Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vienradzītes Pasaule: "Saltās Zvaigznes" [R], [C], [BP], [ATD] [!R!]
Sindra
iesūtīt 11.09.2005 22:41
Raksts #1


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Pavedienā ir atļauts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 (nepārkāpjot R).

Goldberry
HP&GP foruma administrācija



Vienradzītes pasaule "Saltās Zvaigznes"

Spēle būs ar GM
Viss norisinās jau pazīstamajā Vienradžu pasaulē.

Pasaules apraksts:

Spēles darbība notiek skaistajā Mēnessziedu karaļvalstī.

Valdnieks:

Mēnessziedu karaļvalstī valda labā dievišķā Vienradžu Karaliene. Viņa rūpējas par saviem padotajiem, dara labu un dod maģiju priesteriem. Vienradžu karalienei patīk tīra daba, māksla un skaistums. Viņa reizēm parādās tautai svētku laikā, bet pārsvarā dzīvo savā mākoņu pilī, kur parasti mirstīgie netiek ielaisti.

Ģeogrāfija:

Mēnesziedu karaļvalstī lielāko daļu zemes klāj meži. Mežu vidū ir gleznainas pļaviņas ar maziem strautiņiem un ezeriem. Pie pilsētām ir izveidoti lauki un ganības. Šur un tur paceļas majestātiski kalni ar skaistām ielejām. Klimats ir silts un lielāko gada daļu zied un smaržo visādas puķes. Lietutiņš nolīst tikai pa nakti, lai netraucētu karaļvalsts iedzīvotājiem. Ziemā ir mīksts sniedziņš, lai varētu pikoties un taisīt sniegavīrus.

Mēnesziedu karaļvalsts galvaspilsēta ir Lūna. Tajā dzīvo visādas rases, ir daudz bagātu tirgotāju, labu amatnieku, gudru burvju un stipru karotāju.

Pārējās lielākās pilsētas ir:
Flora (pilsēta laukos, dzīvo daudz halflingu),
Fauna (pilsēta mežā, dzīvo elfi, puselfi),
Terra (pilsēta kalnos, dzīvo rūķi)
Akva (ostas pilsēta pie lielās Sauleszaķu jūras, pārsvarā dzīvo cilvēki un ūdensļaudis).

Reliģija:

Vienradžu Karaliene dāvā maģiju saviem uzticamajiem priesteriem. Tie katru dienu lūdz savu valdnieci saullēktā un saulrietā.

Katrā pilsētā ir liels Vienradžu Karalienes templis. Tajā ir balta vienradža ar spārniem statuja, pie kuras visi lūdzās. No rītiem priesteri veic svēto dzirdīšanas rituālu. Svētajā traukā tiek ieliets ūdens no dzidra avotiņa un dieviete tiek aicināta padzerties. Galvaspilsētā Lūnā reizēm notiek brīnums un pati dieviete patiešām atnāk un izdzer ūdeni.

Katrā templī ir viens virspriesteris. Par to var kļūt labs priesteris, kurš ir sirdī šķīsts. Tam priesterim ir jāiet uz augstu kalnu netālu no Terras pilsētas un jāpavada tur 3 dienas. Tad Vienradžu Karaliene pati pasaka vai priesteris ir cienīgs kļūt par virspriesteri.

Vienradžu Karalienes priesteri ģērbjas zaļās drēbēs un valkā baltu apmetni. Viņiem ir sudraba svētais simbols, kas izskatās, kā mazs vienradža rags.

Ienaidnieki:

Vienradžu Karalienes ienaidnieki ir tie, kas posta dabu un sabojā skaistumu. Reizēm uzrodas ļaunie, kuriem nepatīk skaistā Mēnessziedu karaļvalsts. Viņi tad cenšas ieriebt tās labajiem iedzīvotājiem. Mēnessziedieši tad pret viņiem cīnās un svin slavenas uzvaras pār tiem.

Piesakoties, jums jānorāda šādi parametri:

1)tēla vārds,
2)dzimums,
3)rase(iespējamās rases: cilvēks, elfs, puselfs, rūķis, halflings),
4)klase (burvis, bards, faiteris, priesteris, zaglis, paladins, rendžers, druīds)

Burvis var sev dabūt vairākas burvestības. Burvestību sarastā neietilpst
- spēja taisīt pasaules galu,
- nogalināt visus 50 km rādiusā, u.t.t. izvēlēties saprātīgas maģijas.
Burvestību saraksts jāiesniedz spēles vadītājam ar PZ palīdzību.

Bards var dabūt sev 2 maģijas, no kurām viena ir iedvesmot ar savu dziedāšanu pārējos komandas biedrus, līdz ar to viņi kļūst spēcīgāki, veiklāki u.t.t., bet ne ūbermeni. Un otra maģija, bards var ar dziesmas palīdzību ārstēt savus grupas biedrus. Vēl bardam ir labas zināšanas par karaļvalsti, viņš vieglāk uzzin informāciju, arvienvārd sakot grupas diplomāts.

Faiteris kā jau cīnītājs labi cīnās ar ieročiem un būs grupas spēcīgākais balsts cīņās ar mošķiem. Faiteris ir spēcīgs un gana veikls, gudrs, skaists, bet viņš nav supermens, tā ka pilnīgi viss viņam nebūs pa spēkam...

Priesteris pie attiecīgo rituālu izpildes var saņemt pļuškas no dievietes. Priesteris noteikti spēj dziedināt grupas biedrus. Karaļvalstī priesteri ir ļoti cienījami un būt par priesteri ir liels gods. Priesteris spēles laikā griežas pie dievietes ar lūgšanām (PZ veidā pie manis) un dieviete izlemj vai dot priesterim lūgto vai nē.

Zaglis ja izvēlies zagli, tad ņem vērā, ka zaglis ir pozitīvais tēls un viņa nodomi nav aplaupīt kādam mājas vai apzagt kādu nespējīgu večiņu tirgus laukumā. Šis zaglis drīzāk ir piedzīvojumu meklētājs un viņa specializācija ir atvērt lamatas, lai tās nenoskādētu pārējiem grupas biedriem, saglabāt modrību, kad citi paguruši, pamanīt lietas, kuras citiem paslīd garām.

Paladins ir ļoti drosmīgs, imūns pret slimībām, viņam piemīt paaugstināta izturība pret maģiju, spēja nedaudz ārstēt komandas biedrus. Paladins prot cīnīties un satriekt pīšļos ļaunīšus. Paladinam ir ļoti uzticams jājamlops un viņš spēj pa gabalu pateikt kurš ir ļauns un kurš nē..

Rendžers prot meklēt pēdas, viņam ir mīļākais ienaidnieks, ar kuru viņam būs vieglāk tikt galā. Samērā labi cīnās un visai labi šauj ar loku. Rendžers pamanīs tādas lietas, kas citu acīm paliek nepamanītas, arī izdzirdēs skaņas, kuras pārējo ausīm ies secen. Viegli orientēsies arī svešos apvidos. Pazīst dabu.

Druīds ir dabas draugs. Viņš pārsvarā uzturas mežos. Ļoti labi saprotas ar dzīvniekiem un labi pazīst augus. Prot no tiem pagatavot zālēs, arī indes ja nepieciešams. Druīdiem ir draugs dzīvnieks. Viņš pats spēj pārvērsties par kādu dzīvnieku.

5)augums,
6)vecums,
7)dzīvesvieta,
8)ģimene,
9)speciāli spēki (Te burvji ierakstīs savas maģijas. Un pārējie to ko jau es norādīju pie klašu aprakstiem. Un vēlreiz!! nepiedēvējat savam tēlam ārkārtīgus spēkus!!!!),
10)ieroči (Visiem tēliem var būt ieroči. Zobeni, dunči, tikai jāņem vērā, ka vislabāk cīnās faiteris.)
11)dzīvnieki (pēc izvēles.. burvjiem visticamāk, ka būs)
12)fotoattēls vai zīmējums (nav obligāti),
13)izskata apraksts, (ja ir bilde šo nevajag)
14)rakstura apraksts,
15)tēla pagātnes apraksts (vēlams).

Atšķirībā no pirmās Vienradžu spēles šajā spēlē jūs varat būt ne tikai pozitīvie personāži. Ja vēlaties spēlēt kaut ko drusku ļaunu, tad sazinieties ar mani pa PZ un mēs apspriedīsim jūsu īpašās vēlmes. Tāpat pa PZ sarunājot var mēģināt jūsu leģendā iekļaut kādus noslēpumainus punktus.

No spēles gaidu, ka tā vairāk veidosies kā stāsts.

Tas laikam īsumā viss.
Gaidu entuziastus, lai varētu sākt......

Vienradžu pasaules karte te:


Savus personāžus publicējiet ATD pavedienā

P.S. Ja kādam interesē, tad kopš pirmās Vienradžu spēles ir pagājuši aptuveni 25 gadi.

Šo rakstu rediģēja Goldberry: 05.10.2005 12:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
57 Lapas V  « < 26 27 28 29 30 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (540 - 559)
Romija
iesūtīt 18.10.2005 11:15
Raksts #541


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Rikki piesteidzās pie Tiāras. "Vai ar tevi viss kārtībā? Tu izskaties tik bāla," viņas balsī bija jaušamas rūpes par meiteni. Rikki pielika roku pie Tiāras pieres, ieskatījās viņai acīs. Tas pavisam nebija bālums no slimības. Puisis bija kaut ko tādu pastāstījis. "Nevēlies kaut ko iedzert? Vai vismaz paņemt kādu apmetni, uz kā pasēdēt? Tā būtu labāk," Rikki sāka rosīgi skatīties apkārt, vai neatradīs kaut ko, ar ko uzlabot Tiāras stāvokli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 18.10.2005 12:39
Raksts #542


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



OOC: Ko viņi tur dara? Riliarnirs ir pārāk tālu lai noklausītos sarunas, bet redzēt jau redz, ar ko šie nodarbojas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 18.10.2005 12:44
Raksts #543


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



OOC - Runājas.

Tiāra īsti nepamana Rikki rūpēšanos. Meitene izskatās pavisam apātiska un sēž īpaši nepievēršot uzmanību apkārt notiekošajam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 18.10.2005 18:04
Raksts #544


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



"Tiešām neko nevēlies?" Rikki pārjautāja. Izskatījās, ka Tiāra viņu vispār neredz un nedzird, tāpēc Rikki novicināja roku garām meitenes acīm, cerot saņemt kaut jel kādu atbildi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gilraen Anarion
iesūtīt 19.10.2005 09:31
Raksts #545


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05



Pēc šīs atpūtas Gilraena jutās manāmi labāk un devās vieglā solī atpakaļ pie pārējiem.Redzot Rikki rosāmies ap Tiāru elfa nezinādama nekā labāka ko darīt apstājās netālu no viņām un lūkojās viņu darbībās.
Tiāra laikam uzzinājusi ko tādu,kas viņu manāmi satriecis.Nodomāja Gilraena un apsēdās blakus abām meitenēm. Kas noticis?Gilraena atkārtoja Rikki jautājumu,Kas tevi tā satriecis?
Pēc brītiņa elfa pusbalsī jautāja Rikki:Vai varu kā palīdzēt?Viņa tik tiešam neizskatās labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 19.10.2005 10:08
Raksts #546


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Tiāra pacēla galvu un paskatījās uz meitenēm.
Mirkli padomājusi, viņa skumji pasmaidīja.

Nē, katram pašam jātiek galā ar saviem demoniem... viņa piecēlās un palūkojās apkārt.

Es domāju, ka esam te aizsēdējušies. Vajadzētu doties ceļā tiklīdz kā svētītā Brunhilde tiks galā ar svešinieku.

Viņa mundri paskatījās uz apkārtējiem.

Esmu palikusi bez zirga... ko nu? viņa pasmaidīja un noskatīja visus puišus pēc kārtas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gilraen Anarion
iesūtīt 19.10.2005 10:19
Raksts #547


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05



Tu tā domā?,vairāk sev, nekā Tiārai noteica Gilraena.
Uzmetusi acis Rikki, Gilraena noraustīja plečus un devās pie sava zirga.
Uzlēkusi tam mgurā elfa uzsauca Hailijam,kurš tūliņ pārtraucis dzenāt putniņus atskrēja pie Gilraenas un izskatīdamies varen apmierināts ierējas itkā teikdams,esmu gatavs.

Šo rakstu rediģēja Gilraen Anarion: 19.10.2005 10:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 19.10.2005 10:22
Raksts #548


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Tu vari pievienoties man, domāju, ka zirgs mūsu svaru izturēs, ierunājās Serīna, kura jau brīdi bija vērojusi Tiāru, un vajadzības gadījumā domāju, ka spētu aizstāvēt gan tevi, gan sevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.10.2005 10:33
Raksts #549


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



(OOC - man, protams, patīk, ka neviens nevēlas melno zirgu, kuru te atstāja burve! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) )

Danni stāvēja un vēroja priesterienes un svešā sarunu pa reizei bažīgu uzmesdams acis Tiārai, kura pat pa gabalu izskatījās sašļukusi. Viņš gribēja iet un noskaidrot, kas noticis, bet pašlaik viņš stāv sardzē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 19.10.2005 10:37
Raksts #550


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



OOC - Ups... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) piemirsās....

Tiāra mazliet sašluka, kad viņas jautājumam pirmā atsaucās meitene. Viņa pavēra muti, lai atbildētu un tad viņas skatienu piesaistīja melns zirgs, kurš plūkāja zālīti, bet nekur neredzēja meiteni melnajā tērpā..

A kur palikusi meitene ar melno tērpu, m? Tiāra jautājoši pavērās uz apkārtējiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gilraen Anarion
iesūtīt 19.10.2005 10:41
Raksts #551


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05



Izdzirdējusi Tiāras jautājumu par sievieti tumšajātērpē Gilraena atkal nolēca no zirga un aši pagrieza galvu uzvisām pusēm,ta vēl reizi lēnām palūkojās.
Nekā neredzēju.Laikam būs aizteleportējusies.,elfa nopūtās,
Tāda nolaidība.Kamdēļ viņai bija jānāk mums līdz?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 19.10.2005 10:47
Raksts #552


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kā? Tiāra ar nesapratni uzlūkoja elfieti. Viņa pavisam devās prom?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gilraen Anarion
iesūtīt 19.10.2005 11:06
Raksts #553


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05



Tā laikam varētu būt.Pati nemanīju.,tad pagriezusies pret pārējiem,Kāds nav manījis elfu tumšajā tērpā?Kāds nav redzējis viņu pazūdam?
Cerams,ka ar viņu nav noticis nekas ļauns.,Gilraena nopūtās un apdomīgi kāpa atpakaļ zirgā,jo iepriekšējo reizi bija nedaudz saļodzījusies kāja.Kur viņi tik ilgi kavējas?

Šo rakstu rediģēja Gilraen Anarion: 19.10.2005 11:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 19.10.2005 11:15
Raksts #554


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Njā, Rikki zināja, kā ar saviem dēmoniem jācīnās. Viņai gan šī cīņa bija savādāka, bet tomēr ne gluži sveša. Redzēdama, ka Tiāra ir kļuvusi manāmi mundrāka, Rikki arī piecēlās.

"Burvei droši vien apnika gaidīt," noteica Rikki. "Kas zina, varbūt vēl kaut kur tālāk viņu satiksim!"

"Kā jūsu Skariņa? Garšīga zālīte, vai ne?" Rikki uzsmaidīja Boēcijam un noglauda viņa zirga kaklu. Pēc tam viņa atkal devās pie sava zirga un uzkāpa tā seglos. Ja visi būs gatavi, tas varbūt pamudinās uzbrucējam un rūķei ātrāk beigt sarunu. Bija jau mazliet apnicis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gilraen Anarion
iesūtīt 19.10.2005 11:23
Raksts #555


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05



Gilraena pamudināja zirgi paiet nedaudz uz priekšu.Te pēkšņi viņa pamanīja savu tikko nokritušo loku.Elfa nopūtās un rausās no zirga nost.Viņai aizķērās kāja un Gilraena noksita atmuguriski.Par laimi viņa neko nesavainoja.
Gilaena pasmeidīja un noteica,Vēl viena reize un es nositīšos.Tad viņa piecēlās,paņēma loku un nostājās pie zirga,jo lieku reizi kāpt mugurā negrasījās.

OOC-reāli izskatās. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Nu man jaiet.Žēl.

Šo rakstu rediģēja Gilraen Anarion: 19.10.2005 11:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 19.10.2005 11:27
Raksts #556


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



"Nu, nu, tā gan nevajag!" Rikki pamācošā, bet labsirdīgā balsī noteica, kad elfu jaunkundze bija neveiksmīgi piezemējusies. "Tā jau var ne tikai pirkstus, bet arī elkoņus un vēl šo to apsist. Nesteidzies, vēl laiks ir!"

Šī neveiklā elfietes darbība nez kāpēc saistījās ar visu šo gājienu. Uzsākts ar labu nodomu, tas šobrīd bija paklupis. Vai viņi spēs piecelties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 19.10.2005 11:43
Raksts #557


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Serīna palūkojās uz zirgu - jā tādu nevērību viņa vairs nevarēja atļauties, nepievērst uzmanību tam, ka burve nozuda. Serīna papurināja galvu un piegāja pie sava zirga. Izvilkusi no lielākā maišeļa īstās madaras lakstus, sieviete trīs no tiem iepina zirgam krēpēs, pie sevis pa pusei dziedoši murminot: Vijies madara cauri krēpēm, apvij zirdziņu gaišajiem spēkiem, lai neskar burvības, naidnieku vara, drošs lai ir ceļš, kāds mums ir ejams...
Zirgs stāvēja pavisam rāmi un liekas, ka viņam sagādāja pat labsajūtu, ka kāds ņemas ap krēpēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 19.10.2005 15:11
Raksts #558


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Tiāra salecās, kad elfiete nokrita no zirga. Meitenei sāka trīcēt rokas. Bet viņa ātri savācas un piegāja pie melnā zirdziņa. Noglāstījusi tam purniņu, viņa ielūkojās tam sedlu somās.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 19.10.2005 15:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gilraen Anarion
iesūtīt 20.10.2005 09:37
Raksts #559


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05



Elfa sāka glaudīt savu zirgu,jo iespējams viņam ne visai patika šāda augšā - lejā kāpelēšana un viegls spēriens pa sāniem Gilraenai krītot arī nav nekas patīkams. Man vienkārši sāk apnikt.Gilraena gudroja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 21.10.2005 08:42
Raksts #560


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Brunhilde un Kaslors atgriežas atpakaļ pie pārējiem. Priesteriene paziņo, ka ir izrunājusies ar Kasloru un ka viņa uzskata, ka šis jaunais cilvēks viņus neapdraud un tapēc nevajag viņu spiest iet visiem līdzi vai vest ar varu.

Tiāra ziņkārīgi gar zirgu noskatās uz abiem atnācējiem. Taču neko nesaka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

57 Lapas V  « < 26 27 28 29 30 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2025 14:07