Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> Joki
Overlord
iesūtīt 05.10.2003 12:21
Raksts #1


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Lūdzu, neiesūtīt komentārus bez jauniem jokiem!


- Meitenīt, kādi jums skaisti, pareizi veidoti un balti zobi!
Meitene kautrējoties:
- Jā. Tie man no vecmāmiņas.
- Šitā derēja? Izskatās kā pašas!!!


Agrāk es galvu mazgāju ar parasto šampūnu, un ļoti bēdājos, kad pēc katras mazgāšanas reizes vannā atradu pāris izkritušus matus. Pēc tam man draugi ieteica jaunu burvju šampūnu. Es viņu esmu lietojis tikai vienu reizi, bet mana vanna tagad vienmēr ir tīra un spīd tā pat kā mana galva.


Divi vīreļi pa trotuāru iet viens otram pretī, abiem ir nelaimīgs izskats, abi pievelk labo kāju, kaut kā tā kā klibojot, tā kā ne. Viens saprotoši skatās uz otru un saka:
- Vjetnama, 1967.
Otrs ar niknu sejas izteiksmi atbild:
- Mēsls uz trotuāra, 20 metru no šejienes.


Divi čukčas soļo gar Baltās jūras krastu. Viens iesaucas:


- Re, es atradu simt dolāru!
- Malacis! Muļķi, kāpēc tu naudu aizmeti prom?
- Tas bija viltojums.
- Kā tu zini?
- Kur tu esi redzējis cēneri ar divām nullēm?

Skolas mācību gada beigās hokejists jautā savam dēlēnam:
"Nu, kāda tava liecība? Viss kārtībā?"
"Jā," pārliecināti atbild gudrinieks, "Manu kontraktu trešajā klasē pagarināja vēl uz vienu gadu!"

Ja skaists puisis vēlā nakts stundā iet kopā ar skaistu meiteni, jebkurā lielpilsētā pastāv risks, ka puisi aplaupīs, bet meiteni izvaros. Taču Losandželosā ir otrādi.
Eināram pīenāk klāt padomdevējs tas saka -Einār es izdomāju kas jūs esat.
Einārs prasa - nu nu.
PAdomdeveejs saka - juus neesat marsietis bet gan zemes mēslojums.


Bušs jautā Putinam:
- Vladimir, ko man no Dostojevska palasīt?
- "Idiots"..


Karadarbība starp Latviju un Lietuvu. Latvijas ģenērālis zvana Igaunijas ģenerālim:
- Es zinu, ka jums ir divi tanki. Vai nevarētu tos aizdot mums karam ar Lietuvu?
- Varbūt iedod tikai vienu?
- Par to pašu paldies!Bet kāpēc tikai vienu?
- Vienkārši otru mēs jau aizdevām Lietuvai.

Lido lidmašīnaaM.Džeksons un daudz daudz bērni! Pēkšņi lidmašīna sāk krist!
Pilots: "Eu Dzekson mums ir tikai divi izpletņi. Man un Tev!
Dzeksons: What about kids???
Pilots: ```` the kids!
Dzeksons: Do we have time?

Pie luksofora stāv "zapiņš". Pēkšņi tam aizmugurē lielā ātrumā ieskrien 600-tais mersis. "Zapiņš" aizlido un pakarās uz koka. No 600-tā izlien jaunais krievs un kliedz:
- V-Ā-Ā-Ā-Ā-RTI!!!!!!!!!!!

Pirmā skolas diena Amerikā, Džona Kenedija vidusskolā.
Ceturtajā klasē jauns skolnieks – nabadzīga Meksikas emigranta dēls Hosē Martinezs.
Skolotāja saka:
- Nodarbības sākumā pārbaudīsim jūsu zināšanas par Amerikas vēsturi. Kurš ir teicis: “Dodiet man brīvību vai nāvi!”
Viņa redz, ka starp dumjo acu skatieniem tikai Hosē Martineza roka ir pastiepta uz augšu:
- To teica Patriks Henrijs 1775. gadā.
- Malacis, Hosē! Klase, bet kurš teica - “valdība, kas nākusi no tautas un tautai, no zemes virsas nepazudīs”?
Atkal tukšas acis, tikai Hosē Martinezs krata rociņu:
- To teica Ābrams Linkolns 1863. gadā.
Skolotāja:
- Bērni, kā jums nav kauna! Hosē, kurš tikai nesen pārcēlies uz šo zemi, tās vēsturi zina labāk par jums!
Klasē kāds pietiekami skaļi nočukst:
- ```` tos meksikāņus!
Skolotāja:
- Kurš to teica?
Hosē:
- Džims Bouijs 1836. gadā!
Atkal balss no klases:
- Es tūdaļ vemšu!
Skolotāja:
- Tā! Vēlreiz prasu – kurš to teica?
Hosē:
- Džordžs Bušs Japānas premjerministram 1991. gadā.
Patiesi saniknots, skolnieks no pēdējā sola bļauj:
- Ak tā? ```` man!
Hosē burtiski pielec kājās:
- Bet to teica Bils Klintons Monikai Levinskai 1997. gadā!
Gandrīz histērijā tas pats skolnieks kliedz:
- Tu, mazais sūds, ja tu vēl pateiksi kaut vienu vārdu, es tevi nogalināšu!
Hosē atbild:
- Harijs Kondits to teica Čandrē Levi 2001. gadā!
(piezīme: amerikāņu kongresmenis, kuru apvainoja savas mīļākās, viņa ofisa līdzstrādnieces slepkavībā)
Skolotāja noģībst, visi skolnieki sapulcējas ap viņu, un kāds saka:
- Velns parāvis, tagad mums būs LIELAS PROBLĒMAS!
Absolūti neapjūkot, Hosē uzgavilē:
- Sadams Huseins 2003. gadā!

Vēl zinu dažas
Lidmašīnā lido Putins, Bušs un Blērs. Salonā ienāk pilots un saka:
-Mums uz spārna uzsēdies velniņš un šauj no kalašņikova pa lidmašīnu. Ko darīt?
Bušs saka:
-Saki viņam, ka naudu došu, varēs sev ellē uztaisīt eiroremontu.
Pilots nodod ziņu, bet velniņš nerimstās, šauj tikai uz priekšu.
Blērs tad saka:
-Saki viņam, ka došu trīs salas un vēl Īriju piedevām!
Velniņš nereaģē arī uz šo piedāvājumu, turpina tik šaut jau tuvāk logiem.
Putins:
-Pasaki viņam, ka labi šauj, sūtīšu viņu uz Čečeniju!
Velniņš pazūd no spārna kā vēja nopūsts...

Džodžs Bušs apmeklē skolu. Pēc runas lūdz uzdot jautājumus.
-Džonis: man ir trīs jautājumi:
1. Balsis skaitot jūs zaudējāt prezidenta vēlēšanās. Kā jūs kļuvāt par prezidentu?
2. Kādēļ vēlaties uzbrukt Irākai bez pietiekošiem pierādījumiem?
3. Vai jums neliekas, ka atommumba uz Hirosimu bija lielākais terora akts pasaulē?
Pēkšņi atskan pārtraukuma zvans.
Pēc pārtraukuma Bušs lūdz turpināt jautājumus.
-Džonis. Man ir pieci jautājumi:
1. Balsis skaitot jūs zaudējāt prezidenta vēlēšanās. Kā jūs tomēr kļuvāt par prezidentu?
2. Kādēļ vēlaties uzbrukt Irākai bez pietietkošiem pierādījumiem?
3. Vai jums neliekas, ka atombumba uz Hirosimu bija lielākais terora akts pasaulē?
4. Kādēļ zvans atskanēja 20 minūtes pirms laika?
5. Bob, kur tu paliki?

Džodžs Bušs apmeklē skolu. Pēc runas lūdz uzdot jautājumus.
-Džonis: man ir trīs jautājumi:
1. Balsis skaitot jūs zaudējāt prezidenta vēlēšanās. Kā jūs kļuvāt par prezidentu?
2. Kādēļ vēlaties uzbrukt Irākai bez pietiekošiem pierādījumiem?
3. Vai jums neliekas, ka atommumba uz Hirosimu bija lielākais terora akts pasaulē?
Pēkšņi atskan pārtraukuma zvans.
Pēc pārtraukuma Bušs lūdz turpināt jautājumus.
-Džonis. Man ir pieci jautājumi:
1. Balsis skaitot jūs zaudējāt prezidenta vēlēšanās. Kā jūs tomēr kļuvāt par prezidentu?
2. Kādēļ vēlaties uzbrukt Irākai bez pietietkošiem pierādījumiem?
3. Vai jums neliekas, ka atombumba uz Hirosimu bija lielākais terora akts pasaulē?
4. Kādēļ zvans atskanēja 20 minūtes pirms laika?
5. Bob, kur tu paliki?

Šo rakstu rediģēja eyedam: 29.01.2005 14:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
43 Lapas V  « < 39 40 41 42 43 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (800 - 819)
Sol Invictus
iesūtīt 12.07.2009 03:03
Raksts #801


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Leišiem izrādās topā ir joki par ezīti (šis te ir brīvs tulkojums manā izpildījumā no tulkojuma uz angļu valodu)

Reiz ezītis gāja pa mežu un iekrita bedrē, bet bedrē bija vācieši!

Reiz ezītis gāja pa mežu lauzīdams rociņas, bet, tā kā ežiem nav roku, viņš lauzīja kājiņas.

Reiz ezītis gāja pa mežu aizmirsa elpot un nomira.

Reiz ezīts gāja pa tuksnesi nesdams divus spaiņus smilšu.

Reiz ezītis gāja pa mežu un ieraudzīja degošu tanku, ielīda tankā un sadega.

Reiz ezītis gāja pa mežu aizmirsa elpot un... Tev liekas, ka viņš nomira, vai ne ? Nekā nebija - to viņš arī aizmirsa.

Reiz ezītis gāja pa mežu. Viņš bija cietsirdīgs un strikts.

Reiz ezītis gāja pa mežu un viņu nemaz neinteresēja tas, ka mežs jau sen bija nocirsts.

Reiz ezītis gāja pa mežu. Viņam bija apnicis iet pa mežu, bet šeit nekādi nevarēja noķert taksi, turklāt viņš bija bezdarbnieks.

Reiz ezītis gāja pa mežu un šaubas beidza viņu nost. Šaubas, kā jau izbijušas čekistes, to labi pieprata.

Reiz ezītis gāja pa mežu un sajuta, ka spēj paveikt visu. Bet viss negribēja tikt paveikts, pat teorētiski ne.

Reiz ezītis gāja pa mežu, bet tad viņš pārdomāja un sāka iet pa mežmalu.

Reiz ezītis gāja pa mežu gāja pa mežu un kopš tā laika neviens viņu nav redzējis.

Šo rakstu rediģēja Sol Invictus: 12.07.2009 03:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 15.07.2009 22:08
Raksts #802


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



A boy asks his granny: "Have you seen my pills, they were labeled LSD?" Granny replies: "Screw the pills, have you seen the dragons in the kitchen?!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 21.07.2009 05:20
Raksts #803


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Šis patiesībā nav joks - es netīšām google uzgāju rakstu par 10 dīvaniām diētām, viena no tām iesakot neeēst vispār, bet sarakstajā dotajā lapā izrādījās vēl labāk http://www.breatharian.com piemēram, tiek ieteikts neēst augļus un dārzeņus, bet dzert kolu, jo tā ir piecdimensionāla šķidra gaisma grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 28.07.2009 09:47
Raksts #804


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Minkas atgriešanās!
http://www.simonscat.com/flyguy.html
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 01.08.2009 17:50
Raksts #805


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



tas minka ir super laughing.gif

Zaķīts pīpēdams iet pa taciņu!Iet garām govij.Govs prasa :" Tik maziņš un jau pīpē ?"Zaķītis atbild :"Tik liela un bez krūštura?"

Tanka un zapiņa saruna: tanks saka zapiņam - hāhā, tev smadzenes pakaļā! Zapiņš atbild - hāhā, a tev ````s pierē!

Tēvs dēlam: -Atkal pīpēji? -Nē,esTikai stāvēju tur,kur smēķēja. -Nu ja,un sēdēji tur,kur dzēra,un gulēji tur,kur ar seksu nodarbojās!

Kāda veca kundzīte uz ielas man pajautāja kā tikt uz slimnīcu. Pagrūdu viņu zem autobusa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 01.08.2009 22:09
Raksts #806


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



paraugs tam, kā vajag taisīt LS tēlu aprakstus


Penelopei dabīgi ir brūni mati, bet pat vecāki jau ir aizmirsuši ka tā ir viņas dabīgā matu krāsa, jo viņa bieži pārkrāso matus. Viņai patīk savus matus sakrāsot košās krāsās un viņai ļoti patīk pīrsingi un visādi dzelzīši. Viņa pati ir gara [apmēram 1.55 un gaišādaina. Viņai ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas- viņa ir tieva (viņa uz Cūkkārpu speciāli piebarojās lai viņai neizspiestos kauli) un viņai ir diezgan lieli muskuļi, kurus viņa pielieto bieži. Viņai nav tādu defektu kā izsisti zobi, vasaras raibumi, neskaitāmas dzimumzīmes vai mūžīgas rētas pa visu seju. Vienīgās rētas kuras viņai ir bojušas ir uz kakla, aizmugurē, vietā kuru aizsedz mati (Tur viņai tēvs pārgrieza ar nazi kad saniknojās par to ka viņa mājās pārradās pēc 10 un izšāvusi pīrsingu nabā un uz pakaļas uztetuvējusi "Nelūri krupi tāds!") Viņai ir diezgan daudz pīrsingi, nabā bija viņas pirmais pīrsings, kopā ar auskariem un pīrsingu ausī, tad jau viņai parādījās pīrsings mēlē un apakšlūpā abās malās. Viņai patīk aizaudzēt un tad durt atkal, 1mm blakus. Viņa ir tāda pati kā visi citi, tikai nedaudz dīvaināka. Pateicoties meitenes garumam un arī sejai, viņa neizskatās 11 gadīga, bet gan 14- 16 gadīga.
Biogrāfija Sandorra ir dzimusi 1998. gada 19. jūlijā.
Viņai ir tēvs- Arelkertos Maronjerters Gučišs.
Pati Sandorra nekad nav mācējusi tēva vārdu, viņa vienmēr viņu sauc par Elektrisko Marmora Guttas suliņu. Viņš ir tīrs burvis jau vismaz 194. paaudzēs un arī 2 paaudzēs ķīnietis un 100 paaudzēs krievs, bet viņš galīgi neatbalsta maģiju.
Rozālijai ir arī māte- Lilianna van der Vudsena. No kurienes tad īsti Sandorra ir tikusi pie sava uzvārda? Tas ir netrisināts jautājums. Lilianna ir 1132 paaudzēs buve, 300 paaudzēs vāciete un 200 Amerikāniete. Viņa dievina burvestības, melno maģiju un ļaunumu, bet tēvs gan ir kaut kāds Pajoliņš atšķirībā no visas pārējās ģimenes.
Viņai ir māsas- Elizabete, Rebeka, Matisa, Mātīsa Matisona, Allija, Arlalīna un Adelaima Krundija.
Un brāļi- Džeks, Džaspers, Ēriks, Leo, Leanards, Krispijs un Drežovans Lorēns.
Un arī citi- Oma Artrija Lustrimendija, Opis Rakijoss Baskovs, krustmāte Valērija Ļirpata skundra, Krusttēvs Žagromirs.
Tie visi kas tika pieminēti dzīvo lielajā ļaunumu apsēstajā mājā kurā laiku pa laikam ierodas kāds viesis uz nedēļu padzīvot, bet viņi vienmēr sabīstas no Suņa kurš katru dienu no pludmales pārnāk mājās ar kādu līķi, viņu sauc Ornella Alfa Omega, un viņas mīļākais ēdiens ir vientiesis.

Raksturs Viņa dara jebko lai paveiktu iecerēto! Viņa ļoti, kāro iekļūt Slīdenī un spēlēt Kalambolu, jo viss viņa lielais radu pulks, atskaitot tēvu, bija Slīdenī un spēlēja Kalambolu.
Augstprātīga.
Lepna.
Uzticīga.
Gudra.
Laba pret savējiem.
Darītu jeb ko lai sasniegtu mērķi.
Ieinteresēta par Emo paskata puišiem.
Ieinteresēta par melno maģiju.
Melo ja ir vajadzība un dara to lieliski.
Ziņkāra.
Bezbailīga.
Visi saka ka svarīgākā ir mīlestība, bet skābeklis ir vēl svarīgāks!
Indīgums ir viņas īpašība.
Mīļākās krāsas zaļa, oranža, lillā, melna, sarkana.
Ekstrēma.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 04.08.2009 07:15
Raksts #807


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



- Kas notiks, ja ar Viagru apkaisīs dārzu?
- Sliekas varēs izmantot kā naglas.

- Es lūdzu jūsu meitas roku!
- Vai tad jums savas rokas nav?
- Ir, taču jau piekususi.

-Ja 42 pareizina ar nulli, iznāk nulle. Tātad, ja nulli dala ar nulli, rezultāts ir 42.

Reiz kādā Krievijas muzejā ekskursantus no Anglijas pavadošais gids centies pateikt, ka statuete, kuru viņš rādīja, ir izgatavota no skabarža, taču nav zinājis, kā to koku sauc angliski, tāpēc pateicis krievu nosaukumu - samšit...

- Labdien, bezmaksas ārst!
- Sveiks, becerīgais slimniek!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 11.08.2009 13:42
Raksts #808


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



TAUPĪŠANAS REŽĪMS
• taupīgs datorists iztiek ar datoru vienu pašu bez peles, klaviatūras un monitora.Taupīga saimniece zeķi ada divus gadus.
• Taupīgs bēbis zīž tēva krūti, jo no mātes piena tēvam vāra putru, maļ krējumiņu,sien biezpienu un sieru.
• mājas celšanā paredzēts ietaupīt daudz materiālu - no jumta un grīdas iecerēts atteikties pavisam, bet sienas simt procentīgi aizņems tikai logi bez stikliem
• Taupīgs skolēns skolā raksta un zīmē ar tīru pirkstu uz galda, visas piezīmes un atzīmes atceras no galvas un mājās atstāsta.
• Taupīgam bērnam kabatasnauda nav vajadzīga, jo taupības dēļ viņam nav nevienas kabatas.
• vecā Albertīne no vecajiem, garajiem flaneļa brunčiem uzšuva sev kokteiļkleitu,vīram uzvalku un mazmeitiņai stringus .
• Autobusiem un vilcieniem tiek iznemtas durvis uz laika taupisanu! Katrā pieturā tiks ietaupitas 2min.! Izkāpšana notiks pie ātruma 10km/h
• Jānītis nolēma ieviest vecāku nervu taupīšanas režīmu. Jau otro nedēļu viņš vecākiem nerāda dienasgrāmatu.
• Taupi ko taupīdams, bet aknas netaupi.
• Ētera laika taupīšanas nolūkos dziesmas turpmāk tiks atskaņotas līdz pusei.Tā atvēlot vairāk laika valdības paziņojumiem par sekmīgo cīņu ar krīzi.
• Arī sētas krancim taupības režīms.Kāju ceļ pusmastā un izlej arī tikai 4daļu no paredzētā.
• taupīgs saimnieks nemet ārā cīsiņu plēves,bet gan izmanto tās siltumnīcas pārklāšanai
• ar vienu biļeti uz teātri iet četratā,pirmo cēlienu skatās oma,otro papiņš,bet trešo māmuķītis,pēc izrādes visi trīs teātra foajē stāsta opim lugas saturu .
• Juziks lasot grāmatu, brīžos, kad pāršķir lapu, slēdz ārā uguni.
• Ir dibināta jauna partija-"Taupas partija" Jaunā portāla paskatīties ... reitings jau ir pārsniedzis draugu portāla apmeklējuma skaitu.
• Par taupīgāko ģimeni Sabilē šogad atzīta Šenkelbergu ģimene, kas gaidīja gandrīz 4. mēnešus, lai varētu opīti apbedīt reizē ar omi...
• Var taupīt arī uz attiecībām-runāt ar katru otro, ik pārdienu. Tādā veidā ietaupās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 19.08.2009 22:15
Raksts #809


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Life sucks, job sucks, my wife doesn't.

Šo rakstu rediģēja The Soulcollector: 19.08.2009 22:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 26.08.2009 23:10
Raksts #810


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



http://file.qip.ru/file/98872905/45d9d8ae/_11__123.html
Smuka bilde. smile.gif) grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 16.09.2009 21:45
Raksts #811


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



http://file.qip.ru/file/101038599/732e3f46...j_shtirlic.html
Krāsainais Štirlics.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 05.10.2009 12:35
Raksts #812


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Uzskatāms piemērs, kā kāds nedraudzējas ar galvu. Un kā nevajag darīt. grin.gif

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 05.10.2009 12:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 27.10.2009 20:52
Raksts #813


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012







Šo rakstu rediģēja Miervaldis Gotiņš: 27.10.2009 20:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 05.11.2009 12:18
Raksts #814


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 24.11.2009 13:58
Raksts #815


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



http://haldjas.folklore.ee/folklore/vol5/kadi.htm
Igauņu "bērnu" politiskās anekdotes. Angļu valodā.
Uzmanību - absolūti nepolitkorektas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kindergārdēns
iesūtīt 24.11.2009 14:23
Raksts #816


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.08
Kur: bērnudārzā. :D



hakeri zin patiesību. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 17.12.2009 15:56
Raksts #817


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



http://www.fishki.net/comment.php?id=62405
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.01.2010 11:39
Raksts #818


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Runča Mura dienasgrāmata

28.marts. Vakar bija viesi. Koridorā saradās brīnišķīga visdažādāko ziemas cepuru sabiedrība. Paguvu iepazīties ar visām, ar vienu uzdejoju, bet pārīti jau pierunāju.

29.marts. Saimnieki ēda desu, bet man neiedeva. Dusmīgs gulēju divas stundas. Pēc tam savas bēdas iekašņāju palmā.

31.marts. Vakar gribēju atvilkt aizkarus, bet tajā brīdī ienāca saimniece un norāva aizkarus kopā ar mani. Ilgi muku no viņas, bet tad piekusu, apgūlos uz saules pielietās grīdas un mazgājos.

4.aprīlis. Cilvēki nekad nesapratīs, cik tas ir forši — uzlēkt gandrīz līdz griestiem un lēni laisties lejā, mazliet ar nagiem pieturoties pie tapetēm.

8.aprīlis. Kāpēc es atkal apriju kalanhoju? Kāpēc esmu tik atkarīgs no šīs narkotikas? Es taču esmu mērķtiecīgs un ar stipru gribasspēku apveltīts kaķis. Iešu uzēst lociņus uz palodzes.

10.aprīlis. Saimnieks grib saimnieci un visu nakti auro zem loga. Saimniece viņu nelaiž iekšā, jo no viņa nes pēc šņabja — viņa zina, ka es to smaku nepanesu.

13.aprīlis. Tie radījumi ir krituši uz zeltu! "Vai, mans auskariņš, vai, mans auskariņš!" Mēsls ir tas jūsu zelts… Velns, kad tas nāks ārā??? Trīs stundas mocījos. Stipri vaimanāju.

17.aprīlis. Tātad Galilejs no Pizas torņa smagumus mest drīkstēja, bet es no skapja vāzi nedrīkstu? Kur loģika? Nav loģikas, ir viduslaiku tumsonība.

20.aprīlis. Apēdu papagailīti un pēc tam visu dienu vēmu asinis, jo, izrādās, saimnieka dēls papagailīti mīlējis vairāk nekā mani.

21.aprīlis. Vakar saimniece uz tapetēm ieraudzīja manus parakstus un pēc tam pusstundu grūda mani ar purnu 4.aprīlī. Tā sastresojos, ka pēc tam ilgi tupēju zem skapja, kamēr atvieglojos.

22.aprīlis. Saimniekam parādījies slikts ieradums — slēpt savas kurpes uz balkona vai uz skapja. Šodien saodu tās pieliekamajā, kaut kā atspiedu vaļā durvis un tomēr tiku tajās iekšā.

23.aprīlis. Beigas — rīt mani vedīs kastrēt… Palieciet sveikas, manas mīļās! Žēl, ka mazs nenoslīku!

5.maijs. Sen neesmu neko rakstījis, jo operācijas vietā saimnieki mani ar elektrisko vilcienu aizveda simt kilometru no pilsētas un izmeta mežā. Satiku straujus puišus no vietējā ciema, satusēju un tikai vakar atgriezos mājās. Visi bija šokā aiz prieka, īpaši saimnieks.

7.maijs. No rīta pastaigājos pa balkonu un nejauši nojaucos lejā. Krītot otrajā stāvā pamanīju tīri neko kaķenīti. Kad sadzīs plecs, būs jāaiziet iepazīties.

11.maijs. Saimniekiem prieks — saimniece dzemdējusi dvīņus. Tad nu gan notikums. Nez kāpēc atstājuši visu metienu, nevienu nav noslīcinājuši, nedz arī citam atdevuši. Laikam pārdošanai.

18.maijs. Šodien izteicu Minnai priekšlikumu, un viņa uzreiz bija ar mieru. Mēs apprecējāmies un uzreiz izšķīrāmies. Cik pasaule tomēr ir jauka!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 07.02.2010 01:36
Raksts #819


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



http://www.impactlab.com/category/humor/
Joku bildes katru nedēļu - klikšķiniet ar peli!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Math
iesūtīt 07.02.2010 12:18
Raksts #820


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.09



Raksts no FIZMATI.LV

- Stulbums ir fundamentāla cilvēka īpašība, gluži kā masa matērijai, vai spins elementārdalinām utt.
- Normālā stāvoklī katram cilvēkam stulbuma vektors ir orientēts patvaļīgā virzienā, līdz ar to summārais stulbums sabiedrībā ir nulle. Tomēr, aplūkojot atsevišķus indivīdus, vai sabiedrības sūnas jeb domēnus ar līdzīgu stulbuma orientāciju, viņu individuālais stulbums izpaužas spēcīgi.
- Katrs elementārstulbums rada ap sevi elementārā stulbuma lauku, veicot integrēšanu pa noslēgtu virsmu, varam iegūt summāro stulbuma lauku dotās virsmas ietvertajā tilpumā. Dēļ otrajā punktā minētajiem iemesliem neietekmētas sabiedrības stulbuma lauks ir nulle (izmantojot analoģiju ar optiku, varētu teikt, ka atsevišķie elementārie stulbuma vilni interferences dēļ dzēšas.)
- Eksistē operatori, kas ir spējīgi atsevišķu indivīdu vai indivīdu grupu (sabiedrības šūnu) radīto stulbuma elementāro lauku ievērojami pastiprināt. Sarunvalodā šos operatorus parasti dēvē par "masu mēdijiem". Tomēr piedāvāju tiem lietot starptautiski atpazīstamu apzīmējumu SASER (Stupidity Amplification by Stimulated Emission of Radiation, analoģiski kā LASER)
- Brīdī kad uz sabiedrību iedarbojas kāds ārējs stulbuma lauks (ko ar SASER palīdzību radījis kāds īpaši stulbs indivīds vai indivīdu grupa), atsevišķu indivīdu stulbuma vektori orientējas ārējā lauka virzienā un kopējais sabiedrības radītais stulbuma lauks vairs nav nulle, bet pie relatīvi mazām ārējā lauka vērtībām ir tam lineāri proporcionāls. Jāņem vērā arī, ka atsevišķu sabiedrības domēnu stulbuma orientācija nav vienāda un ir atkarīga no domēnu iekšējās struktūras. Palielinot ārējo lauku līdz kaut kādai kritiskajai vērtībai stulbuma augšana vairs nav lineāra un diezgan īsā laika momentā tiecas uz bezgalību, tomēr dažās īpašās sabiedrības daļās novērota arī stulbuma lauka piesātināšanās - ievērojami palielinot ārējo stulbuma lauku, kopējais sabiedrības stulbums asimptotiski tiecas uz kādu konstantu vērtību.
Sabiedrības stulbumam novērojama histerēze - arī pēc ārējā lauka noņemšanas vismaz uz kādu laiku (ideālā gadījumā bezgalīgi ilgu) saglabājas paliekošs kopējais sabiedrības stulbums, ko parasti (reālos dzīves) gadījumos izjauc cits ārējais stulbuma lauks, kas orientēts citā virzienā.

Lāča papildinājums par stulbuma patvaļīgo izplatīšanos:
- Eksistē tādas sabiedrības grupas jeb domēni, kam ir neliela polarizācija, proti, neatkarīgi no arēja uzlikta lauka diverģence (domēna stulbums) nav vienāda ar nulli, kas nozīmē, ka konkrētajā domēnā ir stulbuma avoti. Uzliekot papildus ārējo lauku stulbums pastiprinās lauka virzienā.
- Katrs homosapiens visu laiku izstaro stulbuma-saprāta viļņus (analogs EM viļņiem), kuros pamīšus nobīdīti par pusfāzi svārstās savstarpēji perpendikulāri vērsti vektori STULBUMS un VESELAIS SAPRĀTS (biezi saukts par saprātu vai vienkārši prātu).
- Gluži kā gaismas gadījumā galveno lomu spēle Elektriskā komponente tā stulbuma-saprāta viļņos galveno lomu spēlē STULBUMA viļņi.
Gan stulbuma, gan saprāta dimensija sakrīt - tā ir viena FIŠKA. Atšķirība tikai tā ka stulbumam piemīt vērtības no mīnus bezgalības līdz 0, bet saprātu mēra tikai pozitīvās vērtības.

Ilmāra stulbuma kvantēšanas modelis un daži vispārīgi uzlabojumi:
- Pastāv stulbuma minimālais kvants, kas ir vienāds katram stulbuma lauka vilnim, kas tiek starots no katra indivīda. Šis kvants nav atšķirams un nevar pateikt vai dotais stulbuma "kvants" ir radies dotajā lauka punkta vai tas ticis ierosināts ar SASER. Šeit kā secinājums ir tas, ka stulbuma izraisītājs nosakāms tikai relatīvā stulbuma lauka domēnā un nav nosakāmas tiešas stulbuma avota koordinātas attiecība pret pašu stulbuma lielumu (Jo lielāks stulbums, jo grūtāk noteikt tā radītāju. Jo mazāks stulbums, jo vieglāk noteikt tā radītāju. [Apgriezta Šrēdingera nevienādība])
- Stulbums var sasniegt kritisko vērtību, kuru tas nevar pārsniegt. Tas ir saskaņā ar Linarda Kalvāna izvirzīto asimptotisko stulbuma lauka maksimumu.
- Ņemot vērā 1. un 2. punktu, ka ari savienojot Einšteina - Linarda teoriju. Varu izvirzīt savu teoriju par neiespējamību stulbumam sasniegt maksimālo vērtību un relatīvi, lai cik stulba būtu sabiedrība būs stulbuma gradients sabiedrības lauka.
par ātrumu:

SR = Si + Ss/sqrt(1-(Si*Ss)/Smax)

kur
SR - rezultējošais individuālā stulbuma attiecība pret sabiedrības stulbuma fluktuācijām.
Si - indivīda stulbums, jeb debilizācijas pakāpe
Ss - attiecīgi sabiedrības stulbums, jeb debilizācijas pakāpe
Smax - maksimālais stulbums.
Šī formula balstīta uz kvantitatīviem novērojumiem un Linarda stulbuma piesātināšanās teoriju, jeb maksimālā stulbuma pārkāpšanas neiespējamību. Un izvirzu teoriju, par to, ka lai cik stulba būtu sabiedrība tajā relatīvi būtu līdzīgas domēnu fluktuācijas. Protams SASER efekts šīs fluktuācijas palielina.
Tātad oponēju Lācim par stulbuma vektora intervālu (-oo, +oo) un piedāvāju teoriju par piesātināto stulbumu Smax, un absolūto Stulbuma neesamību, jeb situāciju, kad stulbums ir nulle.
Situāciju, kad viena no elektromagnētiskā viļņa komponentēm ir nulle, magnētiskā vai elektriskā, nav mana eksperimentatora kompetencē. Tādēļ lūdzu teorētiķus apskatīt gadījumu, kad stulbums tiecas uz absolūto nulli un absolūto stulbumu. Autors: Linards Lācis Ilmars

Raksta komentāri FIZMATI.LV (ar teorijas turpinājumu)

M (=Uldis)
Ļoti labs smile.gif Eh, gribētos mazliet papildināt to lietu, diemžēl man piemīt kaut kas radniecisks nenulles stulbumam un iedvesmas trūkumam smile.gif

Ierosinu izšķirt divas lietas. Pirmkārt: stulbuma blīvuma vilņus, kas paarvietojas ar gaismas ātrumu vakūmā, iet cauri svinam un betonam, un kuru spontānu pastiprināšanu veic SASER ierīces. Stulbuma blīvuma vilņi pakļaujas t.s Heizenberga-Ulda nenoteiktības likumam, sakarā ar kuru nav iespējams vienlaicīgi noteikt stulbuma lauka fluktuācijas (daļiņas) paarnesto stulbuma impulsu (amplitūdu) P un pozīciju X, tātad,
delta P * delta X >= h,
kur h ir t.s. Panka konstante. Stulbuma blīvuma lauks var pieņemt pozitīvas un negatīvas vērtības, bet nedrīkst ilgāku laiku paarsniegt noteiktu kritisko vērtību (citādi stulbuma daļiņa paarvēršas melnajā caurumā).

Otrkārt: t.s. kumulatīvais stulbums jeb stupidiskā entropija, kuras vērtība slēgtās sistēmās var tikai palielināties (Ulda Otrais Stupidodinamikas Likums).
Gljuks 11.08.2005 17:24 Ak mans dievs ohmy.gif Pēc ŠITĀDA raksta es jūtu, ka manam stulbumam vēl ir kur izvērsties tongue.gif
thrasher | vampirs@norge.lv 11.08.2005 20:17 btw kaadi ir stulbuma viljnju garumu robezhas? un man gribeetos zinaat par mervienibaam? utt... kkaa neskaidra informacija!

orvils
Es piedāvātu stulbumu mērīt
a) blondīnēs = blonduma vienībās
cool.gif Georgos WB
c) moronos vai džerkos

saldais
tik daudz visadu gurdu vardu, zhel, ka es nemaku tik stulbi izteikties...

pi
Man šķeit diezgan pareizi būtu mērīt Blondīnēs.. Tiaki vajag laikam kādu kā etalonu...

shmikucis
Es arī piekrītu par mērvienību blondīnes, un etalonu vajadzētu izvēlēties tā lai būtu arī mega un gigablondīnes;)

SpiegS
visparastaakaa Einshteina teorija, kuru pat videnee maaca un kuraa nomainiiti terminu nosaukumi +veel kvantu nenoteiktiibas princips no Ulda puses smile.gif

Gljuks
Māca gan tongue.gif Vēl pirms pāris mēnešiem mācījos un pagaidām neesmu aizmirsis tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Uldis
Aizmirsu piebilst, ka nenoteiktības principa dēļ stulbuma blīvums nekad nedrīkst būt precīzi nulle. Pat pilnīgi tukšā telpā spontāni nepārtraukti rodas (dzimst) stulbums.

Par mērvienībām: SI sistēmā stulbuma lauka intensitāte, kāda pastāv no noteiktos apstākļos uzglabātas standartblondīnes 1 m attālumā, tiek saukta par vienu blondīni (cool.gif. Līdz ar to, stulbuma intensitātes integrālis pa slēgtu virsmu, dalīts ar 4 pī, dod standartblondīņu skaitu, kuru ietver virsma, pa kuru tiek integrēts. Un tā tālāk. Ir ieviesta arī mērvienība Džordžbušs (Gwb), pie kam 1 Gwb = 726 000 B
linards | Mylene 14.08.2005 17:50 iedvesma radās pēc gatavošanās [un veiksmīgas nokārtošanas] bakalaura eksāmenam fizikā, kad īsā laikā intensīvi tika apgūtas visas vispārējās fizikas tēmas.

Oskarzzzz
ES vareetu papildinaat no Einsheina relativitaates teorijas un kvantu fizikas puses.... Apluukosim gadiijumu kad telpaa ir indiviidi ar izteiktu stulbuma koeficientu, kas tiecaas uz maksimaalo, un sapraatiigie cilveeki. Tas ir oficiaali atziits ka stulbie dziivo kopienaas un veido savu stulbo hareemu kuras virsotnee ir visstulbaakais no vinjiem.. tas noziimee ka stulbie pievelkas, bet katrs gudraakais telpaa meklees citu kam buutu liidziigs "veselaa sapraata" liimenis.. tad nu luuk shajaa telpaa veidojas divas koaliicijas, kuraam ir savi energjeetiskie lauki kas viens no otra atgruuzjas, bet samazinot telpas izmeerus, jeb "pietuvinot daljinjas" var notikt negaidiits paveersiens un abas koaliicijas var saraut daljeeji stabilo lauku, tad tas ir tas briidis kad saakas kautinjsh ; ) Otra teorija ir par to ka ja jau stulbums ir kaads energjeetisks lauks, kam ir sava ietekme gan uz veselo sapraatu, gan uz "neitraali laadeetaam daljinjaam" ( Stulbuma koficienst tuvu vai tieshi 0 ) tad mees to vareetu izteeloties kaa einshteina teorijaa apspeeleeto Gravitaaciju... taatad liidziigi kaa gravitacija, stulbums rada laiktelpas izliekumu. taatad nonaakot iipashi stulbi domaajoshu indiviidu videe, nemanaami, bet tomeer ir noveerojama laika mainja. Domaaju ka uzskataams paraugs ir Muusu "LIELAA BRAALJU TAUTA" ( If you know what i mean !!!!!! ) Jo tehniskaa attiistiiba ir trauceeta un atpalikusi, iipashi regjionos ar lielaaku stulbuma koeficientu - taatad laika izmainja. Shajos rajonos kaa likums ir arii speeciiga SASER ietekme, kas savukaart blokjee informaacijas pluusmu un noved pie palielinaata laiktelpas ielikuma. Sapraatiigam cilveekam nonaakot shajaa zonaa, tas zaudee jebkaadu informeetiibu par pasaulee notiekoshu progresu . Ja veelaties papildus pieraadiijumus, tad aizbrauciet paari Austrumu robezjai un redzeesiet ka shii teorija atbilst patiesiibai ; )

David
2 Dziļš traktāts, kurš noteikti atrisinās daudzas mūsdienu problēmas.. ja godīgi, pat nebija pacietības izlasīt, jo esmu pārlieku stulbs, tatad nederīgs, likvidējams objekts. Tajā pat laika, vai kāds var skaidri definēt, kas ir stulbums? Moša sākam filosofēt un rēķinā gudrumu, sexīgumu utt? īsāk sakot, cilvēkiem vienkārši aiz stulbuma nav ko darīt.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

43 Lapas V  « < 39 40 41 42 43 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 12:32