Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Stikla Pumpuri ATD, Jautājumiem, pretenzijām, uzslavām...
novemberunge
iesūtīt 09.12.2005 20:47
Raksts #1


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Stikla Pumpuri

Destra
(Iniānluvinga)




Destra jeb elfu mēlē- Iniānluvinga laika apstākļu, faunas un floras ziņā ir pielīdzināma Ziemeļamerikai un Eiropai, šeit pārsvarā ir jauktie meži, lieli, nedziļi ezeri un garas, rāmas upes, augsti, gandrīz nepārvarami, sniegoti kalni un nebeidzami lielas pļavas.
Raksturīgākā Destras ainava ir pļavas- tās nav zaļas, bet gan dzeltenas, zeme nav pietiekami auglīga, lai tur veidotu laukus un audzētu kultūraugus. Tāpēc pļavas starp upēm ir neapdzīvotas, atstātas, lai būtu, kur vējam ieskrieties.
Lielas bagātības savukārt sniedz Destras skaistie, zaļie meži, kas ir pilni ar ozoliem, eglēm, bērziem u.t.t. Bieži apdzīvoti ir upju līči, pakalnes un ezeru krasti.
Ejot pretī Gargulas straumei var nonākt līdz šim cilvēkiem neapzinātā un neizpētītā sava veida paradīzē, kas atrodas starp Eresijiem. Nostāsti vēsta, ka tur sev mājas ir raduši veģmini, elfu un nekromantu pēcteči, tauta, kas piekopusi melno maģiju un dzīvo saskaņā ar dabu.
Destrā ir tikai trīs pilsētas- Markrike, Noedrena un Surpaine. Katrā ir savs pārvaldnieks, kas apsaimnieko un uzrauga tuvējās teritorijas. Kopumā visas trīs ir visai līdzīgas, bet reizē arī šausmīgi atšķirīgas- Markrike, būdama vistuvāk kalniem ir lieliska tirdzniecības vieta, kur satiekas dažādi ļautiņi no dažādām zemēm, Noedrena ir svarīga savu izcilo kviešu, miežu un rudzu lauku dēļ, bet Surpainieši vienmēr tikuši uzskatīti par dīvaiņiem, jo dzīvo pilsētā uz trīs pakalniem, kur nav ne koku, ne zemes, kur iekopt laukus.
Dahlora jeb Ēnu Mežs ir vieta, kurai visi met pamatīgu līkumu. Leģenda vēsta, ka tajā koki esot dzīvi- runājot, dejojot un sagūstot visu dvēseles, kas vien uzdrošinājušies viņiem pieskarties. Tāpat tiek mēļots, ka mežā vienmēr līst,protams, ne jau parasts lietus, tāpēc pat dzīvnieki tur vairs nedzīvo.
(Es domāju, ka visiem skaidrs, ka spēle norisināsies maģiskā gaisotnē- tātad- nekādu džinsos tērptu tipiņu. Te ir viduslaiki, ļaudis!)


Mazliet par destriešiem.


Destrijas pamatiedzīvotāji ir cilvēki- destrieši- tauta, kas veidojusies sajaucoties trīs veidu asinīm. Tie parasti ir gara auguma, vijīgi, veikli un tievi, paplāniem, tumšiem matiem. Tomēr Destrijā netrūkst arī citu tautu pārstāvju- bieži tiek manīti rudie, smalkie un paīsie kronogi, plecīgie, tumšādainie jorki, bālie, cildenie un zeltmatainie vegamīni u.t.t.


Reliģija


Destriešu ticībā ir divi spēki- Tumsa un Gaisma, kas stāv atsevišķi no labā un ļaunā. Gan Tumsa, gan Gaisma ir neitrāli, tomēr spēcīgi dievi.
Destrijā ticība nav obligāta lieta un uz baznīcu iet tikai retie. Katrā pilsētā ir divi klosteri- katrai dievība pa vienam. Tumsas klosteris sastāv no 12 mūkiem un priestera, bet Gaismas- no 12 mūķenēm un priesterienes. Visiem šiem cilvēkiem ir liegts atstāt klostera telpas, tie savu dzīvi velta dievībām, lūgšanām. Tiesa, varbūt šī reliģija ir nepateicīga, zinot, ka pārtūkstots cilvēku vietā katrā pilsētā lūdzās tikai 26 cilvēki, tomēr tas ir ierasts un nekas netiks mainīts.


Veģmini


Lielu lomu mūsu stāstā ņems veģmini- noslēpumaina un mītiem apvīta tauta, kas it kā dzīvo paradīzē starp Eresijiem- tomēr ’parastajiem’ cilvēkiem nav ne jausmas vai tā ir patiesība vai nē.
Veģminus no citiem var atpazīt pavisam viegli. Tiem ir gari, sniegbalti mati, kas mēnesgaismā viz kā sudrabs, uz muguras un kreisās rokas delnas uztetovēta īpaša zīme- čūska, kas noķērusi pati savu asti un tās veidotā riņķa iekšā- ziedoša orhideja un vijīgs ‘V’ burts. Tie parasti ģērbjas melnā, to ieroči ir no tīra sudraba, bet paši veģmini ir apveltīti ar lieliskām prasmēm- spēju pārvietoties bez skaņas, perfektu cīņas mākslu un stratēģiju, tie ir iemācījušies dabas un nekromantijas burvestības, kā arī spēj pieviekt visādus tumsas spēkus.
Tomēr, lai šīs labās lietas jūs nevilina! Veģmini tiek uzskatīti par dēmoniem un slepkavām to savādā dzīvesveida dēļ (par to vairāk uzzināsiet spēles laikā).


Kāpēc iesaku spēlēt šo spēli?

Tāpat kā spēlē The Union of Nine Amulets: Curse Ocean es jums nedošu spēles leģendu. Vienkārši nedaudz pazobošos un vienkārši pateikšu dažas labas lietas, piemēram, to, ka spēles gaitā jums (emm, jūsu tēliem) būs iespēja:

Iepazīties ar Destrijas dabu un tās intriģējošo, noslēpumaino vēsturi
Izpētīt visu par un ap veģminiem
Cīnīties pret Ļaunumu, kā jau īstiem varoņiem pienākās
Iegūt maģiskas spējas
Atklāt patiesību par paradīzi starp Eresijiem, Ēnu Mežu
Izklaidēties uz pilnu klapi
Uzzināt, kāpēc tad visam šim nosaukums ir „Stikla Pumpuri”


U.t.t.

Ai, nu vienkārši uzticieties man (esmu ideju pilna) un iesūtiet savas anketas. Spēli sāksim, kad būs pieteikušies vismaz četri spēlētāji. Vot tā. Visu, lūdzams, darīt ATD pavedienā, jo man PZ pieteikšanās ir apnikusi.


Anketa.


Vārds:
Dzimums:
Augums:
Vecums: atcerieties, ka mēs visi esam cilvēki.
Nodarbošanās:
Ģimene:
Ieroči: ne vairāk kā trīs.
Izskata apraksts:
Bilde (nav obligāti):
Rakstura apraksts:
Tēla pagātnes apraksts:
Kāpēc pametis mājas un kā nokļuvis Markrikē?:
Piebildes:


Šo rakstu rediģēja Mia Mania: 09.12.2005 20:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 58)
novemberunge
iesūtīt 20.02.2006 16:41
Raksts #41


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Man nekad neiestājas ideju trūkums, starp citu!

Lūdzu, izlasīt manu parakstu un apsvērt domas. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Neapvainoties, es nevienu nevainoju. Pati vien esmu vainīga. Un atvainojiet, lūdzu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 26.02.2006 19:34
Raksts #42


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Ar Nirnaeth laipnu atljauju es meiginaashu turpinaat speeli. Uznjemoties GM lomu. Visus kas veel veelas turpinaat speeleet luudzu pieteikties sheit ATD pavedienaa.

P.s. Shis buus mans pirmais meiginaajums vadiit kaadu speeli taapeec neatteikshos no padomiem un paliidziibas. Protams ka arii luudzu juus nebuut paaraak nezheeliigiem pret mani. Pat ja neizdosies vismaz buus bijis kaads treninjsh. Kautkad driiz bija doma pasham taisiit savu LS bet radaas shaada izdeviiba un es noleemu izmeiginaat roku. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Janu es galiigi izgaazhos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 27.02.2006 15:39
Raksts #43


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Nu turpināt vēolēšanās man ir liela. Spēle bija interesanta. Žēl, ka Nirnaeth ateicās no vadīšānas.
Lai via kā, sagaidu ar aplausiem jauno GM un gaidu, kad atdzīvosies spēle. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 01.03.2006 12:31
Raksts #44


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Rādās ka gandrīz neviens tāpat nav ievērojis ka spēle gatavojas atsākties šķiet ka drīzumā būs jāizsūta visiem vēstules lai informētu.
Drīzumā arī tā izdarīšu, bet pagaidām vel nedaudz pagaidīšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 01.03.2006 15:31
Raksts #45


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Brīnums - jauns GM, bet negrib iepostot spēlē! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
Atvainojiet, bet man vajag, vnk VAJAG, lai kāds no manas grupoiņas iepostotu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Citādi ir garlaicīgi. Un neaktīvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermija
iesūtīt 02.03.2006 16:19
Raksts #46


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Sveiki, sveiki... Arī man uznāca vēlme pievienoties jūsu pulciņam, protams, ja vēl var...

Vārds: Liza
Dzimums: sieviete
Augums: 171 cm
Vecums: atcerieties, ka mēs visi esam cilvēki. 20 gadu
Nodarbošanās: dziedniece (zina zālītes un augus, kas palīdz pret dažādām kaitēm)
Ģimene: māte un dvīņumāsa, tēvs miris
Ieroči: ne vairāk kā trīs. loks ar bultām, duncis un viegls zobens
Izskata apraksts: gara, slaida sieviete a gariem, melniem matiem un gaišzilām acīm.
Bilde (nav obligāti): hmmm, varbūt vēlāk...
Rakstura apraksts: draudzīga, uzmanīga, uzticīga, spītīga ar ātru raksturu
Tēla pagātnes apraksts: 12 gadu vecumā mātes dēļ aizbēgusi no mājām, jo tā vēlējusies viņu apprecināt. Satikusi un apmetusies pie vecas veciņas, kura iemācījusi visu, ko zinājusi par dziedināšanu.
Kāpēc pametis mājas un kā nokļuvis Markrikē?: mātes dēļ. Markrikē nokļuvusi, jo izdzirdējusi kādu stāstām par to, ka šeit var atrast puķi, kas dziedē tuvu nāvei esošu cilvēkus
Piebildes: apbrīno putnus un klusībā vēlas sev spārnus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 02.03.2006 16:29
Raksts #47


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Skaidrs ka es gatavojos to spēli turpināt un ar nepacietību gaidu jaunus norādījumus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 02.03.2006 16:42
Raksts #48


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Jautājums jaunajam GM.
Vai spēles turpinājums ir paredzams tāds, kādu bija domājusi Niarneth?
Un ja būs kādi jauninājumi, kādi un ko tie mums sola?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 02.03.2006 19:07
Raksts #49


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



CITĀTS(Nero @ 02.03.2006 16:42) [snapback]569674[/snapback]

Jautājums jaunajam GM.
Vai spēles turpinājums ir paredzams tāds, kādu bija domājusi Niarneth?
Un ja būs kādi jauninājumi, kādi un ko tie mums sola?


Nu Niarneth man atsuutija PZ ar aptuveno sizhetu, neizpluustot siikumos. Taapeec es droshi vien vadiishos peec taa. Un droshi vien ka buus arii jauninaajumi jo Niarneth man uzrakstiija tikai ljoti plashos vilcienos, un tas noziimee ka arii man pasham buus daudzkas jaapiedomaa. Ko tie jums sola?? Tad jau redzeesshis ir mans pirmais meiginaajums vadiit LS taapeec luudzu negaidiet no manis nekaadus briinumus, es centiishos kaa maceeshu.

CITĀTS(Hermija @ 02.03.2006 16:19) [snapback]569641[/snapback]

Sveiki, sveiki... Arī man uznāca vēlme pievienoties jūsu pulciņam, protams, ja vēl var...

Vārds: Liza
Dzimums: sieviete
Augums: 171 cm
Vecums: atcerieties, ka mēs visi esam cilvēki. 20 gadu
Nodarbošanās: dziedniece (zina zālītes un augus, kas palīdz pret dažādām kaitēm)
Ģimene: māte un dvīņumāsa, tēvs miris
Ieroči: ne vairāk kā trīs. loks ar bultām, duncis un viegls zobens
Izskata apraksts: gara, slaida sieviete a gariem, melniem matiem un gaišzilām acīm.
Bilde (nav obligāti): hmmm, varbūt vēlāk...
Rakstura apraksts: draudzīga, uzmanīga, uzticīga, spītīga ar ātru raksturu
Tēla pagātnes apraksts: 12 gadu vecumā mātes dēļ aizbēgusi no mājām, jo tā vēlējusies viņu apprecināt. Satikusi un apmetusies pie vecas veciņas, kura iemācījusi visu, ko zinājusi par dziedināšanu.
Kāpēc pametis mājas un kā nokļuvis Markrikē?: mātes dēļ. Markrikē nokļuvusi, jo izdzirdējusi kādu stāstām par to, ka šeit var atrast puķi, kas dziedē tuvu nāvei esošu cilvēkus
Piebildes: apbrīno putnus un klusībā vēlas sev spārnus...


Es nedomaaju ka shobriid var pievienoties jo speeju izdaliishana jau ir beigusies un speele ir jau aizgaajusi pietiwekoshi taalu. Taapeec diemzheel esmu spiests tevi noraidiit. Patieshaam ljoti zheel bet tas briidi kad vareeja pieteikties ir jau garaam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 02.03.2006 22:30
Raksts #50


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nu, jauki, ka ir jauns GM, kurš, cerams, ir pilns ideju un darbošanās spara un viss atkal sāks ritēt normāli!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 03.03.2006 11:54
Raksts #51


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Tātad uzskatu, ka pagaidām pieteikušies uz spēles turpināšanu ir:
Rowenny-Robina
Renīna-Revends
Nero-Noers
TaureņmeiteneAur'-Adriana
buffy-Džiliāna

Pārējiem izsūtīšu vēstules un ja dažu dienu laikā neatbildēs tad sāksim spēli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 03.03.2006 16:22
Raksts #52


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Būtu varen jauki ,ja spožais GM kādreiz arī iepostotu spēlē, vai ne?
*mājiens*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 03.03.2006 18:27
Raksts #53


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



GM- pieraksti arī DFX, viņš spēlēs, to es galvoju, vnk reti tiek pie neta un tā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Bet, tā kā viņš ir mans draugs, tad toč varu apgalvot, ka spēlēs! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 03.03.2006 18:31
Raksts #54


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Nu jā, kā jau Rowīte teica, ta es piedalos!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 05.03.2006 12:11
Raksts #55


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Es arī vēlos turpināt! Man ļoti patika sākums!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 06.03.2006 22:35
Raksts #56


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Nu es domāju ka mēs beidzot varētu sākt. Man tagad arī mājās ievilka internetu un tas attiecīgi nozīmē ka varēšu biežāk iegriesties forumā.
Tātad sākam.

Tie kas nav pieteikušies pagaidām tiks uzskatīti par NPC, ja tomēr pieteiksies tad protams varēs turpināt spēli.

Šo rakstu rediģēja Demiurgs: 06.03.2006 22:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 13.03.2006 21:50
Raksts #57


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Hmmmm!!!!
Šķiet ka spēli turpina tikai daži cilvēki? Kāpēc tā? Ja jums nepatīk kautkas ko es daru vai es kautko daru netā kā vajadzētu, tad lūdzu, droši sakiet, lai es zinu kā vērst par labu savas kļūdas, vai lai zino ko man darīt savādāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 23.03.2006 14:16
Raksts #58


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Neesmu īstā, kurai būtu jāmāca, bet varbūt notikumi varētu risināties nedaudz straujāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 11.04.2006 07:35
Raksts #59


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



CITĀTS(Darka @ 23.03.2006 15:16) [snapback]589932[/snapback]

Neesmu īstā, kurai būtu jāmāca, bet varbūt notikumi varētu risināties nedaudz straujāk...



Piekriitu. Es sheit biezhi neesmu, bet, kopsh peedeejaas reizes, nekas vispaar nav noticis. Garlaiciigi... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2025 00:16