Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kas gan ir burvis bez dzīvnieka?, Dzīvnieki Burvju Pasaulē
Songoku
iesūtīt 15.02.2004 23:39
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.04
Kur: Cuukkaarpas datorklasee sektoraa 1A



Jau no senseniem laikiem ir iegājies, ka raganām ir kaķi. Runājuši, ka pašas raganas spējušas pārtapt par kaķi vai vārnu vai ko citu. Manuprāt dzīvnieki parāda savu saimnieku-Burvju būtību.

Mans pavediens ir domāts tam, lai varētu ilgu laiku diskutēt, izteikt savas domas par to kāpēc burvjiem, raganām bija dzīvnieki, kādi bija šie dzīvnieki, kādu lomu dzīvnieki spēlēja būdami burvju īpašums.

Var rakstīt kādu dzīvnieku vēlētos tu pats. Tas var būt izdomāts, vai būt reāls.

Es ceru, ka šis pavediens varētu būt diezgan pieprasīts. Jo dzīvnieki burvju pasaulē ir labs un interesants temats. Tāpēc, ja nu gadījūmā kādam šis pavediens patīk, piemēram, kā man, tad paziņojiet par to lūdzu arī pārējiem.thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 12)
sinda
iesūtīt 17.02.2004 15:36
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



es domāju, ka burvjiem varētu būt zirgs.... es pati tādu vēlos, tādu pavisam, pavisam melnu... vēl burvjiem varētu būt pūķis vai kaut kāda čūska. un zirgērgļi, par tiem nevar aizmirst. varbūt arī kādam bija testrāls, bet īsti nezinu. un noteikti visiem bija pūces, kā es varēju par tām aizmirst! arī pati gribētu kādu pūcīti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 17.02.2004 15:46
Raksts #3


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Bija taadi familiaari - ne nu gluzhi dziivnieki, ne gluzhi gari (kaut gan melnie kakji biezhi vien tika uzskatiiti tieshi ar familiaariem, nevis "iistiem" dziivniekiem). Paliidzeeja burties, paarvadiit magjisko energjiju - pienjemot, ka shiem dziivniekiem (kas biezhi pashi ir garu pasaules radiijumi) burvestiibas ir dabiska lieta.

Tad veel - puukji no latvieshu pasakaam - tie pashi, kas labumus visaadus maajaas stiepa, ja pret vienjiem labi iztureejaas, bet vareeja maaju aizdedzinaat ja pret vienjiem neizutreejaas labi... nezinu gan, kaa tie puukji izskatiijaas darbiibaa... Guljot - peec paklaajinja, olgiites, moneetinjas...

Bet taa - droshi vien dotu priekshroku tam pasham kakjim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 17.02.2004 16:19
Raksts #4


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Es lasiiju miitus par to, ka raganas speeja iemiesoties dazhaados dziivniekos, paarsvaraa jau tajos pashos melnajos kakjos, un, ka vispaar vinjas speeja iziet no kjermenja naavessoda izpildes laikaa, paarmiesoties citaa, vispirms dziivniekaa, peec tam cilveekaa, kas ir vinja iipashnieks.. Bet taa taada tikai versij par teemu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 17.02.2004 17:59
Raksts #5


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Es labpraat gribeetu sev vilku, bet ne kaa maajdziivnieku, kaa partneri.. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 17.02.2004 18:55
Raksts #6


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Man patīk burvju dzīvnieki, jo tie ir ļoti skaisti vai turprēti nesmuki un pretīgi. Lielākai daļai no tiem piemīt kādas maģiskas spējas.

Mans izdomātais dzīvnieks būtu troļļa un vienradža krustojums, kāds tas izskatītos lemjiet paši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 17.02.2004 19:09
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



vaa..kaads izskatitos trola un vienrazha krustojums es negribeetu piedziivot...
Un vee, man shkiet ka trolli tiek pieskaitiiti pie sapraatiigaam rasee...
ja spriest kaa tu tad sanaak ka elfi arii dziivnieki.. hmm huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 19.02.2004 18:53
Raksts #8


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Es par dzīvniekiem uzskatu katru dzīvu radību, kas nav cilvēks.
Un trollis man liekas nav cilvēks un saprātā viņam līdz cilvēkam vēl tālu.
Uz elfiem un rūķiem tas neattiecas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 19.02.2004 19:03
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Pikolo, skatoties no kuras graamatas tu njeemi info.. Jo katraa ir citaada info par trolljiem.. Ja skataas no Tolkiina darbiem, tad tur trollji jau ir diezgan cilveeciski.
Ir arii taada miilja graamatinju, no fantasy zhanra, saucaas "Trollogy", tur vispaar trollji tiek pieliidzinaati cilveekiem, protams, neiztiekot bez tikai trolljiem raksturiigaam iipashiibaam.
Ja gribaas vairaak uzzinaat par trolljiem, palasi "Pirms saulrieta nav ljauts". Bez info par gejiem ieguusi labu info par trolljiem, turklaat daudzpusiigu tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 19.02.2004 19:29
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Ja...es lasiiju citaa graamataa ka vinji bija ljoti liidziigi cilveeku rasei tikai lielaaki un spalvainaki...t.i. neizveiciigaaki, bet stipraaki... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 19.02.2004 19:46
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Pikolo..Es labpraat vinjiem pateiktu... getlost.gif Man pret trolliishiem ir lielas simpaatijas.. Ne jau pret taadiem, kaadi vinji ir GP, bet skandinaavu mitologjijaa.. Un "Trollogy"...Miilji! tongue.gif
"Hobitaa" vinji tieshaam atteeloti neveikli un diezgan pastulbi.. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 20.02.2004 23:27
Raksts #12


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



arī HP 1. grāmatā trollis bija mežonīgi milzīgs, bet tam bija šausmīgi maza galviņa, un spriediet paši, cik mazā galvā var būt daudz smadzeņu... tongue.gif es gribētu milzu zirgu! tas ir tāds zirgs, kurš nemaz man neliekas milzīgs, turklāt tam ir lieli, skaisti spārni.... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 25.02.2004 11:46
Raksts #13


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Man liekas,ka burvjiem bijuši nepieciešami dzīvnieki lai nesajuktu prātā no vientulības...man vislabāk gribētos minci. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 14:36