Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā tu kļuvi par HP fanu?
Ka tu kluvi par HP fanu ?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 311
Viesi nevar balsot. 
kenijs
iesūtīt 20.11.2004 12:05
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu es piemeram pirmo ieraudziju filmu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Smily
iesūtīt 14.07.2005 13:42
Raksts #81


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.07.05



Es pirmo izlasiiju graamatu cool.gif filma jau arii bija taa nekas, bet kad lasi graamatu tu sev izveido savu pasauli un noskaties uz vinju no augshas, bet peec filmas noskatiishanaas bija jau gruuti iedomaaties kaa izskatiitos piemeeram Harijs, jo lomas atveidotaajs filmaa tagad it kaa aizvietoja izdomaato unsure_a.gif un taa tas notika ar visu gan pils filmaa citaadaak izskatiijaas !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axefekts
iesūtīt 09.08.2005 21:59
Raksts #82


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 06.06.05



Es skatidamies filmas. Man ljooti airaava taas specefekti un viss pats sizhec. Vnk lieliski. pirmo reizi skatijos kino 1.dalju Riigas kino. kad veel Liepaajaa nekaada kaartiiga kino nemaz nebija. Biju diezgan mazs. man bija kaadi 6 vai 7 gadi. Pirmo filmu es redzeeju Filozofu akmeni. Bet kad redzeeju jau daudzas filmas, saaku lasiit graamatas! taa arii tas viss bija! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Millinsh
iesūtīt 14.08.2005 02:21
Raksts #83


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: I-ciems



protams lasot grāmatas... es iemīlējos šajā grāmatā, jau kopš es to izlasiju... tālāk esmu pārlasijusi katru grāmatu daudzas reizes smile.gif
īstenībā varētu teikt, ka es sāku lasīt dēļ HP... jā nu kad gāju 1. klasē man teica, ja es izlasīšu 100 lpp dabūšu riteni... es izlasiju kādas 10 pa vasaru un pateicu, ka man riebjas lasīt sad.gif tā nu es līdz kādai 3. klasei neko daudz nelasīju, jo man tas besija ārā..., bet kad parādijās HP - man grāmata plauktā nostāvēja kādu gadu, līdz tai ķēros klāt... tālāk lasot es tajā iemīlējos un ieslīgu arvien dziļāk... tā nu šodien es no bib;enēm ņemu maximālo grāmatu skaitu un lasu smile.gif man atceroties laikus, kad riebās lasīšana - par sevi ir kauns. un dusmas... he.. re kā cilvēki mainās smile.gif smile.gif smile.gif sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princesīte
iesūtīt 16.08.2005 17:40
Raksts #84


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: Šur tur



Nu es par Hrija Potere fanu esmu kļuvusi lasot grāmatas par viņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 03.09.2005 13:12
Raksts #85


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



pirmo es izlasiiju graamatu jo draudzene ljoti luudza lai es izlasu un pasaku vinjai savas domas.. smile.gif nju lai arii man nebija iipashas veelmes lasiit es tomeer izlasiiju un jau tad sapratu ka tas buus super... un taa arii bija... man prieks ka toreiz izlasiiju... grin.gif njamm..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 27.09.2005 20:21
Raksts #86


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



man uzdāvināja HP grāmatu sāku lasīt iepatikās un tā aizgāja grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malvīne
iesūtīt 05.10.2005 21:28
Raksts #87


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Uz mākoņa ar zelta maliņu



es lasīju gāmatas. Mūsu klasē toreiz bija HP bums, ļoti daudzi to lasīja wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hinata
iesūtīt 08.10.2005 20:15
Raksts #88


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04



Gluži kā kenijs, es arī pirmo redzēju filmu. Tad uzzināju, ka draudzenei ir grāmata (patiesībā jāsaka paldies Harijam Poteram,jo mēs esam kļuvušas par labākajām draudzenēm) un sāku lasīt...vienu pēc otras... happy.gif
un jā, te nu es esmu. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Folkblack
iesūtīt 09.10.2005 18:18
Raksts #89


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.05



nekad neesmu bijis HP fans! man tikai patik palasit gramatinju un peitecos fanu kluba tikai tapec lai varetu dabut atladi iegadajoties gramatas grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gilraen Anarion
iesūtīt 31.10.2005 09:21
Raksts #90


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05



Protams,izlasīju grāmatu un aizgāja - lasīju jebkur un jebkad.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heily16
iesūtīt 31.10.2005 13:04
Raksts #91


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.05
Kur: tur kur mani vajag tur kur manis pietrust tur es esmu un busu...



nju izlasiju pirmo gramatu un likas looooooooti interesanti un man vajadzeja klasit talak es tikai lasiju lasiju lasiju blink_a.gif lasa_a.gif tad ari protams velak noskatijos filmas vispirms kino bet man ir pagaidam vel visas tris DVD diskos sorcerer.gif bet vairs vispar nefanoju tikai interese gramatas spraigais sizhets...kadreiz kad biju sika ljoti patika laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 03.11.2005 20:01
Raksts #92


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



HP iepatikās lasot grāmatas, ja godīgi, tad uzskatu, ka sākt fanot par HP var tikai pēc grāmatas izlasīšanas vai arī sliktākajā gadījumā pēc filmas noskatīšanās, bet pārējie divi variānti man liekas nu tādi ne visai
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 04.11.2005 09:28
Raksts #93


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nu es joprojām neesu fans un nebūšu. Vienk esmu lasījis un pat veidojis šo to pēc HP pasaules, tādēļ par to daudz zinu. meele_a.gif Un jā, daiļdarbam kā tādam nav ne vainas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pele
iesūtīt 04.11.2005 14:30
Raksts #94


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.05



es arii no saakuma izlasiiju graamatu. bija kkaa taa ka nevareeju izveeleeties kuru graamatu pirkt - HP(tolaik par taadu neko nezinaaju) vai kkadu citu, nu par laimi panjeemu hariju poteru, tad man otro graamatu uzdaavinaaja, un taa jau arii tas aizgaaja sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addict
iesūtīt 12.11.2005 22:53
Raksts #95


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.05



godīgi sakot, vēljoprojām neesmu par tādu kļuvis. tikai nesen sāku saskatīt grāmatās kaut ko vairāk nekā lētu(tikai izteiciens,jo piķo grāmatas briesmīgi) izklaides literatūru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kristine g
iesūtīt 06.12.2005 20:44
Raksts #96


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: Slīdeņa koptelpā sarunājas šņācmēlē ar Tomu



Man sakuma neintereseja HP,bet tetis nopirka DVD un man vinsh iepatikas.Tapec es tagd fanoju par Hariju Poteru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 06.12.2005 20:49
Raksts #97


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Es arī sāku fanot par Hariju Poteru dēļ viņa filmām. 1. grāmatu es tā pa īstam izlasīju ar kādu 4. reizi, jo no sākuma HP likās šausmīgi neinterisants. Un tā šitā lieta sākās un vēl turpinās... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saris
iesūtīt 06.12.2005 20:49
Raksts #98


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: cēsis



Nevaru sevi nosaukt par fanu..... huh.gif bet taads agraak biju.. atceros to dienu , kad veidoju projektu dabasziniibaas [ pirms kadiem 4 gadiem] un Biblioteekaa seedeedams es pamaniiju tur sapulcjamies cilvekus, un vienu paziistamu seju..... Zurnalisti no vieteejaa laikrakta.... Neizpratnee veerodams notiekosho es uzmaniigi klauijos.. Izradaas taa bija pirmaa Fanu kluba satikshanaas reize... un bija attaicinata Zurnaliste kas par to uzraxtiija laikrakstaa.... taa nu es saausiijos un pievienojos vinju sarunaas, saaku intereseeties, un amni tas aizraava..... taa nu tas notika.. bet tad es atskartu [peec kaadiem 2 gadiem] ka Hp ir nedaudz vienmulja... visu laiku vienas un tas pashas stastu iipahiibas kas paraadaas isur.. labais uzvr, spriedze icelja beigaas.....!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 06.12.2005 21:13
Raksts #99


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Atceros, ka tētis man nopirka pašu pirmo grāmatu (kad viņa bija tikko iznākusi latviski). No sākuma man viņa šķita garlaicīga.. ermm.gif
Bet tad, man vienu dienu uznāca tāds klikšķis (pēc filmas tongue.gif ), un es vnk sāku lasīt to grāmatu. Un sāku lasīt tā, ka nevarēju atrauties.. grin.gif

Bet es nobalsoju par ''Skatoties HP filmas'', jo grāmatu sāku lasīt pēc filmas noskatīšanās smile.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 06.12.2005 22:38
Raksts #100


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



pamaniiju biblenee,man kaa labam beernam atljaava panjemt pirms laika...
tas notika tik ljoti sen,kad veel maaciijos 3.klasee.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 21:18