Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vienradzītes Pasaule: "Saltās Zvaigznes" [R], [C], [BP], [ATD] [!R!]
Sindra
iesūtīt 11.09.2005 22:41
Raksts #481


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Pavedienā ir atļauts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 (nepārkāpjot R).

Goldberry
HP&GP foruma administrācija



Vienradzītes pasaule "Saltās Zvaigznes"

Spēle būs ar GM
Viss norisinās jau pazīstamajā Vienradžu pasaulē.

Pasaules apraksts:

Spēles darbība notiek skaistajā Mēnessziedu karaļvalstī.

Valdnieks:

Mēnessziedu karaļvalstī valda labā dievišķā Vienradžu Karaliene. Viņa rūpējas par saviem padotajiem, dara labu un dod maģiju priesteriem. Vienradžu karalienei patīk tīra daba, māksla un skaistums. Viņa reizēm parādās tautai svētku laikā, bet pārsvarā dzīvo savā mākoņu pilī, kur parasti mirstīgie netiek ielaisti.

Ģeogrāfija:

Mēnesziedu karaļvalstī lielāko daļu zemes klāj meži. Mežu vidū ir gleznainas pļaviņas ar maziem strautiņiem un ezeriem. Pie pilsētām ir izveidoti lauki un ganības. Šur un tur paceļas majestātiski kalni ar skaistām ielejām. Klimats ir silts un lielāko gada daļu zied un smaržo visādas puķes. Lietutiņš nolīst tikai pa nakti, lai netraucētu karaļvalsts iedzīvotājiem. Ziemā ir mīksts sniedziņš, lai varētu pikoties un taisīt sniegavīrus.

Mēnesziedu karaļvalsts galvaspilsēta ir Lūna. Tajā dzīvo visādas rases, ir daudz bagātu tirgotāju, labu amatnieku, gudru burvju un stipru karotāju.

Pārējās lielākās pilsētas ir:
Flora (pilsēta laukos, dzīvo daudz halflingu),
Fauna (pilsēta mežā, dzīvo elfi, puselfi),
Terra (pilsēta kalnos, dzīvo rūķi)
Akva (ostas pilsēta pie lielās Sauleszaķu jūras, pārsvarā dzīvo cilvēki un ūdensļaudis).

Reliģija:

Vienradžu Karaliene dāvā maģiju saviem uzticamajiem priesteriem. Tie katru dienu lūdz savu valdnieci saullēktā un saulrietā.

Katrā pilsētā ir liels Vienradžu Karalienes templis. Tajā ir balta vienradža ar spārniem statuja, pie kuras visi lūdzās. No rītiem priesteri veic svēto dzirdīšanas rituālu. Svētajā traukā tiek ieliets ūdens no dzidra avotiņa un dieviete tiek aicināta padzerties. Galvaspilsētā Lūnā reizēm notiek brīnums un pati dieviete patiešām atnāk un izdzer ūdeni.

Katrā templī ir viens virspriesteris. Par to var kļūt labs priesteris, kurš ir sirdī šķīsts. Tam priesterim ir jāiet uz augstu kalnu netālu no Terras pilsētas un jāpavada tur 3 dienas. Tad Vienradžu Karaliene pati pasaka vai priesteris ir cienīgs kļūt par virspriesteri.

Vienradžu Karalienes priesteri ģērbjas zaļās drēbēs un valkā baltu apmetni. Viņiem ir sudraba svētais simbols, kas izskatās, kā mazs vienradža rags.

Ienaidnieki:

Vienradžu Karalienes ienaidnieki ir tie, kas posta dabu un sabojā skaistumu. Reizēm uzrodas ļaunie, kuriem nepatīk skaistā Mēnessziedu karaļvalsts. Viņi tad cenšas ieriebt tās labajiem iedzīvotājiem. Mēnessziedieši tad pret viņiem cīnās un svin slavenas uzvaras pār tiem.

Piesakoties, jums jānorāda šādi parametri:

1)tēla vārds,
2)dzimums,
3)rase(iespējamās rases: cilvēks, elfs, puselfs, rūķis, halflings),
4)klase (burvis, bards, faiteris, priesteris, zaglis, paladins, rendžers, druīds)

Burvis var sev dabūt vairākas burvestības. Burvestību sarastā neietilpst
- spēja taisīt pasaules galu,
- nogalināt visus 50 km rādiusā, u.t.t. izvēlēties saprātīgas maģijas.
Burvestību saraksts jāiesniedz spēles vadītājam ar PZ palīdzību.

Bards var dabūt sev 2 maģijas, no kurām viena ir iedvesmot ar savu dziedāšanu pārējos komandas biedrus, līdz ar to viņi kļūst spēcīgāki, veiklāki u.t.t., bet ne ūbermeni. Un otra maģija, bards var ar dziesmas palīdzību ārstēt savus grupas biedrus. Vēl bardam ir labas zināšanas par karaļvalsti, viņš vieglāk uzzin informāciju, arvienvārd sakot grupas diplomāts.

Faiteris kā jau cīnītājs labi cīnās ar ieročiem un būs grupas spēcīgākais balsts cīņās ar mošķiem. Faiteris ir spēcīgs un gana veikls, gudrs, skaists, bet viņš nav supermens, tā ka pilnīgi viss viņam nebūs pa spēkam...

Priesteris pie attiecīgo rituālu izpildes var saņemt pļuškas no dievietes. Priesteris noteikti spēj dziedināt grupas biedrus. Karaļvalstī priesteri ir ļoti cienījami un būt par priesteri ir liels gods. Priesteris spēles laikā griežas pie dievietes ar lūgšanām (PZ veidā pie manis) un dieviete izlemj vai dot priesterim lūgto vai nē.

Zaglis ja izvēlies zagli, tad ņem vērā, ka zaglis ir pozitīvais tēls un viņa nodomi nav aplaupīt kādam mājas vai apzagt kādu nespējīgu večiņu tirgus laukumā. Šis zaglis drīzāk ir piedzīvojumu meklētājs un viņa specializācija ir atvērt lamatas, lai tās nenoskādētu pārējiem grupas biedriem, saglabāt modrību, kad citi paguruši, pamanīt lietas, kuras citiem paslīd garām.

Paladins ir ļoti drosmīgs, imūns pret slimībām, viņam piemīt paaugstināta izturība pret maģiju, spēja nedaudz ārstēt komandas biedrus. Paladins prot cīnīties un satriekt pīšļos ļaunīšus. Paladinam ir ļoti uzticams jājamlops un viņš spēj pa gabalu pateikt kurš ir ļauns un kurš nē..

Rendžers prot meklēt pēdas, viņam ir mīļākais ienaidnieks, ar kuru viņam būs vieglāk tikt galā. Samērā labi cīnās un visai labi šauj ar loku. Rendžers pamanīs tādas lietas, kas citu acīm paliek nepamanītas, arī izdzirdēs skaņas, kuras pārējo ausīm ies secen. Viegli orientēsies arī svešos apvidos. Pazīst dabu.

Druīds ir dabas draugs. Viņš pārsvarā uzturas mežos. Ļoti labi saprotas ar dzīvniekiem un labi pazīst augus. Prot no tiem pagatavot zālēs, arī indes ja nepieciešams. Druīdiem ir draugs dzīvnieks. Viņš pats spēj pārvērsties par kādu dzīvnieku.

5)augums,
6)vecums,
7)dzīvesvieta,
8)ģimene,
9)speciāli spēki (Te burvji ierakstīs savas maģijas. Un pārējie to ko jau es norādīju pie klašu aprakstiem. Un vēlreiz!! nepiedēvējat savam tēlam ārkārtīgus spēkus!!!!),
10)ieroči (Visiem tēliem var būt ieroči. Zobeni, dunči, tikai jāņem vērā, ka vislabāk cīnās faiteris.)
11)dzīvnieki (pēc izvēles.. burvjiem visticamāk, ka būs)
12)fotoattēls vai zīmējums (nav obligāti),
13)izskata apraksts, (ja ir bilde šo nevajag)
14)rakstura apraksts,
15)tēla pagātnes apraksts (vēlams).

Atšķirībā no pirmās Vienradžu spēles šajā spēlē jūs varat būt ne tikai pozitīvie personāži. Ja vēlaties spēlēt kaut ko drusku ļaunu, tad sazinieties ar mani pa PZ un mēs apspriedīsim jūsu īpašās vēlmes. Tāpat pa PZ sarunājot var mēģināt jūsu leģendā iekļaut kādus noslēpumainus punktus.

No spēles gaidu, ka tā vairāk veidosies kā stāsts.

Tas laikam īsumā viss.
Gaidu entuziastus, lai varētu sākt......

Vienradžu pasaules karte te:


Savus personāžus publicējiet ATD pavedienā

P.S. Ja kādam interesē, tad kopš pirmās Vienradžu spēles ir pagājuši aptuveni 25 gadi.

Šo rakstu rediģēja Goldberry: 05.10.2005 12:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā
Sindra   Vienradzītes Pasaule: "Saltās Zvaigznes" [R]   11.09.2005 22:41
Ungaarijas ragaste   Nenovēršamas vīzijas... Serīna pie sevis klusu nov...   10.10.2005 10:09
Roviela   Es domāju, ka šīs vīzijas nav jāsaprot tieši. Drīz...   10.10.2005 10:13
Sindra   Njā, nu kad Danni nonāk pie mirušā, viņa redz, ka ...   10.10.2005 10:15
Roviela   Ek, Rikki! Danni tikai tagad atcerējās redzēji...   10.10.2005 10:26
Etasi   Rikki piekrita Danni un elfa versijām. Tās noklaus...   10.10.2005 11:11
Sindra   Brunhilde noklausījās visu ko Tiāra stāstīja un ta...   10.10.2005 12:45
Elernass   Devs aciimredzot bija beidzis sarunu ar uzbruceeju...   10.10.2005 14:26
Urdrunir   Mēs nedrīkstam atstāt Tiāru Lūnas templī un tur va...   10.10.2005 14:49
Roviela   Danni kopā ar priesterieni bija atgriezies pie pār...   10.10.2005 14:59
Etasi   Rikki atviegloti nopūtās. Tad tomēr Tiāras sapņiem...   10.10.2005 14:59
Elernass   Templis atrodas galvaspilseetaa. Tur ir kaut vai p...   10.10.2005 15:02
Sindra   Tiāra noklausījusies visu pārrunas, savilka žēlu s...   10.10.2005 15:23
Farliner   Riliarnirs ierunājās: "Pirms kaut kur dodamis...   10.10.2005 15:27
Sindra   Kaslors elfam neatbild. Izskatās, ka viņš jautāju...   10.10.2005 15:31
Etasi   "Manis pēc varam iet arī uz citu templi, man ...   10.10.2005 15:33
Sindra   Cienītā, mana runāšana nav atkarīga no attieksmes ...   10.10.2005 15:37
Farliner   Rialirnira rokas noguļas uz zobenu spaliem: ...   10.10.2005 15:38
Roviela   Danni pamanīja Kaslora skatienu uz Senu. Interesan...   10.10.2005 15:38
Etasi   "Redzi, mēs visi sekojam Dievietes uzdevumam....   10.10.2005 15:41
Sindra   Kaslors vēl joprojām elfam neatbild.   10.10.2005 15:51
Farliner   Viens zobens tiek līdz pusei izvilkts no maksts, v...   10.10.2005 15:53
Sindra   Kaslors vēl joprojām nesaka neko. Un nedara neko. ...   10.10.2005 15:55
Elernass   Devs nostaajas starp Kasloru un guustekni. Roka, u...   10.10.2005 16:19
Farliner   Rialirnirs paskatījās uz Devu: "Neiet runa pa...   10.10.2005 18:54
Roviela   Pagaidi! arī Danni, tikai pilnīgi atklājies, n...   10.10.2005 19:18
Etasi   "Vardarbībai šeit nav nekāda pamata, vai ne?...   10.10.2005 20:24
Farliner   "Atkal jau kāds ļauj viņam novērsties no tēma...   10.10.2005 20:49
Sindra   Kaslors paskatījās uz elfu un pēc tam uz visiem pā...   10.10.2005 21:01
Etasi   Spītīgs gan! nodomāja Rikki, bet turpināja sma...   10.10.2005 21:10
Sindra   Puisis pasmaida un seko līdzi Rikki pie viņas zirg...   10.10.2005 21:15
Etasi   Rikki piegāja pie sava zirga, apgāja tam apkārt un...   10.10.2005 21:23
Sindra   Kaslors paklausīgi stāvēja, kamēr Rikki mazgāja vi...   10.10.2005 21:51
Etasi   "Lūdzu!" atbildēja Rikki un uzsmaidī...   10.10.2005 21:57
Sindra   Kaslors devās pakaļ meitenei atpakaļ pie pārējiem....   10.10.2005 22:02
Farliner   Riliarnirs paskatījās uz Devu: "Ja jau viņš t...   10.10.2005 23:06
Roviela   Man ir vienalga, kurš atbild, bet šoreiz piekrītu ...   11.10.2005 08:02
Sindra   Kaslors paskatījās uz Danni un rūgti pasmaidīja. ...   11.10.2005 08:42
Roviela   Beidzot! Danni iesaucās, smaidot pa visu seju,...   11.10.2005 09:04
Urdrunir   Vienīgais, kas šeit ir bezjēdzīgs ir jūsu sarunas....   11.10.2005 09:12
Roviela   Ser Boēcij! Uz Terru, vispār, nav jāiet. Terra...   11.10.2005 09:30
Elernass   Redzot, ka elfs ieliek atpakalj makstii zobenu, De...   11.10.2005 09:52
Roviela   Danni viegli palocījās Ordeņa bruņiniekam. Daudz ...   11.10.2005 11:07
Etasi   "Vai tad visvienkāršāk nav ļaut katram pašam ...   11.10.2005 11:17
Ungaarijas ragaste   Serīna joprojām klausījās sarunas un nebilda ne vā...   11.10.2005 11:46
Elernass   Jā, Tiāra noteikti labāk vēlās ceļot, nekā atrasti...   11.10.2005 11:46
Roviela   Dev, Danni nopūtās, Lūnas templī vairs nav palicis...   11.10.2005 12:01
Sindra   Tiāra izdzirdot visu laiku pieminam viņas vārdu, p...   11.10.2005 12:10
Elernass   Jā, es domāju, ka jums vajadzētu izrunāties. Tiāra...   11.10.2005 12:16
Roviela   Piekrītu Devam, Danni pamāja ar galvu, neesmu gan ...   11.10.2005 12:31
Urdrunir   Ko nozīmē Boēcijs grib iet uz rietumiem? Kaspara d...   11.10.2005 12:39
Farliner   Riliarnirs noklausās ko Dani saka un piekrītoši pa...   11.10.2005 12:49
Roviela   Jā, par to arī runāju. Tev pieredze, redzams, liel...   11.10.2005 12:53
Farliner   Ieejot mežā Danni redz, ka Riliarnira tērps it kā ...   11.10.2005 13:06
Etasi   "Man gan šķiet, ka vienīgais variants, lai no...   11.10.2005 17:13
Urdrunir   Vai tu esi burve? Boēcijs bija manāmi ieinteresēts...   12.10.2005 08:32
Etasi   "Nē, diemžēl neesmu vis. Cerēju, ka kāds no m...   12.10.2005 08:39
Lia'angia   Brunhilde bija klusēdama noklausījusies biedru str...   12.10.2005 09:23
Roviela   Sargs meklēja vietu, kur stāvēt, un domāja par elf...   12.10.2005 09:33
Gilraen Anarion   Glranai klausoties runās arvien tālāk un tālāk,pie...   16.10.2005 18:40
Sindra   Pēc kāda brīža no sarunas vietas atgriežas Tiāra. ...   18.10.2005 11:00
Etasi   Rikki piesteidzās pie Tiāras. "Vai ar tevi vi...   18.10.2005 11:15
Farliner   OOC: Ko viņi tur dara? Riliarnirs ir pārāk tālu la...   18.10.2005 12:39
Sindra   OOC - Runājas. Tiāra īsti nepamana Rikki rūpēšano...   18.10.2005 12:44
Etasi   "Tiešām neko nevēlies?" Rikki pārjautāja...   18.10.2005 18:04
Gilraen Anarion   Pēc šīs atpūtas Gilraena jutās manāmi labāk un dev...   19.10.2005 09:31
Sindra   Tiāra pacēla galvu un paskatījās uz meitenēm. Mirk...   19.10.2005 10:08
Gilraen Anarion   Tu tā domā?,vairāk sev, nekā Tiārai noteica Gilrae...   19.10.2005 10:19
Ungaarijas ragaste   Tu vari pievienoties man, domāju, ka zirgs mūsu sv...   19.10.2005 10:22
Roviela   (OOC - man, protams, patīk, ka neviens nevēlas mel...   19.10.2005 10:33
Sindra   OOC - Ups... piemirsās.... Tiāra mazliet sašluk...   19.10.2005 10:37
Gilraen Anarion   Izdzirdējusi Tiāras jautājumu par sievieti tumšajā...   19.10.2005 10:41
Sindra   Kā? Tiāra ar nesapratni uzlūkoja elfieti. Viņa pav...   19.10.2005 10:47
Gilraen Anarion   Tā laikam varētu būt.Pati nemanīju.,tad pagriezusi...   19.10.2005 11:06
Etasi   Njā, Rikki zināja, kā ar saviem dēmoniem jācīnās. ...   19.10.2005 11:15
Gilraen Anarion   Gilraena pamudināja zirgi paiet nedaudz uz priekšu...   19.10.2005 11:23
Etasi   "Nu, nu, tā gan nevajag!" Rikki pamā...   19.10.2005 11:27
Ungaarijas ragaste   Serīna palūkojās uz zirgu - jā tādu nevērību viņa ...   19.10.2005 11:43
Sindra   Tiāra salecās, kad elfiete nokrita no zirga. Meite...   19.10.2005 15:11
Gilraen Anarion   Elfa sāka glaudīt savu zirgu,jo iespējams viņam ne...   20.10.2005 09:37
Sindra   Brunhilde un Kaslors atgriežas atpakaļ pie pārējie...   21.10.2005 08:42
15 Lapas V  « < 5 6 7 8 9 > » 


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2025 08:41