Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> SLS3 joki, uh, taadu bija daudz, vai ne?
eziic_miglaa
iesūtīt 11.07.2004 22:52
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Saakt vareetu ar to, ko sobriid pilskungs diktee:
Dialogs pirms speeles.

Naakamais pilskungs: Goldliider, atnes akmeni!
Goldliideris: Kaapeec?
pilskungs: Lai buutu, ar ko tev mest.
Peec laika Goldliideris tiesaam ierodas ar diviem, tiesa loti siikiem akmentinjiem un nodod tos pilskungam.

Tad taadi izteikumi kaa:
- Klusee, liikji! (Peec tam kad nobeigtais liibietis pieprasa, lai vinju apbediitu, palaizot koka laivaa guldiitu pa upi)
- Vismaz, kad esi beigta, smejies klusinjaam... (Kad pilskundze, jau mirusi, nespeej valdii histeeiskus smieklus par apkaarteejo komentaariem utml. lietaam)
- Barbaru izpriecas... - noteica araabs, kad veeroja pilskundzes gimenes seeras.
- Vai tad Kurzemee arii senlatviesi bija? - pa upi garaam braucosie tuuristi, kas aatri aizaireeja, izdzirdeejusi speeleetaaju histeeriskos smieklus par so jautaajumu.
- Kur ir tas mans keems no maacekla? - kriivs par savu maacekli. Sis vaards vinjam taa arii palika liidz speeles beigaam (reizeem saiisinaats liidz "keems")

- Dzer kameer kriit un tad dzer veel. - krietni iereibusa pilskunga teksts. Ar laiku tas skaneeja
- Dzer, kameer kriit un tad bulj!
- Dzer, kameer bulj!
- Bulj!

Dialogs. Nedaudz veelaak.
Pilskungs: Bulj?
Dzalktis: Bulj!
Pilskungs: Bulj, bulj?
Dzalktis: Bulj, bulj, bulj!

Peedeejaa dienaa pirms dosanaas noskaidrot attieciibas, pilskungs suuta karakalpus vienu peec otra, kaa arii kriiva maacekli (kuram nebija ne jausmas, kur dziivo vinja skolotaajs...), modinaat kriivu, lai sanjemtu sveetiibu. Bez rezultaatiem. Situaaciju glaaba vecais Uupis ar senteevu metodeem - kriivs aiz kaajas tika izvilkts no buudas. Atliek tikai mineet, kaadu sveetiibu UUpis vareeja sanjemt...

Vai piemeeram, luugsana 5 no riita Allaaham (starp citu, god. Allah, vai tu dabuuji kafiju no sava iisteni ticiigaa???)
Un protams luugums araabam, lai vins pie dievu telts luudzot savu Alluhu nepamodina Shaitanu (ap to laiku, ne tikai Allahs, bet jebkursh no speeleetaajiem bija gatavs par Shaitanu paartapt.)

Vai piemeeram islams senlatviesu izpratnee.
Allahu pieluudzot araabs paklaaj dublos savu paklaajinju un saak klaniities pagales prieksaa. Vinjam jautaa, kaapeec vins pagali pieluudz, araabs pazinjo, ka taa vins ne pagali, bet savu dievu pieluudz. Peec tam so pagali araabs aukstasiniigi iemet ugunii. Senlatviesi taa arii nesaprata - vienubriid pagalee mitinaas dievs, bet jau naakamajaa to sauc par stulbo pagali. (muusu dievi gan to nepielautu...)

Arii Jorga pretsumpurnu vainadzins, kurs vinjju it labi sargaaja no meza sumpurnjiem galvenokaart taapeec, ka taadi mezaa nedziivoja. (Vainags apmeeram 1,5 m diametraa, darinaats no papardeem)
Tam sekoja UUpja pazinojums par zaaliiteem, kas taalu uz galdinja saliktas zaaveeties un ko drosi vien tur nolicis kaads, kas vareeetu arii laba neveeleet. Uupis sagaida savu eskortu, dodas celjaa, veiksmiigi samet visas svesaas zaaliites upee un pat atnaak atpakal sveiks un vesels, kas protams ir liela veiksme utt.
Vakarpuse Jorgis dzildomiigi saaka aptuveni saadu monologu:
- Es te domaaju un nevaru saprast. Gribeeju sev otru pretsumpurnju vainagu, nu taadu kaartiigu viju noviit, no sunuburkskiem, biju jau savvacis sev zaaliites un pusi vijas jau novijis, kad bija pusdienu laiks. Peec pudienaam eju un skatos - nav manu zaaliisu, nav manas vijas vairs...

Protams, gaidam Goldliidera pieziimes "Kaa mushumaanis No Sulas Dullais Ibnis Tumsas zemes barbaru izklaides luukoties brauca.", kaa arii zinjojomu par savu celojumu, kura deel tika riikota mekleesanas ekspediicija.

Noteikti ir veel daudzas peerles. Lai citiem arii tiek priecins se kaadu ierakstiit. Uz prieksu!!

Šo rakstu rediģēja Eredia: 11.07.2004 23:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Lia'angia
iesūtīt 12.07.2004 08:53
Raksts #2


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Liela daļa būs Goldlīdera krājumos, bet vienu gribētu nocitēt. Nakts, Daugmalieši sēž un ļoti baidās, ka uzbruks pretinieki, vēl jo vairāk tādēļ, ka vai visi karotāji ar virsaiti preikšgalā ir piedzērušies lupatās.
Viena ssieva saka: "Ui, ārprāts, visvairāk man bail no tā lielā karotāja ar diviem lielajiem zobeniem!"
Mednieka palīgs: "Kuriem? Tiem, kurus es nospēru?"
Virsaiša sieva: "Ai, ku tu labs! Es tevi precēšu, novākšu vīru un precēšu tevi!"
Palīgs (izjusti) "Nē, nevajag!!!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 12.07.2004 09:04
Raksts #3


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Nu nevajag jau vispaarinaat, visi taapat zina, ka taa bija pilskundze, par sava viira nepaarvaramu dzertkaari paarskaitusies... Toties ar kadu sejas izteiksmi pilskunga gars (kameer pac ciitiigi izguleeja dzeerumu) klausiijaas, cik vins briesmiigs viirs un nekur neliekams un nelietojams cilveeks... Buutu vinam taada vara, pilskundze tiktu piezmiegta krietni aaatraak...

Citaats no gimenes sarunaam
Pilskungs: Netaisi man te matriarhaatu!
Pilskundze: Tas nemaz nav jaadara. Jau ir!

Veel no pilskunga kraajumiem:
Speele jau ir beigusies, lielaakaa dalja speeles vietu jau pametusi. Viiri pie smeedes kal dzer alu. Un tad naak LAima (taa kas Daartovna peec Dzalksa teiktaa) un loti dzirdeetaa un raksturiigaa intonaacijaa, tiesa ne tik skali sauc Allahu: "Viiiiiiirs?!!!" (p.s. tiem, kas nezina, lasiit izteikti kaapjosaa intonaacijaa)
Protams, atskan smiekli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 12.07.2004 09:29
Raksts #4


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Jā, tas "Viiiiiiiiiiiiiirs?" bija lielisks! Reizēm izraisīja smieklus, reizēm - šausmas, bet vispār - kolorīti! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 12.07.2004 09:35
Raksts #5


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Un saturiigie dialogi, apmeeram sadi skanosi:
Pilskundze: Viiiiiirs?
Pilskungs: atrazdamies otraa pilseetas malaa Siiieva?
Pilskundze: Naac surrrp!
Pilskungs: Naac pate!
Pilskundze Nenaaksu!
Viss norit, katram joprojaam atrodoties savaa pilseetas malaa, lai gan, ja saadi dialogi notika krietni mazaakaas distancees, tas nenotika necik klusaak... Ik pabriidim arii lomas bija mainiitas. (tikai sieva bija spiitiigaaka un ne reizi nenoblaavaas "Teku, teku...")
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 12.07.2004 09:47
Raksts #6


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Patiesību sakot, es apbrīnoju savu brāli, ka viņš tevi ne reizes nenoslānīja par šitādu virsaiša reputācijas graušanu! laughing.gif

Lieliska bija arī piedzērušā virsaiša vazāšanās pa gaidās sastingušo nometni.
Nakts. Daļa spēlētāju ghuļ. Daļa vīru patrupē apkaimi un gaida sumpurņus. Sievas un meitas salīdušas grāvī, tup zem saknēm un klusiņām ne īsti baidās, ne īsti ķiķina.

Pēkšņi atskan brīkšķi, brākšķi, būkšķi un virsaiša lamāšanās. Izlec kalējs un māsa, pūlas viņu aizdabūt līdz kādai nomaļākai vietai. Virsaitis (katra acs skatās uz savu pusi): "Kur visi ir? Kas notiek?"
Māsa apskaidro situāciju. Virsaitis grābj pēc vairoga un zobena: "Sumpurņi? Kur ir sumpurņi? Es iešu sist sumpurņus!"
Māsa: "Kuš, lai viņi nesadzird!"
Virsaitis: "Ššš!", pieliek pirkstu pie lūpām un tūliņ pat pakrīt pār slieksni, ar dārdošu skaņu atsisdams vairogu pret ķiveri....
kad virsaitis ir laimīgi iedabūts pagulēt, ieskaidrojot, ka sumpurņi nāks no rīta, lai šis ir svaigs un var pārņemt sardzi, viss atkal ir kluss, vīri patrulē, sievas baidās, vējš klusi šalc... Pēkšņi no virsaiša telts atskan visai greiza balss:
"Ja es būtu to zinājis...eee... Tur es dzēru, tur man.. vrrrr"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 12.07.2004 09:54
Raksts #7


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Paga, paga, virsaitis guleet bija ar mieru tika peec tam, kad sievinja vinjam apsoliija, ka riit no riita, kad buus paguleejis, ies sist sumpurnjus kopaa ar vinju un NOTEIKTI apsitiis visus sumpurnjus...

Un vispaar cien. viirs te apgalvo, ka vins esot smuki un no sirds dziedaajis, skaidrs, daargo viiramaas?

A par reputaaciju - vai tad bija vairs ko sagraut??? laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 12.07.2004 11:01
Raksts #8


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



IR KO GRAUT! bet nesagraut!

bet: vecteevs UUpis, laapstu aiz sevis vilkdams klainjo ap pilseetu un bijusho aizsarggraavi, un ik pa briidim shur tur parok, paurbina zemi, papukojas pie sevis un turpina savu nodarbi. Peec kaada laika arii tauta saak tam pieveerst zinaamu uzmaniibu un uzrodas pat dazhi diikdienji, kas vinju pavada un sho nodarbi noveero. (esot pat bijusi sisteema sava vinjam: vispirms visus ozolus apstaigaajis (pat tos kas 20 cm augumaa), bet peec tam kjeeries pie paareejiem kokiem). Veelaak kad arii vinja deels pieveersaas shai diivainajai procesijai, UUpis tam pa kluso paskaidroja, ka pirms daudziem gadiem esot naudas podu noracis un tagad, kad gruuti laiki pienaakushi, gribot atrast. Vietas apraksts bija apmeeram: "Nu bija tur taads diivains koks un virs taa balts maakoniitis." Vaardu sakot peec tam atlika tikai zem visiem baltajiem maakoniishiem parakaat, ja nu koks nocirsts vai kaa citaadi izniideets.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 12.07.2004 11:08
Raksts #9


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Ja arii bija ko graut, vai vel ir... (tas nu taa)
Paturpinot par OOpi UUpi.
kad nu vins gandriz visu pilskalnu bija noracis, savu mantu mekleedams, pilskundze apvaicaajaas, vai vins paarliecinaats, ka te naudas podins apracies... un tad, naaca paar vecteevu apgaismiiba un apskaidriiba un atcereejaas vins - pareizi, pareizi, vecajaa pilskalnaa apracis... un tad vins ar lielu sajuusmu tas tika stastiits arii deelam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 12.07.2004 11:08
Raksts #10


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



Paldies vedekliņai, ka viņa iedomājās pajautāt un manu veco atmiņu atsvaidzināt, vai tas viss ir noticis šajā pilskalnā? grin.gif grin.gif grin.gif

P.S. Par ātru gan viņa attapās wink.gif
Es jau biju ieplānojis visu dienu tā noņemties.
Kedriku Seru gan ļoti uzjautrinājis tas fakts, ka sākumā neviens šai nodarbei nebija pievērsis ne mazāko uzmanību grin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 12.07.2004 11:14
Raksts #11


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Palpatins @ 12.07.2004 12:08)
Kedriku Seru gan ļoti uzjautrinājis tas fakts, ka sākumā neviens šai nodarbei nebija pievērsis ne mazāko uzmanību grin.gif  grin.gif  grin.gif

No otras puses - tas vecuks taks pustraks bija, ko nu tur daudz ar vinju nemsies, lai jau darbojas... taapeec arii nepieveeraas tev neviens aatraak.

a vedeklinjai dikti patiktos noskatiities, kaa viirateevs lielu naudas podu izrok, taapeec arii bija aatra un attapiiga whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 12.07.2004 16:17
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



visnotal labas atminjas sagaaja arii skudras.
briidis kad tika aplaupiitas un sadurtas meitas.

Virsaissa meita sadurta kriit gar zemi, peec kaada laika secina, ka ir iekritusi tiessi skudraas. Sarkanajaas, kuras veel bez tam ir krietni vien par daudz. Izbailees meita lec augssaa ar spiedzieniem : "Skudras! Skudras! Skudras!" ( lasiit kaapjossaa intonaacijaa, purinot nost skudras no visa auguma) Laupiitaajs saka "Guli, guli, seedi!" peec kura arii virsaissa meita apseedaas drusku taalaak. Taalaak sekoja aplaupiissana - "Luudzu atdod naudu!" Protams, nauda tika atdota, bet kaut kaa rotas palika pie virsaissa meitas....

Hitpointu skaitiissana "Viens, divi, divi!" bija atminnaa paliekossa.

Kaa mana maate mani piedaavaaja - (paarstaasts no Druvja aka Hisie-Gaur) Nu tad taa. Virsaissa sieva pukojas par to ka piecbraaliissi tik ap to vinnas meitu luncinaas, to ka buutu vinnai jaameklee kaartiigs viirs. Tad sii pamet acis uz mani un saak prassnnaat no kuras puses naak, vai nav gadiijumaa labietis un tad saka ka varbuut var ielikt tajaa garajaa sarakstaa, kuraa esmu vieniigais kandidaats. Nu tad es izstaastu savu dziivesstaastu, cik nu driikstu teikt to, un peekssnni atskrien virsaissa meita visaa savaa godiibaa - vienaa sievas kreklaa un pusaizmigusi. Ielien maatei kleepii un tad maate ar rokas veezienu paraada uz mani, no kaa es dabuunu noprast ka tiek meitai jautaats, vai ssis buus gana labs? Meita neko neatbild, ar ko maate izprot kaa piekrissanu, nekaadu pretenziju neesot. Nu un tad meita arii aiziet. Ar to arii beidzas no manas puses.

Araabs, kuram zirgs eed ar pakallu.
Kad virsaissa meita aiziet, visi pie ugunskura seedossie saak runaat par Apdullusso Sulas IIbni ( peedeejaa vaarda pirmo zilbi lloti stiepti, izstiepjot zodu uz priekssu) tipa IIbnis ir runaajis par zirgiem, kas eed ar pakallu un kas gadiem nedzerot. Tad muusu starpaa iestaajaas klusums, kur mees dzilli paardomaajaam dzirdeet par IIbnna zirgiem. Un nonaacaam pie secinaajuma ka IIbnis arii varbuut pats eed ar pakallu (diemzzeel to mees praksee neredzeejaam) Tad mees saakaam spriest par IIbnna vecaakiem. Teevs ir Abduls, kas deelam laikam ir iedzimts. Secinot no taa ka deels eed ar pakallu, mees baidiijaamies pat iedomaaties, kaada ir vinna maate. /cien. Hisie-Gaur

Kopaa seedeeja ZZanete, Hisie-Gaur un NW, teiceeju lomaa ZZanete un Hisie, pierakstiija NW smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 12.07.2004 18:51
Raksts #13


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Vispār pirmais smejamais man gadījās jau pirms spēles. Sēžu, šuju jau pustransā, te zvana Ū```` - gribot ar mani par bārdu pakonsultēties. Atnāk un jau trepēs viltīgi ķiķina. Kamēr es vēl steidzu piešūt kādu vīli, viņš koridorī noslēpumaini šušinās, un tad no durvju puses atskan: "Ho, ho, ho!" Merry Christmas, Daugmale!" un durvīs parādās īsts Salatēvs ar izteikti mākslīgu bārdu un šortos. kamēs es no smiekliem ķērkdama vālājos pa krēslu, viņš iespaida palielināšanai sāk uzdejot. Tajā brīdī iezvanās telefons un mans vīrs apvaicājas, kā man iet. Nu ko jūs teiktu, ja jūsu sieva atbildētu: "Skatos, kā Aigars ar Salatēva bārdu dejo ēģiptiešu dejas!" Mans vīrs atbildēja tikai: "Nu jūs man dabūsiet! Kā es no mājām ārā, tā visādi salatēti pa istabu dejo! Būtu tak kaut ko atbilstošāku sezonai izdomājuši!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 12.07.2004 21:23
Raksts #14


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



Nē! Nē! Nē! Nē! grin.gif grin.gif grin.gif
Es nebiju šortos!!!! To Guntucis būs piedomājis (lasi - piefantazējis) grin.gif grin.gif grin.gif

Viss bija ļoti vienkārši! Kaut kā satiku savu bijušo studenti, pļāpājam, pļāpājam un pēkšņi velns mani dīdīja pajautāt, vai man bārdu un parūku nevar dabūt. Viņa iespiedzās, ka varot, un atnesa arī - grin.gif grin.gif grin.gif

Guntucis tiešām no smiekliem gandrīz pie zemes krita un krampjos rāvās grin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pet
iesūtīt 13.07.2004 08:08
Raksts #15


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: Rīga



Par skudraam veel bija taa, ka veel pashaa saakumaa, pirmdienotdrdien, Gvarvins esot pasludinaajis sevi par skudru paveelnieku, tik veelaak naacaas vilties, ka vinjam neklausa manas sargskudras, kas telti agresiivi sargaaja no pilniigi visiem, mani ieskaitot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 13.07.2004 13:04
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Zanete @ 12.07.2004 17:17)
Kaa mana maate mani piedaavaaja - (paarstaasts no Druvja aka Hisie-Gaur) Nu tad taa. Virsaissa sieva pukojas par to ka piecbraaliissi tik ap to vinnas meitu luncinaas, to ka buutu vinnai jaameklee kaartiigs viirs. Tad sii pamet acis uz mani un saak prassnnaat no kuras puses naak, vai nav gadiijumaa labietis un tad saka ka varbuut var ielikt tajaa garajaa sarakstaa, kuraa esmu vieniigais kandidaats. Nu tad es izstaastu savu dziivesstaastu, cik nu driikstu teikt to, un peekssnni atskrien virsaissa meita visaa savaa godiibaa - vienaa sievas kreklaa un pusaizmigusi. Ielien maatei kleepii un tad maate ar rokas veezienu paraada uz mani, no kaa es dabuunu noprast ka tiek meitai jautaats, vai ssis buus gana labs? Meita neko neatbild, ar ko maate izprot kaa piekrissanu, nekaadu pretenziju neesot. Nu un tad meita arii aiziet. Ar to arii beidzas no manas puses.
meita atskreeja

patiesiibaa bija taa, ka meita atskreeja un es vinjai jautaaju to ko nu tur jautaaju un vinja atbildeeja ka vinjai vienalga.
savukaart mani paarsteidza gandriizznota reakcija saadaa briidii (peec nakts, kuras lielu dalu pavadiiju likdama skaidri maniit, ka gribu so savai meitai par viiru)
taatad, meitas pazudusas, druumaa maate pukojas uz Druvi - buutu tu vinju jau sadereejis, tad diez vai aizvestu. atbilde
VAI TAD ES VAREEJU ZINAAT KA TU MAN SAVU MEITU DOSI???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 13.07.2004 13:13
Raksts #17


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



tam gan es pieriitu! protams jaapiekriit tam, ka sieva paarlieku tieshi to meitu baaza aciis un centaas pie viira izdot, bet tas vinjai raksturiigi, jo sevi vinja arii pamaniijaas pie viira izdot liidziigaa manieree (SLS 2). bet kad TAADA MEITA, pussagjeerbusies un papuurusi atskrien pie maates, tad toposhajam liigavainim, gan neatliek nekas ko shaubiities, jo izskatiijaas jau nu tas makten efektiigi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 13.07.2004 13:31
Raksts #18


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



paga, paga, TIK ATKLAATI sevi SLS2 es gan pie viira neizdevu.
Tagad tu grauj manu reputaaciju un tur ir daudz ko graut...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 13.07.2004 13:37
Raksts #19


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



CITĀTS(Eredia @ 13.07.2004 13:31)
paga, paga, TIK ATKLAATI sevi SLS2 es gan pie viira neizdevu.
Tagad tu grauj manu reputaaciju un tur ir daudz ko graut...

bwahahahaha, manaa atminjaa tu paliksi kaa cilveeks, kas ir speejiigs apeest vairaak pankuukas kaa visi citi speeles daliibnieki kopaa laughing.gif

runaa vien par reputaaciju laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Sigfa: 13.07.2004 13:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 13.07.2004 13:44
Raksts #20


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



paldies, padlies, bet kaut kur tacu taas spozaas ripinjas bija jaaliek... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 07:33