Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Trešā acs
Chukonens
iesūtīt 03.10.2005 17:54
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



Nu vai jums taada ir, un ko juus ar to radzat?????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
earnella
iesūtīt 29.10.2005 15:04
Raksts #61


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Jautājums, kādā kontekstā Tu to domāji.

No vienas puses kaut kas par to ir arī mūsu pašu tautas pasakās, precīzām, `Galdiņ, klājies`, kur vienai no īstajām meitām bija trīs acis, un pameita ar miega dziesmiņu aizmidzināja abas parastās acis, bet trešā palika atvērta. Tikai pameita to neredzēja - jo tā bija šī trešā acs.
Tātad tas ir tas, kas liek mosties no miega ar kādu savādu nojausmu un tamlīdzīgi.

Bet man labāk patīk lūk, kas:

Par čakrām
`Trešās acs`/ pieres centrs Ajna
Pamatenerģija: `Es redzu`
Pamatkrāsa: indigo
Šī čakra atrodas pieres vidusdaļā un darbojas kā `trešā acs`. Šī centra atvēršana piešķir ekstrasensoro redzi, attīsta gaišredzību, intuīciju.
-----

Vot, tā. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 30.10.2005 15:10
Raksts #62


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



dah un ar to "neredz" ja tā ir pietiekami attīstīta tad parasti tā ļoti izpaužas sapņos piem....pārāk bieži redz sapņos nākotni....to papildina pārāk bieža taisnība...piemēram nezinot pasaka nu rīt tas un tas būs slims un tā arī notiek...plus intuīcija...piem nelāgas sajūta nojausmas utt....

Brīdinu nejaukt taisnības teikšanu ar intuīciju tās ir divas dažādas un tomēr līdzīgas lietas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 03.11.2005 20:29
Raksts #63


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



To AMy - Vai tik te kāds nav aizrāvies ar Ctrl+c,Ctrl+v.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

Nost ar offtopic - Man liekas,jā,ka es laikam arī mazliet ticu Trešajai acij. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Bet Chukchinsh vnk nepareizi un "nedaudz" pārspīlēti to visu uzsvēra. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)

Šo rakstu rediģēja TaureņmeiteneAur': 03.11.2005 20:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.11.2005 23:37
Raksts #64


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Izlasot postu nevilshus naak praataa veca krievu tautas pasaka.
Lai arii cik diivaini tas nebuutu, shii ir nu taa lieta, kurai neticu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Un, ja man taada buutu, tad es, drosshi vien, redzeetu visaadus murgojumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 16.11.2005 23:48
Raksts #65


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Man tāda noderētu.Bet laikam jau nav. Jo man nav nekādu mistisku nojautu, pareģošanas spēju vai citu interesantu talantu.
Ļaujiet taču citiem ticēt! Materiālisms vienmēr ir karojis ar garīgumu (skaidra lieta, ratio t.i. prāts uzvarēs vienmēr!), bet tādēļ jau nevajag nosodīt tos, kuri tic citām lietām. Bet visādi citādi - ko es varu teikt par šādām lietām, ja tās noliedzu - tikai un vienīgi trula neticība..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 24.11.2005 18:58
Raksts #66


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



šitā nolikt Chukonenu ... nu bišk ne tā pateica ... so what ... sameklē infu un ieliec tā kā ir pareizi ... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Nu es trešo aci saprotu tā ... trešā acs nav materiāla bet izpaužas kā spējas ... spējas, piemēram, redzēt auru un līdz ar to, zinot, ko nozīmē katra krāsa aurā, noteikt cilvēka noskaņojumu, vai viņš melo un vēl daudz ko citu ... un šis sarkanais punktiņš uz pieres ir tikai atgādinājums par to, ka senajā civilizācijām(un es nedomāju ēģiptiešus, feniķiešus vai šumerus (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ) tas bija reāls orgāns tb. acs ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 24.11.2005 19:15
Raksts #67


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Paldies biedriem par izsmeļošo skaidrojumu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) , kāds tas sanāk, saliekot visus postus kopā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Taču es mēģināšu atbildēt uz pavediena autora jautājumu. Esmu nonākusi pie secinājuma, ka mana trešā acs ir aizsērējusi (es domāju enerģētiskā līmenī), tā aizsērējusi, ka grūti dabūt vaļā, tāpēc nekādas auras un visu ko citu es diemžēl neredzu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 18.01.2006 23:18
Raksts #68


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Njā... es tā arī netiku skaidrībā, kas tā trešā acs ir... te ir tik daudz variantu... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Njā... man piemīt intuīcija, tikai ne vienmēr protu to izmantot, visbiežāk tā noder kontroldarbos, kuros neko nezinu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Man gadā arī tā, ka es zinu, ko citi cilvēki domā, tas var gadīties gan ar svešiem, gan ar pazīstamiem, izsaukt tās domas es neprotu!
Un vēl satiekot svešus cilvēkus, man momentā izveidojas pirmais priekšstats un tas nemainās arī iepazīstot šo cilvēku, jo viņš vnk parasti ir tāds, kādu es viņu biju iedomājusies! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Un vēl es ļoti bieži redzu sapņos nākotni, tikai parasti es nezinu, vai tas bija vnk sapnis, vai arī notikums, kurš reāli kādreiz notiks, taču, kad tas notiek, tad man rodas doma... aha... es zinu, kas tag būs! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Es nezinu, kas tas ir, auras nekādas es neredzu, tad jau tā nav, laikam, trešā acs! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 17.02.2006 15:20
Raksts #69


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(saule @ 03.10.2005 20:24) *
(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) trešā acs ir kāds tur tālo austrumu izdomājums, ka pieres vidū ir punkts kurā koncentrējas enerģija (jūs tiešām nezinat jeb tēlojat ? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) ) bet šis indivīds - pavediena izveidotājs būtu varējis pavedienu sākt nedaudz izsmeļošāk

Vispār, pēc visādām teorijām, "trešā acs" ir rudiments smadzeņu aizmugures daļā...

Nezinu, ko tur var saredzēt ar trešo aci bez LSD, līmes saostīšanās vai kā cita (teorētiski ar savu "trešo aci" baltās pelītes daži redz jau no šņabīša), bet tam jau arī nekādu īpašu aci nevajag.

Es gan neko tādu neredzu, brilles, kur manas brilles? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
de_ed
iesūtīt 17.02.2006 15:26
Raksts #70


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.06
Kur: Visnotaļ nenoteikta.



Nu man ir divas acis, bet drīz vajadžes vēl divas klāt. (Pārāk daudz sēžu pie datora)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ausminta
iesūtīt 26.02.2006 00:37
Raksts #71


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.04



CITĀTS(Mattiass @ 17.02.2006 15:20) [snapback]560312[/snapback]

Vispār, pēc visādām teorijām, "trešā acs" ir rudiments smadzeņu aizmugures daļā...


Esmu dzirdējusi, ka tradicionāli zīmētā trešā acs uz pieres ir projekcija epifīzei - čiekurveida dziedzerim smadzenēs. Kurā, starp citu, pēc Dekarta teorijas, dvēsele mijiedarbojas ar ķermeni. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

bet vispār, manuprāt, tas ir viens no cilvēka enerģētiskajiem kanāliem un anatomiskās interpretācijas šai gadījumā ir muļķīgas. lai gan tibetiešu mūki taisot gluži anatomiskas operācijas trešās acs atvēršanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 26.02.2006 10:30
Raksts #72


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nuka! L.Rampas pirmajā rietumos izdotajā grāmatā šada lieta ir aprakstīta (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Ar urbīti ar urbīti pierē borējam! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) "Daudz lasošajai latviešu publikai" arī ir apbrīnojama iespēja to grāmatu iepazīt savā dzimtajā mēlē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 01.03.2006 15:03
Raksts #73


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Cik zinu, man tāda nav, bet to, ka tāda vispār pastāv šodien pārliecinājos. Tas tiešām paliek baisi.. un lūk viens piemērs:

Mana vācu valodas skolotāja vienmēr mani uzrauj pirms stundas, tieši tad, kad esmu stingri nolēmusi neierasties.. un, protams, viņa vēl pienāk klāt un uzprasa:"Jūs taču būsiet, vai ne???" un ar vēl lielāku pārliecību turpina savu sakāmo:"Uz manām stundām neviens neuzdrošinās neierasties, es mācu pat tad, ja klasē ir tikai viens skolnieks." - protams, ka viņa māca, viņa taču ir viena briesmone. Bet šī ir tikai pirmā daļa - tā gluži nepierāda viņai piemītošās trešās acs esamību.
Šodien, tīri vai nopriecājos, ka viņa nav redzēta un būtu īstais brīdis neaiziet uz šo tiešām garu un prātu nomācošo stundu. Pierunājusi savu klasesbiedreni (īstenībā viņa nebija jāpierunā!) neiet, mēs devāmies pasēdēt gaitenī, kur skolotāji nemēdz staigāt. Kafeinīca šinī gadījumā nederētu, jo tur šad tad ienāk pārbaude. Plāns ir - iesim pie nākošā priekšmeta klases pirms zvana un tā ka nākošā ir pēdējā stunda, tad nevēlamajai personai uzskriet virsū būtu gandrīz vai neiespējami, jo viņa tajā gaitenī neko nemāca un pie gardarobēm arī viņai nebūtu ko darīt. Kad pēdējā stunda jau gāja uz galu kāds pieklauvēja pie durvīm - protams, vācu val. učene. Viņa bija nākusi kko parakstī vai kko paņemt vai atdot bioloģijas skolotājai un vēl izmantojot situāciju cītīgi nopētīja klasi veltot īpašu skatienu man un manai draudzenei.

Vēl, kādas dažas nedēļas iepriekš, kādai citai meitenei viņa uzskrēja virsū tieši tad, kad brīvība jau bija sasniedzama ar roku - tieši pie skolas izejas, un stundā jau neiztika bez uzrunas:"Ak Tu mazā šmurgule, kādēļ Tu biji iedomājusies iet prom no manas stundas, no manām stundam neviens neiet projām, jo esmu šeit tikai jūsu dēļ."

Kā viņai tas izdodās - nezinu. Man vienīgais jēdzīgais izskaidrojums - viņai ir trešā acs!!!

Šo rakstu rediģēja bluish_eyes: 01.03.2006 15:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maiars
iesūtīt 18.03.2006 23:44
Raksts #74


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05
Kur: Pie elfiem,dziedot dziesmas,lukojoties zvaigznes,megjinot izprast neizprotamo.



buutiiba ar 3 aci var redzeet praleelaas pasaules (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

un taadas lietas ,kuras cilveeki nepaziist,jo nekad dziivee nav redzeejushi:D


taapeec jaalasa gudras graamatas:D

CITĀTS(Ausminta @ 26.02.2006 01:37) [snapback]566679[/snapback]

Esmu dzirdējusi, ka tradicionāli zīmētā trešā acs uz pieres ir projekcija epifīzei - čiekurveida dziedzerim smadzenēs. Kurā, starp citu, pēc Dekarta teorijas, dvēsele mijiedarbojas ar ķermeni. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

bet vispār, manuprāt, tas ir viens no cilvēka enerģētiskajiem kanāliem un anatomiskās interpretācijas šai gadījumā ir muļķīgas. lai gan tibetiešu mūki taisot gluži anatomiskas operācijas trešās acs atvēršanai.

cilvēka smadzenēs tuiešām ir atrasta noteikta viela,un aar anatomijas paliidziibu ir noteikts,ka ta ir atrofeejusies acs....pareizi par to chiekurveidu....zinu,ka krieviski to sauc shishkovidnaja zheleza

CITĀTS(berserks @ 24.11.2005 19:58) [snapback]512131[/snapback]

šitā nolikt Chukonenu ... nu bišk ne tā pateica ... so what ... sameklē infu un ieliec tā kā ir pareizi ... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Nu es trešo aci saprotu tā ... trešā acs nav materiāla bet izpaužas kā spējas ... spējas, piemēram, redzēt auru un līdz ar to, zinot, ko nozīmē katra krāsa aurā, noteikt cilvēka noskaņojumu, vai viņš melo un vēl daudz ko citu ... un šis sarkanais punktiņš uz pieres ir tikai atgādinājums par to, ka senajā civilizācijām(un es nedomāju ēģiptiešus, feniķiešus vai šumerus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ) tas bija reāls orgāns tb. acs ...

jap millioniem gadu atpakalj pirms eegjiptieshiem,pareizi....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiko no sabata
iesūtīt 02.07.2006 22:57
Raksts #75


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.06.06



CITĀTS(Chukonens @ 03.10.2005 18:54) [snapback]485381[/snapback]

Nu vai jums taada ir, un ko juus ar to radzat?????

jaaa man ir un es to neesu izdomaajusi bet man to pateica kaads speeciigs dziednieks proyams taa naw redzama bet ar dazzi ar to war dziedeet citi piemeeram war redzeet paardabiskas buutnes!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 02.07.2006 23:28
Raksts #76


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



mana trešā acs novēro sliktos cilvēkus un kā jau dažam labam te ar bij: arī stulbeņus, kas klaiņo apkārt.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
vēl man ir sestais prāts, bet tas tā. Trešajai acij ir laba atmiņa... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 23.07.2006 12:57
Raksts #77


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



reaaala teemaaa kura vispar ir atverta prikola pec... tresha acs... kura vieta???? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mazaretti
iesūtīt 24.07.2006 10:27
Raksts #78


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.05



njā.. jūs to visi uzskatat par prikolu.. Saprotu.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Es neesmu nekāds speciālists, taču esmu runājis ar vienu vīru, kas šādas lietas pēta... Viņš pats ir gājis pie kautkādiem dziedniekiem (nezinu, kur mūsdienās kkas tāds ir) Viņš stāstīja par 3. aci... Tagad mēģināšu atcerēties.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Nu tad tā.. Trešā acs esot katram cilvēkam. Bet to nav viegli atvērt. Tā acs nav fizisks orgāns, kā mūsu zināmās acis.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) To var iztēloties, tas ir garīgā līmenī - tāds nosaukums, jo ar to dara līdzīgas lietas. Būtībā, kad tiek atvērta trešā acs, tu saņem lielu enerģiju no kosmosa. Laikam to var panākt meditējot, jo viņš runāja par kkādiem treniņiem. Tātad, viņš uzkrāj enerģiju no kosmosa lielā daudzumā un ātrumā, kā mes to ikviens varam. TAd viņš ir aktīvs - viņam nevajagot pat gulēt, pietiek enerģijas visur, kur vajadzīgs utt... Tad vēl viņš stāstīja par Pokaiņu mežu, ka tur tā vieglāk atveroties utt...

Nu, cerams ka sapratāt! Nevajag nolikt viens otru! Neviens jau parasti netic nezināmajam! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Vai tad agrāk, pirms bija izgudrota lidmašīna, ticēja ka cilvēks spēs lidot? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Tāpat arī daudzus zinātniekus vnk sodīja ar nāvi, jo viņi bija ko atklājuši... Piem, zeme ir apaļa vai plakana? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Paldies par uzmanību...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 09.10.2006 13:44
Raksts #79


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Ja arī kādreiz pasaulē ir dzīvojuši cilvēki ar trešo aci, tad tagad nu tādu ir maz (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
man nav, to es točna zinu. Ja arī ir, tad pavisam neattīstīta. Trešajai acij ir arī kkāda saistība ar intuīciju, un tās man gandrīz nav. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gnoms
iesūtīt 09.10.2006 15:35
Raksts #80


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.06



Par tā saukto trešo aci atbild sestā čakra. Ja šī čakra nav sabalansēta- tas ir nobloķēta, tad arī cilvēkam liekas, ka nekādas intuīcijas viņam nav. Bet strādājot ar sevi, sabalansējot šīs čakras darbību var visu atjaunot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 13.05.2024 04:57