Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Par metageimingu un rasu naidu
Inx
iesūtīt 09.08.2006 16:31
Raksts #1


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Nuja. Man liekas, ka beidzot ir pienācis laiks vienam no svarīgākajiem jautājumiem. Un šis jautājums skan tā: kā lai es esmu pārliecināts par spēlētāju godīgumu un metageiminga nelietošanu, ja visas šīs spēles sakarā valdā TIK nenormāls iespringums, ka man ir sajūta, ka poligonā man katrs vampīrs gribēs pārkost rīkli tikai tāpēc vien, ka viņam nepatika kāds izteiciens, kas izskanējis pirms spēles? Tas gan laikam nav GMu kompetencē, bet ko par to teikt var paši spēlētāji?

Tas protams nav adresēts visiem vampīriem, jo to starpā ir cilvēki, kam es spēju uzticēties. Tomēr vampīru un dažu citu komandu rindās ir pāris cilvēki, kurus es varētu apzīmēt ar vārdiem "garantēta katastrofa" un "bumba ar laika degli". Un nezkāpēc man liekas, ka man ir tiesības nepiedzīvot dažādus nepamatotus, atriebības pilnus, tizlus izgājienus.

Man teiksim gribēsies vazāties riņķī pa poligonu un rakstīt dzejoļus, stāstīt cilvēkiem/vampīriem/rūķiem visādas lietas, dziedāt dziesmas, spēlēt ģitāru, visu ko tādu. Bet man no tā sāk palikt bail, jo mana sajūta saka priekšā, ka tikko es pietuvošos vampīru nometnei ar nodomu kaut ko jauku uzspēlēt, tā mani uzreiz uzbāzīs uz mieta.

Ko šīs situācijas labā var darīt?
iesaku arī pārrunāt un atrisināt vispārējas nesaskaņas, kā arī pavisam un galīgi nodefinēt ingame rasu attiecības, lai pēcāk ir vieglāk spēlēt.

Šo rakstu rediģēja Inx: 09.08.2006 16:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 16)
Elernass
iesūtīt 09.08.2006 16:39
Raksts #2


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



žetons inxam par problēmas aktualizēšanu, taču manuprāt publiski "vispārēju nesaskaņu pārrunāšanas un risināšanas" pavedieni vēl nekad nav bijuši sekmīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 09.08.2006 16:42
Raksts #3


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



CITĀTS(Elernass @ 09.08.2006 17:39) [snapback]1019896[/snapback]

žetons inxam par problēmas aktualizēšanu, taču manuprāt publiski "vispārēju nesaskaņu pārrunāšanas un risināšanas" pavedieni vēl nekad nav bijuši sekmīgi.

iespējams, toties tie vismaz ļauj apzināt problēmu visiem. un tas laikam ir labi. un var nākt par labu spēlei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 09.08.2006 17:03
Raksts #4


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Viss ir normāli. Tāds ir pasaules setings un Tu tur neko nevari darīt. Elfus visi ienīst un nevienam nevajag Tavas dziesmas un stāstus. Ne vampīriem, ne rūķiem.

Cilvēki varētu ieinteresēties, bet ak vai... spēles setings saka, ka mums pret cilvēkiem jāizturas augstprātīgi un diez vai viņi vēlēsies klausīties kaut kādu augstprātīgu elfu.

Tu, protams, vari pārbaudīt praksē Merdoka apgalvojumu, ka bardus negalē nost . Izaicinājums.. you know...
wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 09.08.2006 17:07
Raksts #5


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



CITĀTS(Sindra @ 09.08.2006 18:03) [snapback]1019908[/snapback]

Viss ir normāli. Tāds ir pasaules setings un Tu tur neko nevari darīt. Elfus visi ienīst un nevienam nevajag Tavas dziesmas un stāstus. Ne vampīriem, ne rūķiem.

nu tur jau tā lieta, ka es vēlētos, lai GMi definē šīs attiecības un settingu, jo līdz šim visi novērojumi liecina par to, ka GMiem un spēlētājiem ir visai atšķirīgs uzskats par to kāds tad settings īsti ir.

CITĀTS
Tu, protams, vari pārbaudīt praksē Merdoka apgalvojumu, ka bardus negalē nost . Izaicinājums.. you know...
wink.gif

man liekas, ka es ieiešu vēsturē kā pirmais tongue.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lich
iesūtīt 09.08.2006 18:18
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.04
Kur: Tepat vien



CITĀTS(Sindra @ 09.08.2006 18:03) [snapback]1019908[/snapback]

Tu, protams, vari pārbaudīt praksē Merdoka apgalvojumu, ka bardus negalē nost.


Yes, yes! Torture also has its merits...

Šo rakstu rediģēja Lich: 09.08.2006 18:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 09.08.2006 20:36
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Pagajushajaa gadaa piedalijos spelee "Vedjmaks" Krievijaa....
Itka notika karsh starp Niljfgardu un ziemelju karalisteem.... Bardus neaiztika.......

Miera laikaa lai aiztiktu kadu personazu jabut ljoti nopietnam iemeslam.......


""nu tur jau tā lieta, ka es vēlētos, lai GMi definē šīs attiecības un settingu, jo līdz šim visi novērojumi liecina par to, ka GMiem un spēlētājiem ir visai atšķirīgs uzskats par to kāds tad settings īsti ir.""

Vairakaam raseem ir savstarpeji rekini un antipatijas. Tas nenozime, ka ja uz meza tacinjas satikas vampirs un elfs, tad kadam no viniem jamirst......

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 10.08.2006 09:43
Raksts #8


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



CITĀTS(Kormaka brigade @ 09.08.2006 21:36) [snapback]1020003[/snapback]
Vairakaam raseem ir savstarpeji rekini un antipatijas. Tas nenozime, ka ja uz meza tacinjas satikas vampirs un elfs, tad kadam no viniem jamirst......

jā, tas ir tieši tas, par ko es runāju, un, ko vēlos zināt. un nebūtu slikti, ja visi spēlētāji to zinātu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 10.08.2006 10:10
Raksts #9


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



ceru, ka pirms spēles iespringums, nevienu nav pārāk nobiedējis, laigan fakti liecina par kaut ko pavisam citu.
domāju, ka visi šeit tomēr ir vairāk vai mazāk pieredzējuši spēlētāji (uz ko es īstenībā tiešām ceru) un pa spēlei neatriebsies par spēles lietām.
bet nu šāds setings mums ir un šādas atiecības jau ir radītas.
tākā ceru uz patīkamu spēli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 10.08.2006 13:04
Raksts #10


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Miiljie cilveeki un visi toposhie visu rasu paarstaavji.

Vai tad viss galu galaa nav atkariigs no pashiem, konkreetaas situaacijas un iztureeshanaas? Varu teikt, gan tikai no savas puses, ka nekaada slakteeshana nenotiks, neviens netiks netaisniigi nogalinaats, iipashi tad, ja staigaas apkaart un "havos fanu". Tas ir ne tikai bezjeedziigi bet arii lieki. Un pie tam - njemt veeraa pirmsspeeles starpgadiijumus un sakershanaas ir ne tikai negodiigi, bet arii stulbi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 10.08.2006 16:59
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Par starprasu attieciibaam. Meistari to redz taa. Rasei kopumaa ir viena attieksme, bet atseviskam rases paarstaavim var buut cita. Kaa tad puselfi rodas, teiksim? Ir vampiiri, kuriem patiik cilveeki. Ir, kas visus cilveekus nicina. Ir elfi, kas uz visiem skataas no augsas. Ir taadi, kas sevi uzskata par cilveeku vecaakjajiem braaljiem, un izturas, kaa jau pret braaljiem. Drosi vien, ka ir maradi, kurus sajuusmina elfi, vai, teiksim, elfu radiito lietu skaistums. Galu galaa, jau Triiskaarsajaa Kronii speeleetaaji peiraadiija, ka vajadziibas gadiijumaa elfs var nosleegt vienosanos ar vampiiru. Un otraadaak. Un pat pildiit vienosanaas noteikumus. Meistari sola, ka saadas vajadziibas radiisies. grin.gif two_handed.gif

Šo rakstu rediģēja Inx: 11.08.2006 07:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 10.08.2006 17:11
Raksts #12


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



LOL! Tiešām žetons Inksam! Jautājums tiem, kuru labā šis temats tapis aktualizēts. NU KO VAR ŅEMTIES?! Pārāk maz labu ideju sačikāts?

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 11.08.2006 00:21
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Neuztraucies, Inx. laughing.gif

Bordelī tu būsi vienmēr gaidīts viesis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 11.08.2006 07:45
Raksts #14


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



CITĀTS(Raine @ 11.08.2006 01:21) [snapback]1020802[/snapback]

Neuztraucies, Inx. laughing.gif

Bordelī tu būsi vienmēr gaidīts viesis.

ej tu galīgi, Raine!!! laughing.gif esmu pārdomājis un nolēmis neļaut sev kost pa īstam, jo pēc tavas "maigās" demonstrācijas man kakls vēl šodien drusku sāp, kad groza galvu un sasprindzina tur esošos muskuļus! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vārna Elīza
iesūtīt 11.08.2006 07:58
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.11.04
Kur: Nezinu. Paņem mani līdzi.



Bardi vienmēr ir gaidīti viesi visos bordeļos...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 11.08.2006 11:01
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



... varbūt satiksi kādu savu amatabrāli smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 11.08.2006 20:58
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Inx, krogā bardus noteikti neiaztiks un pat palutinās. Kaut tikai dziedātu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 10:54