Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> The Union of Nine Amulets: Curse Ocean, Pārsteiguma spēle [C] [PZP]
novemberunge
iesūtīt 21.02.2005 22:19
Raksts #1


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



...Sižets/ leģenda...


Vispirms man, laikam, ir jāpaskaidro ko īsti nozīmē jēdziens "pārsteiguma spēle". Nu, tas ir pavisam vienkārši- spēles sižets, notikumi un piedzīvojumi būs jums un jūsu tēliem miglā tīti. Jūsu tēli nemaz nezinās, kur tagad būs iepīti. Un tomēr nedaudz ir jāpastāsta, lai vismaz jums būtu kaut neliela nojausma.

Tātad- lieta ir labi saprotama un tā teikt- neorģināla. Daudzus (precīzāk- 5) gadu tūkstošus atpakaļ Tailīnu (maģisko salu, kur norisināsies sižets) pārvaldīja deviņi magi, un katram no viņiem savs īpašs amulets, kas deva tiem varenu maģiju, spēku un gudrību. un, bez šaubām, kādam bija šī idille jāizjauc. Nē, tie nebija orki, nē tie nebija arī velni vai dēmoni. Tie bija cilvēki, kas ieradās Tailīnā ar daudziem, lieliem kuģiem un ieņēma salas ZR piekrasti ( ko vēlāk iesauca par Kindrosu). Tie sakāva vienu no deviņiem magiem- pārvaldniekiem un patrieca no šīs zemes drakonkinus. Viss tā kā nebūtu tik traki, ja deviņu magu amuletus nesaistītu kāds savāds lāsts: ja kaut vienu no amuleta valkātājiem nogalina, mirst arī parējie magi un amuleti uz 5000 gadiem pazūd no zemes virsas.
Skaidrs, ka 5000 gadi ir pagājuši un burvji paredz amuletu atgriešanos. tikkai nevienos svētajos ruļļos nav teikts- tie atgriezīsies ar laimi, vai ar nelaimi. Un tagad spēlē iesaistāties jūs. Sākumā nevienam no jums, izņemot manu tēlu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) , nav amuletu. jūs arī par tiem neko nenojaušiet. jūs visi sastapsieties mazā ciematiņā pie Maonas upes un tur arī sāksies visi piedzīvojumi. Katram būs savs amulets, bet kā jūs pie tā tiksiet- tas lai paliek noslēpums...

...Tailīnas karte...

(IMG:http://foto.inbox.lv/albums/miamirra/Teeli/tailina.jpg) Spiediet te, ja neredzat.

Zinu, karte ir primitīva (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) , bet man nav nekādas citas idejas kā to izveidot, jo nekādu zīmēšanai domātu fīču man datorā nav un gatava karte vairs nav tas. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


...Daba, laikapstākļi...


Tailīnā valda mūžīgā vasara. Tajā ir tikai viena vieta, kur ir sniegs- Tiriviāna ( kartē ar baltu). Tur augu gadu ir ziema, bet tā nav tāda ziema, kā jūs to iedomājieties. Ārā ir +20 grādi, bet sniegs tāpat snieg un ezeri, upes aizsalst.
Tailīnā līst reti, dažreiz pie debesīm parādās drūmi pelēki mākonīši. Parasti ir saulains, silts laiks, ja vien tas netiek sagrozīts ar maģijas palīdzību.

...Rases...

Wīī... Now the best part! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Šoreiz piedāvājumā būs dažas klasiskas un dažas reti sastopamas rases. Un, atvainojiet, cilvēku nebūs- tie šoreiz ir ļauno vietā, jo tieši viņu dēļ pajuka Deviņu Amuletu Savienība.
Elfi- ir divu rašu elfi, bet šoreiz iztiksim ar meža elfukiem, jo tiem otriem patīk sēdēt mājās un gudri filozofēt. Meža elfi ir kā meža elfi- gari, veikli, tērpjas neitrālos toņas. Tiem ir gari mati, kuru tonis svārstās no melniem līdz zeltaini blondiem, bet ne baltiem. Lieliski darbojas ar loku, labi pārzin dziedēšanas un izsaukšanas maģijas (nu, summoning, nesaprotu kā savādāk pateikt). Dzīvesvieta: konkrēti meža elfiem- Oldlīfa.
Burvji- burvji šoreiz ir nevis klase, bet rase. Īsti maģijas pavēlnieki, parasti pārvalda kādu no četriem elemntiem- uguni, ūdeni, gaisu vai zemi. Izskata ziņā līdzinās cilvēkiem, tikai nesā daudz uzkrītošakās krāsas- sarkanas, dzeltenas u.t.t. Dzīvesvieta: Dahmora, vietām arī Mukīlija
Rūķi- kurš gan nezina rūķus- mazai, izveicīgi pundurīši ar garām, biezām un kuplām bārdām. Sieviešu kārtas rūķenēm bārdas nav, bet toties mati dažām velkas pa zemi. Lieliski apejas ar cirvjiem, labi kalēji un akmeņziņi. Dzīvesvieta: Tunipa, bet vīriešu rūķi pusi gada pavada Pelēkajās Virsotnēs strādājot, rokot dārgakmeņus.
Fejas- daiļas, slaikas būtnes. Ļoti atgādina elfus un eņģeļus. Ir spārni- parasti balti vai pelēki. Lieliski pārzin augu valsti, nodarbojas ar dažādām pareģošanas un zīlēšanas mākslām. Ir ļoti labos draugos ar kaimiņiem- kentauriem. Dzīvesvieta: Tigerklāja
Laumiņas- mazas, tieši tādas, kā bērnu pasakās. Ādas krāsa var būt zaļa, zila, oranža jeb visvisādos toņos. Tāpat ir arī ar spārniem un matiem. Parasti nav garākas par 150 cm. Vīrieši-laumiņas, diemžēl nepastāv. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Mīl puķes, sēnes un spožas krāsas. Bieži ļoti uzmācīgas vai sapņainas. Dzīvesvieta: Springtīla
Dragonkini- uzreiz tos ieraugot prātā iešaujas savādā mīlestība starp pūķi un cilvēku, kā rezultātā ir radušies šie briesmoņi. Būdami pus pūķi- pus drakoni, dragonkini lieliski pārzin gan maģiju, gan cīņas mākslas. Parasti 'kasās' ar visām rasēm, mīl vientulību. Dzīvesvieta: agrāk Kindrosa, tagad Tunipas kalnu virsotnes.
Orki- Kurš gan nepazīst atbaidošos, zaļādainos orkus? Šoreiz gan viņi nav domāti kā ļaunīši, bet gan kā saprātīga rase. Dzīvesvieta: Pelēkās Virsotnes, Dethārta
Nagas- mistisks cilvēka, čūskas un zirnekļa sajaukums. Tātad- čūskas aste, cilvēka augšdaļa un astoņas rokas. Nagas ir pārsvarā iedomīgas, lepnas, jo uzskata sevi par augstāko rasi. Bet patiesībā nav nemaz attīstītas, piemēram kā elfi. Viņas joprojām dzīvo alās, tām ir vārgas zināšanas. Bet to visu atspēko nagu veiklās kustības un varenā izveicība ar zobeniem. Dzīvesvieta: Liodnas purvs

...Anketa...

Vārds:
Dzimums:
Rase(jāizvēlas viena no piedāvātajām):
Augums:
Vecums(visiem skaitāms simtos):
Dzīvesvieta (norādīta pie rases apraksta, vēlāms arī nedaudz aprakstīt savu mājvietu):
Ģimene(visiem reiz ir bijusi, aprakstiet to):
Maģisks spēks (1):
Ieroči (2):
Braucamdzīvnieks(zirgs, vienradzis,pegass):
Izskata apraksts UN bilde:
Rakstura apraksts:
Tēla pagātnes apraksts:

Tā... Lūdzams anketu izpildīt ļoti smalki, pārdomāti. Es šoreiz būšu bargais GM ( (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ) un nepieņemšu nekādas anketas ar diviem trim vārdiem pie katras ailītes.
Arī postiem būs jābūt normāliem. Nu, es domāju, ka jūs sapratāt. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Postu iesūtīšanas laiks: vismaz 1 posts dienā

Pieteikšanās pa PZ . Kaitināšu jūs, līdz būs sakarīgas anketas. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Gaidiet manu apstiprinājumu un labojumus un tikai ar manu atļauju iepostojiet tēlus ATD sadaļā.

Ja ir kādi jautājumi- tam domātas PZ... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


Ja esmu ko piemirsusi- atvainojos... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
novemberunge
iesūtīt 07.03.2005 13:17
Raksts #21


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



1 amuletu meklētāji ( protams, kuri neko par amuletiem nenojauš)
1 special player, kam nepiederēs neviens amulets, toties spēles beigās būs īpaša loma


Uzgaidiet vēl mirklīti, man jau pieteikušies ir tie atlikušie divi, bet acīmredzot abi ir slinķi un nevar man aizsūtīt anketas. Viens laikam būs rūķis, otrs dragonkins, bet kaut kas jau vienmēr var mainīties. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SweetPoison
iesūtīt 12.03.2005 20:40
Raksts #22


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.05
Kur: Pilseeta kuraa piedzimst veejsh



Vārds: Korondijs von Poisons
Dzimums: Virietis
Rase(jāizvēlas viena no piedāvātajām): dragonkins
Augums: 3,25 m
Vecums(visiem skaitāms simtos): 666
Dzīvesvieta (norādīta pie rases apraksta, vēlāms arī nedaudz aprakstīt savu mājvietu): Tunipas kalni, milzu telts, silta vietinja, smarzho pee piparmeetraam (jo iekshaa taadas aug)
Ģimene(visiem reiz ir bijusi, aprakstiet to): Korondijam bija labs teetis Eldani. Bet vinsh ar savu zirgu Luindi nojaucaas no kalna. Vinshs palika ar savu ljauno maati - lauminju Tirjami un mazo braali Kiitasu. Par maati Korondijs neveelas runaat, jo vinja bija ljoti ljauna. Tirjami nomira badaa nedeelju peec Korondija aizieshanas no maajaam
Maģisks spēks (1): Prot spljaut gan uguni, gan ledu... ar uguni/uudeni kas izspljauts no Korondija riikles var paargriezt taa kaa ar laazeri
Ieroči (2): zobens un dunciitis
Braucamdzīvnieks(zirgs, vienradzis,pegass): pegass Spiest te lai apskatiitu
Izskata apraksts UN bilde: cilveeks kas var paarveersties jebkuraa laikaa par drakonu, cilveeks- melni, iisi mati, atleetisks un garsh augums, drakons- melns, augums- veikls un liels
Lai apskatiitu cilveeku spiest te
Lai apskatiitu dragonu spiest te!
Rakstura apraksts: spiitiigs, azstaav saveejos un fejas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) izturiigs kaa teerauds
Tēla pagātnes apraksts: dzimis kaadaa alaa, teev nomira kad Korondijam bija 59 gadi... Kad Korondijam bija 118 gadi vinshs aizgaaja no maajaam, jo maate ik vakaru piedzeeraas. Nedeelju peec vinja aizieshanas nomiria Tirjami.Maate nebija visu nedeelju raadiijusies maajaas, taapeec Tirjami nomira badaa. Par atriebiibu Korondijs kaadu nakti noduura maaati. Peec vairaakiem gadiem vinsh iepazinaas ar feju Elliju. Vinji kopaa no beigto dragonu aadaam uzceela telti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 13.03.2005 09:48
Raksts #23


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Nu, mums tā kā būtu visi spēlētāji, vēl jāpagaida, lai iesūta pēdējo anketu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (Iesaku tam cilvēciņam pasteigties) Mēs varētu sākt, bet pirms tam paziņošu, kurš būs tas laimīgais, kas nesaņems amuletu, bet būs ļoti svarīgs spēles beigās! Un šis laimīgais tēls ir: gwinervas tēls- fejiņa Neina.

Un tagad nedaudz par sākumu. Mums visiem upes krastā ir noteikti jāsatiekas! NOTEIKTI! Ja kāds izdomās neparādīties upes krastā- tāpat tiks aizvilkt līdzi ar GM (manu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ) palīdzību! Nu, k., sākam! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 14.03.2005 13:01
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



ne nu ok ok , tikai interesanti, ka mes uzzinajam apr to satikshanos (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) veestuli sanjemam or smth that ? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SweetPoison
iesūtīt 14.03.2005 16:18
Raksts #25


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.05
Kur: Pilseeta kuraa piedzimst veejsh



KOrondijs ierodas taads uztraucies be tgan buus oki (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 14.03.2005 17:03
Raksts #26


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Nē, tā ir likteņa sagadīšanās. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Bet man tagad būtu jāiesūta pēdējai tēls, tomēr man neiet ārzemju nets, tā kā izdarīšu to nedaudz vēlāk, ok? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 17.03.2005 18:29
Raksts #27


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Vārds: Rubēna
Dzimums: sievieshu
Rase(jāizvēlas viena no piedāvātajām): elfs
Augums: 1.60
Vecums(visiem skaitāms simtos):250
Dzīvesvieta (norādīta pie rases apraksta, vēlāms arī nedaudz aprakstīt savu mājvietu): nenoteikta, jo ir klejotāja, pārvietojas ik dienas, vienā vietā nepaliekot ilgāk par 2 dienām
Ģimene(visiem reiz ir bijusi, aprakstiet to): Māte - Irida, tēvs - Liesens abus pameta un nu vairs nezin kur vinji ir apmetusies, akut patiesiba nemaz nav centusie sto uzzinat
Maģisks spēks (1): ledus lodes raidishana ar labo roku
Ieroči (2): dirroku zobens, duncis (IMG:http://www.flytying.dk/images/Dragon%20sword.jpg)
Braucamdzīvnieks(zirgs, vienradzis,pegass): zirgs - Rivers (IMG:http://www.netposse.com/stolenmissing/whereisowner/bodypenisremoved.jpg)
Izskata apraksts UN bilde: (IMG:http://www.yoropa.lunarpages.com/saka/sketch/elf.PNG)
Rakstura apraksts: emocionala, ar mainigu garstavokli, varetu pat teikt nestabilu. reizem ir druma un vienladziga, bet citreiz jautra, atraisita un atsauciga. tomer visbiezak ir neapmierinata un nejauka.
Tēla pagātnes apraksts: kops iemacijas staigat visu laiku ir centusies izrauties briviba - aizbegt no vecakiem, kad beidzot tas izdevaas, vina metas piedzivojumos un parakstijas uz visneiedomajamakajiem pasakumiem. mil klejot un medit.

Tas ir Cilveekbeerna Dveesleiites tēla apraksts. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja Mia Mirra: 17.03.2005 18:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 23.03.2005 18:41
Raksts #28


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nu, es tad ieņemšu viena iztrūkstošā tēla vietu... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Vārds: Rauls Nay
Dzimums: vīrietis
Rase(jāizvēlas viena no piedāvātajām): dragonkins
Augums: ~2.10 m + spārni
[B]Vecums(visiem skaitāms simtos):527 (24)
Dzīvesvieta (norādīta pie rases apraksta, vēlāms arī nedaudz aprakstīt savu mājvietu):[/B] Rauls dzīvo Tunipā, kāda diezgan maza kalna alā, kurā nokļūt var tikai lidojot. Ala ir izklāta ar nomedīto dzīvnieku ādām. Kalns atrodas diezgan patālu no apdzīvotām vietām. Tomēr Rauls bieži uzturas Vertistā – skaistā pilsētā Kindrosā. Tur viņš ir ieroču tirgotājs. No Vertistas līdz viņa mājvietai Tunipā ir plus mīnus 2 stundu lidojums dragonkinam.
Ģimene(visiem reiz ir bijusi, aprakstiet to): Raula ģimene sastāvēja no viņa, tēva Reino, mātes Kelii un Raula diviem brāļiem Hjuasa un Nero. Rauls bija vidējā vecuma bērns. Tomēr tagad dzīvs ir tikai Rauls un viņa vecākais brālis Nero. Viņi tomēr dzīvo šķirti.
Maģisks spēks (1): Tā kā Raulam spēja lidot un spļaut no rīkles uguni (kas dažos brīžos var sasniegt pat 6 metru garumu, bet parasti ir ~1.5 m) ir iedzimta, tad viņš vēl spēj nohipnotizēt citus. Nereti izmanto šo spēju arī kā sazināšanās līdzekli.
Ieroči (2): Garš kaujas šķēps un paliels duncis, ko lieto medībās.
Braucamdzīvnieks(zirgs, vienradzis,pegass): Tāda Raulam nav, jo viņam ir vareni un lieli drakona spārni.
Izskata apraksts UN bilde:
(IMG:http://img.photobucket.com/albums/v215/Anete/Nezveeri/dragonkin.jpg) Spiediet te, ja neredzat!
Rauls ir liela auguma dragonkins – spēcīgs, muskuļots. Viņam ir ļoti asi nagi un zobi. Ķirzakveidīga seja, kas mēdz iedvest šausmas. Āda viscaur ir rubīnsarkanā krāsā, tikai spārni ir tumšāki. Spārni ir ādas, nevis spalvu. Dragonkinam ir dzintara krāsas acis ar vertikālām un šaurām acu zīlītēm. Acis ir ļoti dziļas un nopietnas.
Rakstura apraksts: Rauls ir ļoti kluss un runā, tad, kad pats vēlas, bet tas ir tikai dēļ tāpēc, ka Rauls māk sazināties ar acu kontaktu. Protams, tad arī otrai būtnei, ar ko viņš sazinās, tas būtu jāmāk. Rauls ir nosvērts un līdzsvarots. Viņam patīk vientulība, bet tomēr bez īpašiem iebildumiem spēs mierīgi un sabiedriski uzturēties sabiedrībā, kurā nav vairāk par 10 cilvēkiem. Viņš cilvēkiem sāks uzticēties lēnām un ļoti nedroši, jo pagātnē bija kļūdījies un nu to ir grūti aizmirst. Nevienam to nav stāstījis. Viņš nemēdz melot, bet dažreiz pakrāpties gan.
Tēla pagātnes apraksts: Rauls piedzima kā otrais bērns tīrasiņu dragonkinu ģimenē. Viņi dzīvoja lielā kalnā Ilgu laiku viņiem gāja labi, līdz... Pienāca brīdis, kad tuvākajā apkaimē nebija vairs medījuma. Tāpēc vecākiem nācās doties uz patālākiem laukiem, kur medīt. Tomēr vienu vakaru mājās pēc divu dienu medībām atgriezās tikai tēvs. Viņš pastāstīja, ka viņš ar māti esot saskrējies ar citiem dragonkiniem. Viņi nebija pārāk labi noskaņoti un sākuši uzbrukumu. Tēvs spējis paglābties, bet māte diemžēl ne. Tad nu arī visiem trijiem brāļiem nācās grūti strādāt, lai ģimene spētu iztikt. Un tomēr. Šoreiz kaut kas nezināms nogalināja Raula jaunāko brāli Hjuasu. Tēvs nespēdams samierināties ar lielo zaudējumu lēnām sajuka prātā un pameta Raulu un viņa brāli. Tomēr brāļu mīlestība pārvarēja visu un viņi tomēr izdzīvoja. Abi beigās tomēr šķīrās un devās katrs uz savu pusi. Rauls tagad strādā par ieroču tirgotāju Vertistā – pilsētā, kurā ir labākā tirdzniecība visā Tailīnā. Tomēr Raulam bieži zūd preces. Un tas nebūt nav tik labi, jo dažreiz nozūd pašas vērtīgākās. Rauls tomēr cenšas par to nepārdzīvot, jo no pārdotajām precēm iztiku var pelnīt ļoti labi, lai gan var vēlēties labāk. Viņš nav kādam padotais, tāpēc pats var izvēlēties kad strādāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 24.03.2005 19:22
Raksts #29


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



es protams neko nesaku, bet vai nebutu japarada tas gods un vismaz jaievero savi lidzbiedri? es vismaz 2 reizes centos uzsakt kadu sarunu vai ievirzit notikumu, bet visi ir tik aiznjemti ar savam uzupuresanas scenam un flirtesanu, ka normalu speli te nemaz nevar noorganizet. GM ludzi iesaku pieiet sai lietai nopietnak
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 14.05.2005 11:16
Raksts #30


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Pieiet nopietnāk? Es cenšos kā māku, bet tagad spēle ir apstājusies slinko postotāju dēļ, neba manis. Man ir jauns spēlētājs, bet pārējie nemaz nepapūlas līdz viņam nokļūt... Cik tad var postot, ka apkārt ir skaisti un čivina putniņi? Jums pašiem ir jāizlemj vai iet tumšajā ielejā, vai kāpt atpakaļ lejā, ne jau man...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 14.05.2005 18:30
Raksts #31


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Es jau arī neesmu pie vainas, postoju cik bieži vien varu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) vai varbūt tomēr nepietiekami... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Un tu tā arī neuzrakstīji, kas tajā lapiņā bija rakstīts. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 14.05.2005 18:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 16.05.2005 19:04
Raksts #32


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



CITĀTS(gwinerva @ 14.05.2005 19:30)
Es jau arī neesmu pie vainas, postoju cik bieži vien varu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) vai varbūt tomēr nepietiekami... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)  
Un tu tā arī neuzrakstīji, kas tajā lapiņā bija rakstīts. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
*


Jo neviens lapiņai nepievērš uzmanību un pat netaisās to lasīt. Turklāt jūs jau pagājāt garām ratiem... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 16.05.2005 19:16
Raksts #33


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Vispār Raulam tā lapiņa vēl joprojām ir rokā, ja nemaldos.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 23.05.2005 19:32
Raksts #34


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Te būs Pelītes tēls, kas mums drīzumā pievienosies. Kā- to pagaidām neteikšu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Vārds: Ferīsija
Dzimums: sieviete
Rase(jāizvēlas viena no piedāvātajām): pusburve puscilvēks
Augums: 1,70
Vecums(visiem skaitāms simtos): 234 gadi, bet jūtas kā 16 gadīgs bērns
Dzīvesvieta (norādīta pie rases apraksta, vēlāms arī nedaudz aprakstīt savu mājvietu):Mukīlija- skaistā, bet skarbā burvju un cilvēku zeme. Jau no agras bērnības mitinājusies kādā no Mukīlijas ieleju skaistajām muižām. Tajai bija neskaitāmas istabas un zāles, pat milzīga bibliotēka, kur bija apkopotas visas viņas tēva grāmatas par zinātni un filozofiju. Kādā nomaļā plauktā arī bija nedaudz grāmatas par maģiju- bet tās Ferīsija nekad nebija lasījusi.
Ģimene(visiem reiz ir bijusi, aprakstiet to): savu māti Ferīsija nekad nebija satikusi, bet no tēva vārdiem zināja, ka viņa ir izklaidīga burve ar dēmona dabu. Viņa pavedināja meitenes tēvu- grāfu Farinu un dzemdējusi tam bērnu, nabaga vecīti pameta vienu. Tā kā viņš bija cilvēks, bet Ferīsija- burve, Farins nomira, kad viņa bija vēl pavisam maza. Meiteni uzaudzināja viņas kalpotāji, dārznieki un kāds vecs, sirms burvis, kas jau agrāk bija dzīvojis muižā.
Maģisks spēks (1): šaut no zižļa gaismas lodes, kas var stipri savainot vai pat nogalināt pretinieku.
Ieroči (2): zizlis, duncis
Braucamdzīvnieks(zirgs, vienradzis,pegass): sidrabbalts vienradzis ar zeltītu ragu vārdā Lea. (Uz brīdi pazudis bez vēsts)
(IMG:http://www.ezthemes.com/previews/D/Dreamer4.jpg)
Izskata apraksts UN bilde:(IMG:http://www.jonathonart.com/ances.jpg)
Maiga un trausla būtne ar gaišiem, saules staru pielietiem matiem un pelēkām, bezgala skaistām acīm. Dzimusi daiļava, tāpat kā māte. Nēsā smalkas, sarkanas drēbes un dārgas kaklarotas.
Rakstura apraksts: jautra, vienmēr māk uzmundrināt citus, ir ar lielisku humora izjūtu. Viņu var viegli aizvainot, meitene ātri apvainojas, jo ir radusi pie smalkas, greznas dzīves. Un par spīti savai nelielajai augstprātībai un spītībai- viņa ļoti mīl un ciena dabu, kā arī ir mīļa un labsirdīga pret tiem, kas viņai draugi.
Tēla pagātnes apraksts: dzima trakulīgai burvei un kādam cilvēkam- vīrietim. Pēc dzemdībām māte pameta savu bērnu un tā tēvu vienus pašus, tomēr tēvs nespēja uzaudzināt Ferīsiju- viņš būdams cilvēks ātri nomira, kad meitenei bija vien kādi trīs bērna gadi. Viņu uzaudzināja kalpotāji, dārznieki un vecs, sirms burvis vārdā Balandijs, kas pēc grāfa nāves pieskatīja pili un iekārtojās tās bibliotēkā un laboratorijā. Viņš mācīja meitenei labu uzvedību, pieklājību un uzdāvināja maģisku zizli, kad pienāca princeses laiks precēties. Viņa devās un Kindrosu pie sava prinča, kam jau bērnībā bija izdota, tomēr pa ceļam notika kaut kas tāds, kas mainīja viņas dzīvi uz visiem laikiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dragon-Girl
iesūtīt 25.05.2005 17:38
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.05.05
Kur: Tur kur jūs mani neatradīsiet.... >_<



Vārds: Eingana
Dzimums: Sieviete
Rase(jāizvēlas viena no piedāvātajām): dragonkins
Augums: 4 m
Vecums(visiem skaitāms simtos): 624
Dzīvesvieta (norādīta pie rases apraksta, vēlāms arī nedaudz aprakstīt savu mājvietu): Eingana dzīvo dziļi Tunipas kalnos. Lielā alā kuru aizsedz bieza miglas sega tāpēc šo alu ir ļoti grūti atrast. Einganai patīk pabūt vienai Tunipas kalnu virsotnēs jo ir vērojams ļoti skaists skats no augšas. Tunipas kalni kur viņa dzīvo ir ļoti plaši tāpēc Einganas lielais izmērs netraucē viņai brīvi pārvietoties un lidot.
Ģimene(visiem reiz ir bijusi, aprakstiet to): Eingana ir dzimusi ļoti mīlošā ģimenē kura vienmēr viens ortu atbalstīja. Tomēr vecāku zaudēšana Einganai bija liels trieciens. Māte un tēvs nomira cīņā par ģimenes brīvību. Abiem izdevās aizsargāt ģimeni bet pašiem nesanāca izglābties. Eingana bērnībā dzīvoja ar savu jaunāko un vājāko māsu Manasu kuru vienmēr Eingana aizsargāja. Manasa tagad ir izaugusi in dzīvo patstavīgu dzīvi.
Maģisks spēks (1): Eingana var spļaut nāvējošas uguns bumbas.
Ieroči (2):Ļoti asi nagi no kuriem var palikt rētas uz mūžu un gara,spēcīga aste kuras trieciens var atstāt lielus postījumus.
Braucamdzīvnieks(zirgs, vienradzis,pegass): Einganai nav vajadzīgs braucam dzīvnieks jo viņai ir gari un grezni spārni kas palīdz viņai parvietoties.

Izskata apraksts UN bilde: Eingana ir skaists sarkanzaļš drakonkins ar asiem zobiem un nagiem. Spārni ir gari un grezni ar pāris rētām kuras Eingana dabūja cīnoties. (IMG:http://imagecache2.allposters.com/images/pic/109/041_24069~Whitby-Wyrm.jpg)

Rakstura apraksts: Eingana ir drošsirdīga, iekšēji ļoti mīļa un mīļoša.
Bieži vien Einganas draudīgais un lielais izmērs aizbiedē citas būtnes vai cilvēkus bet Eingana pat vismazākajai dvēselei pāri neizdarītu. Tomēr viņu ir ļoti vienkārši aizkaitināt. Gadās ka kāds to panāk tad Eingana nebūs žēlsirdīga. Einganu ir tādu padarījusi vecāku nāve.Pēc tā notikuma Einganā kaut kas mainījās. Viņa kļuva tumšāka un vientuļāka iekšēji ka arī sāka to izrādit. Tāpēc Eingana dzīvo vientuļu dzīvi un ir veltījusi sevi lai aizsargātu vājākos.
Tēla pagātnes apraksts: Kad Eingana vēl bija jauna viņa arī bija vientuļa un noslēgta. Bet viņai bija labas atiecības ar Manasu. Tāpēc viņas gandrīt visu laiku bija kopā, vēroja dabu un apkārtējos, trenējās lidot un cīnīties un mīlēja viens otru. Eingana ļoti pārdzīvoja kad Manasa devās prom. Viņām bija grūti atvadīties jo viņas abas uzauga kopā un pārdzīvoja grūtus brīžus. Tā sākās Einganas noslēgtā dzīve.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 29.05.2005 10:03
Raksts #36


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Atradu labākas bildītes savam tēlam.Labāk varēs redzēt. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif)

(IMG:http://images.quizilla.com/M/MyTragedy/1049043550_d_wood_elf.jpg)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 19.09.2005 15:18
Raksts #37


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Labi, tad es nu ar pievienojos šīs spēles spēlētājiem. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Vārds: Revends Tobiass Delhols
Dzimums: vīriešu
Rase(jāizvēlas viena no piedāvātajām): burvis
Augums: 1,82m
Vecums(visiem skaitāms simtos): 430 (bet izskata ziņā retais dotu vairāk par 20)
Dzīvesvieta (norādīta pie rases apraksta, vēlāms arī nedaudz aprakstīt savu mājvietu): Dahmora. Skaists, pelecīgs divstāvu nams ar zaļu jumtu un plašām logu ailēm, noslēpies koku ēnā.
Ģimene(visiem reiz ir bijusi, aprakstiet to): māte un tēvs, Dionga un Arfejs dzīvo Dahmorā kopā ar Revenda mazo brāli Ikeronu.
Maģisks spēks (1): Viņš pārvalda gaisu, (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif) t.i. spēj uzburt un kontrolēt vēju.
Ieroči (2): stops ar bultām un viegls duncis.
Braucamdzīvnieks(zirgs, vienradzis,pegass): tumšzils pegazs ar baltām krāpēm un asti vārdā Selends
Izskata apraksts UN bilde: viņš ir gara un iznesīga auguma, skaidrām un pelēkām acīm, pelēkiem matiem.
(IMG:http://i23.photobucket.com/albums/b385/Renina/vejsh.jpg)
Rakstura apraksts: viņš var šķist paviegls, bet patiesībā tā nav. Parsti Revends ir izpalīdzīgs un laipns, tomēr viņa garstāvoklis ir tikpat mainīgs kā vējš. Vienbrīd viņš ir jautrs, bet kau nākamajā skumjš. Burvis ir daudz lasījis un daudz zin, bet nemēdz plātīties ar savām zināšanām. Ja tiek nokaitināts, var kļūt bīstams, bet nokaitināt viņu ir grūti.
Tēla pagātnes apraksts: Nedaudz vairāk par diviem gadsimtiem Revends ir nodzīvojis savu vecāku māja, bet viņam tas apnika un burvis nolēma apskatīt Tailīnu. Pirms gadsimta viņš sastapās ar Selendu un iedraudzējās ar pegazu. Tagad viņš devās ceļā no mājās, kurās bija pavadījis neilgu laiku, un šobrīd klejo pa Detu kalniem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 04.12.2005 12:39
Raksts #38


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Tā, tauta. Es negribu niekoties ar to slēgšanu, tāpēc būtu vēlams atsākt šo spēli. Es mazliet pavirzīju notikumus uz priekšu, pasviedu jums veselus trīs kvestus:
  • Par Meža Cūku un burvi
  • Par Ģildes zemzemes kambariem
  • Un tagad arī par skumjumu, kas ielijis jums sirdī
Renīna, es tev nosūtīšu PZ, man tagad ir baigā atklāsme un es zinu, kur nobāzt tavu tēlu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Tā. Vēl, kas.

Ir atsākusies pieteikšanās. Anketa ir redzama pirmajā postā, lūdzams visu sūtīt pa PZ. Vot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 09.12.2005 19:24
Raksts #39


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Mija palīdzi. Pakoriģēt manu tēlu.
Viņam vajag iespaidīgākas spējas, nu.. Viņš ir tāāāāāds nūģis, palīdzi k-ko sakarīgu un max iespējamu un reālu bezsuperspējīgu izdomāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 09.12.2005 20:16
Raksts #40


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Ā, tad, kad briesmas stāv blakus, tad vajag spēku! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Nu, labi. Padomāšu.

Tātad tavs tēls Džo pārvalda zemes stihiju. Liekas vāji vai ne? Bet pakustinot un pabakstot fantāziju var sanākt tādas fīčas, kā:
  • Indīgu efeju bultu šaušana
  • Neliela apmēra zemestrīču sacelšana
  • Augu izraušana ar visām saknēm un uzgāšana kādam virsū
  • Pavēlēšana augu saknēm, lai tās kādu mīļi nožņaudz
  • Vīteņaugu pātagas
  • Kaktusu paburšana zem visu pēcpusēm
u.t.t.

Nu, re, zemei ir daudz foršu maģiju. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.06.2025 02:41