Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ''Balroga Medības'' [GP], Tāds knislis tas Balrogs vien ir.
Diabolic
iesūtīt 14.03.2004 01:21
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Spēles uzdevums nogalēt Balrogu. Spēle uzsākas tā... Pa pasauli ir izlikti paziņojumi par Balroga medībām. Tie drosmīgākie no visas pasaules ir atceļojuši uz vienu no nomuļākajiem Edorasas krogiem. Gala mērķis ir Morijas raktuves. Ceļojumā ietilps ceļš pa Rohānas ceļiem, pa Fangorna mežu, pa kalniem, gar Izengardu (jau ļaunu un izpostītu Izengardu) un gar Loriēnu.

Ceļš ir līkumots. Precīzs noteikts maršrus nepastāv. Ceļu izvēlēsimies pēc apsākļiem.

Bet vispār ceļš ir aptuveni šāds.
1)Sākums--->Edorasa,
2)Rohānas ceļi,
3)Ceļš gar Izengardu,
4)Kalni,
5)Fangorna Mežs,
6)Rohānas ceļi,
7)Loriēna,
8)Kalni,
9)Kalnu alas,
10)Morijas rakuves--->Beigas tiešā nozīmē.

Redzams, ka mūsu ceļā būs Orki-Visādi arī Uruk Haji, Fangornā tiksimies ar Entiem, kalnos protams milzu zirneklīši un goblini, Loriēnā-Elfi, Morijā- Ļoit daudz orku, goblinu, kā arī viens milzīgs Balrogs. Plus vēl mūsu citi iztēles augļi.
PIESAKĀS.




Jāpiesakās šeit. Tēlu apraksti jāiesūta arī šeit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
50 Lapas V  « < 47 48 49 50 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (960 - 979)
Dark Knight
iesūtīt 08.04.2004 16:13
Raksts #961


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Neredzama tu neesi, bet ja gribi meklēt kašķi, tad vari tāda kļūt, Listets mierīgi noteica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 08.04.2004 16:17
Raksts #962


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



"Tiešām ceru ka tada neesmu. Bet vienu mirkli man jau saka tā likties..." viņa nedaudz sabozusies teica. "Paldies ka apvaicajies, man tas daudz nozīmēja..." nu jau klusi un bijigi viņa bilda. Vēl vairāk kašķu nebija vajadzīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 08.04.2004 16:18
Raksts #963


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Listets aizjāja un apstājās blakus memnoha zirgam. Viņam nepatika šāda beas attieksme. Tas, ka ar viņu nesarunājas nenozīmē, ka neviens nezin ka viņa ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 08.04.2004 16:22
Raksts #964


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



"Labi es jau atvainojos!" viņa teica. "Labi es vairs nebušu tādā garstāvoklī, labi... es paklusēšu, pazīmēšu ainavi, kamēr tā vēl ir un miers" viņa mierinot teica un sāka ar ogli uz akmens kautko ķēpāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 12.04.2004 13:36
Raksts #965


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Pikolo sēdēja Šarpam mugurā un bez apstājas ceļoja uz priekšu, ar katru mirkli tuvāk Fangornam. Viņš likās pārējos nemanām. Viņš pat aci uz viņiem neuzmeta. ''Fangorns, tumsas mežš, koku ganu valstība,... ja vien būtu cita iespēja kā veikt ceļu, nešķērsojot Fangornu. Bez spējas lidot, citas iespējas nepastāv.'' Pikolo acis šaudījās no vienas puses uz otru, vērodams vai no kaut kurienes neizlec zirnekļi vai kādi citi neradījumi.
Sniegainās kalnu virsotnes un sniega vētras nomainīja jau zaļi nelieli augi un saule. Ar katru metru, kas tika veikts lejā no kalna, ...daba kļuva zaļāka un dzīvības pilnāka, kas liecināja, ka līdz Fangornam nav tāls ceļš ejams.
Pikolo uz īsu mirkli pavērās atpakaļ, lai pamanītu ceļa biedrus, bet tie bija manāmi atpalikuši. Viņš tā dēļ nesāka uztraukties, dusmoties vai kā savādāk izrādīt savu neapmierinātību. Viņš palika mierīgs un joprojām vērīgs: ''Es jau nu netaisos stāvēt uz vietas un viņus gaidīt. Arī pakaļ es viņiem nedomāju jāt...viņi ir pietiekami pieauguši lai paši zinātu, ko darīt,... vienīgais ko es varētu darīt tas ir samazināt ātrumu ar kādu es rikšoju uz priekšu.'' Pikolo domāja un samazināja ātrumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 12.04.2004 17:31
Raksts #966


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nemdrea mierīgi jāja un nelikās par neko zinis. Vienīgi klausījās viņa uzmanīgi un bija gatava jebkurā brīdī cirst, vai šaut.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord of Darkness
iesūtīt 19.05.2004 13:43
Raksts #967


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.04



Pikolo, klusi teica Memnohs piejājot viņam blakus, ko tu taisies darīt? Mēs ar katru mirkli tuvojamies Fangornam. Vai tu domā, ka ir kāda iespēja tikt garām viņam, nevienu neievainojot? Godīgi sakot, man šī apkārtne nevisai simpatizē, bet tā kā esmu dzīvojis Morijas raktuvēs, tad s''i vita ir medusmaize. Mums nav reālu iespēju tikt garām meirīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 07.07.2004 17:04
Raksts #968


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Es dziivoju šim brīdim, nevis naakamajam. Es nemēdzu domāt par nākotni." atbildeeja Pikolo. "Es zinu ka mees netiksim garaam vinjam klusu. Koki cits caur citu jau pazinjojuši Entu Entam par muusu ierashanos, bet taadeeļ jau mees apkaart negrieziisimies un prom nedosimies-vai ne???'' Pikolo skatiijaas uz Memnohu taa ka Memnoham i doma galvaa par atpakaljcelju neraadiijaas. "Nu ko ja viss ir kaartiibaa nav veerts tuuļjaaties!" Pikolo noteica noveersdamies no Memnoha, un turpinaaja doties tuvaak Fangornam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 11.07.2004 14:57
Raksts #969


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Vārds: Aškara
Dzimums sieviete
Rase: vampīrs
Augums: 175m
Vecums: apm. 500 gadu, bet izskatās 18
Dzīvesvieta: nav pastāvīgas
Ğimene: radniecība ar grāfu Drakulu, bet citādi nekā sevišķa. tuvākie ģimenes locekļi miruši
Specilāi spēki: viņa nebaidās no gaismas, krucifiksa un koka mietiem
Ieroči: duncis ko vienmēr nēsā līdz
Dzīvnieki: sudrabpelēks zirgs vārdā Reigons
Izskata apraksts: Tumšas acis, bāla āda unmelni mati. (tīrs vampīrs) taču viņai piemīt ēņģeļa skaistums, kas savaldzinājis daudzus vīriešus.
Rakstura apraksts: Viņa kādreiz bij ļoti laipna, taču kopš viņu padarīja par vampīru viņa spēj izturēties laipni pret visiem taču cenšas sev nevienu nepielasit pārāk tuvu.
Tēla pagātnes apraksts: Iepriekšējo dzīvi neatceras.
--------------------------------------------------------------

Aškara bija apstājusies, lai atpūtinātu zirgu, kurš tik tikko turējās kājās pēc garā ceļa. Meitene sēdēja ceļmalā, bet viņas zirgs plūca zāli. Izdzirdusi kādu tuvojamies Aškara pieleca kājās un gaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 11.07.2004 19:47
Raksts #970


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nemdrea sajuta kaut ko aiz ceļa pagrieziena. Pamudinājusi zirgu, viņa aši izjāja priekšā un uzmanīgi paskatījās uz priekšā stāvošo būtni. Roka jau uzmanīgi tiecās pēc loka un acis nebeidza lūkoties tieši vampīra sejā. Loks nu bija saķerts, bet vilkt to ārā viņa nez kāpēc negribēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 12.07.2004 08:31
Raksts #971


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Aškara bija gatava mesties virsū katram pretimnācējam, bet tagad nomierinājās un iztaisnojās. Meitene satvēra dunča spalu, bet dunci neizvilka un lēnām sāka iet tuvāk nepazīstamās zirgam Kas Tu esi un ko dari šeit,uz šī ceļa? Viņas acis vēroja zirgā sēdošo un gaidīja. Cīņa vai saruna, miers vai karš

Šo rakstu rediģēja Sfinx: 12.07.2004 08:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 12.07.2004 20:04
Raksts #972


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Es esmu elfs, un pa šo ceļu eju uz Fangornu. Vismaz tas pagaidām mums ir tuvākais mērķis," elfa teica un paskatījās atpakaļ. Pārējie zirgi ar jātniekiem jau tuvojās un bija gandrīz redzami. Tad viņa lēnām jautāja:"Tagad saki, kas esi tu, kā tevi sauc, un ko tu dari uz šī ceļa."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 13.07.2004 19:39
Raksts #973


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Mans vārds ir Aškara, meitene atteica, esmu... vampīrs, tas tur, viņa norādīja uz zirgu, ir mans zirgs Reigons, es dodos ... es nekur nedodos, man nav māju, es neatceros neko no savas pagātnes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 14.07.2004 10:58
Raksts #974


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nemdrea lēnām atlaida roku no loka, un vēl ciešāk nopētīja Aškaru. "Manu zirgu sauc Draigo, bet mani pašu Nemdrea," viņa beidzot teica un gaidīja. Izskatījās, ka Aškara nemetīsies viņai virsū, un tāpēc drusciņ atslāba. Aizvēra acis, un klausījās, kā lēnām tuvojas zirgu soļi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 14.07.2004 11:34
Raksts #975


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Deniella no panteras pārvērtās ar cilvēku. viņa nezināja, kā tas izdevās, bet fakts bija fakts. viņa mazliet drūmi ieslīdēja seglos un palaida pavadu, zirgs sajuzdams, ka viņu neas vairs netur, pieauļoja pie pārējiem, kuriem bija pievienojies vēlviens dalībnieks.
"moinc.... dikti jau vajadzēja tik lielu baru..."
viņa mazliet nīgri nodomāja un palūkojās uz jauniņo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 14.07.2004 11:47
Raksts #976


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Mani sauc Aškara, meitene vēlreiz teica,no kurienes nāku, nezinu, bet..... viņa pēkšņi sarāvās kā bites dzelta un paskatījās apkārt, es nezināju... ka viņš ir ar jums, viņš, vampīru valdnieks un tu, vinā norādīja uz Nemdreu, [B]tu taču esi vilku pavēlniece, Aškara paklanījās uz Nemdreas pusi.

Šo rakstu rediģēja Sfinx: 14.07.2004 11:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 14.07.2004 12:04
Raksts #977


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Tā laikam sanāk. Protams, to uzzināju tikai nesen, bet esmu jau apradusi," Nemdrea nesakarīgi noteica un iebāza roku uz kuras bija gredzens, viņa aši iebāza kabatā un pagaidām ārā nevilka. Viņa klusēja un pirmo reizi sāka tā pa īstam apjaust, ko nozīmē būt valdniecei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 14.07.2004 12:11
Raksts #978


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Aškara pasauca savu zirgu un uzkāpa tem mugurā, vai drīkstu jums pievienoties, tā kā man nav kurp doties es varētu doties jums līdz, viņas balss bija klusa un godbijīga, ko tu domā par Memnohu, viņa pavaicāja Nemdreai, kā tev viņš patīk?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 14.07.2004 12:26
Raksts #979


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Protams, ka tu vari mums doties līdzi. Vismaz man jau nu nav nekādu iebildumu, bet kā citiem - nezinu. Hmm... Par Memnohu. Viņš ir normāls, bet tie viņa dēmoniskie smiekli mani gan izbiedēja. Tā jau viss normāli," viņa teica un paskatījās visapkārt, vai pārējie nav kur pazuduši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 14.07.2004 12:28
Raksts #980


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Jā, smieties viņš prot, Aškara piekrita un noskurinājās, tur kur viņš dzīvo ir tumšs, auksts un... nu... tur ir tā kā ir un man patīk, bet es tur esmu bijjusi tikai divas reizes. Memnohs sev īpaši tuvu nevienu nelaiž. Kurp jūs vispār dodaties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

50 Lapas V  « < 47 48 49 50 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 11:21