Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Elija Vuds filmēsies "Hobitā", ziņo MTV
Hobbits
iesūtīt 28.02.2008 22:39
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



JAUNAS ZIŅAS PAR HOBITU!!! JA NE SVAIGAS, TAD KATRAA ZIŅĀ KURBIJKURNEE VEEL NEPOPULARIZEETAS! happy.gif :




Uzmanību Keita Blanšeta(Galadriela), Viggo Mortensens(Aragons), Orlando Blūms(Legolass) un Sīns Astins(Sems): Jūs esat bijuši “Turp.”Un tagad sagatavojieties, lai dotos “Atpakaļ” -Vismaz tā var noprast no Elija Vuda(Frodo) sarunas ar "Hobita" maestro Pīteru Džeksonu .

“Es ar viņu par to neesmu runājis tieši[bet] esmu viņam sūtījis e-pastus, un cik tālu es zinu, tās divas filmas ko viņi grasās uzņemt, viena būs ‘Hobits’ un otra ieņems vietu starp laiku pa vidu tiem 60 gadiem kas bija starp ‘Hobitu’ un ‘Gredzenu Pavēlnieku,’” bijušais un nākamais Frodo izteica savu sajūsmu MTV ziņām, iespējams apstiprinot baumas, ka tā nemaz nebūs II daļa, bet gan tāds kā apvienojošs stāsts.

Kas nozīmē daudz, jo daudz iespēju “GP” zvaigznēm atkārtoti spēlēt savus varoņus. Un visticamāk, ka neviens cits, kā Vuds pats, būs galvenajā lomā kopā ar Aragornu, Galadrielu un Gollumu šajā apvienojošajā stāstā.

Par savu lomu, Vuds, kurš drīz parādīsies uz ekrāniem filmā “Day Zero,” ir pozitīvi saviļņots par šo iespēju.

“Ja man lūgs atkal tēlot to pašu lomu un tai būs jēga, es ļoti priecāšos piedalīties,” viņš saka.

Tiesa, sīkstieTolkīna fani gan jums varētu pastāstīt, ka nekas daudz par Frodo nav zināms, kas ar viņu notika šajos gados starp “Hobitu” un “GP,” atskaitot protams viņa vecāku nāvi un tās dažas sarunas un ceļojumus kopā ar Bilbo par ko Tolkīns ir vēlāk devis netiešus mājienus.

Taču Vuds paziņoja, ka tas tikai vēl vairāk garantē to, ka viņš piedalīsies.

“Nekas jau nemaz netika uzrakstīts ar Frodo piedalīšanos tajā. Tas bija tāds kā papild-stāsts ārpus ‘Gredzenu Pavēlnieka.’ Es nevaru iedomāties, ka viņi [Džeksons, Frans Walšs un Felippe Bojenss] spētu sarakstīt milzu stāstu par manu varoni, no jau dotās informācijas,” viņš stāsta par to, ka būs nepieciešams papildināt jau Tolkīna savērpto stāstu. “Bet ja viņš [Frodo] tajā parādītos, tas īstenībā būtu lielisks veids kā atgriezties, jauki apvienojot notikumus ar jau esošo pieredzi.”

Kā aktieris, Vuds ir sajūsmināts par iespēju atgriezties Viduszemē kopā ar Pīteru Džeksonu. Bet vēl jo sajūsminātāks, kā viņš apgalvo, viņš ir kā fans.

“Tas ir liels triumfs [ka Pīters piedalās.] Es uzskatu, ka tas ir ļoti svarīgi, ka tā pati komanda kas strādāja pie [agrākajām] filmām [strādā pie “Hobita”], tā pati efektu komanda, tas ka filmēs Jaunzēlandē. Man liekas, ka ir svarīgi, ka Īans MakKellins attēlos Gandalfu, kaut vai tamdēļ lai starp filmām valdītu kāda saikne,” viņš uzstāj. “Manuprāt cilvēki vēlas lai darbība notiktu vienā un tajā pašā pasaulē. Vismaz šobrīd mēs esam pārliecināti, ka viss tiks ieturēts tādā pašā stilā. Tas ir aizraujoši.”




vairāk skatiet šeit, MTV ziņās
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Elony
iesūtīt 29.02.2008 14:44
Raksts #2


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Jauki... jauki...

Tas, ka daži bijusie atgrieztos ir pašsaprotami un vēlami.
Ja godīgi, tad mani interesē, kas varētu telot Bilbo. Kaut kā negribas redzēt to aktieri, kas tēloja Bilbo GP, pārāk vecs liekas... grin.gif

Nu, tas, ka otra filma būs pa vidu starp Hbitu un GP ir jaunums!
Tiešām intersanti, kas tur varētu būt, režisoriem un producentiem lielākas iespējas pafantazēt...
Aragornu iesaistīt otrajā filmā? Super! Manuprāt, otrajā filmā varētu būt par to kā Aragorns un Arvena satiekas un iemīlas viens otrā Loriēnā. Apmērm šajā laikā tas bija, tā ka visnotaļ ticami. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 29.02.2008 15:39
Raksts #3


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



sasodīts bet galvenais stāsts tak ir par Bilbo, Gendalfu, Rūķiem un pūķi!!!
ne tur Frodo ne Aragorns- pilnīgi ņipričom
un Galadriēla- VISPĀR jāsmejas
besī laukā tas ka cilvēki uzskata: galvenais lai būtu tie paši aktieri, tie paši triki, tā it kā par jaunumiem cilvēki nesajūsminātos vairāk.
protams doma kā tāda- parādīt pārejas laiku un vēl nepateikto- ir vnk super. tikai tad nevajag runāt par "Hobitu".

bet nu jā, šausmīgi ceru ka vispār tā filma tiks uzņemta, tas jau galvenais
un tas ka Jaunzēlande, tas gan pašsaprotami^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 29.02.2008 21:52
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



Man arī šitā ziņa baigi iepriecināja. Es taisni kādu nedēļu atpakaļ domaaju, cik lieliski varoņi bija GP. iedomaajos kaut vareetu buut kaada filma, kuraa viņi piedaliitos, bet staasts buutu nezinaams, taa lai visu laiku vareetu just liidzi un pat uztraukties par to kaa staasts beigsies. Bet toreiz domaaju ka tolkiins visu paarlieku ruupiigi izstraadaajis neatstaajot vietu nevienam pašam fanstaastam, kur vareetu izstaastiit k-ko jaunu, gan no piedziivojumiem, gan no jaunaam draudziibaam un miilestiibaam... wub.gif . Bija jau izstaastiijis visu un pat beigas kad visi nomira sad.gif

Bet tikai tagad man aizgaaja, ka ir atstaati burviigi 60 gadi, kuru laikaa var buut noticis dajebkas happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 01.03.2008 16:00
Raksts #5


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



tā nebūt nav ka dajebkas. ir lietas kas noteiktas ļoti stingri un milzums lietu kas vnk NEKĀ nebūtu iespējamas. ir jālasa ļoti rūpīgi tās nodaļas kur uz to atsauces plus 3. grām pielikumi. un protams visi citi gabali kur būtu minēts Gendalfs un Elronds un tie elfi ar kuriem būtu kāds sakars. no tā visa varētu izvilkt visai ticamu kopsavilkumu un protams vēl kādas piebildes būtu ļoti skaisti.

bet AK- Tolkīnam taču ir cik tur apm 9 tūkstoši gadu kuros varēja būt noticis gandrīzvai dajebkas- ar kuriem ir dotas daudzas norādes tikai šīs norādes atstāj vēljoplašāku lauku iztēlei.
Viduszemei ir aprakstīti 3 laikmeti (mazliet ielienot 4.tajā kurā jau nu gan var notikt TIEŠĀM dajebkas pat NLO) Iedomājies šos 3 laikmetus kā šoseju Via Baltica. Ja uz šī nogriēžņa atliktu lotra notikumus- tie parādītos kaut kādā Igaunijas robežpostenī vai kur nu tas ceļš beidzās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 01.03.2008 21:07
Raksts #6


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



tā tolkīna pasaule ir neizprotama un varbūt tā to vēlās parādīt arī "hobbitā". nu es jau neredzu jēgu, lai "hobbitā" parādītos aragorns un galadriēla, bet domāju, ka itk un tā filma būs laba un ne tik liela uzmanīga tiks veltīta aktierim, bet notikumiem... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 01.03.2008 22:50
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



bet man neinteresee dajebkas kas bijis triis eeru laikaa! mani interesee tas dajebkas, kas notika tajos 60 gados, kad visi GP varoņi veel bija dziivi, veseli un gredzena nesamaitaati happy.gif

bet ja runaajam par pirmo daļu un īsto "Hobitu", tad varu teikt, ka nespeeju vien sagaidiit! buutu interesanti uzzinaat kas buus galvenajaa lomaa! smile.gif

bet taa E.Vuda peekšņaa sajuusma par iespeeju filmeeties gan taada diivaina ermm.gif viņš tak iepriekš k-kaadaa intervijaa, kaa dzirdeeju, tika teicis ka pat ja viņam piedaavaatu, viņš "Hobitaa" nefilmeetos. nu viņa "ar lielaako prieku piedaliitos!" vairaak izklausaas peec "ar lielaako prieku iebaaztu kabataa visu to milzu piķi, ko sarauš P.Džeksona filmas!" ...buus noilgojies peec vecajiem labajiem laikiem xD.gif

Šo rakstu rediģēja Hobbits: 01.03.2008 22:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 02.03.2008 13:14
Raksts #8


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Pirmajā filmā Aragornam nevajadzētu būt, lai gan kas zina.... Ja Dandani dzīvo divtik ilgi kā normāli cilvēki, tad sanāk maksimums 200 gadu, ja? GP beigās viņš saka ka ir pusmūžā, tātad apmēram 100 gadus vecs. Nu, varbūt mazāk, nezinu.
Jebkurā gadījumā Hobita notikumu laikā viņam var būt makimums 40 gadi. Ja godīgi, tad uz šī pamata viņu var ievilk filmā, lai gan nezinu, ko viņš tur darītu - iespējams, ņemtu dalību cīņa pret Melno magu kopā ar Gendalfu un Galadriēlu. Domāju, ko tieši to arī iebāzīs pirmajā filmā - kā Sauronu izdzen no drūmmeža, ne tikai pieminēs garām ejot kā Hobita grāmatā.

Nu bet otrā filmā uz galvošanu tas kā Aragorns un Arvena satiekas un iemīlas. Citādi nevar būt! Šo tēmu jau nu viņi garām nelaidīs! Ceru, ka neiebāzīs to vēl pirmajā filmā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 02.03.2008 20:16
Raksts #9


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



CITĀTS
Nu bet otrā filmā uz galvošanu tas kā Aragorns un Arvena satiekas un iemīlas. Citādi nevar būt! Šo tēmu jau nu viņi garām nelaidīs! Ceru, ka neiebāzīs to vēl pirmajā filmā...


bet protams! kaa tad nu bez taa xD.gif

bet es nesaprotu kaa vareetu iebaazt filmaa Aragonu, ja hobiti viņu nepazina. sanaaktu 2 atsevišķi staasti - viens par hobitiem, viens par aragonu un arvenu. jo tiem staastiem nav nekaa vienojoša.....ja vien nebuutu Gendalfs galvenajaa lomaa shifty_a.gif ...Gendalffilma xD.gif , lol!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 03.03.2008 21:51
Raksts #10


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



var jau sanākt tā, ka pilnīgi personīgi aragors nesatiekas ar hobbitiem, tikai tā blakām uz brītiņu, radot visus atsevišķi un tā... ermm.gif

nu man liekas lieki ielikt to, kas grāmatā nav un nemaz nav paredzēts. tā avr pamatīgi iegrābties ar to sižetu gredzenu triloģijā un tad hobbitā... smile.gif

Šo rakstu rediģēja washulis: 03.03.2008 21:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 03.03.2008 21:51
Raksts #11


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



hobitiem arī ar 5 karapulku kauju kas notiek hobita beigās nav nekāda sakara, bet ielikt kā karotāju viņu tur laikam varētu
bet otrajā ir visai liels pamats parādīt biku no pagātnes kā viņa māte šo aizved uz Rivendellu un protams to elfu skuķi un tad kā viņš dodās tur sist orkus pa pasauli un tad kā viņi ar Gendalfu dzen pēdas Gollumam un kā viņš šo beigās atrod pie miroņpurvājiem- arvārdsakot visai stilīgi^^ un kopā ar visām muzikālajām interlūdijām un iztēli sanāk neviena filma vien.
un tajā vietā galvenais ka parādās arī Legolass un drūmmeža elfi un tur vispār būtu izdevība parādīt visādas saiknes ar elfiem un viņu pagātni. pie reizes būtu saistība ar Sillu.
būtu baigi mīlīgi ja parādītu kā Bilbo pieņem pie sevis Frodo un kā viņi klejo pārgājienos un dzied un stāsta teikas rolleyes_a.gif (ja kādam tas liekas garlaicīgi, tad viņam vnk trīkst uztveres spējas :})

tici man, kas parādīs Sillu, tev sāks interesēt arī viss dajebkas kas varēja notikt trijos laikmetos^^

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark_Latvian
iesūtīt 04.03.2008 19:18
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.07
Kur: tur kur dzimst ĒNAS



jā par šo starplaiku maz ir zināms, tāpēc ceru ka tiks izdomāts kaut kas aizraujošs un interesants! runajot par aktieriem, kurš tad spēlēs Bilbo? tas pats Aeins Holms?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 04.03.2008 21:04
Raksts #13


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



CITĀTS
runajot par aktieriem, kurš tad spēlēs Bilbo? tas pats Aeins Holms?

diezin vai...GP Gredzena Brāliibas filmas saakumā gan viņš bija ar piekraasotiem matiem, uztaisiits taads jaunaaks. tas gan bija tikai ieskatam par to kaa viņš atrada gredzenu. viņš tur izskatiijaas toč uz 50 gadiem, bet hobiti jau taa nenoveco kaa cilveeki.
ņemsim par piemeeru Frodo. pat ja GP filmaas viņš izskatiijaas pat paarmeeru jauns, tomeer filmas veidotaaji nevar peekšņi iedomaaties radikaali mainiit filmas stilu un ielikt galiigu veci galvenajaa lomaa...
ja viņi taa izdariitu, tad uz galvošanu pazaudeetu kvantumu skatiitaaju. galvenokaart meitenes, kas naak tikai paluureet uz to jauno smuko aktieri. xD.gif respektiivi - gandriiz visus skatiitaajus, kam nav ne jausmas kas ir Hobits rolleyes_a.gif

PS. - kaut gan gribas redzeet kaads izskatiisies Bilbo, es jau arii nesmaadeetu taadu paluureešanu uz "jauno smuko aktieri wub.gif " laughing.gif , lol!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 05.03.2008 18:14
Raksts #14


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



DOff...
Ka tik Vudam neiedot Bilbo lomu!
Nezinu...
Manuprāt, Elija Vuds neatbilst Bilbo, viņš pat Frodo neatbilda - pārāk nevarīgs, činkstīgs un apmāts ar gredzenu, bet tur laikam režisora vaina.
Bet savādāk - kā saprast Vuda sajūsmu par atgriešanos filmā? Hobita laikā viņš dzimis nav.
Vienīgais - cita loma...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark_Latvian
iesūtīt 05.03.2008 18:51
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.07
Kur: tur kur dzimst ĒNAS



CITĀTS(Elony @ 05.03.2008 18:14) *
Manuprāt, Elija Vuds neatbilst Bilbo, viņš pat Frodo neatbilda - pārāk nevarīgs, činkstīgs un apmāts ar gredzenu, bet tur laikam režisora vaina.

gluži manas domas! ljoti ceru uz Aiena Holmsa atgriešanos, gan jau ar grimma palīdzību varēs vinja izskatu padarīt kaut cik jaunāku, kā tas bija izdarīts pirmas filmas epizodē, kurā viņs atrada gredzenu Golluma alā! lai gan kopš pirmās filmas ir pagājuši jau 8 gadi grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 05.03.2008 23:28
Raksts #16


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



CITĀTS
Ka tik Vudam neiedot Bilbo lomu!

nedos, nedos. viņš atkal buus Frodo, tikai Hobitā 2, kur buus laiki starp oriģinaalo "Hobitu" un GP.

bet tas velkas tik ilgi...man uz to laiku kad iznaaks filma, buus jau 17 vai 18 gadi. izklausaas, ka buušu veca sad.gif - lai gan ja paveero vecaakaas maasas, tik traki jau nav...nav viņas nekaadas pieaugušaas, beerniiba (jauniiba, pardon) veel rit pilnaa sparaa xD.gif

nez kaa tas izskatiisies. GP Elija Vuds teeloja kad viņam bija 17 gadi ( reeķinot no laika kad saaka filmeet 1. GP ) un viņš teeloja 50 gadnieku. Un nu viņam ir 27 vai 28 + gads vai divi, liidz saaks filmeet. un tad viņš teelos jaunuli xD.gif - lai viņam veicas, ģiimis jau labs. nenoveco ne pa kripatu, taa pataas kaa Leonardo Di Kaprio. Viņi abi laikam vienmeer izskatiisies peec puikaam happy.gif - cik miiliigi! laughing.gif

CITĀTS
gluži manas domas! ljoti ceru uz Aiena Holmsa atgriešanos, gan jau ar grimma palīdzību varēs vinja izskatu padarīt kaut cik jaunāku, kā tas bija izdarīts pirmas filmas epizodē, kurā viņs atrada gredzenu Golluma alā! lai gan kopš pirmās filmas ir pagājuši jau 8 gadi


Golluma "my precioussss....!!!!" ar gadiem kļuus tikai labaaks. Īstajam taču pagaaja 500 gadi liidz viņš savu drausmo balsi izkopa liidz taadai kaada taa bija, smeogoliģam, nabadziņam! xD.gif

Man arii patika Bilbo kaads bija GP. baigi atgaadinaaja pats sevi, lol grin.gif bet es domaaju vai viņu atdziis par gana labu amerikaaņu filmai. jo amerikāņiem patiik filmas kuraas ir galvenais: 1) daudz kauju; 2) kaut kaads romaans pa vidu; 3) kaudze specefektu; 4) stiliigi teerpi; 5) smuki aktieri; 6) piedziivojumu/fantasy/pasaules glaabšanas sižets, ieteicams episkaa stilaa; 7) tas cik viss izmaksaaja, piekaast, kas sanaaca; 8) veel specefekti;9) šis tas aspraatiigs pa vidam 10) veel kaujas, jo brutaalaak un asiņainaak, jo labaak! devil.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.03.2008 17:18
Raksts #17


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Hobbits @ 05.03.2008 23:28) *
Man arii patika Bilbo kaads bija GP. baigi atgaadinaaja pats sevi, lol grin.gif bet es domaaju vai viņu atdziis par gana labu amerikaaņu filmai. jo amerikāņiem patiik filmas kuraas ir galvenais: 5) smuki aktieri;


Njā, bet Bilbo tēlotājs GP man nelikās... smuks. rolleyes_a.gif
Redzi, Bilbo nav smuks pats par sevi... laughing.gif
Arī ar grimmu viņš neizskatīsies kā smukulīts Frodo.
Man liekas, ka labi, tā kā jābūt pēc grāmatas, bet...
Tā ir filma. Bilbo tēls Hobitā ir svarīgs - ja nebūs pietiekami smuks Bilbo uz filmas plakāta - mazāk skatītāju.

Kā bija ar Araornu? Kur pazuda sirmās šķipsnas un vēja appūstie vaibsti? Tas viss zuda par labu smukumam.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 06.03.2008 20:30
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



CITĀTS
Kā bija ar Araornu? Kur pazuda sirmās šķipsnas un vēja appūstie vaibsti? Tas viss zuda par labu smukumam.


Toties KAAADS fanu pulciņš! xD.gif rolleyes_a.gif - aktieris pats par sevi bija taads ne visai, bet cik labi izskatiijaas garie nokraasotie mati un grims! jaa...kino ir briinums. gaidiisim driizumaa smuko Bilbo uz ekraaniem shifty_a.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark_Latvian
iesūtīt 07.03.2008 22:06
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.07
Kur: tur kur dzimst ĒNAS



personīgi ceru uz kādu britu aktieri, kursh atveidos Bilbo! dzirdēju ka Gendalfu itkā spēles tas pats aktieris!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Hobbits_*_*
iesūtīt 07.03.2008 23:30
Raksts #20





Viesi




jā man arii liekas ka taadi teksti k-kur paviideeja xD.gif :rolleyes :

CITĀTS
“Tas ir liels triumfs [ka Pīters piedalās.] Es uzskatu, ka tas ir ļoti svarīgi, ka tā pati komanda kas strādāja pie [agrākajām] filmām [strādā pie “Hobita”], tā pati efektu komanda, tas ka filmēs Jaunzēlandē. Man liekas, ka ir svarīgi, ka Īans MakKellins attēlos Gandalfu, kaut vai tamdēļ lai starp filmām valdītu kāda saikne,” viņš uzstāj. “Manuprāt cilvēki vēlas lai darbība notiktu vienā un tajā pašā pasaulē. Vismaz šobrīd mēs esam pārliecināti, ka viss tiks ieturēts tādā pašā stilā. Tas ir aizraujoši.”


lol

PS. - Kāpēc tieši britu aktieri?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 18:19