbūt Tu, Axel, vari sazināties ar Mārīti, viņš ir out of my reach).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 26.05.2008 14:48
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



CITĀTS(Andza @ 26.05.2008 15:12) *
Tāpat laikam lielāko daļu cilvēku, kas tāpat neizkūņosies, būs jāapzvana (varbūt Tu, Axel, vari sazināties ar Mārīti, viņš ir out of my reach).


Mēģināsu, apziņot cilvēkus, kas ir apkārt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 26.05.2008 17:02
Raksts #5


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Nezinu gan kā man būs ar laikiem šo trešdien, taču ja laiks būs moš pievienošos.

Skills: Praktiski nekāds
Ierocis: Ir
Vēlme: Vēlme ir, taču pasīva. Katrā ziņā nodzenāt sevi kā nacistu nometnē negribās. Labprāt pasēdētu zem minētā koka, lai paskatītos kā cilvēki cīnās un kad uznāk iekāriens arī pats mazliet pacīnīties/patrenēties. Taču cīņu hardcorists nebūšu (varu vienīgi virtuāli kādu uzhīlot ja no aktīvāka zobena šķēliena zobs aizlido). smile.gif

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 26.05.2008 17:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 26.05.2008 18:28
Raksts #6


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Count me in, es domāju es varētu pievienoties. Tikai kādam būtu lieks sitamais? Mans kocinieks palika mājās Daugavpilī, varbūt nākamnedēļ varēšu atvest, bet tā ļoti vēlētos aktīvi izvicināt zobenu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saranda
iesūtīt 26.05.2008 18:32
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.08
Kur: Cituriene



Bambusa nūja skaitās?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 27.05.2008 08:58
Raksts #8


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Ja grib, var droši ņemt līdzi arī bambusa nūju. Tiesa, tur droši vien nevienam citam nebūs citas bambusa nūjas, ko likt pretī, bet tas jau nekas.

No koka lietām baigais piedāvājums nav, bet mums vienīgais laikam mājās mētājas viens bokens un viens smagnējs koka zobens. Piedevām varbūt vēl kāds var ko paķert.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 27.05.2008 11:00
Raksts #9


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Nu es neesmu i\vēlīgs man der jebkāds sitamais arī būfs jo ar tādu nekad neesmu cīnījies. Es vienkārši jautāju lai pats pēc tam nesēdētu zem egles un nekūpinātu smēķi jo ieroča nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 27.05.2008 11:04
Raksts #10


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



A ar laitseiberiem arī var nākt?
grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 27.05.2008 11:21
Raksts #11


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Es domāju droši.

Vienīgais līdzīgi kā ar bambusa nūju - ja nepaņemsi divus, visticamāk, ka nevienam nebūs, ko likt pretī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 27.05.2008 11:22
Raksts #12


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



CITĀTS
Nu es neesmu i\vēlīgs man der jebkāds sitamais arī būfs jo ar tādu nekad neesmu cīnījies. Es vienkārši jautāju lai pats pēc tam nesēdētu zem egles un nekūpinātu smēķi jo ieroča nav.

No worries, mums ir gana kaut kāda rezerve uz vietas, tā kā par to, manuprāt, nav ko uztraukties. Lai arī sitamie nav jaunākā svaiguma, kaut kas ko vicināt allaž atradīsies.

CITĀTS
A ar laitseiberiem arī var nākt?

Nu, ja ir vismaz divi, tad ir OK, jo savādāk nebūs nekā jēdzīga, ko likt pretī. Pat MARK VI būfi slikti bloķē normālu laitsāberi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 27.05.2008 11:22
Raksts #13


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Man ir veseli četri
wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eiše
iesūtīt 27.05.2008 16:15
Raksts #14


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Kur teka Daugava līčotiem krastiem



Laikam jāizvelk noputējošais būfs iz isabas stūra un jāaizvelk mana bezīpašupriekšzināšanu persona būs. Kaut kā slinkums jāpārvar.

Kādā pieturā iz troleibusa laukā jālec?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 27.05.2008 16:30
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nākamajā pieturā pēc Teikas vai Zemitānu laukuma (tas ir viens un tas pats), kuru, ja nemaldos dēvē par Dzērbenes ielu.

Ekur karte:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viking
iesūtīt 27.05.2008 17:34
Raksts #16


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04
Kur: Rīga



Šotreshdien nebuushu jo ceturtdien eksaamens
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 29.05.2008 07:25
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Treniņš notika un, manuprāt, pirmajai reizei bija itin jauki. Atnāca kopā kādi 10 cilvēki, ieskaitot mani.

Pirmā reize gan bija tāda haotiskāka, bet nākamajā reizē varētu jau vairāk darboties klasiskā treniņa izpratnē (sākumā kādas 15 min paskrienot un palēkājot, lai iesildītos, tad pastaipoties, tad tālāk skatoties, ko var sparringot, ko var drill'ot utt.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 29.05.2008 08:20
Raksts #18


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Starp citu, tika atrastas atslēgas - trīs atslēgas aplītī, piekariņš - oranžs kalmārs. Atlīdzību nevajadzēs - pietika ar smiekliem un Ktulu xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 29.05.2008 08:26
Raksts #19


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Erm, tās ir manējās un viņas ir pie manis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dagalur
iesūtīt 02.06.2008 13:39
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.04
Kur: Rīga



Baigais prieks, ka viss ir atsācies!!! ^^ Bet nu sesijas dēļ pagaidām nevaru atļauties apmeklēt, bet pēc tam noteikti nākšu. Heh ienāca prātā doma iesaistīt pašu mežu treniņu programmā, piemēram duelis ar koku vidū, vai arī, ja ir vairāk cilvēki tad var papētīt virsotnes vai kalna priekšrocības sīkāk, un dažādus veidus, kā tam stāties pretī, veidot taktikas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 18:18