Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kalambola komandas!, Kura tev visslabak patiik?
Gitish
iesūtīt 05.09.2008 19:54
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.08
Kur: Uz kresla ^^



Kuras jums no Kalambola komandam patik visslabak? Slīdenis, Kraukļnags, Elšpūtis, Grifidors. Pamatojiet kaapec!!! smile.gif
Man Patik piemeram Grifidors! Jo tajos piedalas mani nu miljakie HP varonji! smile.gif wub.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 9)
la sindy
iesūtīt 06.09.2008 09:44
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



Man patīk Slīdeņu komanda. Tas tāpēc, ka viņi neievēro nekādas robežas, viņu spēles ir netīras, viņi pieņem kukuļus. Tas visu padara krietni interesantāku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 06.09.2008 16:25
Raksts #3


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Grifidors. Tāpēc, ka viņi arī domā, kā sakaut pretiniekus gudri, un praktiski nelieto brutālas spēles paņēmienus (neskaitot kā atbildes variantu). Kraukļanagi un elšpūši kalambolā nav kruti. Slīdeņus neciešu par to, ka spēlē negodīgi — te nu jāpiebilst, ka man nav iebildumu pret balansēšanu uz likuma robežas vai gudru likumu apiešanu tā, ka nevar tieši apsūdzēt pārkāpumā. Man ir iebildumu pret klaju un acīmredzamu likumu pārkāpumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 06.09.2008 16:56
Raksts #4


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Arī Grifidors. Nu, vairāk kā Mattiass piebilst nevarēšu, bet ja runā tieši par laiku, kad HP mācījās, man patika Freds un Džordžs, līdz ar to arī komanda, protams, citus iemeslus neaizmirstot. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 08.09.2008 12:42
Raksts #5


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Man varētu patikt Krukļnags vai Elšpūtis, jo par viņiem grāmatās gandrīz nekas nav teikts tātad paliek nedaudz vietas fantāzijai un es pati varu izdomāt kādas man šķiet šīs komandas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 08.09.2008 17:09
Raksts #6


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Laikam izcelšos ar to, ka man vienmēr ir patikusi Slīdeņa komanda.
Iemesli:
1. Viņi vienmēr zaudē ar ko iegust līdzjūtību, jo ar kādiem paņēmieniem lai spēlētu vienalga zaudē.
2. Viņiem ir ļoti izskatīgs meklētājs
3. Man ir apnicis cienīt tos labiņos un slīdeņi nav slikti tikai tāpēc, ka ar viņiem ir Malfojs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
la sindy
iesūtīt 10.09.2008 11:30
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



CITĀTS(Seila @ 08.09.2008 18:09) *
Laikam izcelšos ar to, ka man vienmēr ir patikusi Slīdeņa komanda.
Iemesli:
1. Viņi vienmēr zaudē ar ko iegust līdzjūtību, jo ar kādiem paņēmieniem lai spēlētu vienalga zaudē.
2. Viņiem ir ļoti izskatīgs meklētājs
3. Man ir apnicis cienīt tos labiņos un slīdeņi nav slikti tikai tāpēc, ka ar viņiem ir Malfojs.

Tu saki ka Malfojs ir slikts? Vēl pirms brīža tu minēji, ka viņš ir ļoti izskatīgs...
Turklāt man Slīdeņi atgādina mūsu Latvijas izlasi hokejā. Viens pārkāpums pēc otra, un vienalga nekā... xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 11.09.2008 20:28
Raksts #8


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Es visu laiku esmu jutusi līdzi grifidoriem. Laikam jau tāpēc, ka tie grāmatās tika vairāk izcelti un kopš pati esmu grifidoros IC, man viņi ir bijuši sirdij vēl tuvāki.
Manuprāt Slīdeņi grāmatās tika atspoguļoti kā nedaudz aprobežoti, kas nedaudz nesakrita ar manu pārliecību par cilvēkiem, tādēļ tā patiesi viņiem just līdzi neizdevās. Un Kraukļnagi, Elšpūši, par tiem pietrūka informācijas. Un man ir tā - lai kāda sporta veida komanda patiktu, par konkrēto komandu irvismaz jāuzzin vairāk par pieciem faktiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gitish
iesūtīt 14.09.2008 13:25
Raksts #9


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.08
Kur: Uz kresla ^^



Sila tatad tev patik Slidenis ja ?
Nu ja katram jau savs favorits ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Claire
iesūtīt 08.11.2008 17:03
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.08



Vienmēr jūtu līdzi grifidoriem, jo tur ir Harijs. Roulinga jau neapraksta, kā spēlē piemēram Slīdenis pret Elšpūti, vai citas spēles, kurās nav Grifidors. Slīdeņi arī ir spēcīgi, tikai tas meklētājs (lasi-Malfojs) nekam neder. grin.gif Bet kopumā - sarkanzelta lauviņām (grifidoriem, protams).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 08:44