Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TN:C tiek PĀRCELTS, ...sekojiet jaunumiem šajā pavedienā
Vai tu esi apmierināts ar TN:C pārcelšanu?
Vai tu esi apmierināts ar TN:C pārcelšanu?
Nē, sasodīts, es biju gatavojies šonedēļ! [ 27 ] ** [37.50%]
Nē, lai arī man principā der arī vēlāks laiks, tomēr nešķiet, ka tas bija pareizs lēmums. [ 6 ] ** [8.33%]
Jā, domāju, ka tā ir prātīga doma. [ 23 ] ** [31.94%]
Jā, nu es arī varēšu tikt! [ 16 ] ** [22.22%]
Kopā balsis: 72
  
Kamazs
iesūtīt 08.08.2005 12:53
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Pēc trauksmainajiem signāliem no mūsu austrumnieciskajiem kaimiņiem, Troļļu Nakšu Hronikas tiek pārceltas!

Spēle nenotiks 12-14.augustā, tāpat arī poligons, domājams būs cits. Precīzu datumu šobrīd nosaukt nevaram, konsultēsimies ar metereologiem un ugunsdrošības speciālistiem:). Tiklīdz būs skaidrs, ievietosim šeit informāciju, tādēļ lūdzu, sekojiet šim pavedienam, ja brīvdabas lomu spēle TN:C jūs interesē.

Iemesli ir vairāki. Pirmais un galvenais - pēc "ceļistu" piedzīvojumiem nemitīgā lietū kļuva skaidrs, ka tādi apstākļi visai nealbvēlīgi atsauksies uz daudzu spēlētāju veselību, bez tam, ja jau paši bijušie TN GMi sāk draudēt ar nebraukšanu, tad skaidrs, ka nav labi. Ja TN:C būtu vienas dienas spēle, situācija būtu savādāka, bet diemžēl ir arī jāpārlaiž naktis.

Bet ir arī citi iemesli. Viens no tiem - ievērojot daudzu potenciālo spēlētāju sūdzības, mēs, iespējams, mainīsim poligonu, lai tas būtu lielāks. Aptuveni tikpat liels kā iepriekšējais, ja nepieciešams, viegli lielāks. Tāpat arī poligons būtu tuvāk Rīgai un galu galā saglabātu līdzību ar pirmo spēļu poligonu (WINK WINK).

Trešais iemesls - daudzi no spēlētājiem, kurus gribam redzēt spēlē netiek vai nav nodrošinājuši sevi ar ekipējumu laika ierobežojuma dēļ. Tādu tiešām ir diezgan daudz.

Ceturtais iemesls - lieliski, būs mums iespēja vēl vairāk pagatavoties spēlei!

Tā kā skatieties TNC treilerīti, kas pieejams TN mājaslapā http://trollu_naktis.break.lv un gatavojieties Troļļu Nakšu Hronikām, jo agrāk vai vēlāk...tas ir..vēlāk tās notiks.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 08.08.2005 12:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Aiva
iesūtīt 08.08.2005 14:37
Raksts #41


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Teiksim tā, pēc SLS2 man bija gūta laba mācība, un teltī somā aizsietos plēves maisos atradās sausas maiņas drēbes naktij, arī biezais vilnas apmetnis, kurā satīties. Kājās vilnas zeķes, kas silda pat slapjas esot. Bet nebūt ne visiem, protams tā bija.

Iztrūkās tas, ka mēs nebijām satikušies un sarunājuši kas ko ņems uz spēli, lai nometnē būtu viss nepieciešamais - katliņi, darbarīki (cirvji!) un plēve ko uzstiept par nojumi... O, jo īpaši plēves iztrūkums, ja tā būtu, mums būtu pat tīri tā nekas iekārtošanās nometnē.

Protams, daži bija ekipējušies lietainam laikam vēl sliktāk... Un tas protams smagi iegrieza pie sliktiem laika apstākļiem...

Es saprotu, ka plēve ir neestētiska... Bet ko lai dara... Lai gan, ar to plēvi arī ir kā ir, viņa tāpat no iekšpuses raso, pamēģini tikai paskriet ātrāk, palēkšot no oni vai pacirst malku, kad tev viss iekšpusē paliek slapjš...

Labi, nav te ko vairs iespring, lēmums ir pieņemts, gaidīsim nākamos paziņojumus no GM komandas...

Šo rakstu rediģēja Aiva: 08.08.2005 14:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 08.08.2005 14:44
Raksts #42


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



taatad secinu ka speeleetaaju neapmierinaatie izsaucini par to ka speele tiek parcelta un iespeejasm divu DM atkaapshanaas neietekmee to ka speele tiek paarcelat, un es ar Axe Night varam beikt mediteet, jo tas taapataas neko nemainiis ... (?) crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 08.08.2005 14:49
Raksts #43


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



:/ Nu[patkaa ievilkos pa durviim, nav diezko patiikama sajuuta, kad tu stiep visu nepabeigto ekipeejumu no laukiem gaisa gabalu, nezinaadams to, ka izraadaas nav ne maz taada vajadziiba sad.gif bet nu neko dariit. Par pleeveem tunaajot. Buuvnieciibas veikalos ir nopeerkama pleeve 12x4 m par ljoti leentu naudu, tiesa gan, ka vinja ir ljoti plaana, bet tomeer kautko jau tur arii. Ja nemaldos viena taada pleeve maksaaja zem lata, taka ir veerts padomaat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 08.08.2005 15:04
Raksts #44


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Slikti. Es biju rēķinājies ar šo nedēļas nogali, bet varbūt vēl varēšu ielēkt citā pasākumā, kuru jau biju atteicis, zo paldies, ka paziņojāt nedēļas sākumā nevis kaut kad vēlāk. Katrā ziņā, ja tagad vēlreiz paziņos, ka spēle tomēr notiek šajā nedēļas nogalē, tad es noteikti nebūšu. Piekrītu Kamazam, ka tāda raustīšanās būtu pilnīgi garām. Gaidīšu ziņas par citu iespējamo laiku. Vēlams, ne ātrāk kā septembra otrā nedēļā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 08.08.2005 15:23
Raksts #45


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



CITĀTS
Vai nepastāv tāda lieta kā lietusmēteļi, silts apģērbs, plēve kā arī cits stuff's, lai izvairītos no lietus sliktās ietekmes?
Uz ceļu jūs bijāt paņēmuši visas šīs lietas, lai izvairītos no lietus?
Vai arī aizbraucāt pa pliko un pēc tam brīnijāties kāpēc esat tik slapji?


Es uz Ceļu aizbraucu ar trīs pāriem vilnas zeķu un zem kimono man bija kamieļvilnas jaka. Bet pat man jau uz beigām sametās baisi par tuvojošos nakti.

Nevajag vainot GM par spēles pārcelšanu. Viņiem jādomā ne tikai par aktīvajiem spēlētājiem, kas gatavi visu nakti pērkona negaisā stāvēt dubļu jūrā līdz ceļiem. Viņiem jādomā arī par remdenajiem dalībniekiem.

Un papildus tam nāk bailes par to, ka ir spēlētāji, kas pēc vairākiem brīdinājumiem uz spēli ierodas nepienācīgi sagatavojušies un zilām lūpām un izmisušu skatienu verās debesīs. Spēlētājiem jau nekas, bet GM-iem par to vēl jāatbild bērnu vecākiem. Kas būs, ja dēls vai meita atgriežas mājās un noguļas ar plaušu karsoni? Vecāki tādam GM galvu noskrūvēs. Galu galā Kamazs pārceļ spēli, jo rūpējas par spēlētājiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.08.2005 15:30
Raksts #46


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Urdrunir @ 08.08.2005 16:23)
Un papildus tam nāk bailes par to, ka ir spēlētāji, kas pēc vairākiem brīdinājumiem uz spēli ierodas nepienācīgi sagatavojušies un zilām lūpām un izmisušu skatienu verās debesīs...
*


Njā, par šito variantu es kaut kā biju aizmirsis sad.gif Bet vajadzēja taču, SLS2 tieši tā arī izdarījos grin.gif )

Ok, skaidrs, gaidam tālākas ziņas no GM.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 08.08.2005 16:37
Raksts #47


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Padodos stiprāku argumentu priekšā.
Viss iepriekšējais tika rakstīts stipru emociju iespaidā.
Un tā kā emocijas un veselais saprāts nav viens un tas pats.

Pēc tam, kad ārā mazliet pastaigājos, kur, starp citu, stipri līst, sapratu, ka lietū skraidīt tik tiešām nav prāta darbs. It sevišķi, ja ir/būtu apmetnis apšūts ar ādu (0.5x0.5 liels gabals pievilcies ar ūdeni mazgāšanas laikā likās, ka svēra vismaz tonnu, un ja tādi gabali ir vairāki...). Par gulēšanu teltī, kas visticamākais laidīs cauri ūdeni, vai arī tas smelsies iekšā...
Nerunājot arī par to, ka veiksmīgi aizmirsu par savu veselību, kas pašlaik ir labi zem normas pinch.gif
Tad vēl apskatījos uz savu inventāru, kas prasās tikt apdeitots.
Labi vien ir ka pārcels. w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 08.08.2005 16:40
Raksts #48


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



liekas ka cilveeki ir (diemzeel) saakushi uz to skatiities pozitiivi ... huh.gif

man uz to veel ir drusku jaanobriest ....

*Turpinaam meditaaciju ... hhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmm*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 08.08.2005 16:45
Raksts #49


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



da ```` Kamaz
Tu zini cik man prasija pulu izcinit 3 brivdienas shis nedelas nogale
man pec plana ir jastrada 7 dienas shonedel un Merupe kaut kadam Žididiskam purnam divstavu jaunceltne abos stavo jaliek parkets....
butu zinajis nebutu sedejis vakar visu nakti un boofojis bultas

paldies, ka kaut vai pabridinaji laicigi
vareshu atcelta savas brivdienas un visu laicigi nokartot, kamer neesmu kristis kauna

paldies par bridinajumu

PS...es nesaprotu kas par laika ierobezojumu spletajiem
lai taisa cilveki ekipejumu kaut nakti
ta ir vinu problema...laika bija loti daudz, vareja sagatavoties

Šo rakstu rediģēja Aziren: 08.08.2005 16:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 08.08.2005 16:48
Raksts #50


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Tas ir viens no Kamaza sapraatiigaakajiem leemumiem, manupraat, Cella laikaa pietiekami davazaajos pa lietu, lai zinaatu, ka tas ko te saka par pleeveem un citaam fignnaam - nu labi, bija tur cilveekiem, bet cik tad tas paliidzeeja uztureet siltumu? Arii tie cilveeki, kam bija tas viss stuffs diezko laimiigi apkaart nestaigaaja, kaajas arii ar visaam vilnas un nevilnas zekkeem kaut gumijniekos sleep, taapat slapjas. Pateicoties paaris laimiigies starpgadiijumiem, kaa piemeeram mana teela nogriessanu ap pulksten puspieciem dienaa, vareeju izbaudiit to, ko noziimee drebinaassanaas zem ccetraam (!) vilnas segaam un gullammaisiem, ar iespeeju kautcik atsilt tikai peec vienarpus stundas.

Taa luuk. Ar laikiem - netiks tie speeleetaaji, kas tika ssonedeell, tiks tie, kas netika ssonedeell, bet tiktu veelaak.

Un vispaar - GO KAMAZ AND CO.!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 08.08.2005 16:54
Raksts #51


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nujaa - taa ir viena yuzmundrinosha fraaze prieksh GM ...

principaa mums taapataas vajadzeetu priecaaties par to ka speele notiks (notiks?) ... smile.gif

*jaa jaa es laikam peec visai saturiigas sarunas ar Kamazu esmu tikusi tam paari smile.gif *

pat ja izdevaas saturet siltumu, tas nemazinaaja faktu ka esmu slapja ... vieniigasi buus patieshaam zeel, gadiijumaa ja shaijaas briivdienaas spiidees saule ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 08.08.2005 16:55
Raksts #52


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Paldies Tev Kamaz velreiz par bridnajumu
ja tas butu nacis bik velak, es nezinatu kur basties...

un ja nu par GMiem nu vini tak zinaja ieprieksh, ka spele bus jau pec nedelas
vinu teiktais nav attaisnojums...
pilnigi ne...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 08.08.2005 17:40
Raksts #53


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



es esmu ĻOTI pateiciigs gmiem un kamazam par poaarcelshanu jo negribeetu piedziivot tadu situaaciju kaa ceļā un solija ka pirmaa diena kad nebuus lietus buus sveetdiena smile.gif so es esmu ļoti prieciigs un nesaprotu tos kas balsoja par 1mo variantu =) juus tachu pa lietu negibeetu speeleet wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 08.08.2005 17:45
Raksts #54


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Es pilnīgi labi saprotu visus, kas nav apmierināti ar šiem notikumiem. Tieši tā es jutos, kad uz TN1 neatnāca lielākā daļa spēlētāju, paziņojot par to īsu brīdi pirms tam. Tā ka savā ziņā esmu atriebies spēlētāju sugai kā tādai, hehe.

Jā, un sorry, par šo visu lietu, vēlreiz. (lietu <- hehe)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 08.08.2005 18:20
Raksts #55


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



Atbalstiu GM'u lemumu par laika parcelshanu. Laika apstakili ir tiesham drankigi. Tiem kas bija "Cela" tas bija pilniba saprotams. Vienkarshi lielisku speli izbojaja laikapstakli, kuru laika skatoties, piemeram, uz Goldberry zilgano sejaskrasu tiri vai neomuligi palika.
Vai ir vajadzigs TN, kura speletaji lietus del bus ta izbesijushies, ka nekur vairs negribes vazaties apkart? Un kas tas par TN bez kartigas apkart vazashanas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 08.08.2005 18:36
Raksts #56


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Vai arii kas tas ir par TN, kuraa daliibnieki sabesiijussie sun slapji vazaajas apkaart taa uubervienkaarssaa iemesla deell, ka nespeej atrast savu nometni.......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 08.08.2005 19:02
Raksts #57


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Vai arī..kas tas par TN, kurā neviens nav slapjš, neviens nav apmaldījies un neviens nav sabesījies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 08.08.2005 19:12
Raksts #58


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Nu re, Kamaz, tu pat piekriiti riikot ssonedeell, lai visi vareetu piepildiit TN buutiibu - buut slapjiem, vazaaties apkaart un buut sabesiijussamies grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 08.08.2005 20:16
Raksts #59


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Apmaldities un sabesiities... mežoniigi labi...
Nē nopietni baigi žēl, ka šitā.
Ceru vieniigi, ka speele notiks kkad pietiekami driiz... es domaaju vasaras briivlaikaa.
Un cik tas attiecas uz manu Es Tur Buušu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 08.08.2005 20:27
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



Emocijas šeit sit tiešām augstu vilni. Es pat iedomāties nevarēju, ka kādam TN nozīmē tik daudz. Lai nu kā, vēlētos atzīmēt vēl vienu apstākli - spēles kvalitāti. Mana tēze ir tāda, ka draņķīgos laika apstākļos cilvēki kļūst kūtrāki, vairāk grib sēdēt teltī un dzert karstu tēju, nevis vagot bezgalīgos plašumus. Un tā nu ir lieta, kas galīgi traucē normālajai un dabiskajai TN norisei. Cilvēkus izbesīt var daudz dažādos veidos, un ja kāds to vēlas, GM var mājas uztrenēties tieši šajā jomā. smile.gif

Es ticu, ka TN:C draņķīgos laika apstākļos nebūtu tā TN, ko mēs visi gaidām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 00:02