Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Lūsija Moda Montgomerija, "Anna no Zaļajiem jumtiem", "Emīlija" u.c.
ils
iesūtīt 23.04.2004 09:20
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



http://www.tickledorange.com/LMM/index.html
Ja starp mums ir kāds vai kādi Lūsijas Modas Montgomerijas fani, tad tā ir saite priekš viņiem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 3 4 5 6 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Eskuela
iesūtīt 30.01.2007 15:59
Raksts #81


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.01.07



Tiešām laba grāmata, ja gribas atslēgties no ārpasaules.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 01.05.2007 21:00
Raksts #82


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Pēc ilgiem meklējumiem es beidzot `Zilo pili` atradu.
Situācija ar Montgomerijas grāmatām veikalos ir kakaina, lai neteiktu vairāk. Plauktos ir atrodama tikai `Anna no Zaļajiem jumtiem`, turklāt tāpēc, ka tā ietilpst obligātajā literatūrā. Nākošās `Annas` sērijas grāmatas [Anna no Eivonlijas, Anna no Salas, Anna no vēja papelēm] ir pieejamas tikai vecos izdevumos [ar mīkstajiem vākiem!], kurus nekur nepārdod. Tos man kkur izdevās salasīt, daļu aizņēmos no radiem un tā. Tas pats ir ar Emīliju. Pēc Zilās pils taujāju visos grāmatveikalos, nekā. >< Dabūju vilkties uz bērnu bibliotēku pie Kr. Barona ielas, nu tur, pie Hokeja Pasaules, un tur bija. w00t.gif Žēl tikai, ka lai dabūtu tik labu grāmatu ir tik ļoti jāčakarējas, un, ka izdevniecība `Madris` [ huh.gif ] nespēj to atkārtoti izdot, jo `Zilā pils` ir ĻOTI laba, lai neteiktu vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 10.05.2007 20:28
Raksts #83


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Nekāds "Madris" izdevniecība, bet gan "Mandrin"...
Nevarēju nepateikt. grin.gif

Montgomerijai ir iztulkotas latviešu valodā tikai 4 darbi.
Džeina no Lākturkalna, Annas sērijas, Emīlijas, Zilā pils...

S-citu es jau pabeidzu savu zinātniski pētniecisko darbu par L.M.Montgomerijas personību un romānu "Zilā pils"...ja kādam interesē biogrāfija utt. varat prasīt.

Varu vēl pateikt to, ka Montgomerijas Annas sērijas pilnīgi atbilst viņas dzīvei un izjūtām, notikumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hubabubu
iesūtīt 11.07.2007 14:46
Raksts #84


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.07



Esmu lasījusi visas Annas un visas Emīlijas. Jāteic, ka Anna man patīk labāk par emīliju, kaut gan Emīlijai arī nav ne vainas smile.gif
Annas grāmatas tās, kas mīkstajos vākos pirmā daļa jau `juk āra. tagad nopirku jauno izdevumu. Žēl, ka nav arī pārējās daļas pārizdotas. No annas sērijas man vislabāk patika pirmā daļa Anna no Zaļajiem jumtiem un 3. daļa Anna no salas.
Pašai šobrīd tikai 4as grāmatas ir, tāpēc grūti atcerēties notikumus, kas bija pārejās grāmatās.

Sen senos laikos esmu lasījusi arī Zilo pili. Toreiz likās tīri interesanta, bet no Annas un Emīlijas, manā tā laika uztverē, krietni atpalika. būtu tagad iespēja pārlasīt, varbūt domātu savādāk. Bet nopirkt šo grāmatu nopirktu, ja vien būtu pieejama.

Paldies kurbijkurne forumam. Nebiju ievērojusi, ka latviski ir izdota vēl kāda no LMM grāmatām. Šodien pat došos uz veikalu pēc Džeinas no Lākturkalna. smile.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 11.07.2007 14:59
Raksts #85


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



Man patika viņas grāmatas. Vienu brīdi biju ar tām kā apsēsta. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 27.07.2007 15:27
Raksts #86


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



esmu lasījusi vienu grāmatu no Montgomerijas daiļrades- obligātajai literetūrai. "Anna no zaļajiem jumtiem''. beigās pat palika žēl, ka grāmata jau galā, gribējās pārlasīt un pārlasīt visu laiku. bet nevarēju, jo citas grāmatas jālasa. grin.gif
viņa visu ir aprakstījusi visos sīkumos, tā ka es varu iedomātos tos Zaļos jumtus, pašu Annu mazotnē... fantastiska grāmata. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 02.08.2007 13:58
Raksts #87


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



Ko jūs domājat par Lūsiju Modu Montgomeriju? Esmu dzirdējusi, ka viņa ir sarakstījusi daudzas grāmatas.Vai jums patīk viņas grāmatas? Kura vislabāk? Man vislabāk patīk virsrakstā pieminētā ''Anna no ''Zaļajiem jumtiem''''. Dikti interesanta. Es apbrīnoju ( w00t.gif ) šo rakstnieci un viņas grāmatu varoņus.
lasa_a.gif smartass.gif dance_a.gif

Šo rakstu rediģēja ČoČanga: 02.08.2007 14:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 02.08.2007 15:14
Raksts #88


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Kad biju maza man ļoti patika šīs grāmatas. Vislabāk laikam trešā - "Anna no salas". Biju izlasījusi gandrīz visas, bet tagad viņas slikti atceros.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
terapsina
iesūtīt 03.08.2007 07:07
Raksts #89


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.07
Kur: Cīnās par maģisko radību līdzvērtības tiesībām...



Esmu lasījusi visas "Emīlijas", "Džeinu no Lākturkalna", "Zilo Pili" un nesen izlasīju "Annas" sērijas pirmo grāmatu. Noteikti sameklēšu un izlasīšu arī pārējās viņas grāmatas par Annu, kas pagaidām ir mans mīļākais Mongomerijas tēls, un varu droši sacīt, ka Lūsijas Modas darbi ir ierundoti manu mīļāko rakstnieku trijniekā, blakus Liānai Hērnai un Tolkīnam.
Runājot par viņas darbiem, kas nav tulkoti latviski, vai jūs nezināt kur ir pieejami šie darbi Angļu valodā, jo tos es noteikti gribētu izlasīt, tas tomēr sagādā nelielu vilšanos, fakts, ka nekas cits nav dabūjams? sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Oriole
iesūtīt 03.08.2007 08:11
Raksts #90


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: Rīga



Lasot pavedienu, tiešām paliek bēdīgi, ka ir tik grūti sadzīt rokā L.M.Montgomery grāmatas... Cik zinu, tad viņas "Annas" sērija ir vienīgā, kam ir izdevies gūt līdzīgus panākumus kā HP sērijai (protams, ne tuvu tik lielā mērogā).

Pirmo reizi Annu lasīju tad, kad grāmata iznāca (1994.gadā) - un toreiz, 10 gadu vecumā man tā šķita tikpat interesanta kā gadu gaitā neskaitāmas reizes pārlasot. Der, tā sakot, visām paaudzēm. Kad es vēl mācījos, tā gan nebija obligātajā literatūrā - apsveicami, ka tā ir iekļauta (atļaušos pateikt, ka noderīgāk ir tādu lasīt nekā dažu labu latviešu censoņa daiļdarbu..).

Emīlija un Valensija ir tikpat iemīļotas un tiek lasītas regulāri - un katru reizi ar lielu interesi. Būtu apsveicami, ja kāda no Latvijas izdevniecībām sasparotos un vēlreiz izdotu šīs grāmatas. Un ja vēl nedaudz pareklamētu, tad pavisam noteikti pārdošanas apjoms būtu pūļu vērts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 07.08.2007 14:19
Raksts #91


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



man ir visas tulkotās grāmatas. tas sanāk: 8 annas + 5 emīlijas +Valensija +Džena=15 grām.
UN MAN TĀ BESĪ KA ES VIŅAS VISAS ZINU NO GALVAS!
lai kuru tu paņemtu jau zini ne tikai sižetu bet arī to kādiem vārdiem tas viss pateikts.
lai gan- nu jau kādus pāris gadus nebūšu pārāk bieži pārlasījusi- tad jau varbūt biku biku svaigāks...
(maza cerība)
nezkapē man dikti patīk Džeina (un besī ka viņa tik īsa) varbūt tapē ka pati pēdējā. visforšākais ir tas ka tu izjūti vasaru un bērnību. beigas protams smieklīgas un citas vietas arī bet tas kaukā galīgi netraucē. Tu vnk jūti sevī tāda tipa meiteni un vienojošais laikam ir tā sajūsma ar kādu tu raugies uz pasauli. kad katrs sīkums liekās sajūsmas vērts...
un visās tajās grāmatās ir baigi burvīga noskaņa. bet ar annu vislabākais ir tas ka katra grāmata ir kā tāda glezniņa ar citu noskaņu citu garšu- un man galīgi nav tā ka es varētu pateikt kura man labāk vai sliktāk- visas patīk tikai katram brīdim ir piemērotāka cita.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 06.10.2007 19:48
Raksts #92


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



nu tiešām nepatika šī grāmata.

jau sākumskolā, kad bija jālasa likās jau nu pārāk bērnišķīga un naiva.

vērtējums - 5 no 10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kateriina
iesūtīt 26.11.2007 17:14
Raksts #93


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.07



es apraudājos par annas no ''zaļajiem jumtiem'' pēdējo daļu- ''rilla no inglstsaidas'''šausmīgi bēdīga! crying.gif
bet 1,2,3 daļas bija garlaicīgas pārējās daļas līdz 8 bija inčīgas...

Šo rakstu rediģēja kateriina: 26.11.2007 17:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kniepiņa
iesūtīt 13.12.2007 04:16
Raksts #94


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.07
Kur: Kaut kur starp debesīm un elli



Visas šīs autores grāmatas ir labas, tikai jau mazliet novecojušas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jane
iesūtīt 27.01.2008 11:14
Raksts #95


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.01.08



1mo daļu lasu atkal un atkal. Forša meitene, savā ziņā Polliannu atgādina.
Pārējās Annas daļas ņēmu bibliotēkā, griibu tagad, pēc dažiem gadiem izlasīt atkal, bet uz bibliotēku bail iet, viņa mani sitīs, jo nekad grāmatas laikā neatdodu ;D
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 01.02.2008 17:37
Raksts #96


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



man ljoti patiik shiis autores graamatas....nav jau nemaz tik sliktas...smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pipardilliite
iesūtīt 03.02.2008 14:44
Raksts #97


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.02.08
Kur: Starp debesīm un savām rētām, kur pāri plosās likteņa vējš...



"Anna no zaļajiem jumtiem"...
Taa agraak bija mana miljakaa gramata...
Iesaku tik tieshaam izlasiit....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 03.02.2008 14:49
Raksts #98


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



anna no zaļajiem jumtiem... ermm.gif neesmu no tādu grāmatu cienītājām... varētu padomāt, ka man vispār visas grāmatas nepatīk. otru: emīliju neesmu lasījusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nadīna
iesūtīt 03.02.2008 15:02
Raksts #99


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.07



Atkal viena sen lasīta grāmata grin.gif , bet jā, tad man viņa patika.Šīs grāmatas 'ievilka' mani tajā pasaulē un Annas gaitās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 03.02.2008 15:07
Raksts #100


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Skaista grāmata, patiešām. Iesaku izlasīt. Esmu lasījusi gan Emīliju, gan visas grāmatas par Annu. Patika. Iedomājos, ka vajadzētu pārlasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 3 4 5 6 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 10:39