Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Atkal Dens Brauns, "Da Vinči kods" un citas grāmatas
ils
iesūtīt 28.07.2004 08:51
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Es pašlaik lasu Dena Brauna romānu Eņģeļi un demoni. Tas ir jauns Da Vinči koda autora romāns un iedomājos, ka kādu, kas arī to varbūt lasa, var ieinteresēt šādas saites:
http://user.cyberlink.ch/~koenig/
http://www.masonicinfo.com/
http://www.newadvent.org/cathen/07661b.htm
Starp citu, reālā X-33 absolūti nav spējīga veikt tādus lidojumus, kā romānā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  « < 6 7 8 9 10 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (140 - 159)
Ragana
iesūtīt 28.05.2006 10:59
Raksts #141


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



Izklaidēt!?
Viņš vāca materiālus, nopietni nodarbojās ar teoriju,kas varēja novest pie tā, ka viņu nolinčotu, un tu saki, ka vienīgā jēga ir izklaide?
Šī grāmata ir izklaidējoša tikai tādēļ, ka to rakstījis labs rakstnieks, bet tās jēga nav tikai izklaidēt...
Un tās galvenā doma ir aprobežotiem cilvēkiem mazliet nesaprotama... Tu, jefeniit(pilnīgi atbilstošs niks) vispār esi to grāmatu izlasījusi?

P.S. "Da Vinči Kods" nav Dena brauna pirmā grāmata, bet pēdēja uzrakstītā(runā, ka viņš rakstot vēl vienu).
Lūk -
NOVELS
Digital Fortress (Ciparu Cietoksnis)(1996)
Deception Point (Maldu Zona)(2001)

ROBERT LANGTON SERIES
Angels and Demons (Enģeļi un Demoni)(2000)
The Da Vinci Code (to jau visi zin grin.gif )(2003)
Nākamā saukšoties "Zālamana Atslēga"...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 28.05.2006 13:11
Raksts #142


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



tieshi taa, visas dena brauna graamtas ir peec viena shablona. lasot jau 2.graamtu peec kaartas ir skaidrs, ka ljaaunais buus tas, kas ir labais, kur nu lasot 4.graamatu.

esmu lasiijusi visas vinjas 4 un neesmu ne kristiete, ne kas taads fanaatisks. nekad neesmu piekritusi bazniicas idejaam par pasauli. graamata bija interesanta, bet tomeer ir jaaatziist, ka lielaakaa dalja ir izdomaajums.

ja braunam taa buutu vieniigaa graamata, varbuut cilveeku uz to skatiitos ar lielaaku ticamiibu, bet kur nu vairs.

(un vispaar vai Ragana, kas apvaino manu niku, ir izlasiijusi visu sho pavedienu, ja uzdod man taadus jautajumus?)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.05.2006 21:31
Raksts #143


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Ragana @ 28.05.2006 11:59) [snapback]640302[/snapback]
.. Un tās galvenā doma ir aprobežotiem cilvēkiem mazliet nesaprotama...
Vai Tu, lūdzu, nebūtu tik laipna un neuzrakstītu šeit šo parastajai tautai tik ļoti nesaprotamo galveno domu? smile.gif
Izņemot to, kas visiem ir zināma - un tā būtu tā, ko uzrakstīja jefeniite, - uzrakstīt bestselleru un pie reizes labi nopelnīt? Jeb nekad nav nācies aizdomāties par to, ka ne jau ticamība grāmatā aprakstītajam un tā patiesums padara grāmatu populāru? Tā parasti ir sensācija. Tik vienkārši. Un kā dabū sensācijas? Puspatiesības, noklusējumi, tīša izdoma, kas lasošajiem kutina nervus un liek uzdot jautājumu - bet varbūt tā patiešām ir? Šis jautājums notur interesi jebkam! Lai kas tas arī nebūtu. Diemžēl grāmatas, kas tikai uzdod jautājumu, bet patiesas atbildes nesniedz, ir izklaide, nevis zinātniski traktāti.
Neviens nenoliedz, ka rakstnieks savam darbam, protams, ja vēlas, lai tas būtu labs, vāc materiālus un ilgi strādā. silent.gif

P.S. Lūdzu neizteikties par citu foruma biedru saprātu tikai tāpēc, ka viņiem ir citādākas domas. Un saukt jebkuru, kas Tev nepiekrīt, par aprobežotu - tas jau tuvojas foruma noteikumu pārkāpumam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 29.05.2006 09:48
Raksts #144


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Pilnībā piekrītu Rovielai. Dens Brauns ir visai prasmīgs rakstnieks kas lieliski prot izvēlēties tēmu kas būs interesanta gana daudziem cilvēkiem un to pasniedz aizraujoši, bet tas gan nenozīmē ka tādēl grāmatai ir kāda sevišķa vēsturiska vērtība, ja nu vienīgi kā 21 gadsimta sākuma daiļliteratūras paraugam.

P.s. Par to grāmatu kur visu sabūvējuši citplanētieši - ka tik nebūskaut kas no Ērika fon Denikena darbiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 03.06.2006 19:18
Raksts #145


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Ilgu laiku nicīgi ignorēju citu paziņu slavinājumus.. vienmēr uzskatīju - kas der visiem, neder man biggrin.gif. Apņēmos nelasīt šo grāmatu tikai tādēļ vien, ka tā ir bestsellers, masu patēriņa produkts, utt. Bet, tuvojoties filmai, pēkšņi pārņēma gluži vienkārša ziņkāre, kas beidzās ar Da Vinči koda iegādi vācu valodā (ar attaisnojumu, ka, ja nepatiks, vismaz būšu atkal šo to iemācījusies vācu valodā wink.gif).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kobis
iesūtīt 05.06.2006 08:48
Raksts #146


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.01.06
Kur: Netalu no hercoga Jekaba....



Esmu lasijusi Maldu zonu un skatijusies Kodu, bet man saak skist jau no divam gramatam vien, ka vins katraa graamataa kaadam "piekasaas". Bet vispaar interesanti. Maldu zonaa var just, ka sis vecits isti neuzticas ASV, NASA, kam varetu but pat diezgan pamatigs iemesls. Es jau pat Latvijaa dzivodama neticu samejajiem del vairakiem notikumiem, piem, par Iraku, kur galu galaa nekadus baigos ierocu krajumus neatrada. Tagad sie saak veel kadiem kasities klat (neatceros, kam isti) Tad jau saak rasties jautajums, ko sie sadomajusi??? (saku noversties no temata). Nu labi, varteikt, ka sii graamata man patikaas, spraiga darbiba, saistoss sizets un arii paslepti temati - viela pardomam....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~eviic~
iesūtīt 14.06.2006 21:19
Raksts #147


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.03



redzeju filmu da vinci kodam! baigi laba...tagad taiosos lasit gramatu... smile.gif
diemzel nekadus citus vinja darbus nezinu un neesmu lasijusii...

Šo rakstu rediģēja Anna: 14.06.2006 21:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Molina
iesūtīt 16.06.2006 11:15
Raksts #148


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.03.06



Diemžēl jāsaka,ka izlasot grāmatu,un tad noskatoties filmu,esmu vīlusies,kā vairums... Apbrīnoju tos cilvēkus,kas vēl līdz šim nebija lasījuši grāmatu, un filmu uzskatīja apr kaut ko sevišķu... Filma pilnībā izķēmoja grāmatu, savilka tikai kaut kādus galvenos faktus, sīkas un svarīgas nianses aizmirstot - mans viedoklis... tādā ziņā nožēloju,ka izlasīju grāmatu... būtu labāk noskatījusies filmu,un tad lasījusi,varbūt nebūtu tik vīlusies.. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 20.06.2006 11:34
Raksts #149


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



lasu,lasu,lasu da vinchi kodu & nekaadi netieku skaidriibaa,kur pasiesiiba,kur meli?!? huh.gif buus jaanopeerk ''patiesiiba par da vinchi kodu'' whistling.gif
palasiijos juusu komentus...paargaaja veelme pirkt paareejaas graamatas... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
murasaki
iesūtīt 20.06.2006 12:14
Raksts #150


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.02.06



bah.. cik es te skatos, visi taadaa sajuusmaa par to graamatu.. nesaprotu, ko cilveeki tur saskata. graamatas vieniigaa veertiiba - sizhets. nekaada zemteksta, moraales. NEKAADAS. ja nu vieniigi - sievietes valda paar pasauli. shito graamatu vienreiz izlasi - un viss. veelreiz lasiit negribeesies, jo neko jaunu jau neuzzinaasi. jaa, jaa, autors ljoti veiksmiigi ir iepinis staastaa intrigjeejoshus faktus, tikai zheel, ka tie neatbilst patiesiibai. man shis darbs likaas vienkaarshi prasts. lieliska graamata atslodzei -piekriitu, bet citaadaa zinjaa - pee. silent.gif
un palasot citus Dena Brauna garadarbus, rodas apnikums - visas graamatas ir vienaadas. nosleepums, naaves draudi, pasaules glaabshana u.t.t. varbuut kaads var man paskaidrot, KO tur ir saskatiijis?! blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 10.07.2006 15:10
Raksts #151


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



Esmu lasījusi trīs D. Brauna grāmatas - Da Vinči kodu, Enģeļus un dēmonus, Ciparu cietoksni.
Man patika, gribu izlasīt arī Maldu zonu.
Piekrītu, ka sižets visām diezgan līdzīgs. Tajās, kuras esmu lasījusi, galvenais varonis ir kāds profesors, palīdz kāda gudra sieviete.
Bet man tomēr ļoti patīk.
Vislabāk no vismā trijām grāmatām man patika Eņģeļi un dēmoni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 28.07.2006 17:48
Raksts #152


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



Pašlaik lasu ''Ciparu cietoksni''.' 'Kods''jau ir pabeigts. Par otro neesmu sajūsmā, lai gan bija diezgan interesanti, it īpaši tajā vietā, kur Lengdons ar Sofiju brauca pa ma*** mežu. Pagaidām vēl neuzskatu, ka Brauns būtu nezkāds ģēnijs, nezinu, varbūt manas domas mainīsies, kad būšu izlasījusi pārējās viņa sacerētās grāmatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 10.08.2006 14:15
Raksts #153


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



Izlasīju "Ciparu cietoksni" un atzīšos, ka man nepatika. Es biju sajūsmā par "Da Viņči kodu" un par grāmatu "Enģeļi un dēmoni", bet šī grāmata, mani nepiesaistīja.
Man likās pārāk garlaicīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mesje Paulig
iesūtīt 02.09.2006 17:06
Raksts #154


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.06
Kur: Meklē pusgarās zeķes zem krēsla.



CITĀTS
redzeju filmu da vinci kodam! baigi laba...tagad taiosos lasit gramatu...

Vai tiešam... es nezinu gan filma gan grāmata bija ekstravaganti-neinteresanta.
Paklausaties , ja skolā esat vēstures cienītajs un mācaties par to visu čitīgi un vel papildus tad šī gramata izklausās pēc cukura uz putras virsas sito gramatu tak var apēst bez sāls.

Nu teikšu tā, grāmata ir pilnīgākais ekskrements, jo vel līdz šai dienai nesaprotu ko cilveki tu ir ieraudzījuši par "baznīcu" un visādām "slepenām sektām" "par to, ka Kristus bijis precējies" jau sen (nu vis maz man) bija zināmas šīs teorijas pilns TV ar viņam bija ir un bus arī pirms grāmatas tā kā šī grāmata ir viens Murgu mugojums par murgiem tongue.gif - Tā gramata pat literāli nav neko sasniegusi.

Jāatzīst Dens Brauns - labs rakstnieks jeb labs psihologs jo saprot ko cilvēki vēlas. Ja domā ka šis krimiķis ir labs tad tas nav neparko labāks, drīzak sliktāks.

Vēl ir daļa neaptēstu cilvēku, kas domā ka grāmatā ir bijusi patiesība šajā gadījumā par to, ka Kristus ir BIJIS precējies,- ne Brauns ne "Cilveki" to nezin un tas nav pierādīts un arī netiks.

P.S
Es biju ļoti sadusmots ka mana mūzikas skolotāja visai klasei stāija par to ka: (citāts) : "Kādas šausmas gan neatklājas par mūsu pagātni tai gramatā Da Vinčī Kods man tagad bail iziet no mājas jo mēs tak zinām patiesību" - un to viņa teica tik lielā nopietnībā ta pat par to kad runā par "Dalderu" dziesmām vai "Fa mažoru" un pec tam man bija jautri visai klasei UN skolotājai aizbast mutes (metafora) un mierīgā veidā pierādīt ka ta nav, bet visai skolai negrasos to darīt pārāk daudz muļķu kur nu vel teikt ka mācīšos tikai 8. klasē..

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 18.10.2006 12:08
Raksts #155


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Ziniet ko? Visi tik daudz par tām runā, ka tā arī neesmu saņēmusies izlasīt. Vienkārši atbaida tā informācijas pārpilnība un reklāma. Dens Brauns to, Da Vinči Kods šito, Baznīca vēl kaut ko... Pasūtīt viņus visus gribas, turklāt tā patālu. Noskatījos filmu un, lai arī man patika un es nojaušu, ka grāmata ir vēl labāka, nespēju saņemties.

EDIT: Un gribēju piebilst, cik ļoti atbilstošs īstenībai ir šī pavediena virsraksts "Atkal Dens Brauns"

Šo rakstu rediģēja Earnella (Still Alive): 18.10.2006 12:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 18.10.2006 12:41
Raksts #156


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Lai arī cik neparasti tas neizklausītos, Dena Brauna romāns "Eņģeļi un dēmoni" kalpoja bar bāzi manam vērtures ziņojumam par Bernīni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karralá
iesūtīt 04.12.2006 16:15
Raksts #157


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.06
Kur: Nangijāla



Kaut arī man nepatīk Brauna rakstības stils, nenoliedzami viņš ir manu top trīs mīļāko rakstnieku sarakstā. Liekas tik dīvaini - šķiet, ka tos gudros vārdus varētu meklēt un rakstīt gadiem, tā pavisam dīvaini, tāpat kā tajā CSI seriālā pa TV3 tie pārgudrie slimību un zāļu nosaukumi...
Ļoti patika "Da Vinči kods" - ieintriģējoši, mazliet pavērsa manu dzīves skatienu uz citu pusi. Filmas ekranizējums arī bija labs.
"Ciparu cietoksni" pabeidzu lasīt vakar. Nenoliedzami viena no mīļākajām grāmatām. Ļoti saistoši un tā tālāk. Šķiet, ka es esmu tādā priekā par CC(Ciparu cietokšņa) beigām, ka tagad i nezinu ko teikt, hehe.

Ieteiktu lasīti visiem, kas ciena labu literatūru!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 05.12.2006 15:40
Raksts #158


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS
Kaut arī man nepatīk Brauna rakstības stils, nenoliedzami viņš ir manu top trīs mīļāko rakstnieku sarakstā.


Vai tas nozīmē, ka esi izlasījusi savā mūžā tikai trīs autoru darbus? Protams, katram jau savādāk, bet es neņemtos apgalvot, ka tie rakstnieki kuru stils man nepatīk, būtu iekļuvuši mīļāko vidū. Drīzāk otrādi.

Man pašam gan nekas nav pret Denu Braunu. Interesanti un aizraujoši raksta. Nezinu ko ļautiņi tā šūmējas (gan pozitīvajā ziņā, gan negatīvajā) par šamo. Varētu zin padomāt, ka cilvēki domā, ka tas ko viņš uzrakstījis būtu īstenība. Tāpat kā jebkurā grāmata viss ir fiktīvs un izdomāts, tikai virkne faktu (pārsvarā) sakrīt 1 pret 1 ar mūsu reālas pasaules faktiem. Droši vien cilvēkiem grūti izprast kur ir reālais un kur ir fiktīvais, tādēļ tas rada neiecietību pret autoru vai arī pielūgsmes pilnu ticību rakstītajam.

Bet iespējams es kļūdos savās domās.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 05.12.2006 15:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 06.12.2006 21:31
Raksts #159


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Man arī patīk kā viņš raksta.Diezgan daudz imteresantu vēstures faktu,kas nav mācību grāmatās,vai kas tikai pieminēti garāmejot,var uzzināt.
Un es arī nesaprotu to visu traci kas sacelts ap to grāmatu.
Ir tik daudz alternatīvās vētures darbu.. lasa_a.gif
Tad jau skandalēt vajadzētu visu laiku.. mace.gif
Bet tā nenotiek vis.Varbūt būtu vērts nākt pie prāta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Artela
iesūtīt 14.12.2006 11:52
Raksts #160


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.12.06



man pašai vieglāk bija lasīt da vinči kodu nekā engeļi un dēmoni, jo tas jau bija samocītāks wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  « < 6 7 8 9 10 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 08:03