Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Kur varētu atrasties pārējie Horkrusti?
Margo
iesūtīt 05.03.2006 20:02
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Sākšu ar citātu...

CITĀTS
Un, visbeidzot,- es ceru, ka neesat jau par daudz samiegojies- jaunajam Tomam Melsudoram patika kolekcionēt trofejas. [...] Paturiet pratā šo žagatas vākšanas kāri, jo tai būs īpaša nozīme vēlāk.


Dumidora citāts JP 248.lpp.

Pēc manām domām, Dumidora minētās trofejas (medaljons, kas pagaidām ir R.A.B īpašuma, un pārējie torņu simboliskie priekšmeti) varētu būt paslēptas vietās, kuras saistās ar Toma Melsudora jeb Voldemorta "karjeru". Un tā domā arī Dumidors...atvainojos domāja...

CITĀTS
Nu, kā jums zināms, daudzus gadus es uzskatīju par savu pienākumu atklāt iespējami vairāk par Voldemorta agrāko dzīvi. Es daudz un tālu ceļoju apmeklēdams ietas, kur viņš reiz bijis...


Citāts JP 445.lpp

Dumidora teorija ir izrādusies pareiza. Gan gredzens, kas bija atrasts Stīgra mājas drupās, gan arī Melsudora dienasgrāmata bija vietā, kur Voldemorts kaut vai vienu reizi ir viesojes. Arī kaklaroa, tikai diemžēl, ā tagad ir mūsu nezināmā varoņa rokās.

Es vēlētos uzzināt jūsu viedokli par to, kur varētu būt pārējie horkrusti.

P.S. Šis pavediens ir par PĀRĒJIEM horkrustiem, nevis par to vai horkrusts nav Harijā. Par to tēmu diskutēt atsevišķa sadaļā, taču šo kā minējumu var bilst arī šeit.

Šo rakstu rediģēja North_see: 05.03.2006 20:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Nattivity
iesūtīt 07.04.2006 20:12
Raksts #21


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.03.06
Kur: k-kur starp debesīm un zemi, starp labo un ļauno, starp vienu JĀ un diviem NĒ, starp pareizi un neparezi izdarīto... Starp bailēm... Nakti...Dienu... Starp iespējām



Viss ok.. ;)Minējumu ir TIK daudz, Bet nevaru sagaidīt jauno grāmatu, kaads maz zin, kaa viņa sauksies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 09.04.2006 15:57
Raksts #22


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Nezinu, kā īsti ar tiem pārējiem, domājams, ka interesantāk būs lasīt nekā spriedelēt, jo tāpat tur būs kaut kas tāds, ko mēs neiznām, bet daži noteikti būs paslēpti tajos priekšmetos, Elšpūša, Kraukļnaga vai Grifindora, bet daži būs āķīgi un varu saderēt, ka tie liks Harijam teikt kā es neiedomājos par to ātrāk?

Nezinu, vai tās īsti ir manas domas, un kā es domāju, bet

Vai jums nešķiet, ka ir vēl kāds horkrusts, kas ir iznīcināts, nevienam neziniot?

Voldemorts kā vienu horkrusta atrašanās vietu varētu būt izvēlējies čūsku. Bet ja nu tā čūska nav tā, ko mēs iedomājamies? Ja nu tā nav Nagīni? Ja nu tas ir baziliks?

(bet ja baziliks būtu bijis horkrusts, tad Voldemorts iespējams par tā nāvi būtu dzirdējis no Lūcija un aizvietojis ar citu)

Šo rakstu rediģēja AtlanticVelvet: 09.04.2006 15:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 09.04.2006 17:45
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



mozh 1 horkrusts tomeer ira zobens... nu njez bet manam liekas, ka Voldijam taa liktos droshi - nevienc pat neiedomaatos ka horkrusts ir zobens
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 09.04.2006 18:07
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(AtlanticVelvet @ 09.04.2006 16:57) [snapback]606053[/snapback]

ka tie liks Harijam teikt kā es neiedomājos par to ātrāk?

nja, tas varetu but ljoti raksturigi Roulingai. laughing.gif

tapec es doamju, ka noteikti kads horkrusts ir bleku nama. tur tachu bija tiraka melnas magjijas bedre. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 09.04.2006 18:47
Raksts #25


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(resella @ 09.04.2006 19:07) [snapback]606160[/snapback]

tapec es doamju, ka noteikti kads horkrusts ir bleku nama. tur tachu bija tiraka melnas magjijas bedre. happy.gif


Es gan pret to iebilstu. Pirmām kārtām jau tikai tā iemesla dēļ, ka Roulinga tika skaidri norādijusi, ka Blekiem (vismaz Siriusa vecākiem, kam piederēja māja) nav nekāda tieša sakara ar Voldemortu. Jā, viņi atbalstīja viņa idejas, bet viņi nebija nāvēži, un kā var noprast, skatījās uz visām viņa 'jaukajām' izdarībām no tālienes. Tātad nekādu sakaru = nekāda loģika, ka Voldemorts tur noslēptu horkrustu, ņemot vērā, ka māja apsargāta.

Bet ideja jauka tādā ziņā, ka tad tas būtu pašā Harija mājā. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 09.04.2006 19:18
Raksts #26


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(AtlanticVelvet @ 09.04.2006 19:47) [snapback]606211[/snapback]

Bet ideja jauka tādā ziņā, ka tad tas būtu pašā Harija mājā. smile.gif

nu, ja. grin.gif

vel horkrusts varetu but tuvuma tai vietai kur nogalinaja poterus. tur tada gadijuma butu jabut diviem horkrustiem... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 11.04.2006 14:24
Raksts #27


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



nebūtu gan! Tajā alā kur Voldemorts spīdzināja tos bērnus, bija tikai viens Horkrusts! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.05.2006 18:35
Raksts #28


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man ir tāda visai dīvaina teorija... Redziet, tas (vai tie, kai kas viņi būtu), kurš atstāja neīsto medaljonu un zīmīti, to adresēja Voldemortam. Tas nozīmē, ka Voldemorts bija tas, kuram vajadzēja to šķidrumu izdzert. Nu, lūk, doma tāda, ka šis kāds ir pārslēpis horkrustu (tiesa, man nav ne jausmas, vai to vispār var izdarīt), kas bija medaljonā, un ieviesis to tajā šķidrumā.
To izdzēra Dumidors. Kas viņam pēc tam atlika, ja viņš to, varbūt pat, zināja, vai saprata pēc tam, kā pieprasīt, lai viņu nogalina?
Man šķiet, ka medaljons nemaz nav jāmeklē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 17.05.2006 18:06
Raksts #29


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Roviela @ 11.05.2006 19:35) [snapback]629037[/snapback]

Man šķiet, ka medaljons nemaz nav jāmeklē.


Nav. Jo R.A.B. teica, ka to iznīcinājis. smile.gif Ja vien var ticēt.

Interesanta teorija par to šķidrumu. Vienīgi te var būt tik daudz teoriju, ka katrs fans varētu pa savai izfantazēt, bet Roulinga galu galā uzliek kaut ko neizdomājamu. ermm.gif (un kā man tas ne pārāk iet pie sirds)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 06.06.2006 12:53
Raksts #30


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Uzskatu, ka horkusti varētu būt apslēpti daudz kur, kā, piem., Salazara vecajā mājā, kādā čūskā, Harijā, varbūt arī pašā Cūkkārpā, jo tā bija Voldemortam nozīmīga vieta.... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 21.06.2006 22:21
Raksts #31


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



Horkrusti varētu būt paslēpti - Bērnunamā, kur viņš uzauga! [galu galā tas aistās ar nozīmīgu viņa dzīves posmu!
Cūkkārpā, ja vien tas jau nav iznīcināts! [arī tā bija svarīga vieta]

CITĀTS
Man šķiet, ka medaljons nemaz nav jāmeklē.


Teica, ka iznīcinās..varbūt viņš to tā arī nespēja iznīcināt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Megafix
iesūtīt 29.06.2006 18:38
Raksts #32


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.04.04



cilveeki a varbuut kaads padomaas ka -1 horkrusts kopsh taa mirklja kad Voldemorts mira Poteru maajaas????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 02.08.2006 14:53
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



Vinja paša dvēseles dalja vai tad neizdzīvoja kā melna ēna kas iemiesojās čūskās un pēc tam Drebelī??????? un Tagad atgūtajā ķermenī.... tātad tā vēl jāiznīcina....protams biķeris........kaut kas no pārējiem dibinātājiem (grifid. vai kraukļnaga....)...iespējams čūska..... .....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sesila
iesūtīt 02.01.2007 18:03
Raksts #34


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.05
Kur: aklā klusumā



protams, ka Horukrusti atradīsies vldemortam svarīgā vietā...
un par godrika gravu, tam es pilnīgi piekrītu, arī par bāreņu namu es daļēji piekrītu, vienīgi... neticu, ka Dumidoram tas nebūtu ienācis prātā un viņš šo variantu nebūtu jau pārbaudījis... es uzskatu, ka Harijam ir jāatrod R.A.B., jo vinš par Voldiju zin daudz ko un būs īstais palīgs atrast pārējos horukrustus..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dis Covery
iesūtīt 03.01.2007 18:44
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.09.06



1) Nedomaaju ka kaads horkrusts buutu nosleepts baarenju namaa, jo to vietu Voldemorts ieniida..

2) Diez vai horkrusts ir Grifidora zobens, jo Dumidors teica ka to no cepures speej izvilkt tikai iists grifidors,(Voldemorts taads absoluuti nav), turklaat staastaa zobens paraadiijaas tikai tad kad Harijs to izvilka, taatad ilgi peec tam, kopsh Voldemorts bija pabeidzis Cuukkaarpu un vairs nevareeja tajaa ievietot savu dveeseli..

3) Otrs artefakts, ko aiz sevis atstaaja Grifidors - Skjirmice arii nevar buut horkrusts, jo to noliedza pati Roulinga, taatad peedeejais horkrusts visticamaak ir kaut kas no Kraukljanaga..

4) Iespeejams, Voldemorts kaadu no saviem horkrustiem ir nosleepis pashaa Burvestiibu ministrijaa, kur nevienam neienaaktu praataa to mekleet.. wink.gif

Dis Covery
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DIVA
iesūtīt 03.01.2007 19:43
Raksts #36


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.09.06



whistling.gif es domāju ka tā varētu būt paslēpta elpšutu kausā vai kau , kas no kraukļanaga nama
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 05.01.2007 19:49
Raksts #37


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!




CITĀTS
es domāju ka tā varētu būt paslēpta elpšutu kausā vai kau , kas no kraukļanaga nama

nu ok elshpuusha kausaa..., bet kur ir pats kausss???

CITĀTS
Iespeejams, Voldemorts kaadu no saviem horkrustiem ir nosleepis pashaa Burvestiibu ministrijaa, kur nevienam neienaaktu praataa to mekleet..

diezgan neticami njemot veeraa, ka Voldemorts kaut arii vinjam bij lieliskas izredzes iekaartoties burvestiibu ministrijaa, to tomeer neizdariija...

manupraat arii Cuukkaarpaa nee, jo Voldemorts tachu nedabuuja to darbu un taapeec arii iespeejams nevareeja atrast priekshmetus peedeejiem horkrustiem un arii nenogalinaaja nevienu tur.

un vispaar maupraat atbildes uz šo jautajumu mekleejamas kaut kur sestajaa un piektajaa graamataa...

un veel man skjiet, ka savu peedeejo horkrustu voldemorts iespeejams radiija ceturtajaa graamataa pashaa saakumaa kad nogalinaja vientieshu vechuku un kad vinjam klaat bija Nagīnī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 05.01.2007 20:15
Raksts #38


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Varētu būt būt kapsētā kur tika apglabāt viņa tēvs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nefretete
iesūtīt 15.07.2007 10:38
Raksts #39


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.06



Nedomāju, ka horkrusts varētu būt noslēpts bāreņu namā, jo Toms ienīda to vietu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
katrīna. 8D
iesūtīt 15.07.2007 12:55
Raksts #40


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.07
Kur: jūrmala (:



nav ne jausmas par citiem, bet manuprāt viens pat varētu atrasties Godrika gravā, Harija vecāku mājā.
vai vismaz mājas drupās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 01:11