Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bermudu trijsturis
Miya
iesūtīt 13.04.2004 20:34
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.04
Kur: njuz Siguldina...



Ka jus domajat vai Bermudas trijsturi pazud kugi un lidmasinas?Varbut tikai tu uz bridi vis ir jocigs un kad vinu izbrauc viss beidzas?Kas to lai zina ja jus zinat uzraxtat kautko lai es ari zinatu smile.gif

Šo rakstu rediģēja Reiki: 31.05.2004 10:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Kerba
iesūtīt 13.04.2004 20:45
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.04



Man šķiet, ka Bermudu trijstūris ir viena no tām vietām uz pasaules, kur visvairāk staigā enerģijas un šai vietā var būt kauch kādi vārti uz blakus galaktikām...



to ka mēs neesam vienīgā galaktika zin visi(a varbuut es kluudos)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
trobelius
iesūtīt 13.04.2004 20:48
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.03.04
Reģis 2008



es sliecos domaat ka vairaak vaarti nevis uz citaam galaktikaam bet uz citaam dimensijaam.. citaam realitaateem...pasauleem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kerba
iesūtīt 13.04.2004 20:54
Raksts #4


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.04



man dažs labs te saka, ka tas esot ģeofizisks fenomens , kas ir jau nopamatots, bet kur un kā nemācēšu pateikt :blink:

Šo rakstu rediģēja Kerba: 13.04.2004 20:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.04.2004 09:01
Raksts #5


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man šķiet, ka Bermudu trijstūris, ja iet runa par avārijām un pazušanām, vienkārši ir ļoti ar transportu (kuģi, lidmašīnas) ļoti noslogota vieta. Apskatieties kartē!
Visādi transportlīdzekļi tur čum un mudž, turklāt tas ir rajons, kur bieži plosās vētras. Ja parēķina transportlīdzekļu skaitu uz kvadrātkilometru vienā laika vienībā, pie tam ņem vērā ciklonus, tad avāriju skaits šajā rajonā itin nemaz nepārsniedz avāriju skaitu citos ūdeņos un rajonos.
Ja runa par ģeofiziku, tad jāatceras, ka zemeslode nav lode. Pie tam nav ar vienmērīgu blīvumu, kur nu ar gludu virsmu. Ir daudz tādu ģeofiziski īpatnēju rajonu, Bermudu trijstūris nebūt nav vienīgais, kuram itin kā ir ieliekums jūrā, ja salīdzina virsmu no absolūtu sfēru. Bet tāpēc tur nebūt nav kaut kādu atvaru, straumju un cita kā tāda - okeāns tur ir līdzsvarā, tāpat kā citās vietās.
Manuprāt runas ap Bermudu trijstūri vienkārši ir jauka (un pusgadsimtu veca) leģenda, par ko šausmināties tiem, kam šausmināties ir izklaidēšanās.
Izlasiet "Bermudu trijstūra noslēpumu". Paveca grāmata, bet tur ir fakti, fakti, fakti. Tādu Leģendas gadījumu, par kuriem tiešām neko nevar pateikt, ir ļoti maz, bet tas nenozīmē, ka tur iejaukta kāda mistika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Bulżīc_*
iesūtīt 14.04.2004 15:40
Raksts #6





Viesi




Bermudu trīsstūrī notiek ļoti spēcīgas ūdens kustības. Ūdens spēj pacelties līdz pat vairāku kilometru augstumam, tas ir saistīts ar kaut kādām seismiskām pazemes kustībām. Tapēc bieži objekti, kas uzturās virs šīs teritorijas, vienkārši tiek ierauti iekšā ūdenī, šo fontānveidīgo parādību dēļ.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 14.04.2004 20:28
Raksts #7


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Bermuda triistuuris stiepjas paari visam atlantijas okeaanam. nav briinums ka tur pazuud kugi un libmashiinas jo pasho rajonu tie loti daudz arii paarvietojas. uz zemes jau ir daudz taadas vietas kur notiek neskaidras lietas ,bet burmuda triistuuris nepieder pie taam vietaam. tur pavisam noteikti var atras kautkaadu izskaidrojumu. cauri bermuda triistuurim iet aktiiva satiksme. jacitur pazuud kaads kugis par to iipashi neuztraucas ,bet tur to ir pazudis daudz jo tur iet daudz kugi cauri. beztam viduslaikus kugus citkaart vienkaars nogremdeeja.

aaa..... mans bralis uzskata ,ka tas ir magisks tristuuris kura viduu ir nogrimusi atlantiida un iespejams ka visi kugi un lidmashiinas pazuud tur. vai arii atlantiidaa dziivo mazie zalie kuri tur cher sev cilveekus expermenteeshanai.
nu taa ir mana braala versija un vinam ir veel simts tikpat labas un veellabaakas versijas. wink.gif laughing.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 15.04.2004 13:45
Raksts #8


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



iisteniibaa taa pazusana bija kaut kaa izskaidrota, saistiibaa ar
1. varianc algeem, kaut kaa vinjas uudens kustiibas speeja izraisiit
2. varianc un ticamaaks zemuudens pazemes gaazes kraatuves...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 15.04.2004 14:13
Raksts #9


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Daaaaaaaaaaaaahhhhhh!!!!

Kad tauta vienreiz to vietu nosauks pareizi?! wacko_a.gif

Sasodītais 3stūris ir nosaukts pēc salu arhipelāga, kuru nosaukums ir "Bermudas". Daudzskaitlī.

N - Bermudas
Ģ - Bermudu
D - Bermudām
A - Bermudu
I - ar Bermudu
L - Bermudās............................. wacko_a.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 15.04.2004 14:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silmarien
iesūtīt 16.04.2004 13:48
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: Numenor



CITĀTS(Zanete @ 14.04.2004 20:28)
aaa..... mans bralis uzskata ,ka tas ir magisks tristuuris kura viduu ir nogrimusi atlantiida un iespejams ka visi kugi un lidmashiinas pazuud tur. vai arii atlantiidaa dziivo mazie zalie kuri tur cher sev cilveekus expermenteeshanai.
nu taa ir mana braala versija un vinam ir veel simts tikpat labas un veellabaakas versijas. wink.gif  laughing.gif  wink.gif

Tavam brālim varētu arī būt zināma taisnība,.. kādu laiciņu atpakaļ skatījos pa Discovery raidījumu par BT. tjipa tur bija atklājuši, ka BT esot liela enerģijas intensitāte, un ka apakšā kaut kur zemes garozā vai kur tur var;etu būt kaut kāds baigais magnētiski-enerģētiskais punkts... varbūt arī ar to saistīts.
Vispār interesanti, kā vienam dzēkam druags pazuda, lidojot ar privāto ļodeni... te bij sakari, ieraudzīja kaut kādu mākoni, un tad sāka teikt, ka tas mākonis viņam nāk virsū, bet lai kur arī vin''s pagrieztu, nevar izvairīties... iesūca galu galā. tutū. viss...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 19.04.2004 08:49
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



me domā ka tur ir kaut kādi magnētiskie lauki kas to kuģus un liķenes velk zemē. getlost.gif
bet vispār ne jau vienmēr tā ir. tāpēz me jau sāk dom;at ka tādu 3stūru nemaz nava getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 19.04.2004 12:57
Raksts #12


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



par triisstuuriem runaajot -
mani vairaak interesee zelta trijstuuris.
tur notiek pavisam reaalas lietas, gan ar noziegumu pasauli neglaabjami saistiitas.
bet tur ir arii savdabiigas kultuuras utt.
interesanti vnk.
par vienu 3stuuri runaa, otru nepiemin.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
fire
iesūtīt 19.04.2004 19:16
Raksts #13


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04



yes es ari biju dzirdeejusi par tiem metaana burbuljiem... un visticamaak ka nemaz tik daudz tur saliidzinoshinegrimst, bet vienkaarshi padzird tik par bermudu /_\ un saakas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 19.04.2004 19:47
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



nu ar koka laiviņu uz turieni nebraukšu wink.gif taču par Bermuda (un tā ir pareizi Kedrik, vari strīdēties ar mani cik gribi, bet tu nevari pierādīt to, ko es grin.gif tongue.gif) salām ir daudz kas dzirdēts, taču daudz kas ir pārspīlēts... patiesība ir tāda, ka tas ir patiešām rajons, kur migla ir daudz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.04.2004 08:37
Raksts #15


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(saataninsh @ 19.04.2004 20:47)
nu ar koka laiviņu uz turieni nebraukšu wink.gif taču par Bermuda (un tā ir pareizi Kedrik, vari strīdēties ar mani cik gribi, bet tu nevari pierādīt to, ko es grin.gif tongue.gif) salām ir daudz kas dzirdēts, taču daudz kas ir pārspīlēts... patiesība ir tāda, ka tas ir patiešām rajons, kur migla ir daudz...

Vispār jau piekrītu par miglu, cikloniem utt., tikai par vienu lietu nepiekrītu:
atveram http://dictionary.site.lv/dictionary/ un rakstam "Bermuda Islands". Tulkojums: "Bermudu salas". Rakstām "Bermuda" - tulkojums "Bermudas". Būs vien Kedrikam taisnība smile.gif Bermudas ir daudzskaitlī.
(ir vēl arī citas lapas, kā www.eiropa.lv, kur arī tā ir rakstīts)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 20.04.2004 14:57
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(saataninsh @ 19.04.2004 19:47)
nu ar koka laiviņu uz turieni nebraukšu wink.gif taču par Bermuda (un tā ir pareizi Kedrik, vari strīdēties ar mani cik gribi, bet tu nevari pierādīt to, ko es grin.gif tongue.gif) salām ir daudz kas dzirdēts, taču daudz kas ir pārspīlēts... patiesība ir tāda, ka tas ir patiešām rajons, kur migla ir daudz...

hm, tad saakam baidiities arii Londonaa, kurai bija kut kaac teelainais nosaukums ar miglu saistiibaa???
tur taa gan klimata, gan smoga deel ir daudz un biezi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ella
iesūtīt 20.04.2004 18:23
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.04



Es par tuo neko īsti nezinu, bet varjau ticēt leģendām. Ja vēlas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alise
iesūtīt 20.04.2004 18:56
Raksts #18


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: Rīga-Limbaži



Tas viss ap šo trijstūri izklausās interesanti... es nezinu vai es ticu, vai nē... Bet kā zinu un kā tētis teica, ka braucot šai vietai cauri uz brīdi pazūd visi šie radio sakari un vispār kādi sakari utt., nevaru apgalvot, ka tur pazūd kuģi un lidmašīnas... varbūt tiešām tur ir vienkārši kāds liels magnētiskais lauks vai kaut kas cits... Katru reizi tur iebraucot kuģis taču nepazūd (nu vismaz mans sencītis taču ir tepat)... un arī lidmašīnas katru reizi nepazūd... bet protams vairāk patīkas ticēt tam variantam, ka tā ir noslēpumaina vieta utt... jo tā taču ir daudz interesantāk smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 20.04.2004 21:06
Raksts #19


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Es piekrītu zinātnieku domām, ka zem ūdens nāk tāds kā starojums vai magnētiskais lauks un gremdē visu nost, kas tur atrodas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 20.04.2004 21:48
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



ne jau man bail... kas smejies vai? grin.gif nju it ka padomajot, salas nosauktas atklajeja Bermuda varda, bet ta ka tas bija tris salas, tad tas ir Bermudas... nu bet nelogiski wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 08:07