Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> mazie mājas briesmonīši, Staņislavs Marijanovičs
bediga23
iesūtīt 28.04.2007 18:14
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.07



staņislavs marijanovičs ''mazie mājas briesmonīši''

tūlitliga- kad uzbrukusi tūlitliga, tev galīgi zūd pacietība. tu trīci un drebi, un satraucies, un lēkā un činksti un sūrojies- vārdu sakot, vienkārši vairs nespēj rimties. reizi pa reizei tūlitliga var uzbrukt ikvienam, lai gan daudzi pieaugušie apgalvo, ka ar viņiem tā nekad nenotiekot. ja tūlītligu pieradina, lai tā kļūtu rāmāka, tā arī var sagādāt jaukus brīžus, piemēram, kad jau iepriekš par kaut ko priecājamies- par gaidāmo dzimšanas dienu, vasaras brīvdienām.

garlaika dullenis- muļķību un niknuma mošķis. garlaika dullenis pacietīgi gaida, līdz tev sāk nākt garlaicība, - un tad metas virsū! pēkšņi bez nekāda iemesla tu sadunkā brāli vai māsu kas mierīgi spēlējas savā istabā, vai arī iegāz bļodā veselu pudeli šampūna, lai novannotu lelli, vai arī sāc viesistabā dauzīt futbolbumbu.
garlaika dullenis necieš svaigu gaisu, tāpēc, ja šis mošķis uzbrūk, tūlīt palūdz, lai vecāki laiž tevi parotaļāties ārā.

ja kādam lasītājam gadītos sastapt šajā rakstā vel neaprakstītās mošķu sugas, lūdzu ziņot man. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 10.05.2025 05:41