Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bildes no BBRi3
Aiva
iesūtīt 01.08.2005 12:29
Raksts #1


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



http://foto.inbox.lv/helj/bbri3
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Andza
iesūtīt 03.08.2005 11:37
Raksts #21


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Vari bikinj ko apstaastiit. Zinu, ka pats vareetu mekleeties un lasiit, bet taadu kopsavilkumu, kas tur ir ar to settingu, vispaar konceptu, un kas Tev nepatiik (tas intereses peec)?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 03.08.2005 12:08
Raksts #22


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



BBRI 1 - Tolkiena pasaule bet pēc triloģijas. Sižetā bija vairākas liuetas, kuras man likas galīgi neatbilstošas pasaulei (Tranduils - slepkava maniaks, dvarfi - slepkavas maniaki utt smile.gif ) Spēlē atklājas daudz problēmu gan noteikumos gan meistaru un spēlētāju rīcībā. Daudz problēmu ar tērpiem. Spēle notiek Lietuvā

BBRI 2 - "Veģmaka" pasaule. IMO, problēmas ir gan ar spēles koncepciju, gan tehniskajiem risinājumiem, bet krietni mazākas, nekā Lietuvā. Sanāk tā, ka bezmaz visu spēli poligonu terorizē kāds NPC burvis kas vienkārši vazājas apkārt un uz dullo žmiedz nost PC (beigās lai to radījumu likvidētu savācas "zonderkomando" no kādiem 3 veģmakiem, vairākiem burvjiem un priesteriem un arī tad knapi tiek galā.) Spēle notiek Latvijā.

BBRI 3 - spēles sižets saistās, cik atceros, ar konfliktteritoriju starp dažādu rasu apdzīvotām teritorijām, īsi sakot - komandveida "močilovo". Tā kā man personīgi šāda tipa spēles ne pārāk piesaista, tad nepiedalos smile.gif Spēle notiek Lietuvā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 06.08.2005 15:48
Raksts #23


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Farliner @ 03.08.2005 12:08)
BBRI 1 - Tolkiena pasaule bet pēc triloģijas. Sižetā bija vairākas liuetas, kuras man likas galīgi neatbilstošas pasaulei (Tranduils - slepkava maniaks, dvarfi - slepkavas maniaki utt smile.gif ) Spēlē atklājas daudz problēmu gan noteikumos gan meistaru un spēlētāju rīcībā. Daudz problēmu ar tērpiem. Spēle notiek Lietuvā

BBRI 2 - "Veģmaka" pasaule. IMO, problēmas ir gan ar spēles koncepciju, gan tehniskajiem risinājumiem, bet krietni mazākas, nekā Lietuvā. Sanāk tā, ka bezmaz visu spēli poligonu terorizē kāds NPC burvis kas vienkārši vazājas apkārt un uz dullo žmiedz nost PC (beigās lai to radījumu likvidētu savācas "zonderkomando" no kādiem 3 veģmakiem, vairākiem burvjiem un priesteriem un arī tad knapi tiek galā.) Spēle notiek Latvijā.

BBRI 3 - spēles sižets saistās, cik atceros, ar konfliktteritoriju starp  dažādu rasu apdzīvotām teritorijām, īsi sakot - komandveida "močilovo". Tā kā man personīgi šāda tipa spēles ne pārāk piesaista, tad nepiedalos smile.gif Spēle notiek Lietuvā.
*



Nu jaa... nomirt BDLS nekad nav patiikami! smile.gif Lai tauta liidz tai izpratnei, ka BDLS nav tikai mochilovo, izaugtu, tauta, tobish speeleetaji ir jaaaudzina, - kur tad taa izpratne, kas ir laba BDLS, lai citaadi rodas? Bet izskataas vinji kopumaa diezgan pabriesmiigi.

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 06.08.2005 15:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 07.08.2005 14:02
Raksts #24


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Edz, te ne jau tikai spēlētāji jāvaino, bet arī GM un spēles pozicionēšana. Nu savāksies, divi līdz zobiem nobruņojušies rīkļu rāvēju bari. (kuri tādi arī uz spēli ir ieradušies) Neies jau viņi pārlieku daudz miera misijas spriest, bet viens otram rīkli griezt.

Pie tam šī antimočilkas attieksme bieži vien tiek feikota. Tā vietā uz spēles beigām, tā tiek tik un tā sarīkota, par spīti visām miera sarunām un pārējo, jo visi grib taču beidzot sisties, un iemeslu tāpat var izdomāt. Tos pašus piecbrālīšus SLS3 , IMO, tā karadraudze tīri neparko devās sist, lai arī man tūlīt tiks atskaitīti simts iemesli. Es personiski biju sajūsmā, ka jamie notinās.

Tā kā šī nekaušanās (ja LARPs tomēr ir pozicionēts kā LARPs ar kaujām un kaujas klases vai tipa čari tur ir) agri vai vēlu sakrājas un eksplodē beigu kautiņā, kurš ir teorētiski episks un atmosfērīgs un jauks, bet nevienmēr pārlieku loģisks.

Turpretī kā novēroju TN3, pēc pirmā dienas kaušanās, otrajā dienā visi bija jau noguruši un tāpēc sākās īstā diplomātijas un mīklu minēšanas un mazāk kauslīgi noskaņotu attiecību risināšana.

Uzreiz pasaku, ka ar to es nesaku tagad, ka TN3 rullzz, viss pārējais suxx, pirms te uzrodas karstasinīgie diskutētāji, bet vienkārši parādu piemēru, ka tīra mačilka parasti nepastāv, jo nevar noturēties gana ilgi. Cilvēkiem apnīk un gribas pārmaiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 07.08.2005 15:02
Raksts #25


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Andža, man ir nācies spēlēt spēlēs, kur visas 3 dienas notiek močilovo, kur un kā vien iespējams - ne vienmēr tas ir iespējams, bet ik pa brīdim notiek slaktiņš kaut kur...ir cilvēki, kuriem tas neapnīk, un pilnīgi pietiek ar vienu šādu grupējumu spēlē, jo tad arī pārējiem nekas neatliek, kā pārslēgties uz "combat mode". Tiesa gan, taisnība tajā, ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no tā, kā GM pozicionā spēli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 07.08.2005 15:17
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Triis dienas no vietas viena vieniiga mochilka? Izklausaas neticami. Bet ticu Tev, kaa arii aicinu turpmaak visiem paareejiem saakt taadaa gadiijumaa paartraukt TNistus uzskatiit kaa hack n'slasherus saliidzinaajumaa ar shaadiem apgriezieniem.

Ja kaads ir speejiigs griezt ljautinjus bez jeegas triis dienas no vietas, tad saliidzinaajumaa ar vinju, videejais TN riikljuraaveejs buutu jaabaazh diplomaatiskajaa palaataa un jaadeevee par Gandiju II.

Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 07.08.2005 15:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 07.08.2005 17:57
Raksts #27


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Ne jau gluži no vietas (ēst un gulēt tak gribās) bet "mertvjatņikā" klientu nekad neatrūka, un viena komanda nepārtraukti barā klīda apkārt meklējot vienpatņus ko nokaut, un tā kā GM kļūdas dēļ šamēji bija sanākuši aplam kruti, tad arī pārējās komandas ar šiem atklātā kaujā sasieties negribēja... anuway, ceru ka pie mums nekas tāds negadīsies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 07.08.2005 17:59
Raksts #28


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Andza Arrdh @ 07.08.2005 15:17)
Triis dienas no vietas viena vieniiga mochilka? Izklausaas neticami. Bet ticu Tev, kaa arii aicinu turpmaak visiem paareejiem saakt taadaa gadiijumaa paartraukt TNistus uzskatiit kaa hack n'slasherus saliidzinaajumaa ar shaadiem apgriezieniem.

Ja kaads ir speejiigs griezt ljautinjus bez jeegas triis dienas no vietas, tad saliidzinaajumaa ar vinju, videejais TN riikljuraaveejs buutu jaabaazh diplomaatiskajaa palaataa un jaadeevee par Gandiju II.
*


Nu visaa savaa 8 gadu larpera pieredzee nevienaa taadaa speelee kur 3 dienas buutu mochiijusies, man nav naacies piedaliities! Dazs te drusku paarspiilee smile.gif Ir protams bijusi PD un pasi pasi pirmssaakumi Lilastee, bet tur jau peec definiicijas taa tam bija lemts buut. Viss atkariigs, no kaadas poziicijas skataas. Ja ir ljaunie, tad ir logjiski, ka vinji uzkluup labajiem un otraadi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 07.08.2005 23:05
Raksts #29


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Kedrik, es te domāju Bezimjanku 3, tur visas 3 dienas nekas cits nenotika kā nepārtrauktas razborkas starp Melno Rozi un pārējo poligonu ar orkiem pa vidu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 14.12.2005 22:23
Raksts #30


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Hmm Es te palasījos šo diskusiju un man ar ir pāris vārdi sakāmi:

1) Tos čaļus kas ir tais albūmos pazīstu personīgi.
2) Tie miskastes maisi kā man stāstīja bija uzslieti lai nomaskētu smilšu kaudzes kas radušās taisot torni un forta ierakumus.

Nu lūk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 14.12.2005 23:14
Raksts #31


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Hm. IMO smilšu kaudzes būtu bijušas daudz labākas:).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dArkangelo
iesūtīt 15.12.2005 21:16
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.05



Hm izbraucu cauri tekstiem, nu par tiem maisiem taisnība nu tas nav normāli, ir iespējams uzslelt kaut vai auduma teltis, nu nemaksā dārdi, vai vismaz apgleznots audums, melnie maisi nav tas labākais variants - tomēr ir savs plus, ļoti lēti izmaksā, bet vizuālais tik un tā bēdīgs.
Otra problēma ir cilvēki pacifisti un karotāji, nu citi grib sēdēt pīpēt zāli un gudri runāt, citi kauties. Retāk tādi kuriem gan viens gan otrs patī. Tādi cilvēki ir un viss un tādēļ ka viņš ir ieradies. Te nu jāmeklē zelta vidus ceļš. Kaut vai norobežo atsevišķas teritorijas ( pilsētas, ciemi) kurās uzturās pacifisti - zāles pīpētāji, gudru runu teicēji nu tā teikt intiliģentā daļa, valda demokrātija, monarhija un cita veida politiskā sistēma. Ārpus pilsētām valda anarhija, kur dzīvojas karotāji - psihopāti, sociopāti un cita veida plānprātiņi ar mietiem rokās. Tad nu kamēr pilsētās notiek visādas prāta perversijas ( miera sarunas, intrigas un kas vēl veln viņ zin ne), tamēr ārpus tām notiek fiziskās -"-, karotāji izklaidējas kā nu var - tiek ķerti hobiti sprausti uz mietiem un cepināti uz lēnas uguns, vai kustīgais mērķis ar orkiem galvenajās lomās. Nu un bez speciālas atļaujas pilsētas nedrīks ieņemt, tad nu pacifisti var būt mierīgi.
Kā cīnīties pret to ka visi tu pilsētās un ārā nenāk - GM izdomā kvestus aizej tur atrodi to, kaut ko. Vai atnes desmit orku galvas, vai desmit elfu ausis. Nu un uzreiz radīsies motivācija kaut ko darīt par attiecīgu profitu. Hm būtu laba sajūta ka tu dari attiecīgo kvestu ar cerību ka tev izdosies, bet pastāv iespēja ka tev var jeb kurā laikā paņemt pie dziesmas, nu ja neesi labs karotājs vai ātrs skrējēs, tad galu galā kirdik tev ir. Un vajadzētu ieviest kaut kādu gūstekņu sistēmu, lai vienīgā iespēja kā likvidēt pretinieku nebūtu tikai brutālāla likvidācija un līdz ar to pavērtos pacifistiem nodrabošanās.
Nu nevarm, cilvēkam kas ir izbrīvējis laiku lai ierastos, pateikt nu tagad tev būs jāizpaliek bez karošanas tikai tādēļ ka dažiem cilvēkiem ir vēlme tarkšķēt un kauties ar prātu, vai būs jāiztiek bez prāta cīņām, un tikai slaktiņš. Tad nu karotājs sēž nocieties un galīgi nelaimīgs līdz pēdējam mahačam, kad nu viņš var izpausties. Vai pacifists sēž un dreb ka kāds brutāls maniaks neiedod pa tauri. Jārīkojas tā lai kaza dzīva, vilks paēdis!!! Tāpēc iemetu šo variantu.
P.S mana larpu pieredze ir apsalūta 0, bet ir vēlme piedalīties nākamajā vasarā - kur var iegūt informāciju kas, kā un kur notiek, jo šeit redzu tikai TC un kaut kādu post apokal. ļembastu, ā un kaut kāds ceļš kurš,man apsalūti neizprotams.
Kas ir tekstolīts, kā tas izskatās, vēlams kādu bildi ielikt, + un - , jo ir gadījies cīnīties tikai ar ieročiem, kas gatavoti no koka vai metāla. Pēdējam dodu priekšroku, jo nekas nav reālāks par sitienu ko tu veic, vai saņem ar metāla zobenu, cirvi vai šķēpu, reālisma dēļ.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 15.12.2005 21:24
Raksts #33


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Ar metāla ieročiem, paldies GM, nespīd kauties, jo jābūt pilnīgi pārātu izkūkojušam, lai spēlā ko tādu pieļautu - 90& kaušļu nav ne bruņu, neieroču.

Es domāju piedāvāt spēli "Iebrukums" kur gan kauslīgiem, gan nekauslīgiem spēlētājiem būs iespēja sevi parādīt. Kedriks gatavo +- elitārtu SLS (spēlētgribētājiem b';us jājēdz vismaz aptuveni vēsturiskai laiks un vieta+sava leģenda) Kamazs gatavo SUX vrsijas un IIT "Drakons" biedriem arī ir labas idejas.

Šo rakstu rediģēja Farliner: 16.12.2005 03:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dArkangelo
iesūtīt 15.12.2005 21:32
Raksts #34


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.05



Nu labi lai nu ````ķis paliek pārprātu izkukūkojušiem kā man un vēl dažiem plānprātiņiem mājās uz nagliņas. Tāpēc jau jautāju par tekstolītu - kas tas par nezvēru.
"Iebrulums" kas tas par ..., spēle notiek tikai ar cīlvēciskām rasēm? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 16.12.2005 03:41
Raksts #35


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Sorr par pareizrakstību - steidzos, tādēļ arī kļūda nosaukumā. Pareizais būs "Iebrukums"
kas attiecas uz rasēm - spēlētājiem pieejmās rases būs cilvēki, halflingi, dvarfi, gnomi. Teorētiski arī pusorki, bet tiem būs ļoti īsa dzīve, jo attiecīgajam reģionam draud "ļauno humanoīdu" (pārsvarā orku) iebrukums un, attiecīgi, visu kas līdziās orkam vispirms nogalina, un tad skatās, vai vajadzēja smile.gif

Par tekstolītu - tas ir elektroizolācijas veids, savā ziņā līdzīgs stiklašķiedrai, kas gluži labi izmantojams spēles ieroču gatavošanai - ieroči sanāk pēc izskata līdzīgi reālajiem.
Atiecībā uz tiem metāla sitamajiem - pats padomā, ja dzelžinieku turnīros ir jācīnās ar otru tādu pašu buņās tērptu tipu kā pats, tad ir ok, bet spēlē ir diezgan daudz cilvēku bez bruņām, un ja tu pa nebruņotu mēģināsi ar dzelzs zobenu krāmēt... var sanākt krimināllieta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dArkangelo
iesūtīt 16.12.2005 15:01
Raksts #36


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.05



Nē nu principā tas "Iebrulums" arī labi skanēja.grin.gif
Izklausās ka pasākums būs tāds tīri neko, nu es jau domāju ka būs tikai cilvēki, nu bet labi iztikt jau var, kāda atšķirība ka tik labi pavadīt laiku un iegūt pieredzi.
Nu bet kā ar tādu ieroču izturību un ilgmūžību, un cik tāds sver, un cik spēcīgu triecienu var nodarīt?smile.gif
Nu par to ir padomāts, nē nu nekas traks jau nav ir gadījies treniņā dabūt ar metālu pa pirkstiem vai citām vietām, jo treniņā izmanto tikai cimdus un roku sargus.smile.gif Nu ja trāpa pa galvu tad jau nekas labs nesanāk.smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 17.12.2005 16:09
Raksts #37


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



2 dArkangelo Tekstolīts ir diezgan izturīga manta cik man zināms tekstalīta sitamais var nodzīvot vairākus gadus pie pareizas lietošanas.
Par triecienu varu viennozīmīgi teikt ka tas nav no m,azajiem pat ar visu bremzēšanu. Man pašam ir vairāki zilumu kā pierādījums un vēl ja vajag pierādījumu tad šo trešdien redzēju kā tekstolīts pārcērt aptuveni 1 cm biezu finiera sitamo. Bet nezinu vai tas bija finieris nu kautkas uz to pusi.
Tāpēc IMHO tekstolīts ir laba manta, Pašam ar tādu gribas.

Tā un lai viss pasākums arī neaiziet oftopā. Tad lūk internetā ir parādījusies BBRI 4 mājas lapa

http://bbri4.tinkle.lt/index.html have fun

Šo rakstu rediģēja mr Bl@ck: 17.12.2005 16:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dArkangelo
iesūtīt 19.12.2005 00:53
Raksts #38


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.05



Bet principā noprotu to ka ar Tekstolītu var iekraut tāpat kā ar koku, tad kāpēc neņemt koku, kas ir praktiskāks priekš ieroču gatavošanas mājas apstākļos. Bet te laikam radīsies tās pašas problēmas kas ar dzelzi - bruņas. Protams vājākas, bet tik un tā bruņas vajag arī pret Tekstolītu vai pret koku. Un treniņos ir pierādījies ka krauj ar koku vai ar dzelzi vienādiņ sāp, vairāk vai mazāk bet sāp. Un esmu redzējis kā ar koku pārsit galvu kā nieku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 19.12.2005 08:23
Raksts #39


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



PAt ot ka koks sit sāpīgi arī zinu. Vēl vakar dabūju ar tekstolītu pa galvu vēl joprojām puns.
Vispār bruņas man liekas nevajag jo prasmīgi bremzējot sitienu jūt bet redzamus miesas bojājumus nenodara.
Tāpēc arī tekstolītu jauniņajiem pagaidām neuztic. Tādiem kā man.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 19.12.2005 11:03
Raksts #40


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Salīdzinot ar koku, tekstolītam ir dažas priekšrocības - ilgāk kalpo, vairāk izskatās pēc īsta ieroča un kustības fizika ir reālistiskāka (jo asmenis ir plānāks).

Par bruņām - ne par velti cilvēki, ja viem bija iespējas, vienmēr ir vilkuši bruņas smile.gif trenējoties dzelžinieku turnīriem brņas velku gandrīz vienmēr, jo nerunājot par aizsardzību, jārēķinās ar to, ka turnīrā tie ~20 kg būs uz sevis jānes, un ja nebūsi trenējies, tad nekas labs nesanāks...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 09:38