Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Domu spēks
Northwatch
iesūtīt 30.05.2004 20:41
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Vai mazums buutu dzirdeetas taadas "nenormaaliibas", "novirzes no normas" kaa piemeeram priekssmetu paarbiidiissana ar domu (?) speeka paliidziibu?

Man nesen radaas taada ideja - ja cilveeks par kaadu lloti speeciigi domaa, tad vai ir iespeejams ka otrs cilveeks to sajuut? Un kas notiek tad, ja abi reizee domaa viens par otru? Glluki saak raadiities?

Vai ir iespeejams speeciigi piedomaajot, piemeeram, izraisiit autokatastrofu? Piesaucot pie sevis visu laiku "Kaut nu vinnss/vinna nospraagtu reiz, tas kaa vinnss/vinna nesas ar to auto ir viens nepraats!"...

Domas...idejas...ieksseejais miers un liidzsvars, visas ssiis lietas manupraat butu apvienojamas zem vienas pamatidejas, ieskatam devu jums dazzus piemeerus, taalaak - juusu domas.

NW (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Canadian
iesūtīt 30.05.2004 20:59
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Njā...Es arī dažreiz par aizdomājos...Dažreiz gribas sakoncentrēties uz kādu priekšmetu un pavirzīt to tālāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 30.05.2004 21:01
Raksts #3


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Es esmu cieši pārliecināta par domu spēku. Suģestija, pašsuģestija - šie jēdzieni to skaidro drusciņ zinātniskāk. Baznīces pieredzē to sauc par lūgšanu spēku vai (pretējo iedarbi) par lāstu. Nu lādēšana ir paredzēta visās reliģijās. Un neba bez pamata. Tiesa gan, labi, ja pats nolādētais par lāstu ir informēts, tad tas labāk iedarbojas. Un visādi enerģētiskie vampīri arīdzan.
Es domāju, ka ļoti cieši domājot par cilvēku, vēlot viņam labu vai ļaunu, šī doma tiešām ietekmē lietas ap viņu. Neba nu tā, ka mašīna virsū uzbrauks vai, otrādi, debesmanna no mākoņa birs, bet tā var palīdzēt viņam justies labāk/sliktāk. Domas ir kā enerģija, ko mēs nosūtām cilvēkam, par kuru domājam. Tā dod viņam papildus enerģiju vai, gluži otrādāk, atņem to, ja viņam ir pret šo domas enerģiju jācīnās. Un šīs domas ietekmē arī mūs, enerģijas radītājus. Jo vairāk tu vēli iclvēkiem labu, jo labāks, gaišāks topi pats. Un otrādāk.
Tādēļ es ļoti cieši piesargos domāt sliktu par cilvēku (nu dusmās jau sanāk, bet ilgi naidu perināt gan ne). Bībelē (ak, piedod, Martin, ka te to piesaucu) ir ļoti svarīgs aicinājums - piedot saviem parādniekiem. Neturēt uz viņiem ļaunu prātu, nesūtīt viņiem ļaunas domas (kas sagandē arī mūs pašus). Jāatzīst, ka tas ir viens no grūtākajiem noteikumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 30.05.2004 23:02
Raksts #4


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



lia'angia buutiibaa pateica arii manas domas tikai atlaishos nedaudz papildinaat. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
domaaju ka domaam piemiit savs speeks ietekmeet arii citus. esmu lasiijusi ka ja kaads loti aizrautiigi domaa par tevi launu tad tu to saac just ,kaa piem. ar galvas saapeem.
domas vareetu buut pat taa ,nevis fiziskaa ,bet gariigaa saikne vienam ar otru. mees tachu juutam kad kaads par mums domaa sliktu vai labu. tas uzlabo vai pasliktina arii nuusu labsajuutu. principaa tas ietekmee muus tikpt loti kaa smaids nepatiikama zesta paraadiishana.

pashiedvesma...
ar to var panaakt gandriiz visu. iegalvo sev kautko un tu taa arii dmaasi.
atstaastu :"reiz kaads viirs gaajis pa tuksnesi uz lielu pilseetu. tam garaam steidziigs paskreejis meeris. viirs shim jautaajis uz kurieni tas tik steidziigi - tas atbildeej ka dodoties uz sh pashu lielo pilseetu nokaut 5000 cilveeku un aizskreejis. viirs devies taalaak un nonaacis pie pilseetas redz ,ka cilveeki vaid un kriit panikaa ,bet pa pilseetas vaartiem nes aaraa jau mirushos meera upupurs. viirs nobijies un devies atpakal. pa celam sho atkal panaak meeris un viir shim jautaa ,kaapeec tas esot vinu maaniijis teikdams ka nokaushot tikai 5000 cilveeku ,ja vinsh redzeejis nokautus jau kaadus 10000? meeris atbildeejis ,ka nokaavis tikai piecus tuukstoshus ,bet paareejie nebeigushies az baileem..."
pashiedvesma patieshaam ir loti speeciiga.
domas ietekmee an tos kam mees taas veltam gan muus pashus ,jo taas ir loti stipri saistiitas ar mums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emma
iesūtīt 31.05.2004 07:31
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.03
Kur: Uz mākoņa malas



Kaa orx rakstiija, man ir tieshi taapat - dazreiz gribas kaadu priekshmetu ar domu paliidziibu pakustinaat. Es pat dazreiz meegjinu taa dariit. Paskatos uz priekshmetu un tikai skaitu liidzi lai tas naak shurp vai kaut ko t.m.l. un veel ar rokaam dazreiz meegjnu it kaa pavilkt uz savu pusi to priekshmetu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Zinu varbuut es tagad izklausos traka, bet es taa pa retam padaru... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 31.05.2004 11:09
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Runaajot par domu speeku, man sskkiet, ka tas tiek lloti lloti paarspiileets. Nevaru noliegt, ka arii man passam ir naacies pieredzeet taadas smalkas, tik pat kaa netveramas lietas, kuras gruuti izskaidrot. Kaut kas starp sakritiibu un iepriekssnoteiktiibu, starp sapnniem un intuiiciju. Tik tiko nojaussamas, varbuuteejas sakariibas. Nekaadu konkreetu un paarliecinossu (priekss manis) pieraadiijumu par domu speeka pastaaveessanu es tomeer nerodu. Izskaidrojumi manai un citu (nemaz ne tik biezzi sastopamajai!) iipatneejai pieredzei var buut visdazzaadaakie. Es nennemos skaidrot un skatos ar aizdomaam uz tiem, kuri uzskata sevi par tik gudriem, ka nnemas smalki izskaidrot kaut ko reti sastopamu un mazizpeetiitu.

Pie domu speeka izpausmeem es nekaadaa zinnaa nepieskaitiitu taadus psihologgiskus efektus kaa passiedvesmu vai aareeju speeciigu motivaaciju. Arii to, kas guuta luugssanas rezultataa nee. Noteikti varu teikt, ka vismaz manas dziives pieredzes ietvaros domaam nekad nav bijis taadas speeks, kas speetu jebkaa tiessaa veidaa iedarboties uz fizisko pasauli apkaart. Raizes par to, ka llaunaas domas vareetu padariit kaadu slimu un ticiibu, ka labaas domas kaadu izaarstees, uzskatu par naivu leetticiibu. Nekas nav tik vienkaarssi. Uzskatu, ka 99.9% no runaam par domu speeku ir tikai tukssas fantaazijas par teemu. Tas, kas tiessaam ir iespeejams ar domu paliidziibu, veel tikai gaida iistos peetniekus un iistaas peetnieciibas metodes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 31.05.2004 11:20
Raksts #7


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Reizeem var likties ka tevii runaajas divi cilveeki, ka ar domaam sazinaas starp dveeseli un to kkermeni kuraa taa atrodas. Vai tas taa vareetu buut? Jo kaadeell tad vispaabaa buutu taada...lieta (?) kaa domas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 31.05.2004 11:57
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



CITĀTS(Northwatch @ 31.05.2004 11:20)
Reizeem var likties ka tevii runaajas divi cilveeki, ka ar domaam sazinaas starp dveeseli un to kkermeni kuraa taa atrodas. Vai tas taa vareetu buut? Jo kaadeell tad vispaabaa buutu taada...lieta (?) kaa domas?

Bet ssim nav sakara ar paarrunaam domu speeku. Tomeer. Ja ieksseejais domu dialogs buutu sazinna starp dveeseli un kkermeni, tad uzreiz jaajautaa, kaapeec tu domaa, ka taas ir divas dazzaadas lietas, kuraam kaut kaa speciaali jaasazinaas. Vai kkermenim ir savs domaatspeejiigs praats un dveeselei savs? Vai cilveeka psihe sastaaveetu no daudzaam pietiekami neatkariigaas vieniibaam, kuras sazinaatos savaa starpaa ar domu paliidziibu? Taada kaa dabiska ssizofreenija? Manupraat, ssaads pienneemums nebuus visai ticams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 31.05.2004 13:29
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Bet kaapeec tad cilveekam vispaar buutu nepieciessamas domas? Tjip saruna passam ar sevi kaa es gribu un kaa es negribu un vispaar kaada *** peec? Nu kaukaa man tie gali neiet kopaa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif)

Šo rakstu rediģēja Reiki: 31.05.2004 14:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 31.05.2004 14:38
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



CITĀTS(Northwatch)
Bet kaapeec tad cilveekam vispaar buutu nepieciessamas domas? Tjip saruna passam ar sevi kaa es gribu un kaa es negribu un vispaar kaada H*** peec? NU kaukaa man tie gali neiet kopaa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif)

Gali tiessaam neiet kopaa. Kosmiskaa izpratnee atbildeet uz jautaajumu "kaapeec vispaar nepieciessamas domas?" es nespeeju. Tas buutu kaa meegginaat atbildeet uz "kaapeec cilveekam ir tiessi divas rokas?" Nu, kaut kaa taa tas ir sanaacis, ka cilveekiem ir divas rokas un cilveekiem ir domas.

Tomeer konkreetaak runaajot, domaam ir ciess sakars ar vaardiem, ar ziimju sisteemu, kuru cilveeks izmanto, lai aprakstiitu apkaarteejo pasauli. Domas ir vaardi, valoda. Ir nepieciessams kaut kas ar kaa paliidziibu cilveekam apzinaat lietas un jeedzienus, noraadiit to atsskkiriibu un kopiibu. Kaut vai nosskkirt sevi no apkaarteejaas pasaules. Tam izmanto vaardus, nosaukumus. Tiessi taapeec valodai ir milziiga noziime, jo dazzaadaas valodaas ir ietvertas dazzaadas jeedzienu kopas. Piemeeram, ir valodas, kuraas kaut kaadi jeedzieni vienkaarssi iztruukst. Siikaak ar valodu saistiitaas lietas peeta lingvistika un semantika.

Saprotams, ka tas, ko mees saucam par domaam ietver ne tikai valodu, bet arii sajuutas, emocijas, intuitiivu izpratni, kuras vaardos formuleet ne vienmeer ir iespeejams. Ir dzirdeets, ka runaat noziimeejot melot, jo izteikt patiesiibu vaardiem nav iespeejams. Taa arii ir, tomeer visbiezzaak vaardi ir labaakais pieejamais komunikaacijas veids. Domas, kuras nav iespeejams izteikt vaardos visbiezzaak nav iespeejams dariit zinaamas un sajuutamas kaadam citam. Sse nu luuk atkal varam atgriezties pie interesantaas teemas par domu speeku. Ja nu tomeer arii vaardos neizsakaamaas lietas ir iespeejams kaut kaa komunicieet? Ja nu ir iespeejama sazinna vispaar bez vaardiem? Iespeejams, ka ir. Tomeer ne gluzzi tik laba, kaa gribeetos.

Pastaav taads bezvaadru sazinnas veids kaa empaatija. Taada kaa emociju aizguussana. Kameer beerni veel neprot runaat un nav iemaaciijussies izteikt savas vajadziibas vaardos, sazinna ar vinniem notiek tiessi ssaadaa veidaa. Vinni paarnnem, piesavinaas apkaart esosso cilveeku emocijas. Ja beerna maate ir satraukta, satraucaas arii beerns. Ja prieciiga, arii beerns priecaajas. Tas pats notiek arii uz otru pusi t.i. beerna emocijas paarnnem pieaugussais vai cits beerns. Lai arii visbiezaak vaajaaka nekaa maziem beerniem, empaatijas speeja saglabaajas arii pieaugussajiem. Empaatijas cellaa var nodot emocijas, tomeer taa ir paaraak "nepreciiza", lai speetu paarnest sarezzggiitus jeedzienus. Taa nevar aizstaat valodu.

Pavisam tiessi atbildot uz tavu jautaajumu - domas un to vaardiskais ieteerps ir nepieciessamas, lai apzinaatu un dariitu citiem zinaamu sava praata un juutu darbiibas norises. Un ne tikai citiem. Kas ir ne mazaak svariigi, arii passam sev. Saruna ar sevi ir ne mazaak noziimiiga kaa saruna ar citu. Pastaastot sev savas domas ir iespeejams apzinaat un piennemt leemumus, ir iespeejams maniit sevi un caur to arii apkaarteejo pasauli. Domaat ir kaa skatiities spogulii un ziimeet savu passportetu, kur spogulii redzamais arii ir tavs passportrets.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 31.05.2004 15:10
Raksts #11


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



CITĀTS(Martins @ 31.05.2004 15:38)
Saruna ar sevi ir ne mazaak noziimiiga kaa saruna ar citu. Pastaastot sev savas domas ir iespeejams apzinaat un piennemt leemumus, ir iespeejams maniit sevi un caur to arii apkaarteejo pasauli.

Martin, tu mani buut apmulsinaajis (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) ...

Bet te jau arii paraadaas ssii personiibas daliissanaas, ja buutu taa ka dveesele un kkermenis ir viens un tas pats, vai tad maz vajadzeetu domas? Tu saki - pastaastot sev - bet vai tas noziimee to ka ja tu sev to nepastaastiisi, tad tu taapat no nesajutiisi?
It kaa cilveeki atsskkiraas no dziivniekiem ar to ka vinni domaa un ka vinniem ir dveesele (nnemts no Biibeles un dazzu citu religgiju pamatidejaam). Taapeec ka dziivniekiem nav dveesele, taapeec vinniem nav domu. Cilveekam ir abi, un tiem naakas savaa starpaa...sarunaaties...

Šo rakstu rediģēja Northwatch: 31.05.2004 15:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 31.05.2004 15:45
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



CITĀTS(Northwatch)
Bet te jau arii paraadaas ssii personiibas daliissanaas, ja buutu taa ka dveesele un kkermenis ir viens un tas pats, vai tad maz vajadzeetu domas? Tu saki - pastaastot sev - bet vai tas noziimee to ka ja tu sev to nepastaastiisi, tad tu taapat no nesajutiisi?

Nav nekaadas personiibas daliissanaas. To, ko es staastu sev savaa domu dialogaa ar sevi es tiessaam jau zinu. Neapzinaati, instinktiivi, tas jau ir manii. Saruna domaas ir nepieciessama, lai izvilktu apspriezzamo lietu virspusee, lai padariitu vinnu pieejamu un apstraadaajamu manai apzinnai. Apzinna maak domaat vaardos. Zemapzinna nemaak. Lai kaut ko pusliidz racionaali apdomaatu, man tas ir jaaverbalizee (jaadara vaardos pieejams). Taapeec man tas ir jaapastaasta passam sev vai kaadam citam.

Apzinnas un zemapzinnas mijiedarbiiba ir visnotall interesanta buussana. Neteikssu, ka man ir pat apmierinossa izpratne par to kaa taa vareetu darboties. No otras puses, es neesmu neko iipassi iedzillinaajies ssajos jautaajumos.

CITĀTS(Northwatch)
It kaa cilveeki atsskkiraas no dziivniekiem ar to ka vinni domaa un ka vinniem ir dveesele (nnemts no Biibeles un dazzu citu religgiju pamatidejaam). Taapeec ka dziivniekiem nav dveesele, taapeec vinniem nav domu. Cilveekam ir bai, un tiem naakas savaa starpaa...sarunaaties...

Apgalvojums, ka cilveekus no dziivniekiem sskkir dveeseles truukums, manupraat nav pamatots. Vispirms jau nav zinaams vai kautkaada noteikta strikti atdalaama dveesele vispaar pastaav. Kur nu veel tas, ka tiessi dveesele ir domaassanas speejas ceelonis. Bez tam, ir eksperimentaali notekts, ka vismaz dazzi dziivnieki ir speejiigi domaat. Varbuut ne taa, kaa to dara cilveeks, bet tomeer. Manupraat, cilveeki un dziivnieki ir tuvaaka rada nekaa "dazzam citaam religgijaam" to gribeetos atziit.

Bailes kaa sazinnas nepieciessamiibas izraisiitaajs? Heh. Noteikti nee. Cilveeks ir sabiedrisks dziivnieks. Viens pats cilveeks bez sabiedriibas ir nolemts naavei. Sazinna nepieciessama, lai kopaa izdziivotu. Jo labaaka sazinna (attiistiitaaka valoda), jo lielaakas izredzes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 31.05.2004 17:37
Raksts #13


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



Ak tad domu spēks? Ja to apzinās un māk izmantot, tad paveikt var ļoti daudz.

Ir tāda lieta kā kolektīvā zemapziņa, vārdu sakot var mēģināt ielīst citu domās, bet tas ir pārāk neiespējami, cilvēks to nemāk (bet teorētiski tas iespējams ir).

Uzminēt citu domas? Arī iespējams, turklāt ne tikai teorētiski. Kaut kur lasīju ka domas izplatās kā kaut kādi tur viļņi :blink: Lai nu kā pati esmu piedzīvojusi domu uzminēšanu, ar cilvēku jābūt ļoti labām atiecībām un ja runā abi vēl par vienu tēmu... Līdzīgi domājošie var saprasties no pus vārda. Un netīšām uzmin otra domas.

Iespaidot pārējo pasauli arī var, ja to ļoti, ļoti vēlas. ( (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) Ārprāc!!! Izklausos pēc kaut kādas baigi reliģiozās vai kādā sektā iesaistītās :blink: ) Tas izklausās muļķīgi (man pašai neticās ka taisos to teikt) bet tas tiešām tā ir. Man pašai ir bijuši vairāki piemēri, un tas notiek neatkarīgi no manis! Vienkārši par to daudz jādomā. jā un ja kāds cits man to stāstītu - neticētu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Dzīvnieku domas? Arī iespējams. Suns taču atceras to, kas viņam iespēris, un tad visu atlikušo savu suņa dzīvīti to cilvēku norej līdz ko garām iet. Te jau vairs nav tik lēmumu pieņemšana, bet savas domas.

Un galu galā... Cik daudz smadzeņu cilvēks izmanto? Nu precīzi neatceros, bet nebija kādi 10-20%? Tādad, ja cilvēks izmantotu kaut pusi savu pelēko šūniņu, viņš varētu paveikt neiespējamas lietas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nessie
iesūtīt 31.05.2004 19:02
Raksts #14


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04
Kur: Antarktīda
Pasakzine 2007



Nevaru apgalvot, ka varu piekrist visam, ko jūs, Northwatch un Martin, te apspriežat, bet, lai cik tas nebūtu jocīgi, manuprāt, ar domām var ļoti daudz ko ietekmēt, piemēram, ja kaut ko ļoti, ļoti negrib darīt, tad radīsies kāds kavēklis (es vienreiz baigi negribēju braukt uz jūru un man iekoda ērce - nebija jābrauc, bet vai bija tā vērts?).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 31.05.2004 19:37
Raksts #15


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



var, var, ar domaam daudzd ko var panaakt!!! piem. vienaa reizee man adraudzene rija picu un man arii nenormaali gribeejaas un vina aizrijaas!!! tautaa to sauc par noskaushanu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 31.05.2004 22:22
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Iedomaajies, trusiite, ka tava draudzene buutu nevis vienkaarssi aizrijusies, bet gan nosmakusi. Vai tad tu buutu vainiiga vinnas naavee, jo ar savu domu speeku liki vinnai aizriities? Kaa tu tad justos? Vai tad tev negribeetos atrast attaisnojumu un teikt, ka taa tomeer nebiji tu, kuras deell vinnai bija jaamirst?

Nessie, tu gan aatri un viegli atrodi sakariibas. Cik reizes tev nav kaut ko gribeejies, bet ir bijis vien jaadara? Un cik reizes tomeer ir atradies kaads no tevis neatkariigs nepaarvarams sskkeerslis, kurss nav llaavis dariit negribeeto lietu? Saprotu, ka gribas ticeet savaam briinisskkiigajaam speejaam, bet izmeeggini pielietot savu domu speeku ilgaaku laiku regulaari un sitemaatiski. Nevis pievelkot aiz matiem "briinumainos" gadiijumus peec vajadziibas. Paarliecinies pati, cik biezzi un kaadaa meeraa speej ar savu domu speeku ietekmeet citu cilveeku riiciibu. Manupraat, tevi sagaida vilssanaas.

Atbildot tumsas fejai, teikssu, ka daudz kas ir "teoreetiski iespeejams". Tomeer tas nenoziimee, ka praktiski dziivee ssis teoreetiskaas iespeejas darbojas. Manaa dziivee, raugi, ar "lloti lloti veelos" veel nepietiek. Sapnis par burvju nuujinnu, kuru pavicinot pielidaas veeleessanaas ir izsapnnots. Var jau teikt, ka esmu pieaudzis, zaudeejis ticiibu briinumam. Vairs neprotu lidot un nenoklluussu Nekurnekadzemee. Jaa, taadam briinumam es neticu. Es ticu citam briinumam. Tam, ko var paveikt ar stingru gribu, ilgstossu darbu, pamatotu ticiibu saviem un citu cilveeku speekiem. Nevis naivu pallaussanos uz kaut ko netveramu, nesaprotamu un nepaarbaudaamu. Neviens no citu rakstiitaaju sse mineetajiem piemeeriem mani ne tuvu nepaarliecina. Naivaas ticiibas kategorijaa es joprojaam ieskaitu arii ideju par domu speeka izmantossanas parktisku iespeejamiibu. Tas nenoziimee, ka saskatu ssaados uzskatos kaut ko nejauku vai llaunu. Vismaz, kameer nenotiek paarlieka pallaussanaas uz domu speeku ne.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miraazza
iesūtīt 01.06.2004 11:05
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: uz slotaskāta



tas ir saistīts ar meditāciju, piemēram ja tu ies katies cilvēkam acīs un saglabā mieru, un cītigi domā lai viņš aizietu viņš aizies jo sajutīs šo implusu. domāju ka cilvēks ar lielu gribasspēku varētu ar acīm pacelt krīta gabaliņu.
runājot par līdzīgām domām tās ir līdzīgas jo cilvēki arī ir lidzīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 01.06.2004 12:37
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



CITĀTS
Manaa dziivee, raugi, ar "lloti lloti veelos" veel nepietiek.
Bet manā pietiek (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) turklāt tiešām notiek kā es teicu (vismaz man) bet ko lai saka šiem skeptiķiem... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 01.06.2004 13:12
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



CITĀTS(tumsas feja)
CITĀTS
Manaa dziivee, raugi, ar "lloti lloti veelos" veel nepietiek.
Bet manā pietiek (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) turklāt tiešām notiek kā es teicu (vismaz man) bet ko lai saka šiem skeptiķiem... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Hmm, varbuut tu esi viena no taam retajaam, kuraam izdodas iistenot domu speeku dziivee? Tas, saprotams, nav tavs vai jebkura cita domu speeka realitaates atbalstiitaaja uzdevums, bet skeptikkus var paarliecinaat ilgstossu noveerojumu rezultataa guuti konsekventi rezultaati. Pie tam reaali dabaa noveeroti un attieciigi fikseeti, nevis tikai tresso personu paarstaastiiti rezultati. Ja domu speeka izmantossans speejas straadaa tikai laiku pa laikam pie tam iepriekss nav iespeejams paredzeet vai nostraadaas vai nenostraadaas, tad skeptikki taa arii paliks nepaarliecinaati. Cik man zinaams, lai arii ir veikti daudzi peetiijumi attieciigajaas jomaas, liidz ssim veel nav izdevies paarliecinossi pieraadiit domu speeka pastaaveessanu.

Kas attiecaas tiessi uz mani, tad vieniigais veids kaa es vareetu noticeet domu speekam buutu ja kaads no maniem tuviniekiem, draugiem vai arii es pats saaktu izraadiit kaadas ar domu speeku saistiitas speejas. Tad es pietiekami ilgstossaa laika posmaa vareetu paarliecinaaties, ka tas tiessaam straadaa. Ja tu esi par to paarliecinaajusies, jo labaak tev. Tomeer kameer mees neesam tuvi draugi un man nav iespeejas tiessi piedziivot tavas domu speeka izpausmes, mani ar sso paarlieciibu aplipinaat neizdosies (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 01.06.2004 15:57
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



CITĀTS(Martins @ 01.06.2004 14:12)
Kas attiecaas tiessi uz mani, tad vieniigais veids kaa es vareetu noticeet domu speekam buutu ja kaads no maniem tuviniekiem, draugiem vai arii es pats saaktu izraadiit kaadas ar domu speeku saistiitas speejas.

Bet to ir tik grūti pamanīt!!! Varu derēt tu to tik un tā nepamanītu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Cilvēki mēģina visam atrast loģisku izskaidrojumu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Cilvēku daba... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Turklāt visupirms ir jānotic.


Man radās vēl viena ideja par domu spēku! Nu drīzāk sajūtu spēku... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) Bet tas jau gandrīz viens un tas pats. Cilvēki spēj ietekmēt viens otru ar savām domām (sajūtām) ja viens domā par sliktām domām un jūtas slikti, otram arī sāk uzmākties drūmas domas un tam līdzīgi. Pati to izjutu, kad manai draudzenei nomira omīte, no sākuma viņa nepateica, bet man uznāca baigi drūmās domas un tikai vēlāk uzzināju, kas par vainu. Turklāt pats jocīgākais, ka viņa to ārēji neizrādīja, ka viņai būtu baigi sliktais garstāvoklis. Bet vai var teik ka es sajutu viņas drūmās domas? Nezinu gan... Šī tik tāda versija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.06.2024 20:42