Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> sarunas par tēmu
kaiva
iesūtīt 18.08.2017 13:35
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



mazā omulīgā pačalošana- apakšvirsraksts

varbūt tas drīzāk der gondorai bet gan jau aizvirzīsimies kaut kur arī prom no literatūras

paklau- vai tev tā krāsu tēma arī ir kaut kā pārsūtāma pa e pastu?
man ienāca prātā arī ko tev nosūtīt, gaidi!

nu skaidrs- tu esi ideālā tulkotāja! nopietni. bet tam jābūt baigi grūti ja grib tulkot īstas grāmatas. valoda ir ģeoloģijas slāņi svītas un epohas.
ko tu piemēram lasi lai apgūtu konkrētu stilu? un ko tu piemēram vēlies tulkot?
domāju ir ļoti derīgi ar tulkotāja aci lasīt Zanes Rozenbergas tulkojumus. arī hobits ir viņas darbs. (bail iedomāties par ko to padarītu mūsdienās) un protams lm montgomerija

un loģiski belševicas- arī alise brīnumzemē bet tu to noteikti visu zini pati

vai mācies tikai pati vai attiecīgi studē kaut kur angļu filologos?

man jau liekas ka vajadzētu pieņemt likumu, ka neko nedrīkst tulkot nepārbaudīts tulkotājs. reizumis tas noteikti varētu būt autodidakts bet tam vienalga būtu jānoliek eksāmens kā braukšanas tiesības

lasu pēdējā laikā latvju tekstus. un sajutu pilnīgi literāro procesu kādā mirklī. tagadnes iespaidu. it kā literatūra latvijā notiktu mūsdienās un es tajā būtu iesaistīta. :>> proti gadījās izlasīt pirms dažiem mēn bereļa fragmentu no topošās grāmatas par rakstīšanu- un pēc tam ievas melgalves komentāru par to- viņa pateica tieši to ko es domāju. rādās tiem tajās augstajās sfērās ir vajadzīgs kāds kas atgādina pašsaprotamo. tad vēl recenzija par monstriem un metaforām- droši vien esi lasījusi?- arī gluži manas domas
un dažus vecos karogus- tur izrādās ir visādas interesantas lietas- un daudz vairāk nekā mūsdienās- varbūt tu zini kādu, kam tādus nav kur likt?
vakar piedzīvoju dzīves mācību. lūk kāda tā ir:
klausi savai intuīcijai!
maijā man skolas biblenē lasītavā paziņoja ka viss arhīvs ir izmests laukā un es šokā nezināju ko darīt. gribēju iet pārjautāt biblotekārei, bet ko man tur jautāt- negribēju dzirdēt vēlvienu apstiprinājumu- jā jā vajdzēja atnākt pirms dažām dienām.
un tagad izrādās ka tieši karogi tobrīd vēl nebija izmesti. un neviens neiedomājās arī man pateikt kaut arī es tur gorījos ik pēc nedēļas. tāds rūgtums zini dvēselē...
crying.gif

nu labi :>> bet tu gan tā nedari. mirkli apdomājies un eskrien prom ja iekšējā balss kaut ko saka (protams var gadīties ka tā iesaka lasīties prom- piemēram ja esi nočiepis kādu žurnālu vai tādā garā)
ps- man vnk skolā ir blats

lasu šobrīd čempionu brokastis. varbūt to var pamanīt
vonnegūts visu raksta tādā garā?

tu noteikti esi labāk pazīstama ar lit klasiku :> apelsīns un skrūves pagrieziens un tādā garā man vēl gaida sarakstā
bet vienlaikus vakar līdz rītam lasīju arī vulfu- uz bāku. pēc satura ļoti līdzīga airisai mērdokai (to gan esmu pavairāk lasījusi. bet taupu un marinēju) pēc stila arī bet ar savu rokrakstu
nesaprotu kāpēc "autors voice" nevar tulkot kā rokraksts. tas jau sen ir tik pašsaptotams vārds
"balss" izklausās de.bīli. (ievēro, ka es nesaku "manuprāt") hahaha

methods of rationality ir bieži citēts tv tropes- to tu arī noteikti zini
es sāku sazināties ar amāliju bet tad viņa kaut kur pazuda- pēdējais ko viņai pajautāju- vai lasi tv tropes?
iespējams ka viņa ir pazudusi tropu džungļos...
lai nu kā- ja tu to iztulkosi būs baigi baigi super! novēlu visu kas tam vajadzīgs!


nu jā krēslā ir tā lieta par mitoloģiju- vairāk tas kas tur nav pateikts bet domāts- uguns un ledus, pūstošie vampīri par nāvi un siltie vilkači par dzīvību. bellas izteiciens- ejiet ieskrieties ar savu dvēseli, man to nevajag. voltūru vēture. vampīru "dzīves spēlēšana" piem alises modīgums. nemirstīgie bērni un izdzimteņi un jaukteņi jeb svētie bērni. viņas gaidību ainas bija visšaušalīgākās un fascinējošākās. tāpēc to tomēr var pieskaitīt pie šausmu lit. un voltūru gļēvulība. īstenībā viņi redzot pretestību nemaz neuzzsāka cīņu. viņi bija pieraduši pie visvarenības. un kur nu vēl pats āro- tas nu tiešām ir literatūras un arī kino gardumiņš. kā viņš viņu notēloja! turklāt filmā vēl bija pielikts klāt un uzlabots. nu tādas lietas
protams daudz kas no tā ir citās grām vnk pie mums tās nav tulkotas


(mājiens ar neuzkrītošu sētas mietu)

ļoti interesanti- man 4. poters tā patīk ka neesmu baigi daudz kļūdu manījusi, kaut arī izlasīts apm 46x
klau- vai e bukā teorētiski var labot? man jau sen interesē

klauss. jā, man šai sakarā nenormāli riebjās tā blondā, aizmirsu kā sauc. tik paštaisnu personu reti gadās redzēt! pat šinī fikšonlandē kur tādas vien mīt. un tas ka viņa beigās saiet ar stefanu! pfffff... vismaz tikpat bezsakarīgi kā Harijs un dž.
jā par boniju tev pilnīgi piekrītu. bet viņa tur ir drausmīgi pazemota. bez viņas tur neviens neizdzīvotu, bet viņa skaitās gandrīz kā 3. plāna tēls
laikam tāpēc ka melnā. un tāpēc ka nenoliedzami visskaistākā persona starp abiem dzimumiem visās sērijās. baltajiem vnk tas skauž. jau gadsimtiem. tas arī visu izskaidro. arī iekšēji visskaistākā- kopā ar savu grandma
arī blondā, nu klausa māsa ir baigi forša un arī ļaunā ketrīna tā neko
bet vnk vnk neatvairāms ir elaidža... rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
tik kārtīgs un godīgs...
ak...

grin.gif nē tiešām
labi esmu rdzējusi tikai 2 sezonas?- 2 un 3? un īsti neiebraucu pamatproblēmā kāpēc viņiem ir tās problēmas. bet zini literatūra tāpec ir literatūra ka simboliska. plus vēl kaut kā izjūtu cieņu pret tiem kam jāsabūvē tik ietilpīgs sižets tik īsā laikā un vēl jāuzfilmē. (tāpat kā once upon time.)
esmu piedalījusies par statisti- laikam ar to pietiek lai izjustu uz savas ādas cik sarežģīta lieta ir filmēšana. jo vairāk tāpēc ka pašai nav jāatskaitās nekādiem termiņiem- kā rakstu tā rakstu. un no otras puses sāku arvien vairāk izjust kāds lāsts rakstniekam ir laiks... :> ka viņam jāiekļauj sava iztēle tomēr realitātē
bet protams faniem ir jāsaredz muļķības
vienīgais domāju ka jāizšķiro par ko vērts besīties vairāk- stulbiem tēliem vai fantastisku sižetu. galu galā pastāv rule of cool.. * čukst* (tropi)

ok
pagaidām

Šo rakstu rediģēja kaiva: 18.08.2017 13:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
28 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Hermaine
iesūtīt 20.03.2018 17:26
Raksts #61


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Par tām pildspalvām mani riktīgi sasmīdināji! grin.gif

Pavasaris? Paskatos kalendārā - it kā Tev taisnība, paskatos laukā - atkal tas tur baltais krīt no gaisa. unsure_a.gif

Bet rakstīt ar roku - tur pavisam cita fīča, tā teikt, iznāk padarbināt pavisam citus smadzeņu "muskuļus", tas tev nav uzklabināt facebukā komentāru no sērijas "cmuks buižuks" un bliezt tālāk. smile.gif

Šobrīd gan manas radošās aktivitātes ir drusciņ aprimušas un uznācis ir lasāmkārums. Diemžēl visiem trakumiem vietas nepietiek, un vēl tam visam pa vidu jāatrod laiks, kad arī aiziet uz darbu. rolleyes_a.gif

Veiksmi tev pavasara pielūgšanā, varbūt debesis tomēr tevi uzklausīs! sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 04.04.2018 15:54
Raksts #62


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



jā pagājušas jau nedēļas bet baltuma ziņā uz priekšu neesam tikuši :>

tā es kaut ko tev gribēju pajautāt....
hmmm

kaut kas saistībā ar IT...

aaaa hahah
ne gluži. vnk at netu.
va tu nezin kā pareizi ierakstīt lai sameklētu tādus forumus kā mūsu ar daiļdarbiem- kur goti raksta paši savus melnos. angliski protams. un arī ne tikai goti. jo viss ko esmu atradusi ir tikai forums bez stāstiem. orģināldarbus va ne. varbūt zini kādu lapu kas ir vnk teksti bez foruma. for free of horse

jā man arī lasāmperiods. riju grāmatas un periodiku- domuzīme un konteksts. iesaku! riktīgi labais. domuzīme ir nopietnāks bet konteksts daudzveidīgāks. abi viens otu papildina. reāli rada iedvesmu!

no vienas puses gribētos rakstīt kompī ja būtu ērti viņu turēt. bet tur kaut kā ir vēl grūtāk atrast un sakārtot fragmentus cik esmu mēģinājusi. pat ja katru nodaļu liek jaunā doc. lasīju ka ir spešal raksnieku programmas. uzreiz jaut kā tipiskam latvietim- diez tās arī var novilkt?

nu labi nu jau drīz būs droši vien kad šo lasīsi jau skaļāk čivinās kandavas putneļi, labākās pilsētas latvijā, paraugpilsētas no kā visiem būs mācīties :>>>
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 07.04.2018 12:50
Raksts #63


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



ak dievs piedod jo esmu grēkojis

KULDĪGAS protams

šinī stabā ir tik auksts ka sasalst smedzenes ;>>>

čiers
pavasaris
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 11.04.2018 15:18
Raksts #64


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Tad izrādās, ka arī tu sevi nomoci ar aukstumu līdz pat smadzeņu saldēšanas punktam. grin.gif Mēs arī, pagājušajā vasarā taisot remontu, nepaspējām samainīt logus, tāpēc ziemā galvenokārt nodarbojāmies ar džemperu skaita palielināšanu jau visam mugurā savilktajam. Bet vispār, manuprāt, šitādas lietas dzīvi padara interesantāku - tikt galā ar kaut kādām grūtībām. sorcerer.gif

Tā - rakstnieku programmas: mana mīļākā (dabīgi) Notepad++. Kādās tik tur valodās nevar rakstīt, sākot ar python un beidzot ar html. whistling.gif Labi, labi, tagad nopietni.
Tātad veltīju Tevis minētās problēmas izskatīšanai apmēram 10.5 sekundes sava laika, tad atradu šādu linku (ar kādiem es parasti tipiski sāku skatīties, ja vajag atrast kaut kādu programmu, kas dara specifisku lietu, bet principā par tādām programmā iepriekš neesmu dzirdējusi), kur ir sarakstītas dažādas programmas, lielākoties pat par brīvu, kuras vairāk vai mazāk izmanto tieši rakstnieki. Varbūt kaut kas no tā atbilst tavai specifikai?
Es pieļauju, ka es visticamāk izmantošu gan Word, gan Notepad++, kad mēģināšu pārnest savu brīnumu datora vidē. Tas ir, melnraksts/tīrraksts taptu Wordā, bet visi pieraksti glabātos Notepadā text failiņos (datnītēs), kur ātri varētu atrast visu svarīgo hrestomātisko informāciju un kalendārus, kurus esmu sataisījusi.
Starp citu interesanti, ka, manuprāt, Roulinga vispār nav izmantojusi savā daiļradē tādu lietu kā īstu kalendāru. Šķiet, ka viņas notikumi notiek kaut kādā nenoteiktā laikā, nenoteiktā ilgumā, kam ir visai grūti izsekot.

Hmm, par angliskajiem forumiem: par HarryPotterfanfiction.com noteikti esi dzirdējusi, kā arī par fanfiction.net, tāpēc jādomā, ka tu par forumu meklēšanu biji domājusi kaut ko citu, tas ir, īsti cik gotisku un melnu tu gribi kaut ko atrast? unsure_a.gif Vispār Amazone jau arī kaut kad laida vaļā savu Kindle sadaļu, kur esot pilns ar fanu darbu spamu.
Moš biji domājusi kaut ko tamlīdzīgu šitajiem?

Mjā, tādus žurnālus būtu interesanti pašķirstīties un palasīt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 12.04.2018 15:18
Raksts #65


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



ā es domāju tieši kas NAV fanfiki. kas ir gotu žanra fani. vai visp fantasy
paldies par tavām 10.5 sek
tāds varētu būt stilīgas grām virsraksts
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 13.04.2018 15:45
Raksts #66


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Kādā brīdī, kad būs vairāk laika (tas ir - gribēšana), tad atcerēšos par tevi un pameklēšu tādus darbus.

Bet redz kur man gada šoks: HPFF slēdz ciet no 28. aprīļa! Labi, ka paspēju sakopēt dažus stāstus, kuri man patika! ohmy.gif

Varbūt, ka tas nozīmē, ka es tevi nedaudz sadvesmoju uzrakstīt grāmatu? Hihi rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 17.04.2018 15:43
Raksts #67


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



kas ir tas hpff?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 17.04.2018 16:48
Raksts #68


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



HPFF ir Harry Potter Fan Fiction, no kurienes nāk lielākā daļa no angliski pārtulkotajiem HP fanstāstiem.

Paskaties tik - pavasaris laikam patiešām domā ierasties. Bet diez kā būs ar vasaru?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 24.05.2018 17:12
Raksts #69


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



kompis paliek arvien drausmīgāks, arī darba riktīgi daudz. ik pa laikam gribas ar tevi patarkšķēt bet pašlaik neredzu ka kaut kas spīdētu. baigais stressiņš- gribas katru dienu paveikt pēc iespējas daudz dabūt lielumu gatavu līdz rudenim bet nezinu vai tas vispār ir iespējams. vārdsakot mēģināsu parādīties kad būšu biblenē bet tur jau arī liela muldēšana nesanāk. nu tad redzēs,
pagaidām!
piesaucam vasaru!
lai tev riktīgi saulains!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 28.06.2018 12:54
Raksts #70


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



jā bet kāpē ta viņu aizslēdza? ekonomika?
(jau sapratu kas tas ir tiklidz biju izslēgusi kompi :>> un pēc tam vienmēr aizmirsu pajautāt.)
tiešām tas viss vairs nekur nav atrodams? ko tad fani saka?

esmu atklājusi ka ir vēl viena man derīga klade un tā ir iedomājies Latvijā ražota- un reizē smuka un pat izdevīgāka!
Pozitīvisms!

nu ko. rosos rosos rosos
(tas nav spāniski)

lai tev mučas buonas vasaras!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 30.10.2018 18:19
Raksts #71


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Vasara tiešām bija drausmīgi karsta, bet nu esmu atdzisusi un esmu atpakaļ. smile.gif

Super, ka atradi kādu derīgu kladi!

Man gan dzīvē notika šādas tādas citādākas pārmaiņas. Šodien pabeidzu savu vasaras projektu - adīto segu, kur uzadīju 15 x 15 cm kvadrātiņus, 60 gab un sašuju kopā. Nē, pajokoju, īstās pārmaiņas ir tādas, ka 2 nedēļas atpakaļ tikām pie trešā tēva dēla. Tāpēc arī šajā karstajā vasarā vispār nespēju neko daudz pakustēties un padomāt. Bet nu atkal esmu savā ādā un atkal esmu gatava dižiem darbiem!

Kā tev pagāja vasara un kā rudens?

Lai atlīdzinātu Tev savu mistisko pazušanu - vai šāds forums tevi iepriecina?
Gotiskās literatūras forums

Un par hpff arhīvu - tagad ceru dabūt to no šejienes.
Arhīvs velkas, redzēsim, kas no tā sanāks. smile.gif

Muhahaha! cool.gif Dabūju veselu gūzmu ar hpff daiļdarbiem (visticamāk lielāko daļu), tai skaitā arī visus tos, kurus es pati sev laicīgi savilku. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 30.10.2018 21:26
Raksts #72


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Daudz kas no vecajiem HP arhiviem - Riddikulus, Schnoogle - it pārcēlušoes uz 'Archive of our own' - https://archiveofourown.org/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 31.10.2018 10:38
Raksts #73


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Pateicos, Aiva! Tagad man būs vēl viena vieta, kur pavadīt bezjēdzīgi daudz laika. laughing.gif

Bet HPFF daiļrade tur laikam savu mājvietu nav atradusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 12.11.2018 11:11
Raksts #74


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



atcerējos par vēl vienu lielo fanfiku agregatoru - mediaminer.org - tur gan var daudz kas no citiem avotiem atkārtoties.

Ps. Par Archive of our own - tā nav, ka tur HP nav, ja tic meklētājam , tad.... "181031 Works in Harry Potter - J. K. Rowling" - es iesitu Harry meklētājā, un tad caur pirmo piedāvāto darbu ātri aizgāju uz Potera sadaļu.

Šo rakstu rediģēja Aiva: 12.11.2018 11:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 14.11.2018 15:38
Raksts #75


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Esi laikam gan pamatīgi daudz pētījis visādus forumus, vai ne? rolleyes_a.gif

Jā, šo to es manīju no HP fanfikiem arī iekš Archive of our own, tikai neuzgāju tur man interesējošos daiļadarbus. blush.gif
Bet rekur mani sagaidīja pārsteigums, kad pārbaudīju savus linkus, noslēdzot savu 2. tulkoto daiļdarbu, ka, ierakstot adreses lodziņā linku uz HPFF saiti, man links aizgāja. Vienvārdsakot, kāds harrypotterfanfiction.com lapu ir atdzīvinājis un pārveidojis pilnīgi jaunā paskatā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 14.11.2018 17:59
Raksts #76


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 14.11.2018 15:38) *
Esi laikam gan pamatīgi daudz pētījis visādus forumus, vai ne? rolleyes_a.gif

Jā, šo to es manīju no HP fanfikiem arī iekš Archive of our own, tikai neuzgāju tur man interesējošos daiļadarbus. blush.gif
Bet rekur mani sagaidīja pārsteigums, kad pārbaudīju savus linkus, noslēdzot savu 2. tulkoto daiļdarbu, ka, ierakstot adreses lodziņā linku uz HPFF saiti, man links aizgāja. Vienvārdsakot, kāds harrypotterfanfiction.com lapu ir atdzīvinājis un pārveidojis pilnīgi jaunā paskatā.



Nācās smagi rakt, jo kaut kad pēdējā gada laikā ir aizgājis nebūtībā vecākais anime fanfiction arhīvs, ar darbiem no 91 līdz 98 gadiem... Ir aicinājumi tiem, kam ir kopijas no zudušajiem darbiem, tos ielikt Ao3 vai ff.net. Man z''el ka tur pazuda daudz Dirty Pair agrīno darbu, ļoti daudz no oriģinālā Bubblegum Crisis, Ranma 1/2 un SailorMoon.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 15.11.2018 17:36
Raksts #77


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Tad principā tas, ko Tu šobrīd tulko, iznāk kaut kas īpaši rets un netverams? ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 15.11.2018 17:56
Raksts #78


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Nē, tie ko es tulkou, tie ir visi atrodami. Bet man žēl ka pazuda Šauna Hagena piektais darbs par Netīro Pārīti "Angels in disgrace".... Pirmie 2 - "Seishunshiitemasu, First flight, big trouble" un "Air disasters and other troubles in travelling" ir iztulkoti, trešo "Good times, bad times and high times" es tulkoju lēnām, ceturtais "Quiet times" gaida iedvesmu.

http://www.ravensgarage.com/bgcfanfic_guide/dp.html
No šī saraksta aptuveni 1/3 citur vairs nav atrodami sad.gif "Angels in Paradise" "Different Options" "Mistakes" "The Misadventures of The Dirty Pair" The Trans-Galactic Case, Shasti's Day of Rebirth , A Problem of Godly Worship, A Question of Ethics, A Blast from the Past, Rockship Incident, "Dangerous Alliances" un vēl pāris citi ir zaudēti uz visiem laikiem...

Deivida Paskala darbs par Saber Marionettes vairs nav atrodams. Bet kāds to uzlika "Vanished fanfics" arhīvā.

Ill met on Starlight - tas ir atrodams daudz kur - ff,net, Meniaminer, Ao3 un autoru lapās.

Šo rakstu rediģēja Aiva: 15.11.2018 21:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 16.11.2018 15:24
Raksts #79


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Šis jau gandrīz izklausījās man pēc izaicinājuma. smile.gif (Tomēr gan jau ka esi izmeklējies šos pa malu malām un diez vai man izdotos nez kur tos izrakt.)

Bet tā droši vien ar fanfikiem ir vislielākā problēma, ka tie var pazust jebkurā laikā, tāpēc ir rūpīgi jāglabā, ja ir tādas trakas noslieces tos tulkot un lasīt. rolleyes_a.gif


Intereses pēc Šonam Hagenam uz e-pastu mēģināji rakstīt?

Šo rakstu rediģēja Hermaine: 16.11.2018 15:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 17.12.2018 16:46
Raksts #80


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



heh, google-fu der atpūsties un tad pamēģināt savādāk, beigās atradu alternatīvo, tā ka dabūju teju vai visu pazaudēto, vienīgais kas izpalika bija DirtyPair sajaukums ar DarkKnightRising, kad DP nākotnē kāds maniakāls zinātnieks bija pamanījies noklonēt Džokeru un Betmenu pēc viertējā mafijas bosa prasības. tas ar bija labi uzrakstīts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

28 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
26 lietotāji/s lasa šo pavedienu (26 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 10:31