Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Tavas bailes...
No kā tu baidies visvairāk???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 338
Viesi nevar balsot. 
zakkite
iesūtīt 28.12.2004 20:42
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es pat īsti nezinu huh.gif ...man vairākas lietas uzdzen šermuļus! Viena no tām ir karš! ohmy.gif Es tādu negribētu pieredzēt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
16 Lapas V  « < 12 13 14 15 16 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (260 - 279)
Sviests
iesūtīt 20.08.2007 14:48
Raksts #261


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06
Kur: Kaut kur kaut ko čakarēju... xD un kādam krītu uz nerviem.



Es baidos no sava kaimiņa.

Šo rakstu rediģēja Sviests: 20.08.2007 14:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mume
iesūtīt 20.08.2007 15:49
Raksts #262


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07



Ko tad viņš ir izdarījis? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark_Latvian
iesūtīt 21.08.2007 18:22
Raksts #263


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.07
Kur: tur kur dzimst ĒNAS



man šķiet, ka visbriesmīgākais tomēr ir karš!
jo tās šausmas, par kurām es esmu lasījis vairākās kara grāmatās, uz mani ir atstājušas ļoti lielu iespaidu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emīlija Džoisa
iesūtīt 22.08.2007 21:17
Raksts #264


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.07
Kur: Iedomu valstībā, Lielbritānijā, Mančestrā, Vestfildas ielā



No nāves nebaidos, bet vēlos to izpētīt. Uzzināt, kas notiek pēc tam... wink.gif
Tumsa mani nekad nav biedējusi.
Kukaiņi man ir vienmēr ir likušies pretīgi, bet bailes no tiem nav.
Dabas katastrofas man udzen šermuļus, cik cilvēkiem nav kur dzīvot dēļ pūdiem. Cik bojā jājuši dēļ vētrām. Nevēlētos palikts bez mājām, vai zaudēt tuvu cilvēku.
Karš. Cerams, to nepiedzīvošu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
punkd
iesūtīt 27.08.2007 15:04
Raksts #265


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.07



kāds konkrēts variants, kas bija domāts man - te nebija wink.gif tomēr ieklikšķināju kukaiņus, jo man ir bail no zirnekļiem, kāda gan nozīme lieli vai mazi, man tie visi šķiet pretīgi silent.gif

bet visvairāk man ir bail no vientulības, tā lūk!

nesaprotu tos, kas baidās no nāves, jo sāpīgi ir tiem, kam jāatvadās, tie, kas ir miruši vairs skumjas, ilgas utt. nejūt. huh.gif man vairāk ir bail no tuvo cilvēku nāves, nekā savējās .. visiem reiz ir lemts mirt un tas ir tikai laika jautājums..

uzskatu, ka daudz cilvēku jauc nāvi un sāpes, man, piemēram, ir bail nomirt ugunsgrēkā vai noslīkt, bet tikai dēļ smakšanas un sāpēm, kas pārņem, kad deg miesa wink.gif

Šo rakstu rediģēja punkd: 27.08.2007 15:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 26.09.2007 11:07
Raksts #266


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Nobīties jau var no visa kā - kaut vai no personīgā kaķa, ja tas tumsā negaidīti uzlec uz vēdera!!

Bet, ja nopietni - negribētos piedzīvot KARU - tad nekam vairs nebūtu nozīmes - visi tiktu pakļauti visnepatīkamākajām sajūtām, kad nāve pat nebūtu šausmīgākais - daudzi zaudētu pārāk daudz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 26.09.2007 11:24
Raksts #267


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



No nāves nav vērts baidīties. Tāpat nosprāgsim.

Es baidos no vardēm. Stulbi skan, bet es no viņām baidos. Tumsai nav ne vainas, karš sux, bet ko tur bīties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
svekris
iesūtīt 27.09.2007 14:46
Raksts #268


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.06



fizikas kontroldabri - laikam skaitās pie tumsas... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 10.10.2007 00:57
Raksts #269


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Lai gan pirmajaa briidii shkjita, ka nav taada atb.varianta, kas butu prieksh manis, bet taa padomaajot par lietaam, kas manibaida, satrauc, secinaaju, ka visvairaak man ir bail no kara. Satrauc mani ierochi, kautinji, situaacijas, kad shkjiet tuliit buus, un, paskatoties filmas, kas atteelo kara shausmas (kaut tur i 50% nevar atteelot to kaa tieshaam bija) tieshaam...neesmu no tiem miermiiliigaakjiem cilveekiem, bet taadas lietas manisatrauc.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xXx.pūcīte.xXx
iesūtīt 11.10.2007 14:37
Raksts #270


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.07
Kur: Rīga



No nāves baidos!!! Brr... ESMU PAR JAUNU LAI MIRTU!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 11.10.2007 14:45
Raksts #271


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Papētīju atbilžu variantus. No tiem neviena. Drīzāk jau es baidos no savādākām lietām.
Piem, kādam man tuvam cilvēkam darītu pāri vai vnk būtu problēmas un es nevarētu palīdzēt. Vot tas jau būtu slikti. Vai nodzīvot dzīvi un beigās saprast- o psc, visu gar degunu palaidu un sa````u =/ Tas būtu vēl ļaunāk. NU smth like that ...

Te gan piedāvāti kautkādi parastie banālie varianti, no tumsas, no kukaiņiem utt. Nē nu varbūt kādam ir arī bail no pelēm, protams tas ir mazliet tupi, jo ko gan var tāds kukainīts vai pele izdarīt, lai no viņiem būtu jābaidās ?

Šo rakstu rediģēja _W_: 11.10.2007 14:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 27.10.2007 22:10
Raksts #272


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



ir man dažreiz murdziņi par karu, abām pusēm- fašistiem un komunistiem.
skatījos Sakāvi un kaut kāda sajūta pavilka: it kā es zinātu kā ir iet cauri kareivju baram visiem spēkiem nedomāt par to ka jebkurā brīdī kāds no tiem var tevi nošaut. (tur laikam Hitlera sekretāre gāja cauri krieviem, kas bij ienākuši Berlīnē). sen viņu skatījos, derētu vel.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Corvus
iesūtīt 23.11.2007 13:16
Raksts #273


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.07
Kur: melnās plaukstas ēnā



Šite nav iekļauts atbilžu variants, no kā visiem ir bail! Ir tāda lieta, ka visiem cilvēkiem ir ģenētiski ieprogrammētas bailes no krišanas, traumu gūšanas, sakropļošanas. Pašsaglabāšanās instinkts. Neandertālieši izmira tāpēc, ka viņiem šis instinkts nebija tik izteikts kā Homo Sapiens - ar prastu mietu metās virsū mamutam vai kalnu lauvai. Savā ziņā pašsaglabāšanās instinkts ir bailes no nāves. Ja te kāds apgalvo, ka viņam nav bailes no nāves, viņš blefo. No vardarbīgas nāves bail ir visiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ievucite_2007
iesūtīt 15.12.2007 16:31
Raksts #274


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.11.07
Kur: sapņos...



Manuprāt es baidos no ļoti daudzām lietām arī tām kas pieminētas.Bet man vienmēr ir bijis ļoti, ļoti bail no dabas katastrofām kuras es nevaru ietekmēt kaut kā glābties, jo laika ir maz.Un kara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 15.12.2007 19:19
Raksts #275


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Shobriid es domaaju ir pamats visvairaak baidiities no kara un dabas katastrofaam.
AAPAAC!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 15.12.2007 19:48
Raksts #276


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



"Ja te kāds apgalvo, ka viņam nav bailes no nāves, viņš blefo. No vardarbīgas nāves bail ir visiem."
Nāve un vardarbīga nāve nav viens un tas pats ja nu gadījumā nesaproti. Viens ir baidīties no nāves un pavisam cita lieta ir baidīties tikt nokapātam ar tortes lāpstiņu līdz nāvei. Jo otrā lieta ir tāda kā tuvāka spīdzināšanai, tātad baidās nevis no nāves, bet no ilgām fiziskām ciešanām, kas ilgst tik ilgi kamēr nomirst un tieši reizēs kad nevajag atklājas, ka cilvēki tomēr ir visai dzīvelīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 18.12.2007 13:39
Raksts #277


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Man ir bail no rāpuļiem un kukaiņiem. xD.gif
Skan tiešām smieklīgi, bet tā nu tas tiešām ir! xD.gif
Paranormālās lietas mani saista un interesē tā pat kā dabas katastrofas. Njā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 18.12.2007 23:24
Raksts #278


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



Man ir bail no nāves, precīzāk, vardarbīgas nāves. Bail no tā, ka es nomiršu, bet neviena nebūs, kas parūpējas par manām miesām. Bail palikt vienai pat tad, kad es būtu mirusi. *tādsegoisms*

necik jauki arī neliekas indīgi kustoņi - čūskas, zirnekļi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xxxAMIIxxx
iesūtīt 18.12.2007 23:57
Raksts #279


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.12.07



No suņiem bailes. Bērnības trauma silent.gif
Skatos ka vairākums atbild, ka bail no kara, ja karš sāksies, tad viņš arī beigsies tik pat ātri kā sākās. jo kodolieroči (un visi ķīniešu skābes raķetes) ir saražotas nezināmā daudzumā, kā vieni sāks laist raķetes tā otri sāks. Iznākums- visi miruši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 19.12.2007 01:13
Raksts #280


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Man ir bail no klauniem. Bērnības trauma, laikam. Bet nekas nav briesmīgāks par klaunu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

16 Lapas V  « < 12 13 14 15 16 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 13:38