Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Spēles tēli, kas ir nepieciešami..., ... lai vispār spēle notiktu ;)
Aziren
iesūtīt 27.04.2006 10:49
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Labdien visiem un ceru, ka šī Jums ir jauka un saulaina diena!
Zinu, ka pirmajā pavedienā jau tik minētas lomas, kas ir nepieciešamas, lai spēle: "Uvaisas krēsla" notiktu!
Tomēr es atļaušos vēlreiz atkārtot un uzsvērt šo sarakstu, jo tas ir mazlite papildinājies!
Līdz spēlei ir palikuši aptuveni 3 mēneši. Varētu teikt, ka tas ir ilgs laiks, kas vēl jāpārdzīvo, bet nu tomēr....
...es uzskatu, ka tie paies ļoti ātri!

un tātad šādas ir nepieciešamās lomas:

*) Warmes Vietvaldis - rezervēta
*)Rakstvedis/padomnieks – kancelejas vadītājs - rezervēta

*) Divas aristokrātu ģimenes, kas būtu konkurējošas vietvaldim! Ģimenes tiktu nodrošinātas ar bagātīgiem īpašumiem un labu mantisko stāvokli!

*)Nodokļu ievācējs un revidents no Hemmas ar apsardzi(5-8 personas) - vieta ir brīva
*)Zinātnieks no Eukumēnas

*)Kārtības sargu kapteinis, amatu apvienošanas kārtībā cietuma priekšnieks - rezervēta
*)Pilsētas kārtības sargi – vismaz 10 cilvēki - vietas ir pieejamas pieteikties pie Randa/Valentīna Drakona klubā

*)Mātes Falekas klostera abate ar vismaz 2 priesterienēm/novicēm - rezervēts

*)Niras Mirdzošās klostera abate/abats ar vismaz 2 priesterienēm/priesteriem vai novičiem - rezervēts

*)Slimnīca Niras Mirdzošās paspārnē – ārsts, kurš nav priesteris - rezervēts

*)Maradu bankas vadītājs - loma ir rezervēta
*)Maradi - komanda ir nokomplektēta

*)Vampīru bankas vadītājs - rezervēts
*)Zilā Lotosa klans - Vampīri (apmēram 4) - komanda ir nokomplektēta
*)Zilā lotosa klana vilkači(apmēram 4-6) - miesassargi -
komanda ir nokomplektēta

*)Krodzinieks un krogus personāls - Krodziniece būs Mausns, tos kas vēlas būt krogā lūdzams pietiekties pie Mausna!

*)Bordelis - komandas ir nokomplektētas

*)Viesnīcnieks

*)Elfu kopiena (aptuveni 10 cilvēki) - komanda ir nokomplektēta

*)Tirgotāju ģildes vadītājs - šī loma ir atvērta
*)Tirgotājis

*)Zagļu ģildes vadītājs - loma atvērta
*) Zagļi

*)Alķīmiķis - vēl var pieteikties uz alķīmiķiem. alķīmiķi var būt jebkuras rases pārstāvji

*) Mednieki


*) Minēšu arī to, ka Meistaru komda joprjām gaida cilvēku pieteikumus, kas vēlētos būt NPC! Mums ir nepieciešmi, ka minimums 10 cilvēki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*) Meistari arī aktīvi aicina cilvēkus izrādīt interesi un pieteikties uz Reģionālo meistaru vietām!!!!!!!!!!!!!



Gaidīsim Jūsu pieteikumus uz lomām! Tēlu leģendas lūzdams sūtīt meistariem!
Atzīmēšu to, ka ar pieteikšanos kādā komnadā Jūs nenodrošinat sev spēlētāja vietu, Jums ir jāatsūta mums sava tēla leģenda!


Mesitaru koamda laipni atbildēs uz katru ar spēli saistīto jautājumu!

Meistaru koamndas sastāvā ir šādi cilvēki:
Lia'angia - atbildīgā par tērpiem
Tumšība -
Kormaka brigade -
Zenofex -
Aziren -



..ar cieņu un cerībām uz sadarību Aziren!

Šo rakstu rediģēja Aziren: 02.08.2006 14:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Sindra
iesūtīt 27.04.2006 13:28
Raksts #2


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Aizņemu Niras Mirdzošās klostera virspriestera amatu.
Divi sekotāji ar jau sākuši matearilizēties...
happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 27.04.2006 13:47
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Pāris jautājumi:
1. Aristokrātu ģimenes esot bagātas.
a. Vai ir noteikti nosacījumi viņu bruņojumam -- zobeni, bruņas etc.?
b. Īpaši nosacījumi apģērbam? (Bez pašsaprotamiem nosacījumiem -- nekādas skrandas).
2. NPC -- tā ir pilna laika loma? Vai viens cilvēks var būt gan PC, gan (vajadzības gadījumā) NPC.
3. Cik noprotu, viens cilvēks var veikt dažādus amatus. Piemēram: būt reizē zaglis un mednieks, Mednieks un kārtības sargs... etc.
Vai ir noteikti nosacījumi kuras lomas drīkst un kuras nedrīkst apvienot?
4. Apavi, apģērbi -- kas tiek pieļauts, kas netiek.
Piemēram: brūni armijas apavi. Der, neder?

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 27.04.2006 13:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 27.04.2006 16:36
Raksts #4


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



CITĀTS(Moskjis @ 27.04.2006 14:47) [snapback]619517[/snapback]

Pāris jautājumi:
1. Aristokrātu ģimenes esot bagātas.
a. Vai ir noteikti nosacījumi viņu bruņojumam -- zobeni, bruņas etc.?
b. Īpaši nosacījumi apģērbam? (Bez pašsaprotamiem nosacījumiem -- nekādas skrandas).
2. NPC -- tā ir pilna laika loma? Vai viens cilvēks var būt gan PC, gan (vajadzības gadījumā) NPC.
3. Cik noprotu, viens cilvēks var veikt dažādus amatus. Piemēram: būt reizē zaglis un mednieks, Mednieks un kārtības sargs... etc.
Vai ir noteikti nosacījumi kuras lomas drīkst un kuras nedrīkst apvienot?
4. Apavi, apģērbi -- kas tiek pieļauts, kas netiek.
Piemēram: brūni armijas apavi. Der, neder?

vispār Tu jau šos jautājumus varēji uzdot via PZ, bet nu labi, es tabildēšu publiksi!

1. Kad tiks iesūtīta leģenda, tad meistari veiks korekcijas uz īpašumiem un dzimtu savstarpējām attiecībām!
a) nav nekādu īpašo nosacījumu, bet nu būtu vēlams nestaigāt, kā zemniekam!
cool.gif nu Tev ir jābūt ģērbtam attiecīgi Tava stāvoklim... tā lai neesi parasta cilvēka izskatā, ja jau esi aristokrāts;

2. nevar būt PC un NPC vienlaicīgi1 Var būt momenti, kad GM redz. ka Tav nav ko darīt un tad viņš palūdz lai Tu kautko izdari, notēlo! Kopumā NPC ir spēlētājs, kas ir pilnā GM pakļautībā uns pēlē jau radītu lomu...

3. dubūlt;as personības tiek atbalstītas

4. kas attiecas uz apaviem, redzi es uzskatu ka var vilkt uz spēli armijas zābakus, jo galvenais, lai kājas jūtas ērti, netiek sadurtas uttt.... botas un kedas, gan es nevēlos redzēt...
par apģērbu aukšu... nu jā attiecīgi stāvoklim.... lomai... un ārī tā lai justo tai pat laikā ērti... šuj tērpu tā, lai tas ir funkcionāls un ērts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 28.04.2006 10:40
Raksts #5


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Moskjis @ 27.04.2006 14:47) [snapback]619517[/snapback]

Pāris jautājumi:
1. Aristokrātu ģimenes esot bagātas.
a. Vai ir noteikti nosacījumi viņu bruņojumam -- zobeni, bruņas etc.?
b. Īpaši nosacījumi apģērbam? (Bez pašsaprotamiem nosacījumiem -- nekādas skrandas).
2. NPC -- tā ir pilna laika loma? Vai viens cilvēks var būt gan PC, gan (vajadzības gadījumā) NPC.
3. Cik noprotu, viens cilvēks var veikt dažādus amatus. Piemēram: būt reizē zaglis un mednieks, Mednieks un kārtības sargs... etc.
Vai ir noteikti nosacījumi kuras lomas drīkst un kuras nedrīkst apvienot?
4. Apavi, apģērbi -- kas tiek pieļauts, kas netiek.
Piemēram: brūni armijas apavi. Der, neder?


Un tagad atnākšu es un teikšu savu biezo vārdu sakarā ar tērpiem.
1. a. - par zobeniem - ja tu negrasies karot, to nevajag. Ja grasies un spēj nokārtot sertifikāciju - galvenais, lai tas tev būtu piemērots un ērts.
1.b. Apģērbam, kā jau teica Aziren, jāatbilst tavam stāvoklim. Gribi spēlēt aristokrātu - greznākas drēbes (trikotāžas samts ir gana lēts un ērts audums - neburzās un viegli šujams smile.gif , arī oderdrēbe labi der zīda attēlošanai). Var noīrēt teātros un tērpu nomās, var pameklēt otrajās rokās, var šūt - kā vēlies. Lieliski, ja papildināsi tērpu ar košām detaļām - spalvām, lielām, mirdzošām brošām vai gredzeniem (par dažiem latiem nopērkami, teiksim, Bērnu Pasaulē u.c. līdzīgās vietās), "zelta" ķēdēm u.t.t.
Medniekam un pilsētniekam parastajam apģērbs būs daudz vienkāršāks, ir pieļaujamas ādas drēbes - bikses, krekli, vestes - bet bez redzamiem rāvējslēdzējiem un citām modernām detaļām. Derēs arī senlatviešu spēlēm šūtie tērpi. Pilsētnieks parastais var smelties iedvesmu kostīmfilmās, teiksim, Karību jūras pirāti, Trīs musketieri u.t.t. Tērpu audumi der gandrīz visi, izņemot zilo džinsaudumu un maskēšanās (pleķaino) audumu. Ja nu galīgi naudas maz, var vilkt melnas džinsas ar nosacījumu, ka nav redzamas raksturīgās detaļas - firmas zīmes, košās vīles, kabatas. tātad - bikšu augšdaļu nosedz brīvs krekls/vamzis/veste/apmetnis.
Armijas zābakiem - nēēēēē!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nost ar pieticību prasībās!!! mad.gif Es kā par tērpiem atbildīgais meistars paziņoju, ka nevēlos redzēt armijnieku zābakus. Es zinu, ka apavi parasti ir sāpīga problēma, tādēļ paziņoju laikus - meklējiet ko citu. Der t.s. kovboju zābaki, visādi iemaucamie zābaki un puszābaki. priesteriem, nabadzīgākiem tēliem un dīvaiņiem var būt ādas sandales. Bez liela un spīdīga uzraksta ADIDAS. Daļa no drakonistiem ir izdomājuši tādu viltīgu veidu, kā zābaku uzmaucamos - no vecas ādas jakas uzšuj a ļa plato musketieru zābaku augšu, un uzvelk tos pa virsu parastiem zābakiem tā, ka visas šnores tiek nomaskētas. Tas ir pieļaujams. Var, teiksim, kažokādas stulmus uzšūt, ja dikti kolorītu gribas, bet brīdinu - var būt karsti. smile.gif
Par dubultpersonībām - pieļaujams, bet, lai to visu pamato laba leģenda. Zagli var apvienot gandrīz ar jebkuru citu amatu, izņemot priesterību. Priesteri gan var būt spiegi, bet tas nebūtu pārāk vēlams, jo dievietes labāk uzklausa tīras sirds raisdītas lūgsnas.
Var mēģināt apvienot sardzes vīru un laupītāju. smile.gif Par personāža dzīvību gan es neatbildu. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 28.04.2006 11:28
Raksts #6


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Lai ari, ko tur Lia' angia teiktu par apaviem svarigakais ir tas, lai jusu kajam butu erti!
Parupejaties laicigi par apaviem, jo ja jus kajas noberzisiet vai sadursiet, tad spele jums buis gala!

nez es pats, ja neatradishu sev apavus...lai ari, ko saka Lia'angia, es nesashu armaijas zabakus....
mana uztvere tas nav pats shausmigakais variants....
protams ir jauki, ja ir kadi vizuali jaukaki apavi, bet nu....khmmm...nu ja nevar dabut... tad gan jua sarunasim....

domajiet par apaviem, jo pats no savas pieredzes saku, ka es shobrid esmu drumigas domas par savejiem....
nemaz nerunasim par terpu....tur mans skats ir vel pesimistiskaks...

domajat laicigi, gadajat laicigi....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 28.04.2006 11:52
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Vēl pāris vispārīgi jautājumi:
1. Armijas apavi nederot. Puszābaki derot. Ar ko "Patriotā" nopērkamie, brūnie armijas puszābaki atšķiras no derīgiem apaviem?
2. Atestācijas -- kad, kur, cikos? Jāatestē tikai zobeni? Loki jāatestē?
3. Esot rases, kurām ir šaujamieroči. Kas tiek saprasts ar vārdu: šaujamierocis. Ja vēlies būt, piemēram, rūķis, tad jāmeklē BB-guns? Vai kā...
4. Vampīri -- baidoties no saullēkta, saulrieta. Tas nozīmē -- attiecīgajā laikā viņiem jāslēpjas no tās, vai jāatspēlē nedrošība, bailes, bet drīkst palikt atklātās vietās (ārā)?
5. 1 astronomiskā diena ir viens spēles mēnesis. Tas nozīmē ka vampīri ik pēc 45 minūtēm (aptuveni viena spēles diena) muks no saules?
6. Spēles ekonomika ir balstīta uz čipiem. Vai būtu iespējams minēt precīzāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 28.04.2006 11:52
Raksts #8


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



par NPC

NPC bus vajadzigi kvestos, telos monstrus, telos personazus, kuri paradisies uz isu bridi....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 28.04.2006 12:01
Raksts #9


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS(Kormaka brigade @ 28.04.2006 12:52) [snapback]620074[/snapback]

par NPC

NPC bus vajadzigi kvestos, telos monstrus, telos personazus, kuri paradisies uz isu bridi....


Lūk, es labprāt palīdzētu un nospēlētu arī pa kādai NPC lomai. Bet nevēlos atsacīties no PC lomas.
Līdz ar to: Ja meistari vēlēsies, es laiku pa laikam nospēlēšu kādu personāžu, kurš parādās uz īsu brīdi.
P.S. Pašreklāma smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 28.04.2006 14:41
Raksts #10


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Moskjis @ 28.04.2006 12:52) [snapback]620072[/snapback]

Vēl pāris vispārīgi jautājumi:
1. Armijas apavi nederot. Puszābaki derot. Ar ko "Patriotā" nopērkamie, brūnie armijas puszābaki atšķiras no derīgiem apaviem?
2. Atestācijas -- kad, kur, cikos? Jāatestē tikai zobeni? Loki jāatestē?
3. Esot rases, kurām ir šaujamieroči. Kas tiek saprasts ar vārdu: šaujamierocis. Ja vēlies būt, piemēram, rūķis, tad jāmeklē BB-guns? Vai kā...
4. Vampīri -- baidoties no saullēkta, saulrieta. Tas nozīmē -- attiecīgajā laikā viņiem jāslēpjas no tās, vai jāatspēlē nedrošība, bailes, bet drīkst palikt atklātās vietās (ārā)?
5. 1 astronomiskā diena ir viens spēles mēnesis. Tas nozīmē ka vampīri ik pēc 45 minūtēm (aptuveni viena spēles diena) muks no saules?
6. Spēles ekonomika ir balstīta uz čipiem. Vai būtu iespējams minēt precīzāk...


1. Es īsti nezinu, kādi brūni puszābaki ir nopērkami Patriotā. Bet neder šnorējamie zābaki. Ja tie ir iemaucamie - nu, tādi, kā tautasdejās dejo tongue.gif , tad velc droši.
2. Pirmā atsetācija droši vien būs Drakona rīkotajā sezonas atklāšanā (esam vienojušies ar Drakona zobenvīriem, ka viņi mums izlīdzēs). Kad nāks tuvāk kaut kādi datumi, ziņosim. Gan jau, ka vēl būs atsetācijas, bet pirms spēles atestēties būs pieļaujams tikai tiem, kas dživo tālu no Rīgas vai varēs minēt ļoooti pamatotus iemeslus, kādēļ nav spējuši atrast laiku atnākt šo atsetāciju nolikt ātrāk. Bet šāda iespēja pastāvēs. Par ieročiem - visa veida ieroči pirms spēles tiek pārbaudīti, vai der - vai nav traumatiski.
3. Šaujamieroči - tikai rūķiem, paštaisītas pistoles. Vismaz viens rūķis taisīšot... Var būt loki.
4. un 5. Visticamākais, ka ik stundu vampīri 10 minūtes nevarēs atrasties tiešos saules staros. Ja atrodas - krīt bezsamaņā un ir tuvu nāvei.
6. Par ekonomisko sistēmu patlaban notiek karsti strīdiņi meistaru starpā. smile.gif Kad būsim vienojušies, noteikumi tiks izkarināti LFFB mājas lapā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 28.04.2006 14:54
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



CITĀTS(Moskjis @ 28.04.2006 12:52) [snapback]620072[/snapback]

Vēl pāris vispārīgi jautājumi:
1. Armijas apavi nederot. Puszābaki derot. Ar ko "Patriotā" nopērkamie, brūnie armijas puszābaki atšķiras no derīgiem apaviem?
2. Atestācijas -- kad, kur, cikos? Jāatestē tikai zobeni? Loki jāatestē?
3. Esot rases, kurām ir šaujamieroči. Kas tiek saprasts ar vārdu: šaujamierocis. Ja vēlies būt, piemēram, rūķis, tad jāmeklē BB-guns? Vai kā...
4. Vampīri -- baidoties no saullēkta, saulrieta. Tas nozīmē -- attiecīgajā laikā viņiem jāslēpjas no tās, vai jāatspēlē nedrošība, bailes, bet drīkst palikt atklātās vietās (ārā)?
5. 1 astronomiskā diena ir viens spēles mēnesis. Tas nozīmē ka vampīri ik pēc 45 minūtēm (aptuveni viena spēles diena) muks no saules?
6. Spēles ekonomika ir balstīta uz čipiem. Vai būtu iespējams minēt precīzāk...


1. kau jau mineja Lia'angia, tad armijas zabaki neder.. nav svarigi vai tie ir puszabaki vai garie sienamie, kadus piemeram nesa metalisti.... meginiet atrast kadu citu variantu.... es pievershu acis, vina nepievers... un es negribu redzet Lia'angiu puka transformacija
2. Atestacija notiek caur klubu Drakons, pagaidam vel nav izzinots, kad var iet atesteties! Atestaciju pienemjs vainu Merdoks vainu Rands/Valentins. Tuvaka informacija par sertifikaciju
3.Standarta spele tiek atlauts lietot lokus un arbaletus/stopus, bet vari, ja spej, uzveidot pats savu shaujamo ieroci, kas atgadinas 19.gs. ieroci.... dazi jau ap to aktivi nemas...
4.Vampiri slepjas no saules no saules 2 reizes diennakti! Rieta un lekta, stundas tiks noteiktas! Ja vampirs noklust atklata vieta, vinsh zaude hitus un krit koma! Pec kada laika vinsh spes regenereties un pat piecelties un lanam doties uz savu nometni vai meklet palidzibu, bet vinsh ir ricibas nespejigs!
5. viena diena ir viens 24 dienu menesi... ta, ka tas nav realais laiks... tad viss balstas uz cikliem...
6. ekonomikas noteikumi tiks publiceti tuvakaja laika

PS... runajot par NPC, domaju, ka mes varesim kautko sarunat, bet es un parejie meistari veletos redzet ari tos, kas patiesham veletos visu dienu but noslogoti ar npc lietam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 29.04.2006 17:18
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS

Šaujamieroči - tikai rūķiem, paštaisītas pistoles. Vismaz viens rūķis taisīšot... Var būt loki.


3. jautājumu kārta.

1. Loki, arbaleti piejami visām rasēm vai tikai rūķiem un daļai vampīru. Tie tiks skaitīti kā šaujamieroči vai aukstie ieroči?
2. Vilkačiem būtu jāatšķiras no vampīriem. Bet rases apraksts nav pieejams. Vai to būtu iespējams pievienot?
3. Alķīmiķi: viņu darbība sevī ietver maģijas elementus (a la "Fausts") vai tīru zinātni -- bioloģija, ķīmija?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 30.04.2006 11:49
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



CITĀTS

1. Loki, arbaleti piejami visām rasēm vai tikai rūķiem un daļai vampīru. Tie tiks skaitīti kā šaujamieroči vai aukstie ieroči?

Šie iroči ir pieejami visām rasēm! Un tie tiek skaitīti, kā šaujam ieroči, bet ne mehāniskie, protams smile.gif
CITĀTS
2. Vilkačiem būtu jāatšķiras no vampīriem. Bet rases apraksts nav pieejams. Vai to būtu iespējams pievienot?

Ja cilvēks vēlas būt par vilkaci Viņš uzdod meistaram šos interesējošos jautājumus par rasi/subrasi via PZ un viņam tik atbildēts wink.gif
CITĀTS
3. Alķīmiķi: viņu darbība sevī ietver maģijas elementus (a la "Fausts") vai tīru zinātni -- bioloģija, ķīmija?

Viņu darbībā nav nekādas maģijas! Tur ir tīra ķīmija! Jauksiet kopā zālītes, dažādus citus ingredientus un iegūsiet gala produkstus! Daudzi ingridienti būs jāmeklē un jāiegūst!

Šo rakstu rediģēja Aziren: 30.04.2006 11:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 30.04.2006 22:24
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Man ir jautājums - ko nozīmē šaujamie ieroči rūķiem? Kā tie darbosies? Vai tās ir bumbiņpistoles? Ja jā, tad citiem spēlētājiem vajadzēs aizsargbrilles?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 30.04.2006 22:48
Raksts #15


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Neesmu meistars, taču vakar runāju ar rūķiem - tās noteikti nebūs parastās bumbiņpistoles, lādiņa izmēri būs lielāki, lai novērstu nepiecieāmību lietot brilles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 01.05.2006 09:21
Raksts #16


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



CITĀTS(Elernass @ 30.04.2006 23:24) [snapback]621721[/snapback]

Man ir jautājums - ko nozīmē šaujamie ieroči rūķiem? Kā tie darbosies? Vai tās ir bumbiņpistoles? Ja jā, tad citiem spēlētājiem vajadzēs aizsargbrilles?

domāju, ka Tev nav ko satraukties!
Cik esmu runājis ar Rūķu komandu un tas ir bijis neskaitāma reizes, jo šiem idivīdiem nepārtraukti ir ļoti daudz jautājumu...
... tad man ir kļuvis zināms, ka šie saucamie, automātiskie šaujamie ieroči būs paštaisīti un šaus ar paprāva fomāta lodēm...
un neviens negalvo, ka šie ieroči spēs kautkur lāga arī trāpīt... wink.gif
galu galā Tavā gadijumā viņam Tevi ir jātrāpa no 5-10 šoļu attāluma, jo tuvcīņa viņš to nevar lietot

Šo rakstu rediģēja Aziren: 01.05.2006 09:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 04.05.2006 20:06
Raksts #17


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nirras abata/virspriestera vieta atkal atbrīvojusies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 05.05.2006 09:43
Raksts #18


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



CITĀTS(Sindra @ 04.05.2006 21:06) [snapback]624631[/snapback]

Nirras abata/virspriestera vieta atkal atbrīvojusies.

laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 05.05.2006 09:52
Raksts #19


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Smieklīgi, ja?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 05.05.2006 09:52
Raksts #20


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Jauki, patiesi jauki happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 11:46